Jõelahtme valla MTB kolmapäevakud

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 08. 08. 2007. 09:45

Jansa1 kirjutas:Muri ära sellest kirjeldusest ära küll ehmu. :wink:
Pole mõtet ehmuda jah. Rada täna 2,4 km ning läbida tuleb seda 4 korral. Eilne proovisõitmine näitas, et täna kasutusel olev variant on ajaliselt sama pikk kui I etapp (raja vastupidine variant oli palju raskem :twisted: ). Sees on 2 kindlat jooksukat - esmalt läbi Kaberla oja (mööda kive) ning seejärel palkidest purre koos sellele järgneva liivase tõusuga. Ehk ei miskit keerulist. Aint, et palav ilm ning Kalevi-Liiva liivased teerajad võivad sõidutempos korrektiive teha.

Õhtul näeme :)

muri
Rattur
Postitusi: 86
Liitunud: 23. 03. 2005. 09:57

Postitus Postitas muri » 08. 08. 2007. 22:56

Tänud rajameistrile! See minu ohkimine ja vingumine peale prooviringi osutus tarbetuks, edaspidi läks ikka järjest kergemaks, kuni viimase ringi paari prohmakani. Üllatuslikult polnud minu esimene suurim ületamatu mure kingade lahti-kinni panemine (kuigi seegi tekitas parajalt peavalu) vaid uute rattapapudega mööda kive üle oja minek. Ühesõnaga kujundasime seal veidi rada ümber, et minusugused lühijalgsed naised ka ulatuksid ühelt kivilt teisele astuma. Kivide ladumine jõepõhja oli muidugi abivalmis meeskodaniku ülesanne (tänud tallegi, nime ma muidugi ei tea, kui ei küsinud)- mina olin kõrval tööde ülemjuhataja ametis :lol: Et kui nüüd looduskaitse eksperdid hakkavad kurtma, et selle tõttu oja vool aeglustub, olen nõus tulema ja kivid tagasi oma kohale panema.
Igatahes oli väga meeldiv kogemus ja järmisel korral siis jälle.

Jansa1
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 14. 06. 2007. 11:40

Postitus Postitas Jansa1 » 09. 08. 2007. 08:18

Tänud suurepärase raja eest. Esimesel ringil ikka oli paar ehmatust, et ups mis rada kuid mida ring edasi seda rohkem meeldima hakkas. Neljanda ringi lõpus oli juba kahju, et läbi saab. :lol: . Oja ületamine rattapapudega oli tõesti omamoodi elamus :) . Rada oli täpselt selline, et jõuda tõdemuseni "olen veel koba ja arenguruumi veel küllaga". Aitähh veel kord ja järgmise kolmapäevani :wink:
Roheline rattur veel aga seeest väga tubli :D

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 09. 08. 2007. 11:03

Lühikene ülevaade eilsest. V etapist Kalevi-Liival, kus läbiti neli 2,4 km pikkust ringi, mis oli kõige tehnilisem senistest etappidest, osales kokku 12 ratturit.

Palavas ilmas noppis juba neljanda võidu järjest Tarmo Neemela. Teise koha sai stabiilselt sõitnud Indrek Abel (kaotust võitjale 1:16). Kolmandast kuni viienda kohani käis tihe rebimine Peeter Kandi (lõpuks kolmas ja kaotust +2:49) Kaupo Raagi (neljas, +2:52) ja Raino Einroosi (viies, +3:03) vahel. Neile sekundeeris ka koduvalla mees Kristo Kotkas (I ringi järel kolmas), kuid esiamordi purunemine II ringil sundis kolmanda koha konkurentsist taanduma ja leppima kokkuvõttes kuuneda kohaga (kaotust võitjale +4:25). Naistest oli taas parim Jaanika Käes.

Kokkuvõttes tõstis Neemela võit ta päevakute ainuliidriks 41 punktiga, järgnevad Kand 39 ning Raag 21 ja Kotkas 21 punktiga. Tulemused koos ringiaegadega saavad kodulehele ülesse täna õhtul.

