Tallinna XX Rattaralli

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 25. 08. 2003. 07:35

oddo kirjutas:Siis stardis polnud numbri jaoks haaknõelu! Soovitati tohtrisõidu omade käest küsida. Appikene, ma küll ei virise tavaliselt stardimaksude üle, aga sellist möödalaskmist küll ei oodanud.
Täpselt sama arvamus...
Korraldajatel toetajaid õnnestunud palju kaasata ja stardimaks ka üsna krõbe, haaknõelad OLEKSID võinud kõigi jaoks olemas olla. (Ise ma kohe aimasin kui juhendist lugesin et number kinnitatakse haaknõeltega ja viimane asi mis hommikul kaasa haarasin, olid 4 haaknõela...)

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 25. 08. 2003. 08:05

Corrosion kirjutas:
Rom kirjutas:krt...ajate jala värisema mul oma juttudega..........siit vist iga mees korra külili käis...........metsas ikka hulga ohutum... :wink:
MTB sõitjate hulgas nii suuri kukkumisi polnud. Ühte ma nägin oma silmaga ja ma ei saa aru, sellest, et nagu teised seda pealt nähes said innustust ja andsid spiidi juurde, et vend ikka järgi ei saaks või see oli lihtsalt mingi alateadlik refleks. Enamus sõitjaid olid kogenematud grupisõidu osas-nad tõmblesid närviliselt edasi-tagasi ja peaaegu oleksid 2 venda nipli pand selle pärast.
Olen sinuga nõus täiesti, mulle vajuti 4 korda selga, laperdasin nagu lastud vares teepeal, krt :evil: rähnasid oli tõesti palju, mis aga kõige huivtavam need kellel üldfse grupisõidu kogemust ei ole trügisid alati grupi keskele ja siis hakkasid seal laperdama ja tuikuma, igaljuhul hoidsin kogu aeg vaskusse äärde, mis ka väsitas parajalt.
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 25. 08. 2003. 08:07

Sõitsin MTB ja sõit oli kõva. Olin isegi vahepeal nii kõva mees et juhtisin :) mingi paar kilomeetrit, aga see oli alguses ja rohkem nalja pärast. Tõsiseks läks siis sellel laugel tõusul enne Keilat. Nagu ma seda tõusu nägin, olin kindel, et nüüd läheb andmiseks ja läks ka. Olin kõigist võimalikest positsioonidest kõige halvemal - umbes 2-3 kohal. Vahtisin küll üle õla. Aga kui kui mindi, üritasin, mis ma üritasin mindi ikka nagu postist. Grupp oligi kaheks. Kuskil Keila kandis tulid selg ees vastu mõned MNT mehed. Mingil hetkle oli minust umbes 3 m eespool üks nendest selili maas - lohises veel teine päris kiirelt ja ratas põrkas tal ka maast umbes meetri kõrgusele. Sellele rattale ma sisse sõitsingi. Jäin püsti aga grupp läks. Oli ikka tükk tegemist, et kätte saada. Peale Tabasalu mäge algas ilge positsiooni võitlus. Suutsin enneast ikka suhtkoht normaalsesse kohta rebida ja kokkuvõttes 15. :roll:

