EEC III etapp: Tallinna Rattamaraton

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 04. 06. 2007. 22:05

oli tore pühapäev. mina jäin rahule.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 04. 06. 2007. 22:17

LauriA kirjutas:...Võib-olla on mulle jäänud vale mulje, aga kas isegi mitte Transalpil ja Salzkammergutil ei domineeri mitte kruus?...Point on selles, et kui MTB Euroopa Mekades kruus kõlbab, siis miks ta Eestis olla ei või.
OT/ A sa käi kuskil vaatamas neid kruusateid :idea: Point on hoopis selles, et Alpides ja ka lähemal Soomes nt kulgevad need kruusateed kohati sellise kallakuga tõusudel kus Maarjamaa tingimustes juba 100m eemal mass jala maha paneb. Point ei ole mitte kruusas vaid selles, et meil kimad min 30 km/h seda kruusa. Vaata nats ka aegasid millega neid mäestike sõite sõidetakse. /OT
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

liina
Rattur
Postitusi: 34
Liitunud: 31. 03. 2003. 07:41

Postitus Postitas liina » 05. 06. 2007. 08:00

Kirsa kirjutas:Vaadake, iga võistlus peab midagi ka vastu pakkuma, mingi elamuse või muu meeldejääva asja näol - Aegviidu seda ei teinud.
Ma esindan seda matkajate kampa. Sõitsin lühikest rada sama kaua kui võitjad pikka. Ja mulle meeldis. Nii palju kui ma oma tuttavatega (ka matkajad) rääkisin, siis neilegi meeldis.

Usun, et kui sõit oleks olnud hulga tehnilisem, siis oleks rada osutunud minusugustele pühapäevasõitjatele liig raskeks. Pigem võikski kurtjatele öelda, et ka sirgel (kruusal) annab sõita pulssi punasesse.

Kui on soov jalgrattasporti ja ka maratone populariseerida, siis ongi just selliseid rahvasõite vaja. Igaühele midagi.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 05. 06. 2007. 09:48

Mati kirjutas:OT/ A sa käi kuskil vaatamas neid kruusateid :idea: Point on hoopis selles, et Alpides ja ka lähemal Soomes nt kulgevad need kruusateed kohati sellise kallakuga tõusudel kus Maarjamaa tingimustes juba 100m eemal mass jala maha paneb. Point ei ole mitte kruusas vaid selles, et meil kimad min 30 km/h seda kruusa. Vaata nats ka aegasid millega neid mäestike sõite sõidetakse. /OT
Miks sa arvad, et ma Austria, Shveitsi, Poola ja Tshehhi kruusateid näinud ei ole?? Näiteks Kral Sumava võitja aeg on oluliselt kiirem, kui H100 oma - samas on seal tõusumeetreid rohkem (3500 ringis). Nii et järelikult nad peavad ka sealse kruusa peal suutma hoida 25km/h keskmist kiirust.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 05. 06. 2007. 10:28

LauriA kirjutas:...Näiteks Kral Sumava võitja aeg on oluliselt kiirem, kui H100 oma - samas on seal tõusumeetreid rohkem (3500 ringis)...
Seos Tallinna Rattamaratoniga?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
banzai
Rattur
Postitusi: 151
Liitunud: 19. 07. 2004. 10:34

Postitus Postitas banzai » 05. 06. 2007. 10:37


Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 05. 06. 2007. 10:54

Mati kirjutas:
LauriA kirjutas:...Näiteks Kral Sumava võitja aeg on oluliselt kiirem, kui H100 oma - samas on seal tõusumeetreid rohkem (3500 ringis)...
Seos Tallinna Rattamaratoniga?
Seoses on see, et mujal maailmas on samuti maratonidel selliseid lõike, kus saab grupisõitu harrastada. Vaevalt nad sellise raja sellise ajaga ära sõidaks, kui seal singlid domineeriksid. Nii et milleks whinida, kui Kõrves ka seda oli :roll: Kokkuvõttes oli seda lai kruusateed Kõrves ainult mõned kilomeetrid. Tegemist ei olnud ju siiski nii kiire rajaga, kui oli seda 63km TRM-i oma.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 05. 06. 2007. 11:08

