EMV teatekrossis 2010

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas Oliver » 27. 09. 2010. 12:15

Seenioride duelli Haanja Rattaklubi vs Hawaii Express saab näha siit.

Antud võistlusest oli ka eraldi teema, kuid ma ei suutnud leida. Kui keegi teab viidet, siis saatke PM ja ma panen oma postituse olemasoleva teema juurde.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas Mati » 27. 09. 2010. 13:15

Hea reportaaz. Panin selle meie koduka loo juurde ka.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7959
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas KaupoR » 27. 09. 2010. 13:50

hea põnev vaatamnine (y)
Mõned tähelepanekud:
1) Eesti rattapubliku sõnavara on suht piiratud: "Läheb-läheb!" Mul tuleb rattaseljas selliseid sõnu kuuldes pähe küsimus, et mis läheb kuhu? Peesse läheb midagi?
2) Kui Lasse natuke kergemaid käike tõusudel kasutaks, siis oleks ta umbes väga palju kiirem :)
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas Mati » 27. 09. 2010. 13:59

KaupoR kirjutas:...2) Kui Lasse natuke kergemaid käike tõusudel kasutaks, siis oleks ta umbes väga palju kiirem :)
Lasse ei tunnista kergemaid käike. Granny't põhimõtteliselt ei kasuta, enne pigem jookseb.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas tarmo » 27. 09. 2010. 16:06

Mati kirjutas:Lasse ei tunnista kergemaid käike.
Ma arvan, et Lassel pole häda midagi:), aga mõne mehe ülekannet vaadates läheb endal istudes juba jalg kangeks :shock: Mitmed mehed oleks rajal kiiremad kui nad veidikenegi viitsiks asjasse süübida. Tundub, et rusikareegel on see, et mida tahapoole järjestuses, seda raskemaks raud läheb.

Lasse
Rattur
Postitusi: 207
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas Lasse » 27. 09. 2010. 16:14

Mati kirjutas:
KaupoR kirjutas:...2) Kui Lasse natuke kergemaid käike tõusudel kasutaks, siis oleks ta umbes väga palju kiirem :)
Lasse ei tunnista kergemaid käike. Granny't põhimõtteliselt ei kasuta, enne pigem jookseb.
Heh :D
Tänan tähelepanekute eest. Vaatan isegi, et oleks võinud kergem käik olla. Ja pean tunnistama, et olen granny`t ka kasutanud :oops:
Aitan teostada müüki ebay's

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas Mati » 27. 09. 2010. 16:31

Lasse kirjutas:
Mati kirjutas:
KaupoR kirjutas:...2) Kui Lasse natuke kergemaid käike tõusudel kasutaks, siis oleks ta umbes väga palju kiirem :)
Lasse ei tunnista kergemaid käike. Granny't põhimõtteliselt ei kasuta, enne pigem jookseb.
... Ja pean tunnistama, et olen granny`t ka kasutanud :oops:
Usalduse kaotus toimus praegu 8) .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2474
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas AndreK » 27. 09. 2010. 16:31

Lasse kirjutas:Ja pean tunnistama, et olen granny`t ka kasutanud :oops:
NÕRK, oreool on igaveseks kadunud!

Rain
Rattur
Postitusi: 220
Liitunud: 12. 02. 2008. 15:23

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas Rain » 27. 09. 2010. 21:43

tarmo kirjutas:Ma arvan, et Lassel pole häda midagi:), aga mõne mehe ülekannet vaadates läheb endal istudes juba jalg kangeks :shock: Mitmed mehed oleks rajal kiiremad kui nad veidikenegi viitsiks asjasse süübida. Tundub, et rusikareegel on see, et mida tahapoole järjestuses, seda raskemaks raud läheb.
Sa pead Ermot silmas?

kalari
Rattur
Postitusi: 751
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas kalari » 27. 09. 2010. 22:17

Rain kirjutas:
tarmo kirjutas:Ma arvan, et Lassel pole häda midagi:), aga mõne mehe ülekannet vaadates läheb endal istudes juba jalg kangeks :shock: Mitmed mehed oleks rajal kiiremad kui nad veidikenegi viitsiks asjasse süübida. Tundub, et rusikareegel on see, et mida tahapoole järjestuses, seda raskemaks raud läheb.
Sa pead Ermot silmas?
Ja ega Tarmo isegi päris "puhas" pole. Mäletan selgesti, kuidas Mulgi Elionil kangutas ratta kägisedes eest suurel. Valus oli vaadata :!:
Ja kui jutt juba sõidutehnika peale läks, siis ehk on keegi, kes seletab, mis edu loodavad saada ratturid, kes XC rajal sõidavad 40cm lenksuga? Elioni kruusal - väiksem õhutakistus, ok saan kuidagi aru.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: EMV teatekrossis 2010

Postitus Postitas tarmo » 28. 09. 2010. 08:56

kalari kirjutas:
Ja ega Tarmo isegi päris "puhas" pole. Mäletan selgesti, kuidas Mulgi Elionil kangutas ratta kägisedes eest suurel. Valus oli vaadata :!:
Ja kui jutt juba sõidutehnika peale läks, siis ehk on keegi, kes seletab, mis edu loodavad saada ratturid, kes XC rajal sõidavad 40cm lenksuga? Elioni kruusal - väiksem õhutakistus, ok saan kuidagi aru.
Tunnistan üles enda suhtes, et arenguruumi on ja tegelen sellega viimasel ajal teadlikult üsna tõsiselt. :oops: Eriti kiputakse kangutama väsinuna. Irooniline on sealjuures see, et lihas on eelnevalt ära väsitatud just raske rauaga!
Kitsa lenksu meestest - neil polegi mingit eelist. See on samasugune Eesti MTB Nokia (sorry, Apple hoopis vist nüüd:)) nagu kõvakahvel ja Furious Fred. Kõik need lenksud, kahvlid ja slikid on tulnud sellest, et rajad on läinud üha lihtsamaks ja maanteemehed toovad lihtsalt kaasa omale mugavamad vahendid.
Seda teemat võib jätkata mujal, läheb juba väga kaugele EMV teatekrossit.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”