Jüri Ratase II jalgrattavõistlus

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Jüri Ratase II jalgrattavõistlus

Postitus Postitas AndreK » 29. 08. 2006. 16:10

Kallid kaasvõitlejad. Aeg on ümber vaadata oma veel täitmata hooaja plaanid ja võtta sihikule linnapea nimeline Grand Prix!

Lähem info siit

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 29. 08. 2006. 16:14

peaauhinnaks 189.- maksev mikser või lokitangid?
Ei, lahe külavõistlus tuleb, ma loodan :lol:

Usun, mõni analoogiline mees, kes TalRR`il vabaklassis startis maanteekaga, on ka siin platsis. Kõik on TRM`il, konkurente pole ... :P

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 29. 08. 2006. 16:18

Ratase nimeline võistlus võiks ikka toimuda nendel suurepärastel rattateedel, kusjuures liiklus on avatud :!: Et siis väike lisaelement slaalomi jne näol.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 29. 08. 2006. 17:57

Andrus K kirjutas: Usun, mõni analoogiline mees, kes TalRR`il vabaklassis startis maanteekaga, on ka siin platsis. Kõik on TRM`il, konkurente pole ... :P
So what? :roll:

Mis seal Tartus siis laupäeva hommikul teha? Targemad teevad Tallinnas TRM-i soenduseks pulli :P ja pühapäeval mõõdavad sinuga Otepää ja Elva vahel kilomeetreid.

Enne kirjutamist soovitan lugeda ja kalendritarkust taga nõuda :idea:

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 29. 08. 2006. 19:31

tarts kirjutas: Mis seal Tartus siis laupäeva hommikul teha? Targemad teevad Tallinnas TRM-i soenduseks pulli :P ja pühapäeval mõõdavad sinuga Otepää ja Elva vahel kilomeetreid.
Mees Sa ikka ei jaga üldse biiti. Tegijad on juba reedel Tartus aklimatiseerumas Pirogovi pargi treppidel ja kohalikes pubides. Mine kyta jah seal Pirital saepuru sees kapsas ninast väljas.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

press
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 20. 04. 2006. 09:06

tige

Postitus Postitas press » 30. 08. 2006. 08:57

Ma tahaks minna ja linnavalitsuse ees karjuda, et kuidas ma Kristiinest sinna Piritale rattaga kohale saan? :evil:
Asi selles, et käisin just Soomes rahvarattamatkal ja harjusin sealsete rattateedega ära. Kui siis pidin pühapäeva õhtul vihma ja pimedaga sadamast Kristiinesse sõitma, siis tahtsin väga kutsuda Ratast ja Songisseppa väikesele enda ja ratta ellujäämiskursusele olematutele rattateedele, mida linnavalitsus promob kui rattateid :evil: .
Põõsad ja puuoksad teel, augud, klaasikildude portsud teedel, see, et iga möödasõitev auto su ka kõnniteel täis pritsib tundus väike mure.
Pistku see peaauhind endale ....., krdi populistid. :evil:
Kui väntan, siis jõuan.

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 30. 08. 2006. 09:13

Alvaro kirjutas:Tegijad on juba reedel Tartus aklimatiseerumas Pirogovi pargi treppidel ja kohalikes pubides. Mine kyta jah seal Pirital saepuru sees kapsas ninast väljas.
Ära siis aklimatiseerimisega üle pinguta, tahaks sind ikka TRM-i stardis näha.

Vaata, et sa Pirita HPNS-l saepuru sees oma kapsast kurku ei tõmba. Medabi ei pruugi õigeks ajaks kohale jõuda :lol:
press kirjutas:Ma tahaks minna ja linnavalitsuse ees karjuda, et kuidas ma Kristiinest sinna Piritale rattaga kohale saan?
Autoga saab kohale :wink: Ja karjuda võid soovi korral otse jyrkale ka velodroomi peal :!:

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

...

Postitus Postitas Marti » 30. 08. 2006. 09:22

No nüüd ajas mul kopsu üle maksa. Igal pool pean ma taluma seda kuidas Ratas on loll. Kas see on mingi kohustus et kõiki poliitikuid ja linnaisasid tuleb kõiges süüdistada?
Ratas on esimene Tallinna linnapea kes üldse rattanduse edendamisega tegeleb, ta teeb vähemalt midagigi. Ja mis kõige tähtsam - tema jaoks on jalgrattasport hingelähedane.
Ja Tallinnas liiklemise kohta ütleks niipalju, et väga kergelt on võimalik hakkama saada, jalgratturil on see hea, et temal ei ole vahet kas on liiklusummik või mitte, igalt poolt annab läbi suruda. Aga no kiirelt liiklemiseks on vaja parajalt autojuhilikku nahhaalsust.
Ja (Ratase nimelisel) võistlusel on kindlasti osavõtjaid ka, sest näiteks mina, kui hingelt põline metsavend, "maantee"võistlusele ei lähe. Siledad 90km kruusateed Tartumaa lagendikel ei peibuta mind mitte mingi väega, pundisõitu saab mujal ka harjutada.
No aga tegelikult on asi ju maitses 8)

Davai, laske nüüd edasi
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: ...