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 25. 08. 2003. 08:30

Kah heietusi minu sõidust. Hommikul sai kella 11. ajal kohale tuldud, väike ärevus sees, ikkagi esimene maanteesõit ja numbri järjekorras sai ka UrmasL-i kohatud. Numbri andjad tädid ei olnud eriti osavad, aga lõpuks saime numbrit kätte ja samuti 4 haaknõela!!!, mis minu ajal veel täiesti vabalt saadaval olid. Start oli mõnusalt rahulik (polar vana saast noppis aga igasugu sagedusi ja näitas 207, mis on minu max+20 lööki). Esimese actioni osaliseks sain siis kohe peale Harkut, kurat kõik käis nii kiiresti. Olime Rademari meestega kolmekesi kui äkki... kukkus üks mees vahetult minu ees ja hakkas veerema. Mul kohe pidurid peale, aga märja asvaldiga, mis neist kasu? Hea, et lamajale otsa ei sõitnud. Siis vaatasin, kurat meie mees veeres. Mis seal ikka korjasime ta ratta tee äärde, mis õnneks terveks jäi ja hakkasin üksi edasi vurama. Tõusu lõpuks oli väike grupp käes, ca. 500-600 meetri kaugusel paistis veel üks. Kuni Kloogani sai üksjagu tööd rabatud, kahjuks tööd tegid 4-5 meest ainult. Eriti tubli oli keegi noor, numbriga 4. Müts maha tema ees. Pärast Kloogat saime ka UrmasL'iga jälle kokku ja rohkem punte me kinni vist ei püüdnud, ühesõnaga matkasime. Grupi otsas oli keegi Tartu Ülikooli riietega, kelle vasak külg oli nii ribadeks, et verd tilkus säärele (ai, kui valus see kukkumine võis olla), kuid sellest hoolimata sõitis ta edukalt edasi. Kuna kuni lõpuni keegi otseselt ära minna ei üritanud, siis minu kaua oodatud lõpuspurdiga finish jäigi kogemata. Aeg 2.01.53 jätab muidugi kripeldama, sub 2h ei olnud ju kaugel! Seega järgmisel aastal kindlasti uuesti :lol: .

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 25. 08. 2003. 08:45

priidik kirjutas: Rahvarallid on kuidagi väga ohtlikuks muutunud, tundub et ei ole mõtet uusi riideid osta. Kui asi sai alguse Vist'st siis ma ei imesta. Tuntud trügija.
Kukkusin siis kah seal 2 km enne Keilat. Teine kukkumine MNT grupisõidus 6a. jooksul. Selles mõttes on seni hästi läinud ja ei saa öelda et ohtlik asi see maantesõit. Kui kõik oskavad sõita ja ei vingerda sul ees kogu aeg siis ei juhtu midagi.
Kui nüüd uskuda kaasvõitlejaid, et matsu põhjustajaks K.Vist, siis teeb meele mõrudaks just seetõttu, et kõige kõvemini kostus üle selle külakuhja hüüe "Kuradi noored". Tol hetkel muidugi ei osanud vastu ka vaielda. Vat ikka ei olnud noored seekord. Aga suhtumine on ikka see, et vanad hundid on 100% korralikud sõitjad.

Kes tahab võib teada saada, mis seal Keila silla kurvis maas oli - võtke analüüs mu sadulalt ja saabki vaidlus lahendatud :idea:

Veel üks naljakas asi tuli meelde. Kui Keilast alates sai 2-5 mehelises pundis alustatud, oli tee ääres vana Pikkuus ja kisas mis kole. Tööle ärgitas. Ühtegi tema sõitjat tol hetkel küll sees ei olnud?!

spl
Rattur
Postitusi: 598
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:24

Postitus Postitas spl » 25. 08. 2003. 08:51

see katkiste riietega mees ju priidik oli

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 25. 08. 2003. 08:54

Priidik oli katki, kuid mitte verine. Ühel mehel oli vasak kannikas ikka korralikult ära riivitud.

Raulpoiss
Rattur
Postitusi: 159
Liitunud: 07. 04. 2003. 14:21

Postitus Postitas Raulpoiss » 25. 08. 2003. 08:57

oli tee ääres vana Pikkuus ja kisas mis kole. Tööle ärgitas. Ühtegi tema sõitjat tol hetkel küll sees ei olnud?!
:D :D :D :D
einoh, pikkuus on ikka koomik küll

aga sõidust. olin ikka loll sõidus ja peagrupis, kui esimesed eliidisõitjad välja arvata. üks mats vist oli ja tundub, et olin õnnega koos, et lollga sõitsin!! seal maanteerataste sõidus oli ikka matse mõnusalt :shock: aga võib-olla on lollrid harjunud kõiksugu maratonidel rohkem grupis sõitma?? mõni maanteemees teeb üks trenni ja siis tekivadki grupisõidus raskused.... sõit ise oli tore, sai kamraadidega juttu puhutud, vahel isegi tööd rabatud ja finishispurdis jalga proovitud. koht 9, tuju hea, jäin igati rahule!!!
järgmisel võistlusel lasen looma lahti...