LauriA kirjutas:
Mati kirjutas:
LauriA kirjutas:...Näiteks Kral Sumava võitja aeg on oluliselt kiirem, kui H100 oma - samas on seal tõusumeetreid rohkem (3500 ringis)...
Seos Tallinna Rattamaratoniga?
Seoses on see, et mujal maailmas on samuti maratonidel selliseid lõike, kus saab grupisõitu harrastada. Vaevalt nad sellise raja sellise ajaga ära sõidaks, kui seal singlid domineeriksid...
No korra siis veel! Kõrves ei ole küsimus kruuses kui sellises, vaid selle kombinatsioonis olematu profiiliga. Tippude puhul keskmine kuni 25 km/h kruusal näitab kõva profiili - analyse this :idea: Kõrves oli võitja keskmine ca 31 km/h :!: Kusjuures mägedes upitavad keskmist kiireust tihti pikad ja kiired laskumised (tehnilised rajad on teine teema) mitte kruusagrupikad.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

PS
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 23. 04. 2004. 15:02

Postitus Postitas PS » 05. 06. 2007. 12:41

Tegija kannab kiivrit! (kasvõi käevangus...)
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=37107

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 05. 06. 2007. 13:14

PS kirjutas:Tegija kannab kiivrit! (kasvõi käevangus...)
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=37107
Sellele ei julge midagi öelda ka - lööb surnuks kohe.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 05. 06. 2007. 14:23

AndreK kirjutas:
PS kirjutas:Tegija kannab kiivrit! (kasvõi käevangus...)
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=37107
Sellele ei julge midagi öelda ka - lööb surnuks kohe.
Talle pole vajagi midagi öelda! Juhendi punkt 9.1.2 näeb ette peakohtuniku õigust see sõitja diskvalifitseerida. :?

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7954
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 05. 06. 2007. 14:31

holden kirjutas:
AndreK kirjutas:
PS kirjutas:Tegija kannab kiivrit! (kasvõi käevangus...)
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=37107
Sellele ei julge midagi öelda ka - lööb surnuks kohe.
Talle pole vajagi midagi öelda! Juhendi punkt 9.1.2 näeb ette peakohtuniku õigust see sõitja diskvalifitseerida. :?
A mis siis kui vend teeb pildil sooja? Tõesta ära, et ta võistles nii :twisted:
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
SK
Rattur
Postitusi: 1187
Liitunud: 11. 07. 2004. 16:49

Postitus Postitas SK » 05. 06. 2007. 14:36

Eks igasuguseid radasid võib olla, ka Elionis. Asi peabki selles suunas arenema, et rahvas funnib neid etappe, mis neile meele järele on ja väldib neid, mis ei meeldi - lihtne!

Ise mõõdan raja keerukust-lihtsust selle järgi, kui palju ma eessõitja ahtrit ja tagaratast vaatan - kui kogu aeg, siis on rada mtb jaoks liiga lihtne(nagu maantee) ja kui pean kogu aeg üle eessõitja selja raja kulgemist jälgima ja aju ragistab tõusu ründamise taktikaid ette valmistad, on tegu paljude otamatustega rajaga, mis on üldjuhul põnavam sõita ja arendab ka minusuguse pühapäevasõitja oskusi.
Kõrves sõitsin 20km eesolijate tagaratast jõllitades ja aju ragistas mõelda, miks nii kuradi raske vändata on - väike peatus tegi selgeks, et esimese piduri klotsid jooksevad omal initsiatiivil kettale peale ja ketas jumalast kuum :lol: Ratta ja enda tervise huvides sõitsin otsejoones starti tagasi, seekord siis sedamoodi...

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 05. 06. 2007. 14:41

Noh, et kui põnevaid pilte vaja, siis stardis juba nägin sellist tegelast. Juhendit oskame me kõik lugeda.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

PS
Rattur
Postitusi: 105
Liitunud: 23. 04. 2004. 15:02

Postitus Postitas PS » 05. 06. 2007. 14:54

A mis siis kui vend teeb pildil sooja? Tõesta ära, et ta võistles nii :twisted:
nu ei usu hästi
tsekkige neid:

http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=37105

http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=37106

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 05. 06. 2007. 14:59

KaupoR kirjutas:
holden kirjutas:
AndreK kirjutas:Sellele ei julge midagi öelda ka - lööb surnuks kohe.
Talle pole vajagi midagi öelda! Juhendi punkt 9.1.2 näeb ette peakohtuniku õigust see sõitja diskvalifitseerida. :?
A mis siis kui vend teeb pildil sooja? Tõesta ära, et ta võistles nii :twisted:
Kui sa just nalja ei tee, ...