Postitus Postitas AndreK » 30. 08. 2006. 09:27

Marti kirjutas:No nüüd ajas mul kopsu üle maksa. Igal pool pean ma taluma seda kuidas Ratas on loll. Kas see on mingi kohustus et kõiki poliitikuid ja linnaisasid tuleb kõiges süüdistada?
Ma kardan, et hr Marti on Keskerakonna noortekogu liige :)
Peastaabist tuli signaal, et luure andmetel laimatakse kuskil neti avarustest hr Ninasarviku poega.
Tõmbasid kohe rinna paljaks ja võtad kuuli tema eest :D ?

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 30. 08. 2006. 10:32

Krt, nii tahaks osaleda Jüri Ratase mälestusvõistlustel ..... (et siis mitte ses mõttes, et ....)

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: ...

Postitus Postitas mart » 30. 08. 2006. 11:10

Marti kirjutas:No nüüd ajas mul kopsu üle maksa.
1. ... Ratas on loll. ...

2. Ratas on esimene Tallinna linnapea kes üldse rattanduse edendamisega tegeleb, ta teeb vähemalt midagigi. Ja mis kõige tähtsam - tema jaoks on jalgrattasport hingelähedane.

3. Davai, laske nüüd edasi
1. Nõus
2. Pole nõus. Kui vaatad tallinna rattateede arengut, siis seal puust ja punaselt näha, et juba enne ratast tekkisid rattateed:
http://www.tallinn.ee/est/g260s20381
3. siin leivo meenutus möödund aastast:
http://leivo.ekstreem.ee/?ID=842&s=com
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 30. 08. 2006. 11:23

Statistikat kah pisut:
Ratas sai linnapeaks novembris 2005
Aastal 2005 valmis Tallinnas 6,7km rattateid ja asfaldile joonitud koridore.
Kokku on Tallinnas 140,7km eelpoolnimetet teid.

Aastal 2005 lisandus Tallinna rattateid 4,7% rattateedekogumahust.
Ratas oli linnapea 1/6 aastast - edasi arvutage ise.

Tõsine tegija :lol:

Kasutaja avatar
Marti
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 10. 07. 2003. 17:33

Re: ...

Postitus Postitas Marti » 30. 08. 2006. 11:36

AndreK kirjutas:
Marti kirjutas:No nüüd ajas mul kopsu üle maksa. Igal pool pean ma taluma seda kuidas Ratas on loll. Kas see on mingi kohustus et kõiki poliitikuid ja linnaisasid tuleb kõiges süüdistada?
Ma kardan, et hr Marti on Keskerakonna noortekogu liige :)
Peastaabist tuli signaal, et luure andmetel laimatakse kuskil neti avarustest hr Ninasarviku poega.
Tõmbasid kohe rinna paljaks ja võtad kuuli tema eest :D ?
Tegelikult on Keskerakond viimane kes minult hääle saab, õigupoolest, talle ei jätkugi mul enam hääli.

Mati nägi esimese punkti juures ka ainult seda mida tema näha tahtis :lol:

Aga minu arvates keeratakse lihtsalt asjad liiga räigelt poliitiliseks, jutt käis alguses siiski rattavõistlusest ja võiks sellest ka edasi rääkida.
Raske Õppustel, Kerge Lahingus!
Twisted Mind Bikers

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: ...

Postitus Postitas AndreK » 30. 08. 2006. 11:39

Marti kirjutas:Aga minu arvates keeratakse lihtsalt asjad liiga räigelt poliitiliseks, jutt käis alguses siiski rattavõistlusest ja võiks sellest ka edasi rääkida.
Võibolla sa oled natuke liiga väha ilmas elanud (mitte, et ma ise mingi vanur oleks), aga see just ongi poliitika ja odav populism. Ja selle mõttega ka ma selle teema tegin.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: ...

Postitus Postitas dr Holden » 30. 08. 2006. 11:42

Marti kirjutas:Aga minu arvates keeratakse lihtsalt asjad liiga räigelt poliitiliseks, jutt käis alguses siiski rattavõistlusest ja võiks sellest ka edasi rääkida.
Sa ei saa aru! Mitte asjad ei keerata poliitiliseks, vaid kasutatakse ratturid ära Edgar Suure minime ego upitamiseks. Oleks siis mees tõesti millegagi hakkama saanud, et temanimelist võistlust korraldada.

Mõned näited:
1
2

gandalf
Rattur
Postitusi: 523
Liitunud: 02. 06. 2003. 13:55

Re: ...