spl
Rattur
Postitusi: 598
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:24

Postitus Postitas spl » 25. 08. 2003. 09:13

see päris verine mees oli ka mulle tuttav isik aga ma ei hakka tema nime avalikustama .kukkus teine väga krobelisele asfaldile.minu vana maanteratas asub nüüd tema istumise all

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2003. 09:13

Mõni mulje ka minult (üle pika aja :D )

Selle aasta treenitust arvestades jäin igati rahule, koht 45. Sõit oli tore ja ilm kah paras. Esimeseks paugutamiseks läks just seal kus ka mina arvasin - Vääna Tutermaa vahelisel tõusul. Jäin esimestest maha. Indrek küll ärgitas, aga pauku pold. Sai siis omaette punt tekitatud ja sellega rõõmsalt lõpuni sõidetud. Keila-Klooga-... vahel (kokku nii 15 km) sai punt isegi pandud karusselli tegema, kuigi osalejaid oli nii 5-7. Pundis oli meil ka naiste I, kes ausalt öeldes tööd küll teha ei tahtnud :? , taset arvestades oleks oodanud. Kukkumisi oli grupis üks - Keila ja Klooga vahel, ise terve. Finishis seekord pauku pold ja lihas ka juba nati pakitses - kerima pidi. Kokkuvõttes jäin igati rahule. Lõpus sai väikse clubbersi pundiga veel loosiõnne proovitud, kuid kahjuks võitsid peale paari erandi need keda enam kohal polnud - Indrek, Mart, Tõnis M :wink:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 25. 08. 2003. 09:55

Tulemused väljas http://sport.spin.ee/index.php?cmd=20tlnrr_75mstk
Sellejärgi olen veel tahapoole kukkunud... :? kuigi tean, et tegelikkuses lõpetasin natuke ees pool. Tegelikkuses pole küll vahet, kas natuke eespool või tagapool... aga häirib ikka 8)

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 25. 08. 2003. 09:59

Mati kirjutas:Lõpus sai väikse clubbersi pundiga veel loosiõnne proovitud, kuid kahjuks võitsid peale paari erandi need keda enam kohal polnud - Indrek, Mart, Tõnis M :wink:
millest jutt käib???

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2003. 10:01

indrek kirjutas:
Mati kirjutas:Lõpus sai väikse clubbersi pundiga veel loosiõnne proovitud, kuid kahjuks võitsid peale paari erandi need keda enam kohal polnud - Indrek, Mart, Tõnis M :wink:
millest jutt käib???
Jutt käib peale autasustamisi toimunud loosiauhindade loosimisest.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 25. 08. 2003. 10:29

oma vanusegrupis 2 koht aga jah, omavanuse grupi võitjalt sain 3 sekiga pähe :? Seal lõputunnelis pidin ma ääre pealt juba rattalt maha tulema, sest arvasin, et kõik läbi aga osa hakkas seal minust mööda pressima.
Minu megaväikese läbisõidu kohta ka asi...
No Pain No Gain

almar
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 08. 04. 2003. 15:49

Postitus Postitas almar » 25. 08. 2003. 10:39

veiko kirjutas:Tulemused väljas http://sport.spin.ee/index.php?cmd=20tlnrr_75mstk
Sellejärgi olen veel tahapoole kukkunud... :? kuigi tean, et tegelikkuses lõpetasin natuke ees pool. Tegelikkuses pole küll vahet, kas natuke eespool või tagapool... aga häirib ikka 8)
samad sõnad. diplomil kah teine number, aga ei tee sellest numbrit. me sõitsime vist kah samas grupis ja tänaks sind panuse eest esireas tuulega võitlemisel. kuigi see on juba vana teema, siis tõestust leidis veelkord, et egas keegi eriti tööd ei viitsi rügada.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 25. 08. 2003. 11:01

Palju teil kilomeetrid kokku tuli?