VI etapp toimub järgmisel kolmapäeval s.o 15.08 naabervalla Kuusalu maadel Sõitme küla (Andineeme, Muuksi ja Leesi tee 3 km-l)metsaradadel. Kohalejõudmise info tuleb foorumisse nädalavahetusel.

Tänud osalejatele :D

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 13. 08. 2007. 16:30

Ülehomme 15.08 VI kolmapäevak toimub Sõitme külas (Kuusalu-Leesi mnt 3 km). Kaart

Kohale saab kui Tallinna poolt tules Peterburi mnt-lt sõita Kuusalu mahasõidust alla ning pöörata all ristmikult vasakule (näitab Leesi 24 - stardikohani on 4,5 km). Edasi silla alt läbi ringteelt otse Leesi peale ning järgmiselt ristilt paremale - (Leesi 23 km; sinna tuleb ka viit)- vanale Narva mnt-le. 1 km pärast pööre vasakule (Leesi 22). Ristist 2,8 km ning enne Kalda bussipeatust metsaalguses paremale kruusateele ja ongi stardi-finišikoht.

Rada saab tähistatud homme õhtul. Ring on ca 2 km.

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 16. 08. 2007. 22:08

VI etapi tulemused ja pildid.

Lühike kokkuvõte - kiirel kuid nõudlikul Kuusalu rajal võttis taaskord võidu Tarmo Neemela. Talle järgnesid Tõnis Erm ja Indrek Abel. Naistest parim Jaanika Käes. Kokku osales 9 ratturit. Tänud kõigile, kes võtsid vaevaks Tallinnast 45 km kauguselel tulla.

VII ehk eelviimane etapp toimub 5.septembril Lastekangrute vastas Rebala-Ülgase teel. Täpsem info tulem kodulehele ja foorumisse ülesse nädalavahetusel enne etappi.

Jansa1
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 14. 06. 2007. 11:40

Postitus Postitas Jansa1 » 17. 08. 2007. 07:53

Minu poolt tänud vahva raja eest, Kristole tänud kummi eest ja Meelisele tänud et peale 8 veel startida sain peale kummiäpardusi :lol: . Ise oleks võinud ju natuke oma jalgu pedaalidel liigutada :lol: . Kummivõla tasun järgmisel korral.
Roheline rattur veel aga seeest väga tubli :D

margus v
Rattur
Postitusi: 578
Liitunud: 24. 04. 2004. 02:31

Postitus Postitas margus v » 17. 08. 2007. 13:53

Jansa1 kirjutas: Kummivõla tasun järgmisel korral.
Seda kuulen kül esmakortselt,et laenatud kummid tagastatakse :shock:
Aga äkki on jutt hoopis rehvidest ja ma olen järjekortselt valesti aru saanud :oops:

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 17. 08. 2007. 14:26

margus v kirjutas:Seda kuulen kül esmakortselt,et laenatud kummid tagastatakse :shock:
Aga äkki on jutt hoopis rehvidest ja ma olen järjekortselt valesti aru saanud :oops:
Ma arvan, et jutt käis sisekummist ja sellekohta ei öelda rehv. Või öeldakse? Ja pealegi on lubatud eesti keeles öelda rehvikohta kumm. See "rehvi" jutt on rohkem kummimüüjate pärusmaa ja kretinism. Võiks sellest kummi foobiast üle saada.

Edit:
Keelevara kirjutas:auto+rehv auto rattapealis, autokumm
kumm 1. <20: kummi, .kummi> kummiese; kummiaine. ▪ Auto+ argi autorehv, püksi+kumm; närimis+ näts, vaht+kumm. Kummi+kanal (rõival kummipaela jaoks). Vt ka kummi
Ei ühtegi viidet sellekohta, millele ülal vihjati.
Viimati muutis veiko, 17. 08. 2007. 14:47, muudetud 1 kord.

Jansa1
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 14. 06. 2007. 11:40

Postitus Postitas Jansa1 » 17. 08. 2007. 14:29

Ei tea küll milliseid kumme või mida sa silmas pidasid :P . Selle peale poleks küll ise tulnud, et kasutatud kumme tagastada ükskõik, mis kummid ned ka poleks :shock: .
Mina olen siiamaani aru saanud, et autodel on rehvid jalgrataste puhul pole küll seda terminit kohanud. Pigem minu mõistuse järgi on jalgratastel sisekumm väliskumm või siis tubeless või mis ta oligi :lol: . Või olen ma valesti asjast aru saanud :lol: .