Aga eks Priidul ole ka igal pildil olemas kellaaeg, mis peaks protokolli kõrvutamise abil andma selgust, kas tegu soojenduse või võistlusreeglite ränga rikkumisega.
Üritasin ise Mulgis delegaadina rajal olles ühele lõunanaabrile selgitada, et triatlonilenks on keelatud, aga tal oli stampvabandus varnast võtta - ma pole juhendit lugenud. Seaduse mittetundmine ei vabasta vastutusest :evil:

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 05. 06. 2007. 18:10

Ausalt öeldes pole vahet, võibolla ole mehemürakas kuumalaksu saanud ja lihtsalt tiksus lõpuni ja ventileeris kupilt.

kepsa
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 15. 04. 2005. 15:05

Postitus Postitas kepsa » 05. 06. 2007. 18:11

Eks neid patustajaid oli teisigi, nt:
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=36492
Taaskord lätnane, pole vist ka juhendit lugenud :D

Antud isik oli kindlasti võistleja, mitte ei teinud sooja, jäi ka endale objektiivi ette http://pildid.haanjarattaklubi.ee/tln-2007/IMG_0074
Rõõmsal jalgratturil on hambavahed sääski täis!

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 05. 06. 2007. 18:57

kepsa kirjutas:Eks neid patustajaid oli teisigi, nt:
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=36492
Taaskord lätnane, pole vist ka juhendit lugenud :D

Antud isik oli kindlasti võistleja, mitte ei teinud sooja, jäi ka endale objektiivi ette http://pildid.haanjarattaklubi.ee/tln-2007/IMG_0074
Seesama lätlane, kellele Mulgis märkuse tegin.
Kurat, peab vist Läti keele ära õppima, sest ma ütlesin talle nii vene kui inglise keeles, et such thing is not allowed :evil: :evil:

Olts
Rattur
Postitusi: 536
Liitunud: 13. 05. 2003. 11:15

Postitus Postitas Olts » 05. 06. 2007. 19:37

PS kirjutas:
A mis siis kui vend teeb pildil sooja? Tõesta ära, et ta võistles nii :twisted:
nu ei usu hästi
tsekkige neid:

http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=37105

http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=37106
Neid kiivreid müüdi Säästumarketis ja ega neid ei saagi kanda. Olid vist 70 EEKi kandis. Eks tal oli nii ohutum sõita :D :wink:
see rattasõit on viinud kõik mu finantsid ja .....

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 05. 06. 2007. 20:32

kepsa kirjutas:Eks neid patustajaid oli teisigi, nt:
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=36492
Taaskord lätnane, pole vist ka juhendit lugenud :D
holden kirjutas:Seesama lätlane, kellele Mulgis märkuse tegin.
Kurat, peab vist Läti keele ära õppima, sest ma ütlesin talle nii vene kui inglise keeles, et such thing is not allowed :evil: :evil:
Vaatasin juhendist, et noteikumi>inglise variant ütleb:
4.2. Use of time trial handlebars is not permitted.
Lätlasel ju õigus vastu kobiseda, kuna tal küljes aerobars. :roll:

arvatavasti kasutusel Cinelli Spinaci või 3TTT Tiramisu Jan Ulrich version. Need suht lühikesed, nii et käsivart/küünarnukki toetada ei saa.
Pilt
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 05. 06. 2007. 21:42

mart kirjutas:....arvatavasti kasutusel Cinelli Spinaci või 3TTT Tiramisu Jan Ulrich version. Need suht lühikesed, nii et käsivart/küünarnukki toetada ei saa.
Pilt
Kui ta need mulle kokkupõrkel ribide vahele keerab, siis mind see ei koti, et ta eelnevalt nendele käsivart/küünarnukki toetada ei saand :?: :roll:

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 05. 06. 2007. 22:02

kepsa kirjutas:Eks neid patustajaid oli teisigi, nt:
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=36492
Taaskord lätnane, pole vist ka juhendit lugenud :D

