Tihemetsa EMV maastikusõidus

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
GH
Rattur
Postitusi: 29
Liitunud: 08. 04. 2007. 19:26

Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas GH » 10. 07. 2009. 13:58

Igaks juhuks mainin varem mittekäinutele, et võistlus toimub Lauri krossiraja läheduses, mis asub Kilingi-Nõmmest 3km Viljandi pool (mitte Tihemetsa asulas). Rada on osaliselt märgitud, kes varem on käinud, need saavad iseseisvalt rada proovimas käia, kes pole, neil läheb keeruliseks, seega jätan postituse lõppu oma kontaktandmed, kui on soov rada proovima tulla, saan ise trenni kaasa tegema tulla ja rada näidata.
Käisin täna rajal trennis, vihmajärgselt on mõned lõigud porised aga üldiselt on rajapõhi kõva ja vähemalt minu jaoks sajaprotsendiliselt läbitav.


5357 4654
Gven Hallop

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas wylde » 14. 07. 2009. 14:44

Kui kellegil soovi Tallinnast Tihemetsa auto peale saada/võtta et minna teise starti pühapäeval, siis andku privasse märku. Ise võtan ( mahub 1 ratas+ kodanik) auto peale või otsin küüti, emba kumba, 200kr on edasi-tagasi sõidu väärtus minu nägemist mööda.
Ise asun Kristiine kandis ja kell 11 stardiks.
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas wylde » 17. 07. 2009. 10:57

Vist transa peale huvilisi ei ole?
Meeldetuletus kõigile osalejatele, et numbreid saab välja võtta 9 - 10.00 - Viljandis oli poleemika juba ja peakorraldaja on Hr.Lepajõe, ehk siis sama isik ja hiljem nad lihtsalt ei anna, mis siis et teisest Eesti otsast kohale roomanud. Et siis sealt edasi seenioridel 4,5h veel stardini. Saan homme ilmselt teada aga ehk keegi teab juba - kas Laupäeval ka pühapäevaseid numbreid välja võtta saab või antakse pühapäeval meeskondadele uued ümbrikud?

Gven on nõus ehk iseloomustama rada lühidalt, et kas raske on profiililt või on palju muid tehnilisi raskusi ( viimase koha peal tõsised MTB kalad köhatavad muiates ;)
Tehniline raskus oleks siis liivane või kivine/juurikaline laskumine nt.
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

jkarl
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 28. 07. 2008. 13:26

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas jkarl » 17. 07. 2009. 11:03

kas keegi oskab nõuanda, et kui ma ei jõudnud end üles anda enne 15 juulit siis kas mul on veel võimalus tänase päeva jooksul või siis kohapeal lintsentsi kontrolli ajal end ära registreerida? Et kas on yldse mingi võimalus? aidake

wylde
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 18. 06. 2003. 18:26

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas wylde » 17. 07. 2009. 11:23

jkarl kirjutas:kas keegi oskab nõuanda, et kui ma ei jõudnud end üles anda enne 15 juulit siis kas mul on veel võimalus tänase päeva jooksul või siis kohapeal lintsentsi kontrolli ajal end ära registreerida? Et kas on yldse mingi võimalus? aidake
Kui sul klubi on, siis peaks see esindaja võimuses ehk olema aga üldiselt üsna paindumatu süsteem :(
Mida veel juhendis ei ole on allkirjade andmine, loodan, et see vahetult enne starti välja kuulutatakse.
Believe it or not, non-cyclists sometimes think they have something interesting to say, have an interesting hobby, or an interesting experience to relate. Still, for the sake of propriety, you must act as if you care. Feel free, as they talk, to pleasantly daydream about biking. Just smile and say, "Absolutely," from time to time.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas Kirsa » 17. 07. 2009. 12:29

wylde kirjutas:Meeldetuletus kõigile osalejatele, et numbreid saab välja võtta 9 - 10.00 - Viljandis oli poleemika juba ja peakorraldaja on Hr.Lepajõe, ehk siis sama isik ja hiljem nad lihtsalt ei anna, mis siis et teisest Eesti otsast kohale roomanud. Et siis sealt edasi seenioridel 4,5h veel stardini. Saan homme ilmselt teada aga ehk keegi teab juba - kas Laupäeval ka pühapäevaseid numbreid välja võtta saab või antakse pühapäeval meeskondadele uued ümbrikud?
See on küll väga nüri. Kardetavasti olen ma ise nii esindaja ja sõitja ning rohkem meid clubbersist ei ole.
wylde kirjutas: Gven on nõus ehk iseloomustama rada lühidalt, et kas raske on profiililt või on palju muid tehnilisi raskusi ( viimase koha peal tõsised MTB kalad köhatavad muiates ;)
Tehniline raskus oleks siis liivane või kivine/juurikaline laskumine nt.
Kui ma rajakaardist õigesti aru saan, siis on täpselt sama rada nagu iga aasta (sügiskrossil). Seega on tegemist eesti ühe raskema ja tehnilisema rajaga. Kus on sees ka see "kurikuulus" laskumine: http://kirsa.pri.ee/velo/Tihemetsa_06/p ... 20083.html