Ahjaa Margus kui ma ei eksi siis pidime ju õhtul koos sõitma minema :lol: . Võid mind siis teoorias harida seal singlitel või singlite vahel :lol: Saan ka targemaks 8)
Roheline rattur veel aga seeest väga tubli :D

muri
Rattur
Postitusi: 86
Liitunud: 23. 03. 2005. 09:57

Postitus Postitas muri » 17. 08. 2007. 18:49

Rada oli jällegi vägev ja isegi minusuguse jaoks 98% ulatuses sõidetav. Südame teeb soojaks see, kui näha, et metsas jämeda mahalangenud puuga vaeva nähtud ja pole lihtsalt lamavaks politseinikuks kasutatud, vaid saega põhjalikult kallal käidud (ka varasematel etappidel). Kahjuks endal puuduvad veel MTB kogemused ning seekord siis jällegi said juurikad raja kõrval minust jagu ja kutsusid lähemalt tutvust tegema.
Jansa1 kirjutas: Mina olen siiamaani aru saanud, et autodel on rehvid jalgrataste puhul pole küll seda terminit kohanud. Pigem minu mõistuse järgi on jalgratastel sisekumm väliskumm või siis tubeless või mis ta oligi :lol: .
mina olen "rehvi" küll kuulnud ja selle all ise mõelnud peamiselt väliskummi. "lohv" sisekummi asemel harvem kasutusel. Heal lapsel mitu nime.
Jansa1 kirjutas: Ahjaa Margus kui ma ei eksi siis pidime ju õhtul koos sõitma minema :lol:
ooot... Kui toimub mingi metsasõit, kus ka nõrgemad kaasas suudaksid püsida, siis palun võtke mind ka kaasa (kui sel ajal lapsehoidjat saan). eks, pliis... Pange mingi kuulutus ühissõitude alla vms

OT lõpp

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 18. 08. 2007. 08:26

muri kirjutas:Südame teeb soojaks see, kui näha, et metsas jämeda mahalangenud puuga vaeva nähtud ja pole lihtsalt lamavaks politseinikuks kasutatud, vaid saega põhjalikult kallal käidud (ka varasematel etappidel).
Milleks?! Bunnyhop või siis rattaseljast maja ja jala üle hop-hop! Tegemist peaks olema maastikurattasõiduga ma olen aru saanud? OK et suurematel maratonidel kus inimesed liiguvad hulgakaupa ja suurtel kiirustel ei saa selliseid asju teha aga kolmapäevak võimaldaks.

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 26. 08. 2007. 13:12

Maastikuratta rajale annavad väiksed takistused just vürtsi juurde ju 8) Kui teel on miski suurem puu risti ees, siis võib selle ületamiseks pigem väikse hüpeka tekitada kui see takistus saega eemaldada :idea:

kerdni1
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 14. 11. 2004. 11:26

Postitus Postitas kerdni1 » 27. 08. 2007. 17:17

Minu poolt igatahes suurimad tänud Flashile, et mul puudus võimalus näha, kuidas Mari enda 15++ kg kaaluva ratta ja pea olematu maastikusõidu kogemuseta hüppab üle ca 40 cm kõrguse puu :D
Ka oli neile, kes muidu ei saa, jäetud võimalus üle puu hüpata. Isegi laasitud ei olnud.
Karta on, et antud korraldaja on piisavalt tark, et näha ka tagumise otsa sõitjaid. Ainult ratas käekõrval joostes positiivset elamust ei saa. Ei kuulnud ka kedagi kohalolijatest kurtmas raja rikutuse üle.

