HPNS VI Kose 26.08

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

HPNS VI Kose 26.08

Postitus Postitas Kirsa » 25. 08. 2006. 13:38

Juhend

Seoses võistlusega küsiks ka, et kas on Tartust minejaid, teaks transpordi osas arvestada.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

transport Tln-Kose-Tln

Postitus Postitas KaupoR » 25. 08. 2006. 16:15

Kui kellelgi on transpordivajadus Tallinnast Kosele (ja tagasi), siis võib minuga ühendust võtta. Eliit ja sportklassi rattureid ma kahjuks aidata ei saa, sest ma ei jõua nende stardiks kohale. Huvilised võivad soovi avaldada veel ka homme hommikupoole (Tallinnast lahkun u. kell 12), kätte saab mind numbrilt 5212048.
If everything's under control, you're going too slow!

jorgenr
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 07. 09. 2005. 14:07

Postitus Postitas jorgenr » 26. 08. 2006. 18:18

Kes teeb algust piltidega?

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 26. 08. 2006. 18:35

jorgenr kirjutas:Kes teeb algust piltidega?
Oh jumal, mis häda nende piltidega on? Kas mitte midagi muud sul võistluse kohta öelda ei ole, et "kus (ametlikud) pildid on"?

Sõidust ... Rada oli SUPER, kohati raske (tehniliselt, füüsiliselt, moraalselt või mis iganes mõttes raske) aga raskused on ju ületamiseks. Kahju, et stardis nii taha jäin ja veel umbes 1 km peal oksa käikarisse sain. Purakas oli sees aga aeglasematest oli keeruline mööduda (võitlus ju koha pärast, ei saa käratada, et RADA!). Tasapisi siiski kohta parandades jõudsin peaaegu pjedestalile ... aga mitte veel päris.

Üks väga südantsoojendav juhtum oli vist 4. ringil kui peale betoonsilla esimest ületust üks kutt küsis, et tahad mööda või? Mulle jäi igatahes mulje, et me olime samal ringil. Vot sulle viisakust (y)
If everything's under control, you're going too slow!

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 26. 08. 2006. 19:12

Super! WOW! on esimesed sõnad mis pähe tulevad.
Eelmise aasta hea rada oli tehtud veel paremaks.
Rada oli raske, aga mitte vastik - tehniline, aga mitte ohtlik. Just selline õige eesti xc. Kahetsege kes ei tulnud!

Minu jaoks on see hetkeseisuga Eesti parim rada. Lõuna-eesti omadest on ehk väike kopp ees.
Nikerdamist oli niipalju, et ma hakkasin rajal juba lenksu ja raami lühemakslõikamise peale mõtlema :) Ma tundsin ennast seal puude vahel nagu 747 eralennuväljal. Minu trajektoor liigub harjumuspäraselt pool meetrit küljelt küljele, aga seal oli vaja õite täpne olla.

Kahju on ainult sellest, et eespool olevad mehed jäid nii lähedale, aga no mitte ei jaksanud - trenni vaja teha!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 26. 08. 2006. 21:14

KaupoR kirjutas:Üks väga südantsoojendav juhtum oli vist 4. ringil kui peale betoonsilla esimest ületust üks kutt küsis, et tahad mööda või? Mulle jäi igatahes mulje, et me olime samal ringil. Vot sulle viisakust (y)
Usu mind, sa pole veel harjunud selle sarja osalejaskonnaga, siin pole sellist Elioni mentaliteeti. Mina annan alati teed kiirematele, kui see minu enda sõitu eriti ei häiri. Tänasel rajal aga oli neid kohti tõesti vähe, niikui pool meetrit kõrvale kaldusid, olid võsas ka.
Ühinen kiitjatega - rada oli tõesti super XC, kuigi ilma tõusudeta. Tõeliselt huvitavaks oleks läinud korraliku vihmaga!
Tervitused minu fännklubi presidendile Kristianole. Mees pani sirge peal korraliku maoka. Esimesed kaks sekundit oli pilt eest ära, siis aga suutis mees topeltahvikiirusel oma ratta kiirtee pealt ära tõmmata ja võssa roomata 8) Äärmiselt sümpaatne ja tervitatav reaktsioon, ju oli tahtmine ratas päästa ülesõidust.....
Loodan, et võisin nalja visata ja mees ikka terveks jäi sellest.
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

GaB
Rattur
Postitusi: 137
Liitunud: 04. 03. 2006. 17:13

Postitus Postitas GaB » 26. 08. 2006. 22:21

Kirsa kirjutas:Super! WOW! on esimesed sõnad mis pähe tulevad.
Eelmise aasta hea rada oli tehtud veel paremaks.
Rada oli raske, aga mitte vastik - tehniline, aga mitte ohtlik. Just selline õige eesti xc. Kahetsege kes ei tulnud!

