EEC - Rakvere 02.09.2007

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Suletud
Kasutaja avatar
mar852
Rattur
Postitusi: 193
Liitunud: 24. 07. 2003. 10:13

EEC - Rakvere 02.09.2007

Postitus Postitas mar852 » 06. 09. 2007. 09:02

Teeme teema lahti. Tundub, et rahval näpud veel vihmast libedad :? .
Väga hea ja huvitav sõit, väike vihm lisas vürtsi. Arvan, et 1 sarnase sõidu võiks Elionile juurde panna, saaks täiega mägiratta-maratoni sõita. Suht lauskmaal selline rada ja korraldus on kiiduväärt 6+.
Endal oli algul veidi käivitamisega probleeme, aga teine ring tuli juba täiega. Tulemus samuti tibens-tobens.

Kasutaja avatar
Gost
Rattur
Postitusi: 111
Liitunud: 16. 07. 2007. 17:21

Postitus Postitas Gost » 06. 09. 2007. 10:32

Minu jaoks see oli esimine MTB võistlus, põhimõtteliselt ka esimine päris mägiratta sõit kaa... Oli päris põnev, kahjuks hilinesin stardile poole tunniga ja esimise ringi sõitsin sisuliselt üksi, teise ringi jõudsin matkajatele sappa ja sellega oma rütm sassi läks. Aga rada on läbitud, mis esimese korra puhul oligi põhiline eesmärk :)

Kasutaja avatar
p666nn
Rattur
Postitusi: 36
Liitunud: 16. 05. 2007. 07:40

Postitus Postitas p666nn » 06. 09. 2007. 13:44

Tõepoolest päris hea rada oli. Seni polnud ma Elioni jooksul veel kordagi kukkunud kuid selle ürituse ajal külitasin kõigi eelmiste eest ka - kokku neljal korral eraldus ratas minust :)

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Postitus Postitas vilts » 06. 09. 2007. 14:32

Rakvere rada on ikka super küll, vihmasadu teisel ringil andis rajale veel vürtsi juurde. kuigi tänu vihmale sai teise ringi alguses asfaldile korralikult külg maha pandud. õnneks ise ja ratas jäid enam-vähem terveks ja sai parim elioni koht välja sõidetud :D . mõnikümmend meetrit enne lõppu sain ühest tegelasest veel mööda sõidetud, kuid kahjuks mingi valemiga lõpuprotokollis olen ikkagi tegelase taga :(
vilts

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 06. 09. 2007. 14:45

Oli "tore" päev. Kõigepealt läksid hommikul prillid katki, siis suutsin Tallinnas tänavatega puusse panna ja mööda ühesuunalisi teid seigelda, siis avastasin, et kiiver kodus, sooja tehes kukusin põlve katki, stardisirgel kiirendades avastasin, et amordilukk ei tööta, juba sõidu algusest oli hing paelaga kaelas ja teisel ringil teatri juures väiksel tõusunukil selili käies mulle aitas - tulin rajalt maha. Esimene katkestamine :!:
If everything's under control, you're going too slow!

Eno
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 11. 04. 2005. 21:50

Postitus Postitas Eno » 06. 09. 2007. 15:12

Palju raja pikkusesks saite? Protokoll on nagu 53km sõidule, aga mul tuli ainult 51,1km :roll:
Polar pakkus tõusu 650m - päris korralikult Elioni etapi kohta.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 09. 2007. 15:26

mul oli ka 51, kopkatega, kummiks Racing Ralph, mõõt 2060 rõhku ca 1,8 õus 651
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 06. 09. 2007. 15:36

erikr kirjutas:mul oli ka 51, kopkatega, kummiks Racing Ralph, mõõt 2060 rõhku ca 1,8 õus 651
Ma ei tea millised tõusud Te siledaks sõitsite. Mina käisin 705 m kõrgusel. Kummi mõõte ja rõhku ei tea aga raja pikkuseks sain 51,1 km.

