11. Tallinna Rattamaraton

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas margus v » 06. 06. 2008. 06:51


Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Gunnar » 08. 06. 2008. 16:33

Sellist tolmu on minu noored silmad näinud ainult autoga kruusateel 90km/h sõites tahavaatepeeglist. Julm ja väga tihti seda kogeda ei tahaks, just lõpetasin hambatikuga lau taguste puhastamise.

Tundub et läätsede mittekasutamine oli strateegiliselt õige otsus. Aga kui alguse tolm välja arvata siis hea kiire rada ja õnneks ei olnud sõidu ajal üleliigselt grupisõidu elemente (välja arvata 30km kruusakas). See, et mõni esi 200 mees niru "veetakistust" nõnda tõsiselt võtab, et tema tõttu külakuhi moodustub, pani küll kurja vanduma.

Endal sõnusin vist sõidu ära, sest sõidu esimestel kilomeetritel küsisin ühelt ratturilt, kelle sadulast hetkega ainult relsid järgi jäid, et "on ka hea sõita" ning umbes täpselt 1 km enne finišhit suutsin suure hädaga külje maha pannan ja ka minu edasine sõit kulges sadula relsside peal :(
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Lauri89j
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 29. 11. 2004. 17:44

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Lauri89j » 08. 06. 2008. 17:39

Väga vahva sõit ja tore oli finissis vaadata rõõmsaid tahmaseid nägusid.
...Suu kinni, süda jahtub ära!

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas KristjanS » 08. 06. 2008. 17:40

tõesti oli irmus. mingi aeg hakkasin suise respiraatorit igatsema. minu poolest võib antud maratoni igaveseks elioni sarjast kustutada, sest vahet pole kus sõita - tolmab kõikjal ühtemoodi. Ja noh, see meeletu liiv...kellel seda sellistes kogustes vaja on? Olgu suts siin ja natukene ka vbla seal, aga kogu trassi ulatuses...mai tia, olen liivakastist enda teada juba välja kasvanud.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
PudruKuul
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 01. 05. 2007. 09:37

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas PudruKuul » 08. 06. 2008. 18:03

Mina sõitsin tavaliste prillidega esimeseks TP nähtavus puudus! Prillid olid kasutult tolmused ja silmad seda peenet sodi täis. Äkki keegi rattaprillidega sõitjatest kommenteeriks kui palju neil klaasi taha jõudis. Liiva oli veidike liiast, ajas mõnel korral kiruma. Aga samas "igal rajal on oma tõde" ehk tuleks iga Elioni jaoks midagi spetsiifilist teha trennis!

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kristjan07 » 08. 06. 2008. 18:16

ise sõitsin läätsedega ja prillid olid muidugi ees...sai sõidetud, ei olnud kõige hullem, mudaga oleks halvem olnud...minu arusts täna just grupisõit ruulis, grupid minust ainult mööda uhasidki...äge oli vaadata kui sülitasid ja ila oli must :D lihtne rada, aga soe, liiv jms asjad tegid maratoni raskeks...maha ma seda maratoni elioni reast ei tõmmaks, aga loodan siiralt et järgmine aasta seal sajab :P

taavisport
Rattur
Postitusi: 35
Liitunud: 05. 05. 2006. 14:10

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas taavisport » 08. 06. 2008. 18:30

kristjan07 kirjutas:ise sõitsin läätsedega ja prillid olid muidugi ees...sai sõidetud, ei olnud kõige hullem, mudaga oleks halvem olnud...minu arusts täna just grupisõit ruulis, grupid minust ainult mööda uhasidki...äge oli vaadata kui sülitasid ja ila oli must :D lihtne rada, aga soe, liiv jms asjad tegid maratoni raskeks...maha ma seda maratoni elioni reast ei tõmmaks, aga loodan siiralt et järgmine aasta seal sajab :P
pead siis vanajumalat paluma, kas vihmaga eessõitja pori huulilt limpsida on siis parem ? :shock:

