Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Mati » 16. 04. 2009. 14:14

Maarek kirjutas:
holden kirjutas:...
Sul on nende ilmateadete edastamisega mingi tõsine probleem kogu aeg. :shock: Võibolla saaks labase sarkasmi asemel lihtsalt üle ja võtaks asja rahulikult. (y)
A mida ütles Holden valesti? See ilma üle "virisemine" on sama nõme nagu diplomi, supi jne teemad. Krt pole s..ta ilma, on vale riietus :!: Saage üle :idea:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Maarek » 17. 04. 2009. 09:29

Mati kirjutas:
Maarek kirjutas:
holden kirjutas:...
Sul on nende ilmateadete edastamisega mingi tõsine probleem kogu aeg. :shock: Võibolla saaks labase sarkasmi asemel lihtsalt üle ja võtaks asja rahulikult. (y)
A mida ütles Holden valesti? See ilma üle "virisemine" on sama nõme nagu diplomi, supi jne teemad. Krt pole s..ta ilma, on vale riietus :!: Saage üle :idea:
Ja mis ütles ennustuse edastaja valesti, et sellele kohe vastuseks jutt soolapuhumisest ja sarkastilised kommentaarid vastuseks tulevad? See pole esimene kord ja tüütavaks hakkab muutuma (n)

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Gunnar » 17. 04. 2009. 10:08

Mati kirjutas:. Krt pole s..ta ilma, on vale riietus :!: Saage üle :idea:
Vaat kui (näiteks) raha pole, masu ikkagi, siis ehk pole võimalik õiget riietust osta. ja kui õiget riietust pole, siis on ilmateema päris tähtis ja suure (raha)kotiga überhästi varustatud ratturitel ei tasuks ennast puudutatuna tunda, kui nõrgemad varakamate jaoks täiesti tühist juttu siin priviligeeritud foorumis ajavad.

Praegu kõlab Mati sinu lause umbes täpselt sellisena. "mida sa odav tõuk siin virised, kui raha x-tex värgi jaoks pole, siis näri muru või mängi allveekabet mitte ära tüüta siin Meid mõtetu ilmapostitusega" st ei tasu olla nii piiratud mõtteviisiga.

Täiesti OT postid, aga selles on süüdi Holden ja Mati
Ratas on minu hobi, mitte elu

liikas
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 12. 06. 2008. 08:32

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas liikas » 17. 04. 2009. 10:18

Ma arvan, et kõik ratturid vaatvad suuremal või vähemal määral ilmateadet ja siia ei puutugi see, mis riided kellelgi on. Lihtsalt mõned tunnistavad, et neid ilmateade huvitab ja mõned mitte :)

Ilusat ilma kõigile!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Mati » 17. 04. 2009. 11:30

Gunnar kirjutas:
Mati kirjutas:. Krt pole s..ta ilma, on vale riietus :!: Saage üle :idea:
Vaat kui (näiteks) raha pole, masu ikkagi, siis ehk pole võimalik õiget riietust osta. ja kui õiget riietust pole, siis on ilmateema päris tähtis ja suure (raha)kotiga überhästi varustatud ratturitel ei tasuks ennast puudutatuna tunda, kui nõrgemad varakamate jaoks täiesti tühist juttu siin priviligeeritud foorumis ajavad.

Praegu kõlab Mati sinu lause umbes täpselt sellisena. "mida sa odav tõuk siin virised, kui raha x-tex värgi jaoks pole, siis näri muru või mängi allveekabet mitte ära tüüta siin Meid mõtetu ilmapostitusega" st ei tasu olla nii piiratud mõtteviisiga.

Täiesti OT postid, aga selles on süüdi Holden ja Mati
Hr Gunn, tänan sind tavapärase mõttetu posti eest. Said asjadest taas totaalselt valesti aru. Funktsioneerivaid riideid saab iga hinna eest. Ja kui võimalusi üldse-üldse pole, siis vastavalt sellel tuleb ka käituda ning mitte viriseda.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas dr Holden » 17. 04. 2009. 11:47

Gunnar kirjutas:Täiesti OT postid, aga selles on süüdi Holden ja Mati
Vabandust, lugupeetud foorumlased! Ma ei virisenud mitte ilma üle, vaid liiga varaste ennustusandmete foorumisse toppimise pärast.