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 03. 09. 2007. 22:21

5.septembril toimub VII etapp Lastekangrutest (Rebala-Ülgase teel) üle tee endisel fosforiidikaevanduse territooriumil. Kohale saab järgmiselt - Peterburi mnt-lt Tallinna poolt tulles keerata 1 km pärast Tallinna Prügila viadukti vasakule (viidal Rebala 2) (NB! vasakpöördel on 2 teed - 1. on mõeldud Kostivere poolt tulijatele Tallinna suunale tagasipöörde sooritamiseks ja teine on see, mis viib Rebalasse). Sealt on stardikohani ca 3,6 km.
Edasi otse 1,9 km kuni Rebala külas asuva teeristini ja sealt vasakule (viidal Ülgase 5 km). 1,6 km mööda karjääri serva kulgevat kurvilist asfalteed ja ongi stardipaik. Viimsi ja Pirita poolt tulijatel on alternatiivne võimalus tulla Kallavere ja Ülgase kaudu.

Seekordne sõit on ühisstardist seega start on 19:00 (vajadusel mõni minut +; hilinejatel palun aegsasti teatada). Sõidu pikkuseks seekord 45 minutit. Rada on tänase seisuga puhastatud - lindid ja märgid saavad ülesse homme õhtuks. Ringi täpse pikkuse lisan homme s.o teisipäeval. Ringi pikkuseks näitas täna Polar 3,2 km. Arvan, et kiirematel õnnestub täna läbida 5 ringi.

Kohtumiseni rajal!
Viimati muutis Flash, 05. 09. 2007. 14:21, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 06. 09. 2007. 13:23

Flash kirjutas: VII etapp endisel fosforiidikaevanduse territooriumil... Arvan, et kiirematel õnnestub täna läbida 5 ringi.
Tänud rajameistrile. Üllatavalt kobe rada, kus oli kõike - kruusa, metsaalust sammalt, künklikku heinamaad ja näpuotsaga liiva. Et finishis näitasid amordid, et on põhjas käinud, siis kusagil pidi rada suht rappuv olema. Enim meeldisid lõigud, mis kulgesid piki kärjääride serva. Alguses ei saanud pihta, mis kummastav hais/lehk ninna tungis, siis jagasin ära, et teispool kärjäärivett kõrgub tallinna prügimägi.

Tegelt läbisid kiiremad 6 ringi.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 06. 09. 2007. 14:31

Viimaks ka tulemused kodulehel üleval.

Ja Mardil on tuline õigus - lehk on sel omal kohal ja tuul oli eile "õigest suunast" :lol:

Lühike kokkuvõte:
Eilsel etapil osales 15 ratturit. Ühissatrdiga sõidus eraldus kohe I 3,2 km pikkusel ringil 6-liikmeline juhtgrupp, kes püsis koos 2 esimest ringi. Seejärel lisas päevakute üldliider (ja ka tõenäoline võitja) Tarmo Neemela kiirust ning jättis konkurendid eesotsas Janek Järva, Tarmo Tarlapiga ja Indrek Abeliga maha. Samas järjestuses tulid mehed ka lõpuni. Neemela kasvatas lõpuks edumaa enam kui kahele ja poolele minutile. Naistest oli taas parim Jaanika Käes.

Kokkuõttes on Neemela (65 punkti) edu Peeter Kandi ees 20 punkti. Järgnevad Indrek Abel 36 ja Kristo Kotkas 35 punktiga.

Viimane etapp toimub 2 nädala pärast s.o 19.septembril Jägala Joal. Stardi-ja finišipaigaks saab endise pioneerilaagri territoorium. Täpsem info järgmisel nädalal.

Tänud osalejatele ja kohtumiseni 2 nädal pärast.

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 18. 09. 2007. 10:57

Homme, s.o 19.09 toimub kolmapäevakute viimane etapp Jägala Joa endise pioneerilaagri territooriumil. Kaart kodulehele saab ülesse täna õhtul.

Kohale saab nii - sõita Peterburi/Narva mnt pidi Aegviidu-Kaberneeme viaduktini ja pöörata Kaberneeme poole. 1 km pärast Ruu küla Jägala jõe silda (ehk Koeralooga silda) pöörata vasakule (näitab Neeme ja Linnamäe HEJ tamm). Sealt edasi kuni Joa külani ning enne kanali silda taaskord vasakule - asfalttee viib otse laagri territooriumile. Homme alates 17.00-st saavad ülesse ka viidad.

