EMS 3. etapp - VII Saku 100

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Oliver » 12. 06. 2010. 19:57

Esimesest kahest ringist mõned filmilõigud: http://www.youtube.com/watch?v=o0WHVVq3QoY

Tonis_T
Rattur
Postitusi: 251
Liitunud: 07. 06. 2005. 09:58

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Tonis_T » 12. 06. 2010. 20:20

Väga lahe üritus. Rada super, seltskond super, 100 ka täis... Ma arvan, et teatud seltskonnad ei oskagi halbu üritusi korraldada.
Kolmas ring oli suht surm tegelikult. Aga siis võtsin aja maha ja lasin supil heamaitsta. Pärast seda oli mees nagu mägi ja viimasel ringil sõitsin mitteametlike tulemuste põhjal (ise mõõdetud) peaaegu oma kiireima ringi. Vist jäid loetud sekundid puudu. Tore oli, et tuul ka aitas, ei pidanud väga palju sääski kannatama.
Aga tegu oli tõesti väga laheda üritusega. Korraldajatele suured tänud hea töö eest.

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas N » 12. 06. 2010. 20:29

Porter Racing tänab kõiki visasid osalejaid, kes ei võtnud vaevaks ja ei lasknud vihmasel eelmängul end heidutada ning olid täna hommikul taas Saku 100 stardis.
Loodame, et rada meeldis ja valdavalt kõlama jäävad positiivsed noodid. Tellitud hea ilm (vihma ja sääsevaba) jõudis enam vähem kohale, kuigi metsast tuul sääski päris ära ei puhunud.
Loodame Teid Saku metsas rattaga näha ka väljaspool Saku 100't!

Tulemused saavad õige pea üles. Meeskond pääses metsas suht hiljuti, sest viimane mees lõpetas ajaga 8:31 ja oleks soovinud veel sõita. Müts maha, kes nii kaua jõuab metsas logistada.

Meeste Paremik siin:
Alges Maasikmets 4:41:45
Gert Jõeäär 4:46:19
Tarmo Mõttus 4:54:47
Pait Hirv 4:58:55
Tarmo Neemela 5:04:00
Märt Küüt 5:05:21

Naiste paremik:
Jana Matvejeva 6:28:03
Ülle Ambos 7:03:10
Jaanika Käes 7:27:06

Auväärse singlikunni tiitliga võib Saku singlitel sõita Tarmo Mõttus, kes läbis uue jooksvalt nime saanud "Poku" singli ajaga 3:11:0. Loodame et rahule jäädi ka uue Rebasehotelli singliga.

Kiireima ringi sõitis mitteametlikel andmetel välja Alges Maasikmets kolmandal ringil - aeg oli 53:12:0. Proovige järgi teha. Kõige kauem "nauditi" täna ühe ringi läbimist 2:08:0

Kokku läbis 100km 44 osalejat sh. 3 naist!

Mahumeistrite arvestuse tiitel läheb 2010 aastal Jõelähtme Singel klubile. Palju õnne!
Võitjatele on Saku Mõis (http://www.sakumois.ee/) välja pannud kosutava saunaõhtu ja Porter Racing omalt poolt lisab resti õlut, et Saunamõnud oleksid maksimaalsed. Auhinna kätte saamiseks pöörduge Porteri esindajate poole.

Tulemused ise sellised:
Jõelähtme Singel 600km
Man Sport Team 460km
Haanja RK 400km

Täname kõiki toetajaid - kauplus Start, Saku Mõis, OK Norma, Saku vald, Datel Esitlustehnika ja loomulikult kiidame ilmataati ning mõistvaid pereliikmeid.

Selline sai siis lühidalt Saku 100 2010. Loodan, et suudame tulevaks aastaks taas midagi põnevat välja pakkuda. Kui Teil on ettepanekuid/kriitikat/tähelepanekuid jms., andke julgelt teada priit@porterracing.ee. Uusi kruusalõike kahjuks küll pole mõtet küsida ja kõrgemaid mägesid pole võtta. Neid seega ei tule. Aga menüüs on juurikad, turvas, põlislaan, kraaviperv, rabakaasik jne jne.