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Gunnar » 08. 06. 2008. 18:32

olin vist ennast psühholoogiliselt õieti ette valmistanud, sest liiv ja saepuru mu meelt seekord mõruks ei teinud vastupidiselt Männiku kolmapäevakule.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Maarek
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 07. 08. 2006. 20:15

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Maarek » 08. 06. 2008. 18:33

PudruKuul kirjutas:Mina sõitsin tavaliste prillidega esimeseks TP nähtavus puudus! Prillid olid kasutult tolmused ja silmad seda peenet sodi täis. Äkki keegi rattaprillidega sõitjatest kommenteeriks kui palju neil klaasi taha jõudis
Ujumisprill oli täna ainus lahendus :lol:
Veloma32 kirjutas: minu poolest võib antud maratoni igaveseks elioni sarjast kustutada, sest vahet pole kus sõita - tolmab kõikjal ühtemoodi.
Sinu loogikat järgides peaks näiteks Rõuge maratoni ju ära kustutama, sest mudastel ja metsaveotraktorite poolt ära äestatud "teedel" sõitmine samuti üsna paljudele vastuvõetamatu.

Tegelt võiks hoopis ilmataadi kohtusse kaevata, sest tema meie elu ju raskeks teeb :shock:

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kristjan07 » 08. 06. 2008. 18:36

taavisport kirjutas:
kristjan07 kirjutas:ise sõitsin läätsedega ja prillid olid muidugi ees...sai sõidetud, ei olnud kõige hullem, mudaga oleks halvem olnud...minu arusts täna just grupisõit ruulis, grupid minust ainult mööda uhasidki...äge oli vaadata kui sülitasid ja ila oli must :D lihtne rada, aga soe, liiv jms asjad tegid maratoni raskeks...maha ma seda maratoni elioni reast ei tõmmaks, aga loodan siiralt et järgmine aasta seal sajab :P
pead siis vanajumalat paluma, kas vihmaga eessõitja pori huulilt limpsida on siis parem ? :shock:
just nii selder, nii oleks palju mõnusam...sul ju nagunii seal esimeste seas vahet ei ole

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Antti » 08. 06. 2008. 18:39

Panen siis oma romaani ka siia.