Kohtumiseni homme.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 18. 09. 2007. 12:30

kas teeks jälle ühisstardi?

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 18. 09. 2007. 13:22

tarmo kirjutas:kas teeks jälle ühisstardi?
Idee hea. Ühest küljest osavõtjatele ka põnevam. Samas on rada seal paljuski singel. Kardan, et ei kannata teha.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 18. 09. 2007. 15:20

Flash kirjutas:
tarmo kirjutas:kas teeks jälle ühisstardi?
Idee hea. Ühest küljest osavõtjatele ka põnevam. Samas on rada seal paljuski singel. Kardan, et ei kannata teha.
ma arvan, et tasub siiski teha. küll mööda saab kitsal rajal kui vaja, kolmapäevakutel on ju sõbralik õhkkond. eraldistardiks on ennast hooaja lõpul sügisõhtul suht keeruline motiveerida, ühiselt on lõbusam tiirutada. teised võiks ka arvamust avaldada, sest ma räägin praegu enda ja eriku nimel.

kerdni1
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 14. 11. 2004. 11:26

Postitus Postitas kerdni1 » 18. 09. 2007. 16:40

Ühisstardi poolt

Jansa1
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 14. 06. 2007. 11:40

Postitus Postitas Jansa1 » 18. 09. 2007. 19:15

Tekkis selline mõte, et võiks ka paari kolme kaupa rajale lasta. See oleks midagi eraldi ja ühisstardi vahepealset :lol: . Kohal katsun olla igaljuhul olgu siis ühis- või eraldistart. Vihmale ei tohiks ka midagi hullu rattasõit teha :twisted: .
Roheline rattur veel aga seeest väga tubli :D

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 18. 09. 2007. 20:01

Sai just tunni eest rajalt tuldud ja tehtud rada niimoodi ümber, et on võimalik ühisstardi tegemine. Lisaks oli tänu pilvisele ilmale pärast poolt kaheksat ikka juba hämar. Seega tulles vastu võistlejate soovile - Homme kell 19.00 ühisstart. Sõidu pikkus 30 min + 1 ring.

Pärast väike hooaja lõpetamine autasustamise näol.

Loodan, et see variant on sobiv.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7954
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 18. 09. 2007. 22:30

Kõik on sobiv, mis sa meile ette annad. Aga nagu eelkõneleja ütles, siis loodame, et meie rattasõit vihmale kuidagi traumeerivalt ei mõju. Praegu ladistab ikka mõnuga (vähemalt minu laiuskraadil).
If everything's under control, you're going too slow!

ErikT
Testisõitja
Postitusi: 189
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:36

Postitus Postitas ErikT » 19. 09. 2007. 11:38

tarmo kirjutas:kas teeks jälle ühisstardi?
Palju põneavm on teha eraldistart nn vastpidises järjestuses, kus nõrgemad stardivad ees ja tugevamad tagapool. Ja noh iseenesest pole ju ka ühisstardil häda midagi. Tugevamad lähevad oma teed ja keegi pole kellelgi ees.
Flat is Boring

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 19. 09. 2007. 11:46

KaupoR kirjutas: loodame, et meie rattasõit vihmale kuidagi traumeerivalt ei mõju. Praegu ladistab ikka mõnuga (vähemalt minu laiuskraadil).
Täna hommikul pikkuskraadil Jõelähtme - ladistas korralikult. Praegu tundub, et vihmaga on selleks korraks kõik. Ehk juba mõjus traumeerivalt :) . Aga vaevalt rada õhtuks ära kuivab.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 19. 09. 2007. 20:56

proovisin siis ka Flash CUP`i ära. Täiesti ok üritus. Rada ja tähistus igati tasemel. Tunnustus Meelisele, et on viitsinud ilmselt täiesti üksi korraliku 8-etapilise krossisarja läbi viia.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 19. 09. 2007. 22:27

Kahjuks täna rajale ei jõudnud, kuid samuti kiitusega kitsi ei oleks. Mitmekülgsed ning huvitavad rajad, eeskujulik märgistus jne... Loodetavasti jätkub sari kindlasti ka järgmisel aastal!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 20. 09. 2007. 08:32