Kohtumiseni Saku metsades ja Saku100 2011 stardis
Priit
Viimati muutis N, 13. 06. 2010. 11:19, muudetud 1 kord.
Porter Lifts Your Ranking

LaUr
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 21. 05. 2003. 19:32

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas LaUr » 12. 06. 2010. 21:43

Mõned pildid http://muumitroll.jalbum.net/Saku%20100/
Kui huvi suurma resolutsiooni vastu, siis saada PM.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Oliver » 12. 06. 2010. 21:59

Neli stardieelset pilti: http://picasaweb.google.com/oliver.opik/Saku10012062010#
Paar filmilõiku veel teise ringi ja kolmanda ringi lõpust: http://www.youtube.com/view_play_list?p ... 9D1DD9360D

SHOXi
Rattur
Postitusi: 503
Liitunud: 30. 05. 2010. 20:14

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas SHOXi » 13. 06. 2010. 09:08

Tuul oli päris suur ja rajale kukkunud puid/oksi oli ka ikka, üks kukkus minu nähes kuskil 20-30m kaugusel rajale ka... Keegi vist viga ei saanud?

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas N » 13. 06. 2010. 11:22

LaUr kirjutas:Mõned pildid http://muumitroll.jalbum.net/Saku%20100/
Kui huvi suurma resolutsiooni vastu, siis saada PM.
Mulle meeldis viimane pilt, käed lahti Saku 100 :). Ja muidugi Pauna singli "treki kurvid" jäävad piltidel fantastilised, kui pildistatav subjekt veel natuke kaasa mängiks.
Peaks korraldama tiimi fotovõistluse - tiimis on fotograaf ja sõitja, eesmärk on maaga paralleelis e. nö loodis pildile jäädvustada võimalikult "küliti" kurviläbimine.
Muide, täiesti harjumatu kooslus piltidel - Saku 100 ja värske lopsakas vihmajärgne rohelus.. eksootika, mis ei pruugi korduda.
Mis puutub langevatesse puudesse, siis keegi ütles tabavalt "rada on dünaamiline ja arenev, muudab end sõidu käigus".

Ja ikka pean ütlema, et müts maha nende meeste ja eriti naiste ees, kes rajal 8 tundi vastu peavad, olgu tossudes ja kossushortsidega, 300mm pika heatubiga rattaga, või mis iganes, tuju on neil seda parem lõpetades. Jube vahva - kell on juba seitse võib olla ka juba pool kaheksa, metsas valitseb rahu ja vaikus, stardialas on veel 5 inimest ja siis laekuvad kõige õnnelikumad ja säravamate nägudega lõpetajad. Näost võib välja lugeda puhast rõõmu. Eile teavitas üks viimastest meestest, et ei tea kas talle ikka saab viimast ringi kirja panna, talle tundus, et ta äkki jättis midagi kuskilt vahele kuna, ring tundus kahtlaselt lühike. :). Aga ringiajad klappisid ilusti. Pakun, et ülimas rahus ja vaikuses kulgedes lülitus aju lihtsalt kruiisile ja lõpetas igasuguse liigse kontrolli mõttetute sündmuste üle ja lasi ratturil teha seda, milleks ta metsa tuli - lihtsalt sõita, unustades aja ja kõik muu. Vinge. See annab emotsiooni ka korraldajatele. Alati on tore kuulda, mis inimesed rajal mõtlevad ja tunnevad.

Peaks järgmisel aastal tegema lisasektsiooni võistlusele. Tähelepanelikkuse sektsiooni - looduse märkamise vms. sektsiooni. Ala mis puuliiki metsas see singel valdavalt kulgeb või midagi muud sarnast. kardan, et esimese otsa mehed jäävad vastuse võlgu :), prioriteedid on teised.

Oodatud on ka sõnavõtud teemal, mis oli sellel aastal parim rajalõik ja raskem rajalõik.