Ma nüüd ei tea, kust alustada - kas sellest, et WCs polnud paberit, või Tour de Rõugest?
Igatahes TdR oli väga heaks suviseks treeninglaagriks - palju toredaid inimesi, ilus ilm ja kaunis maastik ... Liiva pea et polnudki.
Liivatrenn algas kolmapäeval peale Rõuget, kui Männikul sõideti järjekordset kolmapäevakut ja nagu ma Tarmo hilisematest ütlustest enda jaoks välja olen sõelunud, siis ega nad seda nii vägeva liivarallina plaaninudki - lihtsalt need 105 (või palju neid oligi) osavõtjat sõitsid raja pilbasteks. Igatahes liivatunnetuse jaoks läks sõit täkesse.
Järgmine liivalaks oli eilne Prükkel Lähtel, kus oli liiva päris mitme liivalossi jagu ja jäi ülegi. Tagantjärgi tegelikult ei oskagi arvata, kummast rajast rohkem/suuremad lossid oleks ehitada saanud :)
Selle pagasiga liikusin ma siis hommikul Tartu poolt Aegviitu. Auto sai pargitud ja aega oli tiksunud mõni minut pealt 11t. Mõtlesin, et mis ma selle rattaga vehkima hakkan, sirutan parem jalgu, toon numbri ära ja sätin siis.
No ma veel nii vana ei ole, et nõdrameelsust kahtlustada, kuid ikka suutsin ma mingil hetkel arvata, et väga hea on paremale keerata otse minemise asemel. Tulemuseks see, et astusin paarsada meetrit mööda järgmist parklat. Õnneks taipasin tagasi keerata ja õiges suunas edasi minna aga vantsimist oli ikka omajagu veel.
Number käes, tahtsin WCst läbi käia, et saab vaevast lahti ja kaalu vähe kergemaks. Aga noh, jõudsin juba pea püksid alla lasta, kui taipasin kontrollida kas paberit ka on - polnud. Kalpsasin välja ja ootasin järgmise sinise õnnepalee vabanemist - sääl ka põlnd! Autos paberit oli aga auto oli 10km Tartu pool :P No jäi siis nii, et võtsin paki rajale kaasa.
Seniks kui autoni tagasi sain oli kell juba nii kaugel, et esimesed vennad olid vast paarkümmend minti juba stardikoridoris passinud. Kola kokku ja rattad alla - ei mingit soojendust, sest ei tahtnud starti jõudes avastada, et koridorid juba kokku lastud. Õnneks oli sel korral suht viisakas orgunn - gruppe eraldavaid linte valvasid tädid ja kord oli majas.
Start läks eduliselt, hoolimata sellest, et seal kus mina olin oli juba kerge liivakiht all ja minu ees olnud härral kett kenasti risti. Esimene paun joonistus kadudeta aga kusagil esimese tõusupõksu peal, kus enamus juba kergel mulladieedil oli, suutis keegi emakesest maast pimestatu mulle tagumisse käikarisse sõita nii vahvalt, et tagakäikari juures olev kõriaas oli kasseti vahel. Pitstop sealsamas, kõri tagasi sinna kus ta olema peab ja edasi.
Saime metsast välja esimese kruusa peale, tahtsin eest suure peale panna. Kett nii ei arvanud, vaid ronis juba kusagile veel suurema peale :) Meelitasin teist nii ja naa aga see sunnik oli jõudnud ennast vända ja hammaka vahele kinni puua, no mis muud - pitstop nr. 2.
Edasise kronoloogia suhtes ma väga kindlaid veksleid ei annaks, sest selles sürreaalses tolmumaailmas liikus ilmselt aegruum ka teisiti.
Mingil hetkel paistis eest oma klubi särk ja esiti vaatasin seljakoti järgi, et Kirsa. Ise mõtlen, et kaebas teine küll mingit haigust, kuid nii taga ta nüüd ka olla ei saa. Järgmine pilk ütles, et see on hoopis Age. Agega olen ma vägikaigast vedanud juba mitu hooaega ja alati on tema peale jäänud. Sel korral siis teisiti, sest mööda ma läksin ja jäin.
Mingil hetkel hakkas eest paistma Haanja RK särk ja särgi peal suur ja kollase võrguga seljakott. Esialgu vaatasin, et keegi fanaatik on alanud EMi auks jalgpalli rajale kaasa võtnud. Siis mõtlesin, et ehk on varukiiver. No igatahes tuli mingi tõus, kus osad juba jalutasid, kuid enamus sõitis. Litsusin siis sellest seljakotiga tüübist ka mööda ja tagant kostunud Ivari häälega öeldud "paistab, et ma hakkan jalgu jääma" kinnitas minu huupi tehtud oletust, et see tema on. Mul polnud seal tõusul aega tagasi vaadata või midagi vastata, kopsul oli tolmu filtreerimisega miljon tegemist.
Edasi väga värvikaid hetki polegi meenutada, rada iseenesest oli lihtne ja üllatustevaene. Eelmistest kordadest meelde jäänud liivaaugud olid ka kuidagi õhemaks kulunud, suurest kuivast hoolimata ...
Noppisin rajal veel paar klubikaaslaste skalpi. Rainerist mööda tuisates küsis ta, et kuhu mul nii tuline kiire - vastasin, et WCsse.
Skalpe noppisin rajal kuni lõpuni, ainult viimased kaks pääsesid - üks poole rattapikkusega, teine vast poole jooksu jagu. Aga no patt oleks nuriseda, sest lõpukoht oli pärast seinalt protokolli lugedes endalegi üllatus. Ise plaanisin ennast kusagile 3-ga algavate finishinumbrite lõppu ja Kirsa pagan teab kus loetud 445. koht ainult kinnitas, et ma sinna ka platseerun. Meeldiva sürpriisina olin ma finishiprotokollis hoopis 2-ga algavate kohtade rea lõpus. Suppi süües pakkus Ivar, et ehk tulen koos temaga Tahkosse 180t sõitma, kui minek nii hea :)
Nüüd kui EECil kuuajaline paus vahel saab ehk trenni ka teha, muidu ainult võistlused jutti ...
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Antti » 08. 06. 2008. 18:54