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2044
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas UrmasL » 17. 07. 2009. 13:00

Kirsa kirjutas:
Kui ma rajakaardist õigesti aru saan, siis on täpselt sama rada nagu iga aasta (sügiskrossil). Seega on tegemist eesti ühe raskema ja tehnilisema rajaga. Kus on sees ka see "kurikuulus" laskumine: http://kirsa.pri.ee/velo/Tihemetsa_06/p ... 20083.html
Veel kaks aasta varem oli kohal reporter-operaator "Alvüro" (sveitsist?)

http://www.youtube.com/watch?v=SuSCMttHXVU

TAIX11
Rattur
Postitusi: 757
Liitunud: 16. 09. 2004. 21:33

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas TAIX11 » 17. 07. 2009. 13:13

Kirsa kirjutas: See on küll väga nüri. Kardetavasti olen ma ise nii esindaja ja sõitja ning rohkem meid clubbersist ei ole.
Ma osalen pealtvaatajana.


Rivo.S
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 24. 04. 2004. 23:33

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas Rivo.S » 19. 07. 2009. 21:49

Pildid võistluselt: http://www.proshop.ee/galerii

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas AndreK » 20. 07. 2009. 11:03

Kes ei tea, mis tunne oli eile rajal, see võtku ratas ja pukk, mingu soojaks köetud sauna ja laske naisel aeg ajalt leili visata ja uksevahelt külma õlut näidata. Nagu ma aru saan, siis paljudel meestel sen 0 ja 1 sektorist lõi enne starti juba põhja alt ära ja numbrit välja ei võetutki.

raigo13
Rattur
Postitusi: 87
Liitunud: 10. 02. 2008. 11:52

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas raigo13 » 20. 07. 2009. 11:23

Minu saatuslik viga oli hommikul alates 10-st kohapeal "saunas" passimine, kuigi start oli alles 16:45. Aga Kirsa ja Urmas hirmutasid mind oma videodega sedavõrd ära, et pidin hommikul rada minema proovima (rada oli hommikul treeninguks avatud kuni 11:30).
Proovisõitudele vaatamata olin sunnitud õhtul oma ratta sadula prügikasti viskama.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas Kirsa » 20. 07. 2009. 11:26

Mulle üldiselt soe ilm meeldib, aga see mis toimus esimese ringi ajal oli ikka jube. Hapnikku oli vähe ja kõrvadevahel tagus.
Polar näitas 29C min ja 34C max.
Kuna võidulootust enam polnud ;) , siis ma kruisasin rahulikult edasi, sest rada oli seda väärt. Minu poolt kiitused rajameistrile - tõeliselt hea maastikusõidurada.
Kolmandal ringil läks enesetunne palju paremaks, isegi pilv tuli päikesele ette. :) Aga siis võeti mind maha, sest paar kiiremat hullu tegid ringiga.

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas SL » 20. 07. 2009. 17:03

ka paar sõna - väga mõnus.

et nii vähe, kui meil on siinkandis võimalik esiteks ringide peal sõita ja teiseks korraliku raja peal ringide peal sõita - siis see, mis toimus oli kokkuvõttes üks mägirattasõidu kuningliku formaadi gurmeeõhtusöök neile, kes oskavad sellest lugu pidada! Kuumus ja ses mõttes erakordsed tingimused oli vaid kirss tordil.

Juba väga mõnus oli seda rada paar korda harjutada - rahulikult ja paar ringi korraga, kuid hoopis mõnusam oli seda sõida 30 kraadises palavuses 5 ringi järjest ning võistlustempos. Ka see liivalaskumine (natuke kahju on, et otselaskumine välja võeti muidugi, kuigi võimalik, et võistlustempos olekski seda natuke palju olnud) muutus võistluse ajal eriti huvitavaks kuna teema polnud mitte allasõitmine, vaid kiiresti allasõitmine. Ühesõnaga oli tunne, nagu oleks mk etapil osalenud ja seda meie enda kodumaal. Viis pluss.

arno110
Rattur
Postitusi: 93
Liitunud: 21. 07. 2008. 16:43

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas arno110 » 20. 07. 2009. 17:13

rada oli mõnus, laskumist ma ei julgenud sõita ( kaks murtud rangluud tuli mulle meelde ja kolmas kord ei oleks ilmsalt väga meeldiv, arvestades seda, et eelmise korra jäljed on siiani veel õlal ). Õhku oli meeletult vähe ja kõik muu läks halvasti peale stardi :) ronisin kolmanda ringi lõpuosas maha. Siiani on vastus intermedius valus.

KristinaToome
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 20. 07. 2009. 17:16

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas KristinaToome » 20. 07. 2009. 20:20

Sai Tihemetsa-Lauri krossiraja kandis nädalavahetusel mõned pildid klõpsutatud! :)
http://fotoalbum.ee/photos/kiisuke01/sets/814281

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas AndreK » 22. 07. 2009. 10:06

Kellel huvi, siis siin väike video.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Tihemetsa EMV maastikusõidus

Postitus Postitas AndreK » 22. 07. 2009. 10:15

Siin tuleb võtta lingi pealt parema klahviga "Save As".

Vasta

Mine “Eesti võistlused”