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 25. 08. 2003. 11:07

Mul jäi seose slikkide panemisega ratta ümbermõõt muutmata... ja seega sain päris müstilise tulemuse :D seega täpset distantsi ei teagi. Eeldasin, et ikka 75 on õige.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2003. 11:10

AndreK kirjutas:Palju teil kilomeetrid kokku tuli?
Tuli 80 km, aga kardan, et spido valetab (rattamõõt vist korrigeerimata).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Xavier
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 11. 07. 2003. 21:00

Postitus Postitas Xavier » 25. 08. 2003. 11:11

Mul tuli 78km ja see peaks õige olema :wink: , nägin teistel ka seda arvu.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2003. 11:18

Pildid e-spordis kah üleval.

Erikr-st lausa portree tehtud, varjatud prominent :?: :wink:
Viimati muutis Mati, 25. 08. 2003. 11:21, muudetud 1 kord.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 25. 08. 2003. 11:21

Mul tuli 77km. Peaks õige olema enam-vähem.
PiltLauri.Tibbo

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 25. 08. 2003. 11:56

[quote="Mati
Erikr-st lausa portree tehtud, varjatud prominent :?: :wink:[/quote]

Ületamatu näide sellest, mida ka ei tehta edu nimel. Ma jätan nimed nimetamata, kes teab see teab.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2003. 11:58

Alvaro kirjutas: Ületamatu näide sellest, mida ka ei tehta edu nimel. Ma jätan nimed nimetamata, kes teab see teab.
Jama jah küll nende Eesti esiotsa naissõitjatega, ei jaksa mäkke ja tööd teha kah ei taha.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 25. 08. 2003. 12:05

mõnda "naissportlast" on küll ohtralt eksponeeritud :?

minumeelest on kenasi ratturnaisi-tüdrukuid küll keda pildistada............viimasel ajal jätab fotograafide proffessionaalsus kõvasti soovida :?

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 25. 08. 2003. 12:09

Selle ratturnaisega oli niiviisi, et algus esimese mäega pani suure laksuga eest ära. Siis millalgi püüdsime ta kinni ja siis jäigi ta meie punti . Samas ei saa öelda, et tööd ei teinud, Suurupi ristist kuni Haaberstini püsis ta ees koos tolle Magneesiumi vennaga. Aga muidu oskas ta end hoida liigse pingutuse eest ja finshis see paar m tast ikka mööda ei saanud.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 25. 08. 2003. 12:17

Corrosion kirjutas:Selle ratturnaisega oli niiviisi, et algus esimese mäega pani suure laksuga eest ära. Siis millalgi püüdsime ta kinni ja siis jäigi ta meie punti . Samas ei saa öelda, et tööd ei teinud, Suurupi ristist kuni Haaberstini püsis ta ees koos tolle Magneesiumi vennaga. Aga muidu oskas ta end hoida liigse pingutuse eest ja finshis see paar m tast ikka mööda ei saanud.
olime ilmselt samas grupis... saab küll öelda, et tööd ei teinud. Ta oli nagu naelutatud oma vedaja sabas, kelle tagarattast ei läinud ta sentimeetritki ettepoole.