P.S. Championchipil on tulemused juba üleval!
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kristjan07 » 08. 06. 2008. 19:10

tulemused

Antti hea kommentaar...võiks elioni sarjast anda mingi kommentaaride raamatu väljaanda ja siis sinu lugu ka sinna sisse pista :P

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Mati » 08. 06. 2008. 22:03

velo clubbers lehel mõned finishijärgsed klõpsud kah.

Taastununa nats sõidust kah - tolmuahvide amokiralli. Silmist-kõrvust-ninast tuleb arvatavasti veel mitu päeva igast anomaalset sodi. Kuna tunne oli selline poolviskoosne, siis võtsin sõitu testi kontekstis - kas keskmine sepik suudab terve raja sõita 9 raskeima käigu piires, st ees vaid suur hammakas. Suudab.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Druon
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 19. 04. 2008. 22:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Druon » 09. 06. 2008. 01:59


kesu
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 09. 06. 2008. 07:13

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kesu » 09. 06. 2008. 07:17

Selline mure siis ,et sai eile kaotatud PRO Klubi bussi lähistel telefon , telefoniks oli mingi vana nokia hallikat värvi , kulunud ja aega näinud , äkki keegi leidis? Oleks väga tänulik, kui mõni hea inimene kes selle üles korjas ühendust võtaks.

tel: 6403973
Mail: paul.kesa@mail.ee

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7954
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas KaupoR » 09. 06. 2008. 07:23

Druon kirjutas:Pildid http://www.stopkadr.eu/
(y) no further comments :)
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 09. 06. 2008. 07:25

kesu kirjutas:Selline mure siis ,et sai eile kaotatud PRO Klubi bussi lähistel telefon , telefoniks oli mingi vana nokia hallikat värvi , kulunud ja aega näinud , äkki keegi leidis? Oleks väga tänulik, kui mõni hea inimene kes selle üles korjas ühendust võtaks.

tel: 6403973
Mail: paul.kesa@mail.ee
Sportinfos selline kuulutus:
Eiki, eiki@dahl.ee, 08.06.2008 20:02
Leidsin Piibe maanteelt, umbes 1 km Kõrvemaa Matka- ja Susakeskusest Tallinna pole, mobiiltelefoni Nokia 6060. Minu telefoni nr: 5054795, Eiki

kesu
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 09. 06. 2008. 07:13

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kesu » 09. 06. 2008. 07:34

Kahjuks pole see õige telefon , mille ma kaotasin , tundub et neid telefoni kaotajaid oli siis veel minuoma oli ilma klapita , oli vist nokia 6560 mudeli nimetus

Loom
Rattur
Postitusi: 177
Liitunud: 15. 06. 2003. 08:06

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Loom » 09. 06. 2008. 13:10

Sõitsin läätsede ja Oakley M-frame'idega ja toimis täiesti adekvaatselt. Igatahes lõpuni oli nähtavus olemas ja läätsedega ka mingit jama ei olnud. Hingamisaparaadiga küll pisut teine teema.

saamuel
Rattur
Postitusi: 69
Liitunud: 02. 05. 2005. 13:06

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas saamuel » 09. 06. 2008. 15:28

Mati kirjutas: ... siis võtsin sõitu testi kontekstis - kas keskmine sepik suudab terve raja sõita 9 raskeima käigu piires, st ees vaid suur hammakas. Suudab.
Hmmm... mul oli viimastel kilomeetritel küll jalg nii pehme ja kurk tolmune, et tahtmist lõpuni misiganes meetodil jõuda andis vaid teadmine keskuse külmikus seisvatest jahedatest õlledest. Mis sodi peaks oma camelpackis kandma, et suure hammaka loomkatseid tegema hakkaks? :wink:
A'Lleaaa!!!