Priit
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas matukas » 13. 06. 2010. 12:09

Kõigepealt - tänud korraldajatele. 8)
Seejärel - tänud kaasvõistlejatele. 8)
Minu osaletud kordadest meeldis selle aasta rada kõige rohkem.
Kõige vähem meeldis "tihend". Iga kord on see tihend hakanud läbi laskma ja selletõttu polegi mul õnnestunud ükski kord 100% läbida. Eelmisel päeval pandud miinimumprogramm (3 ringi 5-st) sai täidetud, kuigi suurte raskustega. Kõige rohkem kartsin talvel suusatades saadud õlavigastuse pärast, aga Saku rajad mõjuvad minu puhul pea 100% ristluu piirkonda :)
Võitja ülekaal tundus tema viimasel ringil tohutu (minu kolmas ring). Tunde järgi oli enne Oja singlit tal ca 3 minutit edumaad järgmise ees. Nagu see veini lugu, et aastatega läheb aina paremaks :wink:
Minu jaoks kõige raskem osa oli esimene kolmandik. Ülejäänu oli mõnusam. Kõige rohkem meeldisid see aasta sellise suunaga sõites Lenduri, Mürsu ja Poku singel. Nendel lõikudel suutsin osadele, kes olid enne siledatel suutnud paraja vahe sisse teha, uskumatult kiiresti järgi jõuda. Võib-olla oli oma osa RacingRalph, Fox80X, rehvirõhk kooslusel. Kõige masendavam koht rajal - Rebasehotelli singli auk, millest alla ja kohe üles ronida. Hea, et ratas toeks oli, muidu oleks külili lennanud :lol: :lol:
Loodetavasti järgmine aasta jälle. Ja ükskord tuleb see 100% niikuinii.
Keep momentum

TONN
Rattur
Postitusi: 414
Liitunud: 03. 06. 2009. 10:30

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas TONN » 13. 06. 2010. 12:26

Kas Holdeni märkus, et ring tuli max 18,5 km pikk, vastab tõele? Ise sain ka kokku 92,4 km ja omateada kuskil mööda ei pannud.
Rada ise oli super. Isegi Poku - hea on vahepeal veits tempot alla võtta, läks muidu liiga kiireks (keskmine 16,9 km/h) :D .
Väga hea oli ka, et esines siledamaid pikemaid lõike, kus süüa-juua.
Aitähh Porterile, hämmastava võime eest mägedeta alale ülikõva raja võlumise eest.
Viimati muutis TONN, 13. 06. 2010. 20:59, muudetud 1 kord.
Tuuni kaine peaga!
Tõnu
Tel. 5179614
Eelistan helistamist.

sorro
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 31. 05. 2010. 12:15

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas sorro » 13. 06. 2010. 13:27

Kuigi ma ise laupäeval täiesti häbiväärselt puudusin, olin pea iga päev(va vihmane reede) eelnevatel tööpäevadel peale tööd rada proovimas.
Raja kohta tagasisidet:
Meeldis Oja singel, see oli lihtsalt ilus. Muud rajad olid muudmoodi head aga välimuselt üldiselt mets nagu mets ikka.
Raja nimetust ei mäleta aga... raskeimaks osutus minu jaoks umbes kilomeetrine lõik enne pikka kaherajalist ülevalt alla jooksvat sirget.
Sealsed pehmed ja sagedased mättad ei lasknud kohe mitte normaalselt sõita, ju siis oli mingi vale tehnika mul. :oops:
Ühel korral läbisin selle osa joostes ja ratast kõrval vedades. Ja sain selle osa pealt 3 min kiirema tulemuse :D, seega rattaga oli see tõesti raskeim lõik.

saumus
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 25. 10. 2009. 15:01

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas saumus » 13. 06. 2010. 16:44