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 25. 08. 2003. 12:57


Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 25. 08. 2003. 12:57

Tõnis M kirjutas:no mida kuradit?
:wink: tase

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 25. 08. 2003. 13:24

nonii.lõpux olen siis tsivilisatsioonis ja võin ka siis natu muljetada (kuigi ple nagu enam midagi öelda).sõit oli minu jaox väga raske ja see et ma lõpuni suutsin pundis püsida teeb mulle aint rõõmu.eelmine aasta suucin end juba harku tõusu peal ribadex tõmmata mistõttu hüürus maha jäin.Seekord sõicin suures grupis kuni vääana postini :wink: siis tekkis meil miskine väike punt kuhu ka urmasL kuulus. tegime siis vaheldumisi rahvaga tööd ja saime siis keila joa kandis miskise pundi kätte. mina suucin isegi end nii välja vihastada et olex lihcalt kõik p***e saatnud.peale tyrisalu panka on seal alla väga jube teeäär ja ma suucin end sinan kruusale sõita (keegi vend nygis) ja siis ma püütsin lootusetult seal asfaltile tagasi saada.Püüdsin ja katsetasin kui lõpux ta kuidagi õnenstus-läpi suurte aukude ja kivide nii et pöid isegi augu serva puudutas.siis mõtlesin et selge-nyyd ta siis juhtus (karcin et kumm lähbe kohe-kohe katki).aga ei.tänu taevale või kopsakale stardimaxule jäi kumm tervex (isegi velg ei läind kõverax).Enne lollidekyla (eurooil'ist alates) langes kiirus häbiväärselt.oli pikk lage maa (hea asfalt) aga keegi ei viicind tööd teha-tugev vastu tuul-kiirus langes 31-32 peale. siis sai natu puhatud ja selga venitatud. lõpus viimased 10 km ol iaint üx sõelumine.kiirus kõikud vahemikus 35-45.Korra lasti kiirus hästi alla ja siis mõni vend ees paugutas.nii siis sorteeriti praak välja ja terve kaup jäi järele.(kuigi mahajääjaid oli vist vähe).eriti põnev oli lõpp.sitimarketi ees läx lõpuspurdix.ma olin miskine heal kohal (4-5) siis aga tuli siis suur kurva ja ma ei tahtnud seal kukkuda ja pidin siis alla andma.lõpetasin siis selle pundi kuskile 9-10.enivei.selle raha eest oli sõitu ja korraldust kyll ja kyll.


NB!! Sõitu parim asi oli lendstart. :wink:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 25. 08. 2003. 13:51

veloman32 kirjutas:.ma olin miskine heal kohal (4-5) siis aga tuli siis suur kurva ja ma ei tahtnud seal kukkuda ja pidin siis alla andma.lõpetasin siis selle pundi kuskile 9-10.enivei.selle raha eest oli sõitu ja korraldust kyll ja kyll.


NB!! Sõitu parim asi oli lendstart. :wink:
hmm ma nüüd ei saanud pihta, mis koha siis ikkagi kokkuvõttes said 9 või 10, või arvestasid neid kohti pundis olijatega :roll: ,
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 25. 08. 2003. 13:54

veiko kirjutas:
Corrosion kirjutas:Selle ratturnaisega oli niiviisi, et algus esimese mäega pani suure laksuga eest ära. Siis millalgi püüdsime ta kinni ja siis jäigi ta meie punti . Samas ei saa öelda, et tööd ei teinud, Suurupi ristist kuni Haaberstini püsis ta ees koos tolle Magneesiumi vennaga. Aga muidu oskas ta end hoida liigse pingutuse eest ja finshis see paar m tast ikka mööda ei saanud.
olime ilmselt samas grupis... saab küll öelda, et tööd ei teinud. Ta oli nagu naelutatud oma vedaja sabas, kelle tagarattast ei läinud ta sentimeetritki ettepoole.
Minu arvates hea näide perekondlikust meeskonnatööst :)
ja ei maksa ikka nõrgemalt soolt nõuda, et meestega võrdselt veaks. minul küll tekkib tavaliselt poolehoid naistrahvaste vastu, kes suudavad püsidagi samas grupis, kus mina.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2003. 14:00