See distants mis on kevadel välja kuulutatud võib suve jooksul rada korrigeerides muutuda. Probleemiks ma seda ei pea. Seda enam et Rakvere sõit on mööda ringi ja teise ringi ajal vaatad pigem ümbruse järgi kui kaugel Sa lõpust oled ja kas tuleb hoogu juurde panna või tasub sellega veel oodata.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 09. 2007. 15:59

53,2km; Rockster 2,5atti; mõõt 2065; up 700m

eritripeeneksajameasja
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 06. 09. 2007. 16:31

51,3km. FF ja 2048mm rõhku ei tea.
Sõidust - Olin rajal laenurattaga, kuid see ei mõjutanud tulemust.
Esimene ring oli igati OK minek oli väga hea, ilmselt isegi liiga hea - enne starti saigi nagu mõeldud/mõtiskletud, et väga tahaks selle aasta parima Elioni sõidu teha. See mõtlemine ja vastavalt ka tegutsemine sai saatuslikuks. Teisest ringist jõudsin tempot säilitada nii esimese 1/3 jagu. Siis "tuli põõsast raginal kang, haamer kaenlas" ! Edasi liikusin juba ettevaatliku matkaja tempos.
Aga rada on on jah, parim Elioni radadest. Minu arust rada, kus poleks vaja enam midagi muuta.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 06. 09. 2007. 16:48

Rivo kirjutas:Aga rada on on jah, parim Elioni radadest. Minu arust rada, kus poleks vaja enam midagi muuta.
Samad sõnad. Tõesti hea rada!!!

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 06. 09. 2007. 16:54

Kui paljud esimesest (kahe tasandiga) trepist üles sõitsid? Esimene ring jooksin trepist üles, alla tulin juba rattaseljas, teisel ringil sõitsin nii üles kui alla (lihtsalt efekti pärast). Teistest treppidest sai ilusasti kõrvalt mööda ja maha pidi ronima alles seina juures.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 06. 09. 2007. 17:14

veiko kirjutas:Kui paljud esimesest (kahe tasandiga) trepist üles sõitsid? Esimene ring jooksin trepist üles, alla tulin juba rattaseljas, teisel ringil sõitsin nii üles kui alla (lihtsalt efekti pärast). Teistest treppidest sai ilusasti kõrvalt mööda ja maha pidi ronima alles seina juures.
Mina ronisin rattalt maha, et treppidest üles minna, kuid, mitte sellepärast, et ei oskaks ega saaks trepist üles sõita, vaid eelmise aasta kogemused olid veel liiga helgelt meeles ja ei hakanud seekord riskima (eelmisel aastal purunes üles sõites kumm) Aga jäi, kõvasti jäi hinge kriipima. Tavaliselt hoian ikka viimse hetkeni jalgu klippides.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Postitus Postitas Priit » 06. 09. 2007. 21:22

Rada oli hea :) Suutsin vältida eelmise aasta viga kus teise ringi alguseks olin juba süsi, nüüd olid teised süsid :) suutsin teise ringiga parandada kohta 69 koha võrra :) Sellega suutsin Rakke tulemused ületada ning maanduda lõpuprotokollis kaugel eespool 200-ndat kohta :) Vaatamata sellele, et teisel korral hüpeka mäest üles ronides vaevasid mind krambid, oli sõit väga mõnus :) selliseid ilma pikkade kruusakate ja siledamate lõikudeta radasid võiks rohkem olla.
kui huvi on, miks mitte
www.westlineteam.com