Postitus Postitas gandalf » 30. 08. 2006. 12:22

holden kirjutas:
Marti kirjutas:Aga minu arvates keeratakse lihtsalt asjad liiga räigelt poliitiliseks, jutt käis alguses siiski rattavõistlusest ja võiks sellest ka edasi rääkida.
Sa ei saa aru! Mitte asjad ei keerata poliitiliseks, vaid kasutatakse ratturid ära Edgar Suure minime ego upitamiseks. Oleks siis mees tõesti millegagi hakkama saanud, et temanimelist võistlust korraldada.

Mõned näited:
1
2

või siis:

J.Mae

Holdeni ja enda näite puhul suudan selgelt asja mittepoliitilisena võtta.

JouriRatase võistluse puhul kohe mitte kuidagi ei suuda. Kui Ivar järgmine aasta korraldaks Ivi Eenma nimelise Võru Rattaralli, siis ei suudaks ka seda kuidagi normaalseks pidada :D

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 30. 08. 2006. 12:43

oot, oot mehed maalt... lugege ikka kellele see võistlus on:
...Austatud tallinlased!
Laupäeval, 16.09.2006 algusega kell 11.00 toimub Pirita ringraja metsas jalgrattavõistlus. Olete oodatud!

Jüri Ratas

edit: uups, ikkagi veel väiksem on sihtgrupp http://www.stamina.ee//.files/155.pdf

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 30. 08. 2006. 13:08

Kas mitte tossumees paras sõimusõna polnud? :D

Ja mitte ei saa mainimata jätta, et sihukese papi saajale on see sinine köks küll niruvõitu :!:
Aga äkki läebki see vana pann loosi :D

Mitte et ma kuri olen, aga mõned asjad siin maailmas lihtsalt ajavad s... keema! :evil:

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 30. 08. 2006. 13:28

Üks asi veel: tegemist on TEIST korda toimuva üritusega? Kas keegi osales ka esimesel?

Ja miks mitte sõita Velodroomilt A.Le Coq Arenale, pakuks vähemalt kõneainet. Linnapeal nüüd asi vilkuritega ambaale kõik magistraalid täis pikkida, kirjutagu ukaas ja asi vask. Ja näidaku inimestele, et saab küll kesklinnas rattaga liikuda....

Minul on küll dilemma: kas minna plakatitega või teha laupäevahommikune ring koos pühapäevaratturitega ja võimalusel naaseda koju mikseriga... Mitte Sveniga, ärge nüüd saage valesti aru.

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 30. 08. 2006. 13:58

Vabandage lugupeetud ratturpoliitikud, mina ilmselt ajastan oma hommikuse tuuri Pirita metsas seekord just nii, et enne ürituse algust ikka velodroomile satuksin.

Tegelikult on mõistlik ju seal kohapeal nööbist kinni haarates meeriga ära õiendada ka Pirita metsas ratturitele kavandatavad piirangud, millega tulevikus rattureid sunnitakse sõitma vaid mööda pehmet saepuru. viewtopic.php?p=84630&highlight=#84630 Pole nagu kuulda olnud, et vihased mehed oma võitlusega veel midagi saavutanud oleks. Ma tahaks küll näha, et kui pikaks meeri nägu venib, kui teda ratturite jõuk ümber piirab ja RiverLinks projektiga kaasneva jama kohta aru nõuab.

Poliitiku nimelise külavõistluse põhiline propaganda on suunatud ainult valimistel häälte saamiseks. Sellisel üritusel annab poliitik palju meeldivaid lubadusi. Miks Pirita kandi ratturid seda võimalust ära ei taha osata kasutada, aru ma ei saa :?:

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 30. 08. 2006. 14:25

tarts kirjutas:
Tegelikult on mõistlik ju seal kohapeal nööbist kinni haarates meeriga ära õiendada ka Pirita metsas ratturitele kavandatavad piirangud, millega tulevikus rattureid sunnitakse sõitma vaid mööda pehmet saepuru. [
päris hea mõte ju - kehale soojenduseks 8 km ja vaimule soojenduseks linnapealt aru pärida. kui temaga koos kulgeda, siis ta ei saa mminema kah põgeneda :D

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 18. 09. 2006. 21:01

Andrus K kirjutas:peaauhinnaks 189.- maksev mikser või lokitangid?
Ei, lahe külavõistlus tuleb, ma loodan :lol:

Usun, mõni analoogiline mees, kes TalRR`il vabaklassis startis maanteekaga, on ka siin platsis. Kõik on TRM`il, konkurente pole ... :P
Ohh lahe kimamine sai otsa. Lisaks endale ja 6-le TRM-i esimese 400 otsa mehele kellest 2 lõpetasid eile esisajas, märkasin veel TalRR-i roosat päeva naela, kes osutus tegijaks ka Pirital, pannes auhinnalaual otse Jackpotti. Veerand tunni pingutuse teenistus koos oma kaaslastega oli enam kui Jassil pühapäeval.

Säh sulle 8)

Vasta

Mine “Eesti võistlused”