Ereliukas kirjutas:... ja ei maksa ikka nõrgemalt soolt nõuda, et meestega võrdselt veaks. minul küll tekkib tavaliselt poolehoid naistrahvaste vastu, kes suudavad püsidagi samas grupis, kus mina.
No krt kui sa tead, et see või teine naisolevus on tegelt sust ntx oluliselt kõvem (muude võistluste tulemuste alusel), siis ajab harja punaseks küll. Tundub, et nagu kindlustaks oma poodiumikohta. Minul siis oli tegemist loll naiste võitjaga.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 25. 08. 2003. 14:01

olime ilmselt samas grupis... saab küll öelda, et tööd ei teinud. Ta oli nagu naelutatud oma vedaja sabas, kelle tagarattast ei läinud ta sentimeetritki ettepoole.[/quote]

Minu arvates hea näide perekondlikust meeskonnatööst :)
ja ei maksa ikka nõrgemalt soolt nõuda, et meestega võrdselt veaks. minul küll tekkib tavaliselt poolehoid naistrahvaste vastu, kes suudavad püsidagi samas grupis, kus mina.[/quote]

Plika tiksus pundis kogu aeg esimese kolmandiku osas, sai isegi jagatud natuke teed mõnes laskumises :lol:, aga järjekindlalt sõtkus, ise tegin vedamise tööd kõvasti ja see ka natuke kustustas lõpus, kus finishi sirgel jäi teravust puudu aga muidu norm sõit, Närvi ajas see raudtee ülesõidu koht, kus tee pudeli kaelaks muutus, oleks ma seda teadnud oleksin kohe alguses surunud ennast ettepoole et esimese pundiga oleks saanud liituda, esiemsel tõusul pani see punt minema ja nii ma jäin teise gruppi :cry: aga muidu oli tore andmine
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 25. 08. 2003. 14:06

Ereliukas kirjutas:
veiko kirjutas:
Corrosion kirjutas:Selle ratturnaisega oli niiviisi, et algus esimese mäega pani suure laksuga eest ära. Siis millalgi püüdsime ta kinni ja siis jäigi ta meie punti . Samas ei saa öelda, et tööd ei teinud, Suurupi ristist kuni Haaberstini püsis ta ees koos tolle Magneesiumi vennaga. Aga muidu oskas ta end hoida liigse pingutuse eest ja finshis see paar m tast ikka mööda ei saanud.
olime ilmselt samas grupis... saab küll öelda, et tööd ei teinud. Ta oli nagu naelutatud oma vedaja sabas, kelle tagarattast ei läinud ta sentimeetritki ettepoole.
Minu arvates hea näide perekondlikust meeskonnatööst :)
ja ei maksa ikka nõrgemalt soolt nõuda, et meestega võrdselt veaks. minul küll tekkib tavaliselt poolehoid naistrahvaste vastu, kes suudavad püsidagi samas grupis, kus mina.
kahjuks ei võtnud ise üritusest osa ja pildilt ei paista numbrid hästi,aga kui ma näen seal neid keda näen,siis minu arust ka hea näide perekondlikust meeskonnatööst :D ja pahaks ma seda küll ei paneks..pealegi ei olnud ju tegu naiste arvestuses esikohale sõiduga? :)