Druon
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 19. 04. 2008. 22:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Druon » 09. 06. 2008. 15:35


Druon
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 19. 04. 2008. 22:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Druon » 09. 06. 2008. 16:27

Nüüd ma tean, kes vaalas vett mu peale, ei hakka näppuga näitama, aga see oli number 158 :lol:

http://www.stopkadr.eu/andrey/Elion_Cup ... _9475.html
http://www.stopkadr.eu/andrey/Elion_Cup ... _9476.html

kalari
Rattur
Postitusi: 751
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kalari » 09. 06. 2008. 20:46

Mati kirjutas:Kuna tunne oli selline poolviskoosne, siis võtsin sõitu testi kontekstis - kas keskmine sepik suudab terve raja sõita 9 raskeima käigu piires, st ees vaid suur hammakas. Suudab.
Oot-oot, nüüd oleks küll õige koht, selgitamaks, millist sportliku võimekust väljendab termin- "keskmine sepik". Minu mäletamist mööda sisaldas rada vähemalt nelja sellist tõusu, mille vallutamine, kett eest suurel hammakal, üsna võimatu tundus. :shock:
Ja kas ketist ning tagakäikarist kahju ei hakanud?

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7954
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas KaupoR » 09. 06. 2008. 21:06

Gunnar kirjutas:... just lõpetasin hambatikuga lau taguste puhastamise.
hambatikuga?? Mis maso alamliik see on? :shock:
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas UrmasL » 09. 06. 2008. 21:36

Druon kirjutas:TP2 photos were added
http://www.stopkadr.eu/andrey/Elion_Cup_08_06_08_TP2/
Ohhooo, arstitädile on tervelt kaks esimest lehekülge pühendatud :D

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas KristjanS » 09. 06. 2008. 21:38

kalari kirjutas:
Mati kirjutas:Kuna tunne oli selline poolviskoosne, siis võtsin sõitu testi kontekstis - kas keskmine sepik suudab terve raja sõita 9 raskeima käigu piires, st ees vaid suur hammakas. Suudab.
Minu mäletamist mööda sisaldas rada vähemalt nelja sellist tõusu, mille vallutamine, kett eest suurel hammakal, üsna võimatu tundus. :shock:
Ja kas ketist ning tagakäikarist kahju ei hakanud?
Mina tahaks küll teada, milline tõus nõudis keskmise sepiku jaoks 32-se hammaka olemasolu?
Ja kui ketist ja tagakäikarist kahju oleks, siis võiks need ju üldse koju, sooja teki alla jätta ja pisikese konjakipudeli neile seltsiks jätta!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Gunnar » 09. 06. 2008. 21:52

KaupoR kirjutas:
Gunnar kirjutas:... just lõpetasin hambatikuga lau taguste puhastamise.
hambatikuga?? Mis maso alamliik see on? :shock:
See oli ainuke "steriilne" asi mis autos kätte juhtus :)
Ise püüdsin vastupidi, kogu rada läbida eest suurimat hammakat kasutamata aga seekord ei õnnestund, kruusakal pidin tuules püsimiseks siiski selle appi võtma. Viljandi ja Rõuge jätsid suurima hammaka puutumata.
Ratas on minu hobi, mitte elu

kalari
Rattur
Postitusi: 751
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kalari » 09. 06. 2008. 22:00

veloman32 kirjutas:Mina tahaks küll teada, milline tõus nõudis keskmise sepiku jaoks 32-se hammaka olemasolu?
Ja kui ketist ja tagakäikarist kahju oleks, siis võiks need ju üldse koju, sooja teki alla jätta ja pisikese konjakipudeli neile seltsiks jätta!
Aegviidu suusaradadel (Pukimägi) oli kolm tõusu, millest ülesronimisel esisajas sõites ma küll kedagi raske rauaga sõitmas ei märganud. Kusjuures omasuguste pundis olin üks kiiremaid tõususõitjaid! Umbkaudu 1,5 km enne lõppu oleval tõusul olin mina sunnitud juba eest väikesele vahetama. No see oli muidugi puhtalt oma "kabjastumise" tagajärg:(