Teame ju kõik, et meie lugupeetud ilmajaamad ei suuda globaalse soojenemise tõttu enam üle ühe-kahe päeva ilma ette ennustada. Seetõttu on ka neli päeva enne maratoni toimumist mitte 100% kindla ilmateate postitamine üsna mõttetu tegevus.

Hilisemad foorumikraaklemised tekivad tavaliselt mitte antud teema põhjal, vaid juba nö foorumis väljakujunenud jõujoonte tõttu - "vanad tegijad" vs "mõttetud postitajad" või "karmid vennad" vs "alatasa virisejad". Paigutage end igaüks teatud klassi ja lõpetagem selle OT.

Mina igatahes olen pühapäeval joonel!!!! 8)

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas rai66 » 17. 04. 2009. 13:34

Mäletan ma üleelmise aasta Elioni. Tallinnas varahommikul külm ja vihma kallas. No ei viitsinud tõusta, vähe väsinud ka. Ilmateade lubas ka kehva ilma. Kurat võistlustel päike paistis ja sooja nagu sedasamust. Nii, et see ennustamine on suht tänamatu. :D

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Mati » 17. 04. 2009. 13:37

rai66 kirjutas:Mäletan ma üleelmise aasta Elioni. Tallinnas varahommikul külm ja vihma kallas. No ei viitsinud tõusta, vähe väsinud ka. Ilmateade lubas ka kehva ilma. Kurat võistlustel päike paistis ja sooja nagu sedasamust. Nii, et see ennustamine on suht tänamatu. :D
Väga hea näide. MUl samalaadne kogemus eelmisest nädalavahetusest Otepää laagrist. Enne laagrit (eelmisel päeval!) lubas EMHI nädalavahetuseks seal all min +10 ja päikest kah. Mis saime - ühel päeval max +7 korraks päikest ja viimasel päeval näitas kell 10.00 trenni alguses kraadikas -1 :shock: . Vot tebe prognos.

Seega oli Holdeni avaldus naela pea pihta :!:

PS! Igivanad säästuvariandid külma ilma vastu (kasutusel olnud eelkõige siis kui poes polnud ei vorsti, mandariine kui ka essupaberit):
1. AJALEHT (tihti tasuta saadaval) - riiete alla strateegilistesse kohtadesse ja saabaste sisse - TOIMIB :!:
2. SUKKPÜKSID (naiselt tasuta) - udupeene soojapesu asemel -TOIMIB :!:
3. KILEST VIHMAPONCHO (odav, osta Novaluxist) - kerge vihmakaitse, mis ei sega liikumist - TOIMIB :!:

Seega pole nagu enam põhjuseid kehva ilma taha pugemiseks :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

alkonoom
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 11. 03. 2009. 21:06

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas alkonoom » 17. 04. 2009. 14:33

Loen regristreerimise juhendit...
6.2 Registreerida saab ka võistluspäeva hommikul stardi- ja finišipaigas Jõelähtme rahvamajas. Võistluspäeval toimub registreerumine põhi- ja matkadistantsile kuni 11:30-ni;

Ehk siis kuna kunagi pole veel Jõelähtmesse sattunud, kas rahvamaja asub eeldatavasti stardi finishi lähedal kuskil.

Ja ilmast rääkides, siis mis ei tapa teeb tugevamaks ... sel juhul muidugi välistame pussnoad :D
Gravitatsioon teeb oma töö kiirelt ja korralikult!

mrmrmr
Rattur
Postitusi: 120
Liitunud: 20. 07. 2008. 01:18

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas mrmrmr » 17. 04. 2009. 14:41

Rahvamaja eest anti eelmisel aastal start, arvata on et ka selle aastal.
st Rahvamaja lähedal:-)
Green Oil because i care and we need clean environment!
Meile Meeldib Stiilselt Erineda!