almar
Rattur
Postitusi: 9
Liitunud: 08. 04. 2003. 15:49

Postitus Postitas almar » 25. 08. 2003. 14:12

Ruve kirjutas:
Ereliukas kirjutas:
veiko kirjutas: olime ilmselt samas grupis... saab küll öelda, et tööd ei teinud. Ta oli nagu naelutatud oma vedaja sabas, kelle tagarattast ei läinud ta sentimeetritki ettepoole.
Minu arvates hea näide perekondlikust meeskonnatööst :)
ja ei maksa ikka nõrgemalt soolt nõuda, et meestega võrdselt veaks. minul küll tekkib tavaliselt poolehoid naistrahvaste vastu, kes suudavad püsidagi samas grupis, kus mina.
kahjuks ei võtnud ise üritusest osa ja pildilt ei paista numbrid hästi,aga kui ma näen seal neid keda näen,siis minu arust ka hea näide perekondlikust meeskonnatööst :D ja pahaks ma seda küll ei paneks..pealegi ei olnud ju tegu naiste arvestuses esikohale sõiduga? :)
Õigus, see pildi peal oli teise kohaga naiste arvestuses ja kolmas tuli vist alles järgmises grupis enam kui 10min tagapool.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 25. 08. 2003. 14:14

veloman32 kirjutas: mina suucin isegi end nii välja vihastada et olex lihcalt kõik p***e saatnud.peale tyrisalu panka on seal alla väga jube teeäär ja ma suucin end sinan kruusale sõita (keegi vend nygis) ja siis ma püütsin lootusetult seal asfaltile tagasi saada.Püüdsin ja katsetasin kui lõpux ta kuidagi õnenstus-läpi suurte aukude ja kivide nii et pöid isegi augu serva puudutas.siis mõtlesin et selge-nyyd ta siis juhtus (karcin et kumm lähbe kohe-kohe katki).aga ei.

sitimarketi ees läx lõpuspurdix.
Sa olid jah meie pundis. Tundsin su ratta järgi ära. Kui sõidaksid vähe eespool siis on tihti nii et kui tahad ettepoole saada siis muud võimalus koha parandamiseks sulle üldse ei anta kui ainult mööda kruusa. Või teine variant on teised jõuga kahte lehte laiali lükata. Ma käisin ka seal samas korra kruusa peal aga miskit hullu ei olnud. Asfaldi serv oli küll terav ja kõrge aga kui nats hüpata siis sai ilusti jälle asfaldile. Mõnikord ma trennis lähen meelega suure kiirusega kruusale et nats tunnetust saada.

Lõpuspurdi asemel (mida tegelt ei olnudki) oleks võinud see 3 minutit eesmise pundiga tasa teha. Oleks pidanud ikka nats tööd tegema. Sõidu ajal oli mul tunne et oleme päris viimane punt ja ei viitsinud sõita. Ma ei tea, keegi tööd ei teinud aga keskmine tuli ikka mingi 38 Km/h. Mille arvelt?
Viimati muutis priidik, 25. 08. 2003. 14:25, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 25. 08. 2003. 14:20

Corrosion kirjutas:oma vanusegrupis 2 koht aga jah, omavanuse grupi võitjalt sain 3 sekiga pähe :? Seal lõputunnelis pidin ma ääre pealt juba rattalt maha tulema, sest arvasin, et kõik läbi aga osa hakkas seal minust mööda pressima.
Minu megaväikese läbisõidu kohta ka asi...
ma tahaksin öelda, et kod Corrosion tegi eile tööd nagu MEES, mina olin eile selles mõttes võrreldes temaga nagu märg pesu.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 25. 08. 2003. 14:23

opa kirjutas:...... oli keegi Tartu Ülikooli riietega, kelle vasak külg oli nii ribadeks, et verd tilkus säärele (ai, kui valus see kukkumine võis olla), kuid sellest hoolimata sõitis ta edukalt edasi.....
Krt, ära liialda. Lõhki olin parasjagu aga ma ei usu et vererada järgi oli ..... Valus on täna. Uhh. Nagu oleks tappa saanud. Aga ühe Tartu kuti tagumine ots oli ikka hullemini ära riivitud kui minul. Keegi eespool juba mainis. Tunnen talle kaasa.