Kasutaja avatar
vigurivänt
Rattur
Postitusi: 795
Liitunud: 27. 09. 2004. 07:49

Postitus Postitas vigurivänt » 06. 09. 2007. 22:21

Rakvere rada tõusis minu silmis mitme pügala võrra.Need osavust nõudvad laskumised olid vahvad.Tõsi ühel küll oleksin sattunud kukkumisse,kui üks lätlane ees külje maha pani,aga õnneks piirdus kõik lõunanaabri jooksust üle sõitmisega,mis ka esmapilgul kannatada ei saanud.Punnitasime klubikaaslasega maakonna parima ratturi tiitli peale Elioni sarjas.Ta sai esimesel ringil pea minutiga eest ära,aga sõit tegi omad korrektuurid ja mööda ma sain,kuigi oleks piisanud ka paar kohta tagapool lõpetamisest.Lõpuks aegade parim koht, 22.Küll oli valus vaadata Palermos neid kes uuele ringile läksid,ise olin mõne kildi kaugusel lõpust.
Treppidest üles ei punninud,aga alla sõitsin küll.Üldse oli rajal vaid üks jooksukas,pole vaja vast mainida milline :lol: Rõhku oli Ralphis 2,0
Kahju et särk saamata jääb,Tallinn jäi vigastuse tõttu vahele.
PS.Saan nüüd rahuliku südamega rattaspordiga edasi tegeleda.Sõber kevadel ütles,kui olin suusamaratonil 30.koha saanud,et kui rattaga üle ei sõida,pean suusatajaks hakkama.Viimasel sõidul tuli ära :lol:
Tark ei torma!

RvN
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 15. 05. 2005. 18:18

Postitus Postitas RvN » 07. 09. 2007. 01:12

rada oli super, aga teenindus andis küll väga soovida, õnneks oli ilm selline, et piisas oma kaasa veetud pudelitest, aga rajal võiks vähemalt olla normaalsed teeninduspunktid, millest kasu ka on, mitte et ei ole sirge peal 4 inimest kes nagu puud seisavad tops käes ja kui proovid haara siis kas:
a) haaramise käigus litsud topsi katki
b) tops jääb terveks, aga topsi põhja jääb umbes 5ml vedelikku, mis ei tee tagasi isegi TP's tõmblemise lisaenergiakulu/veekulu tasa

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 07. 09. 2007. 22:00

RvN kirjutas:rada oli super, aga teenindus andis küll väga soovida, õnneks oli ilm selline, et piisas oma kaasa veetud pudelitest, aga rajal võiks vähemalt olla normaalsed teeninduspunktid, millest kasu ka on, mitte et ei ole sirge peal 4 inimest kes nagu puud seisavad tops käes ja kui proovid haara siis kas:
a) haaramise käigus litsud topsi katki
b) tops jääb terveks, aga topsi põhja jääb umbes 5ml vedelikku, mis ei tee tagasi isegi TP's tõmblemise lisaenergiakulu/veekulu tasa
arvan, et eestased on selle teenindamisega ära hellitatud - välismaratonidel, kus olen osalenud, pole kuskil sellist pihku ulatamise teenust olnud, lihtsalt on jook laudadel ja aidatakse soovi korral pudelit tankida ja kõik.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 07. 09. 2007. 23:03

Ereliukas kirjutas: arvan, et eestased on selle teenindamisega ära hellitatud - välismaratonidel, kus olen osalenud, pole kuskil sellist pihku ulatamise teenust olnud, lihtsalt on jook laudadel ja aidatakse soovi korral pudelit tankida ja kõik.
täpselt nii - kel janu, sel jalad, sööjal käsi pik jne teised vanasõnad

muide, kui võtta hoog maha, saab tilkagi kaotamata topsi kätte
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 09. 2007. 19:45

erikr kirjutas:...muide, kui võtta hoog maha, saab tilkagi kaotamata topsi kätte
ja kui ei ole aega hoogu maha võtta tuleb joogijanu kustutamine muudmoodi lahendada - nt jootjad raja äärde või joogikott selga.

ärahellitatud on kohalik kontingent küll. huvitav kas kodus ikka saadakse ise kraanist või pudelist vesi kätte :roll: .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 10. 10. 2007. 09:59

panen selle teema veidikeseks kinni. pidev postituste ümberkolimine õigesse teemasse on suht tülikas. palun oma arvamusavaldused 2008-> rakvere maratoni kohta postitada viewtopic.php?t=20091 ja 2008 EEC sarja kohta viewtopic.php?t=20090
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Suletud

Mine “Eesti võistlused”