Ju siis nn. keskmised sepikud tõmbasid esimese viiekümne seas ja ma ennast edaspidi parimal juhul pisikeseks kakukeseks julgen pidada;)

Aga millise pagaritootega saab iseloomustada meest, kes vaheajapunkti 125-ndalt kohalt ennast 46-ndale kohale sõidab?

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas KristjanS » 09. 06. 2008. 22:10

kalari kirjutas:Aga millise pagaritootega saab iseloomustada meest, kes vaheajapunkti 125-ndalt kohalt ennast 46-ndale kohale sõidab?
Kerge hallituskihiga suhkrusai? :roll: Ilma hallituseta oleks ehk 45-ndaks pressinud? :P
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

kalari
Rattur
Postitusi: 751
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kalari » 09. 06. 2008. 22:18

veloman32 kirjutas:Kerge hallituskihiga suhkrusai? :roll: Ilma hallituseta oleks ehk 45-ndaks pressinud? :P
Selle saikese küpsetamise temperatuur viimasel 20-nel kilomeetril oli küll hirmkõrge :roll:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Mati » 09. 06. 2008. 22:34

Ega tegelikult nõrgemad peavadki rohkem pingutama. Esiotsa meestel on ju niigi kerge, milleks vaja raske rauaga asja raskemaks teha :). Järgmisel sõidul teen uue eksperimendi - kas saab terve raja ilma pidureid puutumata läbi sõita. Eks ma siis jutustan, kui jutustan.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas UrmasL » 09. 06. 2008. 22:40

kalari kirjutas:Ju siis nn. keskmised sepikud tõmbasid esimese viiekümne seas ja ma ennast edaspidi parimal juhul pisikeseks kakukeseks julgen pidada;)
Kunagi Rom vist pani legendaarse killu, et sellepärast ta sõidabki esimese 50'ne sees, et tagapool käib selline "rauad-paremal-pea-lenksu-all" andmine, et seal küll pundis püsida ei jaksa.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas veiko » 09. 06. 2008. 22:41

Mati kirjutas:Ega tegelikult nõrgemad peavadki rohkem pingutama. Esiotsa meestel on ju niigi kerge, milleks vaja raske rauaga asja raskemaks teha :). Järgmisel sõidul teen uue eksperimendi - kas saab terve raja ilma pidureid puutumata läbi sõita. Eks ma siis jutustan, kui jutustan.
Sõida parem eksperimendi korras elva maraton grannyga.

kalari
Rattur
Postitusi: 751
Liitunud: 20. 05. 2007. 17:09

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas kalari » 09. 06. 2008. 22:44

veiko kirjutas:
Mati kirjutas:Ega tegelikult nõrgemad peavadki rohkem pingutama. Esiotsa meestel on ju niigi kerge, milleks vaja raske rauaga asja raskemaks teha :). Järgmisel sõidul teen uue eksperimendi - kas saab terve raja ilma pidureid puutumata läbi sõita. Eks ma siis jutustan, kui jutustan.
Sõida parem eksperimendi korras elva maraton grannyga.
Parem õudne lõpp, kui lõputu õudus!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Mati » 09. 06. 2008. 22:47

veiko kirjutas:
Mati kirjutas:...Järgmisel sõidul teen uue eksperimendi - kas saab terve raja ilma pidureid puutumata läbi sõita. Eks ma siis jutustan, kui jutustan.
Sõida parem eksperimendi korras elva maraton grannyga.
Ah mine hullu, selline tõmblemine võib ju ära väsitada.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

henri
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 09. 06. 2008. 23:04

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas henri » 09. 06. 2008. 23:10


Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas dr Holden » 09. 06. 2008. 23:13

Mida kuradit Te vaidlete ja aasite! Eks igalühel ole omad meetodid, et igaval rajal mitte magama jääda - kes sõidab eest suure peal, kes teeb raja peal pilti, kes teeb midaiganes. Kokkuvõttes ju kõigil punktid-diplomid käes, tolm kopsudest välja köhitud ja uued eesmärgid seatud.

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Villem T » 10. 06. 2008. 07:38

holden kirjutas:kes teeb raja peal pilti,
Rate-s seda tähele ei panda, aga ma olen üsna kindel et sadul peaks rattal kusagil mujal olema. Järgmiselt pildilt näeb paremini.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Alvaro » 10. 06. 2008. 07:47

Villem T kirjutas:Rate-s seda tähele ei panda, aga ma olen üsna kindel et sadul peaks rattal kusagil mujal olema. Järgmiselt pildilt näeb paremini.
Sõitsin vist kuskil 15km paiku mööda vaprast, kel sadulat juba polnud, aga kes oli oma liikumissunna stardiplazi asemel finishisse võtnud. Ma siiralt loodan, et ta ümber mõtles.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

aivarlipp
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 22. 07. 2003. 14:03

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas aivarlipp » 10. 06. 2008. 08:32

kalari kirjutas:
veloman32 kirjutas:Mina tahaks küll teada, milline tõus nõudis keskmise sepiku jaoks 32-se hammaka olemasolu?
Ja kui ketist ja tagakäikarist kahju oleks, siis võiks need ju üldse koju, sooja teki alla jätta ja pisikese konjakipudeli neile seltsiks jätta!
Aegviidu suusaradadel (Pukimägi) oli kolm tõusu, millest ülesronimisel esisajas sõites ma küll kedagi raske rauaga sõitmas ei märganud. Kusjuures omasuguste pundis olin üks kiiremaid tõususõitjaid! Umbkaudu 1,5 km enne lõppu oleval tõusul olin mina sunnitud juba eest väikesele vahetama. No see oli muidugi puhtalt oma "kabjastumise" tagajärg:(

Ju siis nn. keskmised sepikud tõmbasid esimese viiekümne seas ja ma ennast edaspidi parimal juhul pisikeseks kakukeseks julgen pidada;)

Aga millise pagaritootega saab iseloomustada meest, kes vaheajapunkti 125-ndalt kohalt ennast 46-ndale kohale sõidab?

ma ise tahaks ka teada, kuidas mees ennast minust ettepoole upitas, kuigi ta alles 2,5 km enne finshit ette jäi ning vahepeal tema minust mööda ei sõitnud :-S (aga võibolla olid silmad tolmust niivõrd udused, et ei näinud, kellega koos võistled:-)

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas gandalf » 10. 06. 2008. 10:51

UrmasL kirjutas:
Druon kirjutas:TP2 photos were added
http://www.stopkadr.eu/andrey/Elion_Cup_08_06_08_TP2/
Ohhooo, arstitädile on tervelt kaks esimest lehekülge pühendatud :D
Portreefoto konkurss tahab kah osalemist :D

Druon
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 19. 04. 2008. 22:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Druon » 10. 06. 2008. 12:01

gandalf kirjutas:
UrmasL kirjutas: Ohhooo, arstitädile on tervelt kaks esimest lehekülge pühendatud :D
Portreefoto konkurss tahab kah osalemist :D
And what I should do while you crept like the snails? Be faster next time. But it was pleasant to me. I had funny time. :lol:


Before start
After finish

were added.