Andrus K kirjutas: Tunnustus Meelisele, et on viitsinud ilmselt täiesti üksi korraliku 8-etapilise krossisarja läbi viia.
Minu poolt ka tunnustus :!: Väga kõva rada oli valmis tehtud 8) Ühe üle-eestilise krossisarja erinevad rajameistrid võiksid käia vabalt Meelise juures koolitusel kuidas tuleb rada teha. :idea:

Tartz
Rattur
Postitusi: 91
Liitunud: 30. 08. 2004. 17:58

Kiitus

Postitus Postitas Tartz » 20. 09. 2007. 09:00

Minu poolt ka kiidusõnad tänuväärse ürituse eest. Rajad ja korraldus väga head. Loodan, et ka järgmisel aastal üritus jätkub.

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 20. 09. 2007. 10:09

Kas kellegil on veel nende päevakute toimumise asukoha kaardid alles? Kodukalt leidsin ainult viimase. Prügile kõrval asuva raja leidsin ise juba üles. Sai ise ka ratas hiljuti soetatud ja ajaks heameelega ratta kurjaks nendel palju kiidetud radadel :idea:
Viimati muutis meelisxxx, 20. 09. 2007. 13:03, muudetud 1 kord.

Jansa1
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 14. 06. 2007. 11:40

Postitus Postitas Jansa1 » 20. 09. 2007. 12:26

Minu poolt ka tänud ja kummardused Meelisele, kes nii suurepärase sarja korraldamisega hakkama sai. Tõesti võib siinkohal soovitada kõigile kes üritusi korraldavad paar õpitundi võtta Meeliselt 8) . Sai kõik etapid ära sõidetud ja rajad üks parem kui teine :lol:. Olin vist ainuke kell õnnestus kõik 8 etappi ära sõita. Samuti tänud ka kõigile kaasvõitlejatele kes ka oma panuse sellesse üritusse andsid :D .
Eilne sõit oli minujaoks päris katsumus, sest kõik oma jõuvarud olin jätnud Tartu Maratonirajale ja jalg kohe üldse ei tahtnud liikuda. Imestasin ise ka, et kuidas üldse nii aeglaselt sõites püsti oskan seista :P. Aga tore oli ikka. Järgmisel hooajal kindlasti platsis :roll: ei tea kas hooajapiletit ei saaks kuidagi juba ära broneerida :P .
Kas kellegil on veel nende päevakute toimumise asukoha kaardid alles? Kodukalt leidsin ainult viimase. Prügile kõrval asuva raja leidsin ise juba üles. Sai ise ka ratas hiljuti soetatud ja ajaks heameelega ratta kurhaks nendel palju kiidetud radadel
Kaarte küll alles pole, kuid kuna rajad asuvad suht kodukandi laiuskraadidel kasutan neid kõiki vaheldumisi sõitmiseks :D . Mõnda rohkem mõnda vähem. Eelistused olen sunnitud tegema vaid asukohast lähtuvalt sest paremusjärjestusse neid panna ei saa, kõik on head :)
Roheline rattur veel aga seeest väga tubli :D

carlking
Rattur
Postitusi: 6
Liitunud: 21. 09. 2007. 07:20

Postitus Postitas carlking » 21. 09. 2007. 07:25

Esimene
Teine
Kolmas
Neljas
Viies
Kuues
Seitsmes
Kaheksas


Mõningased ebatäpsused on, aga üldjoontes peaksid nad teid õigele teele juhatama

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 21. 09. 2007. 07:45

Suured tänud, lähen proovin rajad enne lume hooaega kindlasti ära :)

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 21. 09. 2007. 07:45

nende kaartide abil leiad sa heal juhul selle piirkonna, kus rada oli, kuid rada ennast peab ikkagi näitama keegi, kes need reaalselt ise läbi on sõitnud. Rajamärgistus ju võetakse maha ja aas-käoking ja tavaline hein tõstavad peale sabinat taas pead ja nii ei leia saa ise muffigi.