Suur tänu korraldajatele ülimalt hea raja ettevalmistamise eest. Rada oli super, kuna muutus iga ringiga paremaks (loe: kuivemaks). Olin esimest korda Saku 100-l ja eesmärk oli sada kilti ära sõita, millega ma ka üllatavalt hästi hakkama sain. Sellele aitas kindlasti kaasa ka korralik toitumine ja joomine sõidu käigus, millele ma ennemalt nii suurt tähelepanu pole pööranud. Viimasel ringil oli tunne ikka juba päris hea, kuna finiš terendas ees ja see andis jõudu ka singleid ning sirgeid lõike kiiremini võtta. Vanasõna ütleb ikka õigesti: tasa sõuad, kaugele jõuad. Alustasin rahulikult, kuna päris kindel esimeste ringide põhjal polnud, et sada kilti jõuan maha sõita. Kuid ringide ajad olid lõpuks vahemikus umbes 1h 20min - 1h 30min.
Rada oli väga hea, eriti meeldisid need purded ja pommiaugu laskumine, mille võtsin kõigil viiel korral ratta seljas. Tehniliselt raskete laskumiste fännina ma lihtsalt ei saanud seda jalutades läbida. Enim meeldis Seljandiku, Rebasehotelli, Oja, Pauna ja Igivana singel. Kuna olin nendel radadel alles teist korda (eelmisel pühapäeval sõitsin lihtsalt seal metsas ringi, kuna täpset raja asukohta ei teadnud), siis ei näe ka praegu mõtet suuri muudatusi teha. Kogu see rada on lihtsalt nii eriilmelisi lõike täis, et tüdimus ei jõudnud küll tekkida. Kui sõit toimuks viie km-sel ringil, siis oleks teine jutt.
Jaksu korraldajatele edasisteks võistlusteks ning suve jooksul tulen kindlasti veel neid radu sõitma.

Tonis_T
Rattur
Postitusi: 251
Liitunud: 07. 06. 2005. 09:58

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Tonis_T » 13. 06. 2010. 17:56

Kas kuskile pannakse ringide ajad ka üles?

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas matukas » 13. 06. 2010. 22:17

Mul GPS järgi tuli keskmiselt ringi pikkuseks 18,1 km.

EDIT: Mina arvan (orienteerumiskaarte sirvides), et raja kujundamise traditsioone järgides üle 3 km ringile juurde saada on paras pähkel. Kui praegu ca 18 km on 5e ringi summas 90 km, siis 5*21 oleks juba kena 105 km. Ja siis vist läheb 5 tunni aeg finišis lõhki :roll:
Keep momentum

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas vigurivänt » 14. 06. 2010. 09:44

N kirjutas: Mahumeistrite arvestuse tiitel läheb 2010 aastal Jõelähtme Singel klubile. Palju õnne!
Võitjatele on Saku Mõis (http://www.sakumois.ee/) välja pannud kosutava saunaõhtu ja Porter Racing omalt poolt lisab resti õlut, et Saunamõnud oleksid maksimaalsed. Auhinna kätte saamiseks pöörduge Porteri esindajate poole.

Tulemused ise sellised:
Jõelähtme Singel 600km
Man Sport Team 460km
Haanja RK 400km
Me napsame Man Sport Team-i käest teise koha ära, sest 5x100 teeb kokku 500. Pait registreerib ennast Haanja Rattaklubi nime all, teised Haanja RK. Oleks rumal arvata, et tegemist on kahe erineva klubiga, aga Exel eriti tark ju ei ole :) Samas sauna poleks ikkagi pääsenud.
Oma sõidust. Kui stardigrupis sai arutatud, et võtame esimese ringi rahulikult, siis pärast pauku panid nooremad mehed kohe plagama. Ega siis enam maha ei saanud jääda. Esimestel pehmematel kohtadel kuulsin seljatagant karjatust, vist keegi kukkus. Hetkega oligi taga vaid üks mees. Kuna liidrid arenesid veidi kiiremini ja mul mootor veel käima ei läinud, siis lasin vahe sisse. Korra. pärast mudast läbi jooksmist ja teisel pool kraaviperve otsa joostes, olid esimesed otse edasi põrutanud ja ma sain saba käte, aga jäin jälle peagi maha. Kadusid lausa silmist. Aga vist "kibuvitsa singel" oli see, kus mul kiirus kasvas ja enne "singli kunni" kruusa olin juba teistega koos. Teisele ringile minnes sattusin ette ja vedasin kuni enne "lenduri sinklit" korraks valele poole pöörasin. Pait vajutas käiku juurde ja mul läks kohe raskeks. Singli kunni alguseks sain vaevu saba jälle kätte. Ega ma midagi erilist ei teinud, kui sõitsin Massa taga vaid selle vahe kinni, mis oli ja sellest piisas, et õlled omale saada 8)
Peale seda jäin jälle maha ja sõitsin üksi, kuni Paidule järgi jõudsin, kes omal kinga klotse kinni keeras. Sai mulle kohe seljataha ja pool ringi sõita, kui mingi roika või juurika otsas kummi veljelt maha sõitis. Kogu õhk vist välja ei läinud ja mahajääjate abiga sai ta ka peagi liikuma. Nii edasi olingi mõnes mõttes üksi metsas. Mahajääjad muidugi olid, aga ees ja taga toimuvast ei teadnud midagi. Oliver läks ka peale 3. ringi ära, seega ei omanud mingit ülevaadet. Proovisin lihtsalt kiirust hoida ja võtsin selle , mis võtta oli. Pidi korralikult õnne olema, sest mõned tugevad konkurendid olid tehnikaga kimpus.
Vahva üritus, mis on minu kalendris kindlalt ka järgmisel aastal.