Kasutaja avatar
Vika
Rattur
Postitusi: 236
Liitunud: 10. 06. 2008. 10:49

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Vika » 13. 06. 2008. 14:06

panen siia ka selle videot: http://www.youtube.com/watch?v=HUY98W9-ce0
see oli nr.137 Sarv Jaanus

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Oliver » 13. 06. 2008. 14:45

Vika kirjutas:panen siia ka selle videot: http://www.youtube.com/watch?v=HUY98W9-ce0
see oli nr.137 Sarv Jaanus
Karmid mehed rajal nalja ei tee :)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Mati » 13. 06. 2008. 15:03

Vika kirjutas:panen siia ka selle videot: http://www.youtube.com/watch?v=HUY98W9-ce0
see oli nr.137 Sarv Jaanus
Tol hetkel oli seda kuulmas ca 10 inimest, nüüd n inimest. Suhtelisuse printsiibist lähtudes tekib küsimus, kes hetkel rohkem pattu on teinud :| ?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas m6mm » 13. 06. 2008. 17:27

Tõstku käsi, kelle suu sellest patust puhas... Ma vist isegi sain paar tra hammaste tagant ära, kui kett taas viskas. Tagantjärgi on muidugi piinlik...

rai66
Rattur
Postitusi: 857
Liitunud: 04. 04. 2007. 09:41

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas rai66 » 13. 06. 2008. 18:03

Vika kirjutas:panen siia ka selle videot: http://www.youtube.com/watch?v=HUY98W9-ce0
see oli nr.137 Sarv Jaanus
Ma ei saa pointile pihta ja ei saa ka su eesti keelest aru.See on rohkem Rate teema.See on sama, kui metsa all oma vajadusi rahuldad ja siis keegi idi filmib :shock: ja paneb youtubi. Ja omaarust nalja :D kui palju. Nime ei tohi unustada, äkki keegi ei tunne ära :?:
Ja Sina Jaanus ropenda teinekord vene keeles.Või veel parem-võta välja :roll: , Viktoria pole eestikeelsete sünonüümidega harjunud. Tekitasid vene tsikis sellist elevust :roll: :roll: :roll: , et pani Su youtubi ja siia ja sportinfosse ja ei tea kuhu veel. Kui ta veel näeks, kuidas profid sõidu ajal (y) kusevad.
Viimati muutis rai66, 13. 06. 2008. 19:13, kokku muudetud 5 korda .

Kasutaja avatar
PudruKuul
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 01. 05. 2007. 09:37

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas PudruKuul » 13. 06. 2008. 18:54

Ma ei saa teemast aru? Seletage lollile palun?

Kasutaja avatar
Gost
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 16. 07. 2007. 17:21

Re: 11. Tallinna Rattamaraton

Postitus Postitas Gost » 13. 06. 2008. 21:02

rai66 kirjutas:Ma ei saa pointile pihta ja ei saa ka su eesti keelest aru.See on rohkem Rate teema.See on sama, kui metsa all oma vajadusi rahuldad ja siis keegi idi filmib :shock: ja paneb youtubi. Ja omaarust nalja :D kui palju. Nime ei tohi unustada, äkki keegi ei tunne ära :?:
Ja Sina Jaanus ropenda teinekord vene keeles.Või veel parem-võta välja :roll: , Viktoria pole eestikeelsete sünonüümidega harjunud. Tekitasid vene tsikis sellist elevust :roll: :roll: :roll: , et pani Su youtubi ja siia ja sportinfosse ja ei tea kuhu veel. Kui ta veel näeks, kuidas profid sõidu ajal (y) kusevad.
Ma ei saa aru just sinu pointist... See on rahvaüritus, lapsed ja naised rajal, selliseid juhtumid küll heaks kiita ei saa. Mis puudutab keeleoskust, siis sinusuguseid ei rahulda midagi, kui venelased keelt ei oska - paha, kui püütakse rääkida - siis jää vait. Loogika on super, kuidas siis ta keelt õppib, kui mitte praktikas? Aga kisub kõvasti OT poole.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”