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 25. 08. 2003. 14:29

AndreK kirjutas:Palju teil kilomeetrid kokku tuli?
minu aparaat näitab 76,96
arvan samuti, et üsna õige näit

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 25. 08. 2003. 14:31

Ok mul oli mingi 79,1
Max kiirus oli 68 8)

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 25. 08. 2003. 15:08

Mati kirjutas: Erikr-st lausa portree tehtud, varjatud prominent :?: :wink:
arumaeisaa miks see kulm nii kortsus on :roll:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 25. 08. 2003. 15:25

Mati kirjutas:
Ereliukas kirjutas:... ja ei maksa ikka nõrgemalt soolt nõuda, et meestega võrdselt veaks. minul küll tekkib tavaliselt poolehoid naistrahvaste vastu, kes suudavad püsidagi samas grupis, kus mina.
No krt kui sa tead, et see või teine naisolevus on tegelt sust ntx oluliselt kõvem (muude võistluste tulemuste alusel), siis ajab harja punaseks küll. Tundub, et nagu kindlustaks oma poodiumikohta. Minul siis oli tegemist loll naiste võitjaga.
Ei saa sust hästi aru, kas sul ajab harja punaseks, et naisterahvas sinu heaks tööd ei rabanud?
Arvan, et ta naisteklassi esikohta kindlustaski :)
Täpsel samuti ei raba tööd teha nooremate heaks ka ntx Kalju Koch, kui ta M60 esikohta jahib :)
Kas näiteks see ajab ka harja punaseks, kui ntx Jass 250 km grupis loksub ja siis lõpuspurdiga asja kinni paneb?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2003. 15:35

erikr kirjutas:
Mati kirjutas: Erikr-st lausa portree tehtud, varjatud prominent :?: :wink:
arumaeisaa miks see kulm nii kortsus on :roll:
see emotikon peaks ju pigem väljendama sellist sõbralikku silmapilgutust. ei olnud mõttest miskit kulmukirtsu.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 25. 08. 2003. 15:43

Ereliukas kirjutas: Ei saa sust hästi aru, kas sul ajab harja punaseks, et naisterahvas sinu heaks tööd ei rabanud?
Mitte, et keegi kellegi heaks, vaid solidaarsuse mõttes ju võiks, eriti kui taseme vahe tegelt on olemas. Ma ei näe võistlusspordis põhjust mingiks naiste eelistamiseks-poputamiseks kui nad on samal või kõrgemal tasemel meestega ning valinud omale võistlemise koos meestega.
Ereliukas kirjutas:Kas näiteks see ajab ka harja punaseks, kui ntx Jass 250 km grupis loksub ja siis lõpuspurdiga asja kinni paneb?
Nüüd küll vaieldav, aga ei võrdleks neid situatsioone. Naaber slaavlane ütleks ne sravnivai h.. s paltsem.

Peace, nii palju kui on inimesi on ka arvamusi :!:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 25. 08. 2003. 15:47

priidik kirjutas:Maksab ikka korraldaja st. sõitjad tegelikult. Polla ühe auto eskort paariks tunniks maksab Tartus kuskil 5000 egonit.
Huvitav oleks teada, kellele see raha makstakse? :idea: :idea: :idea:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 25. 08. 2003. 16:52

Mati kirjutas: see emotikon peaks ju pigem väljendama sellist sõbralikku silmapilgutust. ei olnud mõttest miskit kulmukirtsu.
ei , ma mõtlesin seda pilti endast. aga hea seegi, et seekord nägu tagumikust paremaks peeti :P
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 25. 08. 2003. 20:57

veel mõned pildid

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 25. 08. 2003. 21:05

Kalevi kommilaeva vastas müüdi punastes pakendites toidulisandeid ja/või joogipulbreid, kirjas oli ka webiaadress. Kas keegi mäletab millise aadressiga tegu?

mattz
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 06. 04. 2003. 07:44

Postitus Postitas mattz » 25. 08. 2003. 21:23

http://www.fast.ee ,oli vist see.

Kasutaja avatar
indrek
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:20

Postitus Postitas indrek » 25. 08. 2003. 23:05

veel üks hästi tabatud pilt!

Vasta

Mine “Eesti võistlused”