Pandivere rattaralli

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Pandivere rattaralli

Postitus Postitas Oliver » 21. 05. 2011. 21:22

See sõit sobis väga hästi ka TRR jalaprooviks. TRR viimast ettevalmistust demonstreeris ka Team Rattapood, kes hoidis saateautot üsna tagumise grupi järel ja lasi sellel ennast vedada. Tänased tõusud ei olnud küll suured, aga kui grupist maha jääd, siis järgi ikkagi ei saa. Kuid auto tegi oma töö hästi. Turvalisus kalla võiks küll norida - tekkis kartus, et mees kukub auto alla. See võte ei ole küll kuigi sportlik, aga võrreldes eelmise (või oli see üleeelmine) aasta TRR-iga, kus finišijoon ületati nii, et pool maad üldse autos sõideti, siis võib öelda, et täna oli ikkagi samm edasi. Tubli Team Rattapood - hakkab tulema.

Kuid muidu oli super üritus. Hea ilm ja hea rada - tänud korraldajatele (y).

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Re: Pandivere rattaralli

Postitus Postitas Olts » 22. 05. 2011. 01:19

Paar sõna kohtunike kapsaaeda.
Kas peab laskma juba 2. km-l saateautod gruppide vahele segama. Arusaamatu. Vahepeal sõitsid saateautd võistlejatest mööda ja siis jälle vastupidi.
Teine asi on stardijäjekord.
Kui näiteks Tarmo Kopli võidaks esimese etapi(mis pole utoopiline) ja järgmisel kahel etapil ei võistleks(näiteks ühel läheb rehv ja teisel on haige) siis neljandal etapil stardib ta kolmandast grupist. Naljakas eks ole????
Iga etapp toimub mingi ohtlik olelusvõitlus nende vahel kes kolm etappi lõpetanud ja nende vahel kes tagant stardivad.
Näiteks Indrek Kelk ja Hr. Karlsson ei olnud kindlasti seal kus nad oma võimete poolest olema peaks.
Võru Rattaralli korraldajana ja osavõtjana teen ma kõik selleks, et selline asi stardikohtadega muutuks.
Eest stardivad need, kes juba paari km läbimisega surevad(loe: väsivad) ja vahed sisse lasevad. Üldpunktitabel on startimiseks vale.
Selline ohtlik stardisüsteem võimendub iga etapiga.
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

cervelo
Rattur
Postitusi: 1
Liitunud: 22. 05. 2011. 21:56

Re: Pandivere rattaralli

Postitus Postitas cervelo » 22. 05. 2011. 22:04

Tartu Rattarallil on ka startimise süsteem mittesportlik:
Mul on head tulemused Filtri võidusõitudes sel aastal, aga ma pean TRR 5. grupist koos tšainikutega startima.

Cervelo

rajko
Rattur
Postitusi: 131
Liitunud: 23. 10. 2006. 06:51

Re: Pandivere rattaralli

Postitus Postitas rajko » 23. 05. 2011. 08:00

Kas stardikoridoridele on mõõdud ette antud? Järjekordselt ei mahtunud viimased mehed oma koridori ära. Ruumi puudust ei tohiks olla ju.
Max: 203, Avg:190

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Re: Pandivere rattaralli

Postitus Postitas Rom » 23. 05. 2011. 08:13

rajko kirjutas:Kas stardikoridoridele on mõõdud ette antud? Järjekordselt ei mahtunud viimased mehed oma koridori ära. Ruumi puudust ei tohiks olla ju.
(y)

ma tulin ka 5 mintsa ennem starti aga uks oli juba suletud :(

Vasta

Mine “Eesti võistlused”