PS. Kas üldseisust peab tabeli ise tegema või tuleb mingi ametlik ka? Võistkondade nimekirja oleks vaja, siis saaksin hakkama küll.
Tark ei torma!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Mati » 14. 06. 2010. 10:05

vigurivänt kirjutas:... enne "singli kunni" kruusa olin juba teistega koos. Teisele ringile minnes sattusin ette ja vedasin kuni enne "lenduri sinklit" korraks valele poole pöörasin. Pait vajutas käiku juurde ja mul läks kohe raskeks. Singli kunni alguseks sain vaevu saba jälle kätte. Ega ma midagi erilist ei teinud, kui sõitsin Massa taga vaid selle vahe kinni, mis oli ja sellest piisas, et õlled omale saada 8) Peale seda jäin jälle maha ja sõitsin üksi, ...
Ees, uups, eksin, maha, tõmbab, vaba vesi, järgi, tehtud, maha ... hea tiimitaktika :).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas vigurivänt » 14. 06. 2010. 10:17

Mati kirjutas:]Ees, uups, eksin, maha, tõmbab, vaba vesi, järgi, tehtud, maha ... hea tiimi taktika :).
Tiimisisene konkurents on liiga tihe :wink:
Tark ei torma!

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas N » 14. 06. 2010. 10:27

matukas kirjutas:Mul GPS järgi tuli keskmiselt ringi pikkuseks 18,1 km.

EDIT: Mina arvan (orienteerumiskaarte sirvides), et raja kujundamise traditsioone järgides üle 3 km ringile juurde saada on paras pähkel. Kui praegu ca 18 km on 5e ringi summas 90 km, siis 5*21 oleks juba kena 105 km. Ja siis vist läheb 5 tunni aeg finišis lõhki :roll:
Ma ei oleks selles 3km piirangus nii kindel...
Porter Lifts Your Ranking

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Kirsa » 14. 06. 2010. 14:10

Mina tegin selle 3km lisaks ära ja rohkemgi. Natuke ekselda, natuke rajal tagurpidi sõita ja ongi käes. :)

Ühesõnaga esimese ringi lõpus nendel kahel kruusasirgel andsin pea lenksu all minna ja panin "singlikunnile" pöörakust täiega mööda ning sattusin sujuvalt teisele ringile. Ma ei ole sakus mitu aastat sõitnud, seega rada kahtlusi ei tekitanud. Aga kui Ermo selja taha ilmus ja viisakalt möödumist palus ning spidomeeter juba üle 20-e näitas, siis hakkasin kergelt kahtlustama.
Kinni sai peetud selles pommiaugus, kus jalastuma pidi. Varsti tuli tagant trobikond kiireid, kes meid nähes olid üsna ähmi täis, et ega nemad eksinud ei ole. Vahetasime informatsooni, millest selgus, et nemad on juba 2-l ringil ja meie alles esimesel.
Ega siis midagi radapidi tagasi - kõigile vastutulijatele tere öeldes - ei tea ju ka kust mööda panid. Tegime kogu raja siis tagurpidi kuni eksimiskohani uuesti läbi, sealt siis singlikunnile, finishisse ja uuesti 3-ndat korda teise ringi algust võtma :D
Tõele au andes panin ma 1 ringi vältel veel mitu korda võssa, aga mitte nii traagiliselt.
Aga mis sitasti see uuesti, järgmised 3 ringi läksid probleemivabalt ja hoogsas tempos, sest rada kuivas ja sai tuttavaks.
Lõpuks olid emotsioonid positiivsed ja nägu naerul, lihtsalt üks pool tundi läks kehva silmanägemise nahka.