Kasutaja avatar
Veiko V
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 04. 03. 2006. 11:51

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Veiko V » 17. 04. 2009. 20:01

mrmrmr kirjutas:Rahvamaja eest anti eelmisel aastal start, arvata on et ka selle aastal.
st Rahvamaja lähedal:-)
Start on kohe Tankla kõrval kus on ka Rahvamaja. Eksimis võimalust seal ei ole isegi pool pime leiab ülesse selle Olerex tankla (endine Lukoil)
Tiguliikur :)

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Gunnar » 18. 04. 2009. 17:48

Kas rada on peamiselt tuultele avatud, või on pikalt tuulevaikseid lõike kus nahka kuumaks ajada?
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Veiko V
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 04. 03. 2006. 11:51

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Veiko V » 18. 04. 2009. 17:55

Gunnar kirjutas:Kas rada on peamiselt tuultele avatud, või on pikalt tuulevaikseid lõike kus nahka kuumaks ajada?
Pakun, et kuumaks ajamise kohti on seal ohtralt :lol: legandikke ja põllu pealset palju pole.
Täna rada märgistades sai jalutades naha märjaks juba!

Rada on hea ja enamusest kuiv.
Tiguliikur :)

Kasutaja avatar
matukas
Rattur
Postitusi: 293
Liitunud: 04. 08. 2003. 09:00

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas matukas » 18. 04. 2009. 20:11

Kes sõita ja võistelda tahab, seda ilm ei heiduta. Tehke oma valik!
Minu valik on seekord hooaega alustada Saku 100 üritusega. Aga Jõelähtmes olen osalejale tugiteenuseid osutamas.
Keep momentum

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas dr Holden » 19. 04. 2009. 10:49

holden kirjutas:Mina igatahes olen pühapäeval joonel!!!! 8)
Meest sõnast, aga....

... eilse Võhandu paadimaratoni (100km kanuudel, kajakkidel, süstadel, aeru-või kummipaatidel) teenindamine-turvamine venitas eilse tööpäeva täpselt 24h pikkuseks ning selleks hetkeks (07.00), kui oleks pidanud Võrust hakkama Jõelähtme poole kimama, olin veel 95% zombie. :(

Andke minna ja sõitke minu eest kah! 8)

Kasutaja avatar
SEpp
Rattur
Postitusi: 165
Liitunud: 22. 05. 2004. 21:58

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas SEpp » 19. 04. 2009. 17:29

holden kirjutas:
holden kirjutas:Mina igatahes olen pühapäeval joonel!!!! 8)
Meest sõnast, aga....

... eilse Võhandu paadimaratoni (100km kanuudel, kajakkidel, süstadel, aeru-või kummipaatidel) teenindamine-turvamine venitas eilse tööpäeva täpselt 24h pikkuseks ning selleks hetkeks (07.00), kui oleks pidanud Võrust hakkama Jõelähtme poole kimama, olin veel 95% zombie. :(

Andke minna ja sõitke minu eest kah! 8)
Näe, Võhandu Maratoni rajal hüüdsid mulle, et Saku 100-l näeme. Ma siis mõtlesin, et kas sa homme Jõelähtmele ei tulegi - ja nii läkski..

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Gunnar » 19. 04. 2009. 17:54

250-se treeningkilometraaži pealt ei tulnud see "võistlus" kindlasti hooajale kasuks, aga sedasorti treeningasjades olen ennegi vigu teinud.
Kuna esimene kord mul, siis ei oskand miskit oodata, aga tagantjärgi ikka väga mõnusa profiiliga võistlus. Alguses soojaks, siis pikalt singleid ja otsa veel mülkaid ning lõpetuseks, kui kõigest kopp ees, siis saadki rahulikult mööda siledat finišisse veereda!