Antud isik oli kindlasti võistleja, mitte ei teinud sooja, jäi ka endale objektiivi ette http://pildid.haanjarattaklubi.ee/tln-2007/IMG_0074
ju mehed jagavad matsu ära kuidas kiiremini edasi saab. mis seal imestada, rada ju sobilik sellise tehnikaga sõitmiseks. äkki elva etapil näeb juba mõnda meest kel tagajooksu asemel täiskettaga, kombinesoonis ja eraldistardi kiivriga :roll: :?:

spectator
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 04. 06. 2007. 18:08

Postitus Postitas spectator » 05. 06. 2007. 23:20

Ise sõitsin üsna pikalt selle kiivrita venna läheduses, aga sellist mõõtu mehele ei julge tõesti midagi öelda... :)

Albert
Rattur
Postitusi: 109
Liitunud: 19. 12. 2003. 17:13

Postitus Postitas Albert » 05. 06. 2007. 23:55

kepsa kirjutas:Eks neid patustajaid oli teisigi, nt:
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... &pid=36492
Taaskord lätnane, pole vist ka juhendit lugenud :D
Antud isik oli kindlasti võistleja, mitte ei teinud sooja, jäi ka endale objektiivi ette http://pildid.haanjarattaklubi.ee/tln-2007/IMG_0074
Ma palun nüüd vabandust, et juhendit pole lugenud aga - ma usun, et juhendisse ei ole kirja saanud, mitu paari sarvi võib lenksule ritta seada :D ja ega vast sedagi, kui suured need sarved olla tohivad? :D :D

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 06. 06. 2007. 07:10

Albert kirjutas:Ma palun nüüd vabandust, et juhendit pole lugenud aga - ma usun, et juhendisse ei ole kirja saanud, mitu paari sarvi võib lenksule ritta seada :D ja ega vast sedagi, kui suured need sarved olla tohivad? :D :D
Et sa siis pooldad sihukeste sarviliste rataste osalemist 1000 osalejaga massiüritusel :?: , või tahad lihtsalt vaielda :?
Elus on olemas teatud väljakujunenud normid, sealhulgas ka normaalsete (loe üldsuse poolt aksepteeritavate) rattasarvede pikkus-suurus. Minu jaoks kvalifitseruvad need ultrasarved automaatselt eraldistardilenksuks. :idea:

kepsa
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 15. 04. 2005. 15:05

Postitus Postitas kepsa » 06. 06. 2007. 07:30

holden kirjutas:
Albert kirjutas:Ma palun nüüd vabandust, et juhendit pole lugenud aga - ma usun, et juhendisse ei ole kirja saanud, mitu paari sarvi võib lenksule ritta seada :D ja ega vast sedagi, kui suured need sarved olla tohivad? :D :D
Et sa siis pooldad sihukeste sarviliste rataste osalemist 1000 osalejaga massiüritusel :?: , või tahad lihtsalt vaielda :?
Elus on olemas teatud väljakujunenud normid, sealhulgas ka normaalsete (loe üldsuse poolt aksepteeritavate) rattasarvede pikkus-suurus. Minu jaoks kvalifitseruvad need ultrasarved automaatselt eraldistardilenksuks. :idea:
Sellisel juhul peaks mehele protokollis nime taha ilmuma tähekombinatsioon DQ. Kui nüüd vaadata meeste profiile nt sportfoto.ee-s siis seal juba mitmeid maratone järjest nii sõidetud. Lisaks veel ka Albertile, siis sarvede juures on padjakesed kuhu käsi toetada ka täiesti näha:
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... ion=search
http://www.sportfoto.ee/index.php?lang= ... ion=search

Tegemist küll tagumise otsa meestega, aga samas kui midagi ei juhtu võiks ju endale ka elvasse sellise asja peale kruvida :?: :roll:
Rõõmsal jalgratturil on hambavahed sääski täis!

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 06. 06. 2007. 07:38

holden kirjutas: Et sa siis pooldad sihukeste sarviliste rataste osalemist 1000 osalejaga massiüritusel :?:
Kui puht ohutus aspektist vaadata, siis odavama otsa "maastiku"ratastele on juba poes väga huvitava kuju suuruse ja nurga all olevaid sarvi külge kruvitud. Kui rada soosib grupisõitu, siis kukkumise korral pole suurt vahet, kas saad makku 20 cm lisasarvega või 15 cm standardvarustusega. Grupis sõites ei saa sa pidurdada nii äärmistest sarvedest hoides kui ka "aerobar"il puhates.