P.S. mitu pealtvaatajat klõpsutas viimasel etapil pilte. Kas on plaan need kuhugi ülesse ka visata?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Jansa1
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 14. 06. 2007. 11:40

Postitus Postitas Jansa1 » 21. 09. 2007. 08:50

Kusjuures seal enamusradadel säilib rajamärgistus väga hästi ja kui rajaotsa kätte leiad siis on ka rada tuvastatav sest rohtu sealkandis radadel kasvada ei lasta :lol: . A kui rajanäitajat või seltsilist sõitma vaja siis olen hea meelega tulemas. Teedel üksi sõita hea aga metsa hea kui teisigi ukerdamas kaasas 8).
P.S. mitu pealtvaatajat klõpsutas viimasel etapil pilte. Kas on plaan need kuhugi ülesse ka visata?
Oleks varem ka kohale end ajanud oleks pilte missuguseid sinust :P .

To mart: kas juba rihma vahetasid ära - kõrvadele hakkas :P
Roheline rattur veel aga seeest väga tubli :D

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 21. 09. 2007. 09:13

Ühe raja leidsin väga kerge vaevaga ise juba üles, väga mõnus.
Ütleme siis nii, et head rajad ei kasva kinni :!:

Flash
Rattur
Postitusi: 294
Liitunud: 29. 08. 2005. 16:03

Postitus Postitas Flash » 21. 09. 2007. 10:00

Tervist,

Kuivõrd peakorraldaja langes haigevoodisse, siis jäi lõppkokkuvõtte tegemine jõuvarude taastumist ootama.

Kokkuvõte Jägala Joa ühisstardiga etapist. Tänu päikesepaistelisele õtupoolikule sai etapp peetud suhteliselt valgetes tingimustes - päev enne oli 19.30 stardipaigas pilkane pimedus. Starti tuli 13 osavõtjat, kuid kahjuks keti purunemine soojendusringil jättis juba ühe võistelja - Edvard Loboda pealtvaatajaks. Esimeselt ringilt tuli juba järgmine katkestamine - Janek Järva rattal lakkas koostööst käiguvahetus. Viimasel ringil aga pidi Andrus Kikkas läbima osa rajast jooksuajalu. (Tehnikasport :) )

Viimase etapi võitis selle aasta päevakute valitseja Tarmo Neemela Porter Racing´i meeste Tarmo Tarlapi ja Erik Tammsoo ees. Tulemused.

Koondtulemustes viimane etapp suuri korrektiive ei toonud. Päevakute üldvõidu oli juba enne viimast etappi kindlustanud Tarmo Neemela. Talle järgnesid Peeter Kand ja Indrek Abel. Naiste parim oli Jaanika Käes (ainus, kes osales kõigil etappidel - Tunnustus :D ). M40 klassi ainuesindajana võttis võidu Mart Kalamees ning M21 klassis läks esikohtr Clubbers'i mehele Kaupo Raagile.

Viimase etapi pildid.

Niisiis. Selleks korraks päevakud läbi. Tänud kõikidele osavõtjatele :D , et viitsisite Ida-Harjus seigelda. Kogunes väga muhe seltskond.

Ja kommentaariks Andrusele - et seda asja ei teinud ma päris üksi. Järjekordne oraatori oreool :) . Tegelikult tahan suured tänud edasi anda Reinule, Kristole ja Artile, kes nii jõu kui nõuga ajapikku abis käisid. Radu puhastamas, märkimas ja ka olid nn katsesõitjateks. Ja Karlile, kes on hoolitsenud kogu selle aja kodulehe ja piltide eest. Ilma nendeta poleks rajad ja kõik muu niimoodi välja kukkunud.

Järgmisel aastal loodan väga, et koos teiste põhja piirkonna klubidega muutub sari mitmekülgsemaks nii etappide asupaikade kui ka korralduse poolest. Ja kindlasti 2008 aprillis ootan huvilisi Jõelähtme II rattamaratoni starti. Rada saab veidi muudetud, kuid kergemaks ei lähe - singlid jäävad ikka alles :twisted: .

Nägudeni :)

Vasta

Mine “Eesti võistlused”