Väike nüke ka. Kuna mul said patareid suht kiirelt tühjaks, siis vee ja leivaga oli neid raske uuesti täita. Usun, et mu "tulemust" see asi siiski ei mõjutanud :)
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Rivo » 19. 04. 2009. 18:19

Rada oli täpselt selline, mida üks maastikuratturi hingega inimene silmi kinni pigistades ette kujutada võib. Väike vahemärkus olgu see, et arvestada tuleks ikka Põhja-Eesti piirkonnaga. Pikki ja kurnavaid tõuse siin pole. Aga olen enam kui kindel, et paremaid singleid siit kandist leida suht-koht keeruline. Jõelähtme Singel'i klubi eesotsas Meelis Välguga on vaat et mustkunsti maagiat kasutades välja võlunud uskumatu raja – midagi pole öelda.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

alkonoom
Rattur
Postitusi: 162
Liitunud: 11. 03. 2009. 21:06

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas alkonoom » 19. 04. 2009. 18:23

Rada oli super, vorm oli kehv, üle lenksu lend enne viimast TP ja peakas mudase peale seda sama TP-d lisasid asjale ainult vürtsi. Aga selle tuule oleks võinud küll viimastel kilomeetritel ära jätta :D
Gravitatsioon teeb oma töö kiirelt ja korralikult!

grishasport
Rattur
Postitusi: 399
Liitunud: 07. 11. 2003. 23:14

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas grishasport » 19. 04. 2009. 19:21

Tänud ilusa üriruse eest. Väss suur aga talutav.
PS! Peale võistlust vahetain autoparklas riideid ja unustasin maha SCOTT traksidega põlvpüksid (soojad). Värv must/kollane.
Kes leidi, andke teada.

50 92 259
Grisha

clx
Rattur
Postitusi: 409
Liitunud: 09. 06. 2008. 21:13

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas clx » 19. 04. 2009. 19:22

Rajameistritele ka siitpoolt kiitused, päris mõnusalt vaheldusrikas!

Kuna ei ole MTB'd juba aastaid garaazhist välja ajanud ja sõidutehnika on olematu, siis sain ennast "soojaks" elu nipliga esimeses kolme hüüumärgi laskumises (päris pikkalt andis sealt alla lohiseda pea peal :lol:). Muidu aga tore sõit, ei olnud sellel ilmal kah vähimatki häda...

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas dr Holden » 19. 04. 2009. 20:23

SEpp kirjutas:
holden kirjutas:
holden kirjutas:Mina igatahes olen pühapäeval joonel!!!! 8)
Meest sõnast, aga....

... eilse Võhandu paadimaratoni (100km kanuudel, kajakkidel, süstadel, aeru-või kummipaatidel) teenindamine-turvamine venitas eilse tööpäeva täpselt 24h pikkuseks ning selleks hetkeks (07.00), kui oleks pidanud Võrust hakkama Jõelähtme poole kimama, olin veel 95% zombie. :(

Andke minna ja sõitke minu eest kah! 8)
Näe, Võhandu Maratoni rajal hüüdsid mulle, et Saku 100-l näeme. Ma siis mõtlesin, et kas sa homme Jõelähtmele ei tulegi - ja nii läkski..
Kindel plaan oli, isegi minu ratas oli juba Flashi juures Jõelähtmes mind ootamas, kui peaks kohalejõudmine viimase hetke peale jääma. Aga kuna saime oma viimase kanuu Võõpsus kätte ca poole kolme paiku ja magama kella 4 paiku, siis :cry: natuke peab ka oma isikliku tervise peale mõtlema.

Kahju oli küll, aga no mis sa teed, kõiki asju elus teha ei jõua.