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas matukas » 14. 06. 2010. 15:06

Et siis nagu nägemine on pöördvõrdelises seoses kiirusega vä?
:lol: :lol:
Ega jah, minu kulgemise puhul rajalt eksimise võimalust väga polnud. Aga ma muidu selle metsaga ka ennem koosluses jalad, kaart ja kompass lähemalt tutvust teinud ning seega polnud väga probleeme. Hoopiski pidin hoolas olema ja aduma, millal kiiremad vennad selja taha tekivad ning neid mööda laskma peab. Mõned andsid endast varakult häälitsedes märku, mõnda pidin ise tajuma. Loodan, et kohaheitluses olijaid minu tegevus(etus) ei mõjutanud :wink:
Keep momentum

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Raix » 14. 06. 2010. 16:17

Mitu silda siis rajal lõppkokkuvõttes oli?

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Oliver » 14. 06. 2010. 16:40

vigurivänt kirjutas:Oliver läks ka peale 3. ringi ära, seega ei omanud mingit ülevaadet.
Aeg sai kahjuks otsa just siis, kui päris põnevaks läks. Saku 100 on ka pealtvaatamise mõttes lahe üritus, kuigi loodan edaspidi ikka rajal olla.

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Raix » 14. 06. 2010. 20:39

Endal esimene start ning peab mainima, et kuuldud legendid raja kohta vastasid kõik tõele ning enamgi veel :) Ilmselt elu raskeim võistlus, ehk raskemgi kui viimane Haanja 100. Kui liidrid juba teise ringi keskel mööda kimasid, hakkas kummitama mõte, kas mind viimasele ringile ikka lastakse. Õnneks lasti ka siis, kui tegelikult oleks pidanud plaani kohaselt finiš sulguma. Lõppu jõudes oli ülimalt hea meel, et suutsin ikka viis ringi läbida- kuigi peab tunnistama, katkestamismõtteid ei tekkinud kordagi. Ilmselt oli selles "süüdi" rada. Lõpuks selgus, et isegi tiguliikuriks ei suutnud jääda- rändaski tiitel meie meeskonnast välja. Viimasel ringil võtsin sadulas veel mõned elemendid, kus eelmistel maha tulin. Veel meeldis see, et ka kõige esimeses otsas oli "aitäh" üks enamlevinud sõnu. Suured tänud korraldajatele ning kaasvõistlejatele! Järgmisel aastal tahan kindlasti uuesti.

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas N » 16. 06. 2010. 10:37

Raix kirjutas:Mitu silda siis rajal lõppkokkuvõttes oli?
Lasin raja kiiruga silmeeest läbi ja sain 17 silda..

priit
Porter Lifts Your Ranking

Ülle
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 01. 09. 2009. 08:35

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Ülle » 16. 06. 2010. 14:01

Kas oleks võimalik ka ringide aegu teada saada?

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas N » 28. 06. 2010. 13:17

Paneme mitteametlikud ringiajad ja ka Singlikunni ajad üles PorterRacing kodulehele.

Priit
Porter Lifts Your Ranking

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: EMS 3. etapp - VII Saku 100

Postitus Postitas Kirsa » 28. 06. 2010. 16:09

Kas mina olen pime või siiski on terve koduleht nagu eelmisest aastast.
Selle aasta Saku 100'st ei leia ma ridagi.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”