Ise sarvi üldse ei kasuta, seega hea targutada :)
Ratas on minu hobi, mitte elu

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 06. 06. 2007. 09:10

Nende suurte sarvede ohutuses ei olegi vist nii oluline sarve pikkus, värv ja kuju, vaid see et käed on piduritest väga kaugel? "Lubatud" lenksu otsas oleva sarvega on palju kergem kedagi ära haakida/vigastada kui aero- vms bariga. Ja kukkumise osas peaks olema kõige ohtlikumad sarvevabad lenksud, 1 ots kindlalt vastu maad ja teine teivastamiseks valmis.

Ja rajal käinute blogide osas selline panus: startisin kõige viimasena kui koridor juba tühi ja ilma numbrita. Munesin päris pikalt sabas, et mitte numbritega sõitjaid segada ja kelletki kohta võtta. Kui käigu sisse sai oli tõsine egotripp - üles ja alla ja sirgel ja kõveral - kogu aeg mööda. Isegi kruusal ei saanud puhata, sest tuulevarjust veeres lihtsalt välja.. Mulle päris meeldis. Eestotsa meestele uudiseks, et seal taga toimub ikka julm tardumine - kohe kui vähegi midagi tõususarnast on lükatakse granny peale ja siis tehakse tasakaaluharjutusi..

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2007. 09:20

konakona kirjutas:...Eestotsa meestele uudiseks, et seal taga toimub ikka julm tardumine - kohe kui vähegi midagi tõususarnast on lükatakse granny peale ja siis tehakse tasakaaluharjutusi..
No peaasi, et üritatakse vähemalt tõuse sõita. Nii see areng algab.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 06. 06. 2007. 09:54

Mati kirjutas:
konakona kirjutas:...Eestotsa meestele uudiseks, et seal taga toimub ikka julm tardumine - kohe kui vähegi midagi tõususarnast on lükatakse granny peale ja siis tehakse tasakaaluharjutusi..
No peaasi, et üritatakse vähemalt tõuse sõita. Nii see areng algab.
Seda minagi. Mõte mis peas vasardas oli see, et mingeid sõidukliinikuid oleks neile vaja. Tüüpi et autoriteet ütleks kuidas peab - "ei tasu kohe kõige kergemat käiku lahmata" ja "ükskõik kui väike hoog on, sa saad ühe tiiru vaikselt tõmmata et ilma lõhkumata käiku vahetada" jne. Olen näinud kuidas neid tehakse - tegelased ukerdavad alguses parklas ringi ja vahetavad käike ja proovivad maas lamavast harjavarrest üle sõita, paari päeva pärast teevad juba väikseid bunnyhoppe ja poolemeetriseid droppe nii et pole asigi.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 06. 2007. 10:38

konakona kirjutas:Eestotsa meestele uudiseks, et seal taga toimub ikka julm tardumine - kohe kui vähegi midagi tõususarnast on lükatakse granny peale ja siis tehakse tasakaaluharjutusi..
alustasin ka tagant. panin ka paar korda granny peale. üks oli see liivane tõus poolel maal ja teine kord viimasel pukimäe tõusul. neid, kel käigud otsa lõppesid ja esikäikari agooniaraginat tekitasid jätkus igale suuremale tõusule.

minu meelest on oluline valida enda jaoks optimaalne koormus ja tunda sõidust mõnu, mitte aga olla kellelegi meele järgi grannyt mitte kasutades või mäge mitte jalutades. jalutamise patust jäin seekord puhtaks.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 06. 06. 2007. 10:47

Eesmärk ei olnud kellelegi hinge sülitada vaid suurematele vingujatele meelde tuletada, et kõigile see rada siiski promenaadi ei meenuta.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 06. 06. 2007. 11:56

.
Viimati muutis Ermo, 07. 03. 2011. 22:41, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 06. 06. 2007. 12:06

Ermo kirjutas:Mulle ikka meeldib see eestlaste nutikus ! "Kuskil pole öeldud, et mitu paari sarvi võib olla ... ". ... Korraldajatel ei jää muud üle kui anda välja uus 1500 lk reglement :-)
Tegelt võiks punkti 4.2 täiendada lausega:
Aerobars added to conventional bars must be removed because they are not permitted for this event/competition.
ja sama tekst panna ka eesti ja vene keelde.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”