Nagu Flashiga sai räägitud tunnike tagasi, oli asi korda läinud ja rahvas rahul. Ja kui nad kohe peale finišit rahul pole, siis homme kindlasti. (y) (y) (y)

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas meelisxxx » 19. 04. 2009. 21:01

alkonoom kirjutas:Rada oli super, vorm oli kehv, üle lenksu lend enne viimast TP ja peakas mudase peale seda sama TP-d lisasid asjale ainult vürtsi. Aga selle tuule oleks võinud küll viimastel kilomeetritel ära jätta :D
Tegin ka ise seal ilusa nipli. Millegi pärast arvasin, et võtan hoo sisse, siis sillast üle ja künkast ka veel sama hooga ülesse. Ise olin juba õnnelik, et nii hea mõte ja silmadega kiikasin juba künka otsa. Aga ei pidanud nii minema, olin hoopis kõhuli silla moodi asja peal. Eemalt tundus väsinud silmale kõik ok aga läks nii, et sai ikka siis ennast ka mudaseks tehtud ja künkast üles jalutatud. Aga sellest polnud midagi hullu, sai seal natukene puhatud ja toibutud :)
Sõit oli väga mõnus! Alustasin ehk liiga kiiresti ja see maksis 50. km kätte, kiirus läks ikka suht nulli lähedale. Lõpu kilomeetrid olid unustamatud, tugev vastu tuul ja siis veel see viimane lõpp heinamaal .... :P Mõnus üritus oli.

sk8erboi
Rattur
Postitusi: 96
Liitunud: 18. 01. 2008. 11:14

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas sk8erboi » 19. 04. 2009. 21:20

elusalt finishis. panin ka omastarust väga stiilse õhulennu jõelähtme golfi lähedal. sellel mäel, mis algul oli üles ja pärast alla. ise olen rahul :) ja sellele järgnev kruiisimine pootühjade majade vahel oli ka üsna sürr. värvikatest piltidest veel tasuks mainida jägala joa ümber kruiisimist, seal läks suurem aur loodusenautlemisele :)

Kribu
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 29. 08. 2008. 17:45

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Kribu » 19. 04. 2009. 21:33

Minu nippel, kui see oli üldse nippel, ei tea, kõik toimus nii kiirelt, oli suhteliselt algul kruusalõigul, kus natukene liigset julgust ning lahtine kruus viis mind pikali maha. Õnneks kõigil teistel olid kiired reflektsid ning keegi teine ei kukkunud. Natukene hinge tõmmatud ning sõit läks edasi. Kuid mitte kauaks, umbes 15dal km ühel mäel läks kett ning sellega oli mu sõit ka läbi. Kuid õnneks sain väärtusliku õppetunni, et ei tasu üle pingutada. Kahjuks tuli see õppetund valulisel teel.

Kasutaja avatar
SEpp
Rattur
Postitusi: 165
Liitunud: 22. 05. 2004. 21:58

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas SEpp » 19. 04. 2009. 21:45

sõidumõnu pakkusid ka kaasvõistlejad, kes sind viisakalt mööda lubasid, sama püüdsin ka ise teha kui oli selge et taganttulija on kiirem.

Samuti oli tore kui peale finišit otsis pesujärjekorrast mind üles kaasvõistleja ning tänas viimase etapi vastutuule vedamise eest.

Kasutaja avatar
gerryr
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 19. 02. 2009. 22:40

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas gerryr » 19. 04. 2009. 21:52

See oli mulle esimene rattamaraton üldse. Asfaldil olin ikka trenni teind. Rada väsitas käsi kõvasti. Aga see oli huvitav tõesti, mõtlesin vahepeal, et selle nimi oleks võind ka masohhisti sünnipäeva tähistamine olla.

Olin vist üks nendest, kes mõtles, sooh viimased km-id asfaldil, metsa see vastutuul, aga vähemalt saab liikuda normaalselt ja siis see suunanäit kesale... seal liikusin ilmselt 5km/h, mudatakistusest jala üle.

Igatahes on mida meenutada, ja mida järgmisel korral meeles pidada. Kohe esimesel tõusul sai selgeks nt, et pean hakkama käike meelitama;) Ja nii terve sõit. Kui jalgadel oleks suu...

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas AndreK » 20. 04. 2009. 09:35

Ma pole suuremasi pikkade sõitude nautija, eriti kui need toimuvad kevadel, aga see aasta otsustasime siiski koos klubikaaslase Kaidoga raja raskema trenni võtmes läbi tiksuda. Keskmine tuli 155 kanti - täitsa mõnus mõnikord võistlust ka nii läbida, et näed mis ümberringi on, mitte ei ole peadpidi lenksu all.
Muide - veits enne lõppu oli mets alla raja ääres kast mädanenud õuntega.. Villem, ma kutsun sind korrale!
Tänud Jõelähtme Singlile väsitava pühapäeva eest!
Viimati muutis AndreK, 20. 04. 2009. 11:35, muudetud 1 kord.

railaa
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 11. 11. 2008. 12:55

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas railaa » 20. 04. 2009. 11:30

Flashi rada üllatas singlite rohkusega. Siit ka küsimus rajameistrile, kui suur oli mingi umbkaudne singlite osakaal protsentides? Neid kordi, kus tekkis tahtmine lõiguks asfaldile keerata, tekkis omal vähemalt kolmes kohas. Turvaja lubas lahkelt ka sinna keerata, aga soovitas pärast jälle samast kohast jätkata :twisted: . Lahe kevadine rada!

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas m6mm » 20. 04. 2009. 15:56

Mis siin enam lisada, ilm oli ilus ja inimesed toredad, tagaamort kiuksus ka terve tee, ilmselt rõõmust.
Kas keegi juhtus veel nägema noormeest, kes karjääri kandis oma esiratta pooleks voltis? Nagu oleks valtspingi alt tulnud, kena 30-kraadine nurk sees, kumm oli veel peal ja puha. Igasugu sikku ma olen näinud aga sellist veel mitte, kuidas see tal õnnestus?

Kasutaja avatar
MiCC
Rattur
Postitusi: 174
Liitunud: 14. 04. 2006. 15:47

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas MiCC » 20. 04. 2009. 16:02

Väga super üritus/rada oli ! 8) Mulle meeldis,nautisin ikka mõnuga neid singleid.Kuna esimest korda käisin jõelähtme maratonis siis ei oodanud absoluutselt nii lahedat rada, arvasin algul et eks ta mingi sile kruusa ja külateede ralli tuleb, aga nüüd pean enda sõnu sööma :) .Nüüd on jalg ka mõnusalt lahti enne Mulgi etappi :P .tänud korraldajatele !

TarviV
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 16. 12. 2005. 14:03

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas TarviV » 21. 04. 2009. 22:35

Hea kaasvõistleja, kes sa said mu käest sisekummi, heeblikomplekti ja pumba, võta ühendust (5112452). Lepime kokku, kuidas saad asjad tagastada.

Einz123
Rattur
Postitusi: 11
Liitunud: 22. 04. 2009. 07:09

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Einz123 » 22. 04. 2009. 07:14

Ise olen alles 4 ndat korda (5 aasta jooksul) ratta seljas ja siis jõelähtme matkarajale.
Ütleme nii, et raske oli :-) aga loodus kust see kõik läbi sõitis oli vapustav, lisaks mudugi ka väga huvitav rada. Eriti lahe oli viimased 2 km, kus olin niigi surnud juba :-)
Järgmine aasta üritaks juba kiiremini sõita kui 4h ja 30 minutit :-)

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas Flash » 22. 04. 2009. 08:01

railaa kirjutas:Flashi rada üllatas singlite rohkusega. Siit ka küsimus rajameistrile, kui suur oli mingi umbkaudne singlite osakaal protsentides?


Singlite osakaal peaks olema ca 35% ehk umbes 27 km. Sest tänu viimase hetke raja ümbertõstjatele oli rada pea 2 km lühem ja üks singlijupp koos mõnusa samblase tõusuga jäi välja.

trauks

Re: Jõelähtme 3. rattamaraton - 19. aprill 2009

Postitus Postitas trauks » 23. 04. 2009. 06:53

Jõudu kõigile. Auxi sulest libises killuke esimesest maratonisarja avaüritusest.

http://www.saarteterviserajad.ee/index.php?id=10193

Vasta

Mine “Eesti võistlused”