Minu jaoks on see hetkeseisuga Eesti parim rada. Lõuna-eesti omadest on ehk väike kopp ees.
Nikerdamist oli niipalju, et ma hakkasin rajal juba lenksu ja raami lühemakslõikamise peale mõtlema :) Ma tundsin ennast seal puude vahel nagu 747 eralennuväljal. Minu trajektoor liigub harjumuspäraselt pool meetrit küljelt küljele, aga seal oli vaja õite täpne olla.

Kahju on ainult sellest, et eespool olevad mehed jäid nii lähedale, aga no mitte ei jaksanud - trenni vaja teha!
kui sa tahad lahedat rada näha kus on väga palju nikerdamist siis tule elva lähedale vapramäele ja me näitame sulle õiget krossirada


a krossist sis niipalju et kumm läks ja kõik
pidin loovutama oma esimese koha:(

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 27. 08. 2006. 07:51

minu eelteadmised Kose rajast pärinesid kusagilt hallidest aegadest ja kuuldud lausejuppidest: kusagil Kosel, mööda pargiteid, paar põksakat üles-alla, natule puude vahel painutamist jne. Otsus oli kiire ja lihtne - lähen kõvakahvliga kännariga... ja põrutasin sirgelt Kosele.
Tegelikult oli "natukene" teisiti - kogu jant peeti Kose-Uuemõisas ja kõvakahvli valik ja mntkassett oli pehmelt öeldes väsitav.
Ma ausalt öeldes eriti ei fänna prükkelkupi lühikesi ja teravaid xc-ponnistusi, aga stardirüsinas tagantotsast alustanuna möödasõitude tegemine andis kõvasti motti lõpuni pingutama. Avaringil möödasõitude passimise nahka läkski harrastajate M35+ viimane poodiumikoht. Aga olgem ausad, "vanakeste masinaklass" oli ka suht hõredalt kohale tulnud. Lisaks tõmbas vana hää elionikonkurent Peeter Kand keti kasseti taha kapitaalselt kinni ja terve ringi jagu luuratud demoraliseerimine läks lörri :)
Gravity is a Bitch

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 27. 08. 2006. 10:48

Tulemused.

Rada just eriti raske ei olnud.
Vaatamata sellel suutsin siledal maal sajandi nipli panna :oops:.

maryz
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 21. 07. 2004. 20:28

Postitus Postitas maryz » 27. 08. 2006. 20:46

jorgenr kirjutas:Kes teeb algust piltidega?
Pildid

vilts
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 09. 03. 2004. 15:52

Postitus Postitas vilts » 28. 08. 2006. 08:59

Rajameister oli väga hea raja teinud. Sõidust siis nii palju et kuna sain eest startida siis pidin selle kohe ka ära kasutama, alguses siis panin nii kuidas torust tuli. Tiit läks küll oma teed, (mis oligi loogiline) aga Raigoga sõitsime kenasti koos, aga krt esimesel ringil kaotasin joogipudeli ära ja jäin ikka päris janusse. 3ndal ringil läks Raigo omateed ja mind hakkasid kimbutama Taikki ja Kaupo. Lõpp oli küll tuline, kuid õnneks suutsin nad seljataha jätta :D
vilts

MartinE
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 05. 07. 2003. 12:43

Postitus Postitas MartinE » 28. 08. 2006. 10:23

armas maryz,
valus on vaadata, et oled sellise töö ära teinud - pildid klõpsinud, arvutisse pannud, galerii koostanud ja veel üles ka riputanud, aga peaaegu kõik pildid on praagid mis tuleks kohe ära kustutada. see pisike olympuse seebikas suudab päevavalges enamvähem terva pildi teha küll, ainult teda peaks pisutki kasutada oskama. kas selline kohutavate udukogude galerii peab ikka olemas olema? sina otsustad.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 28. 08. 2006. 10:28

:D huumor ei ole surnud

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 28. 08. 2006. 10:32

MartinE kirjutas:...
valus on vaadata, ...kas selline kohutavate udukogude galerii peab ikka olemas olema?
Möhh, minu silm seletab küll, kes ja mis piltidel jäädvustatud. go maryz go (y)
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 28. 08. 2006. 11:13

pildifännid hakkavad vaikselt kuid visalt espordist ka siia jõudma. kurb... :cry:

MartinE
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 05. 07. 2003. 12:43

Postitus Postitas MartinE » 28. 08. 2006. 12:45

lp tarmo,
kurb on hoopis see, et kodanikul pole niipalju enesekriitikat, et piiksus pildid kohe ära kustutada. kui üritust oleks olude sunnil näiteks jäädvustatud vga moblaga hämaras ja tihedas vihmasajus siis olgu peale, aga toota keset kirgast päeva fotoaparaadiga sellist saasta - masendav :cry:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 28. 08. 2006. 13:03

MartinE kirjutas:lp tarmo,
kurb on hoopis see, et kodanikul pole niipalju enesekriitikat, et piiksus pildid kohe ära kustutada. kui üritust oleks olude sunnil näiteks jäädvustatud vga moblaga hämaras ja tihedas vihmasajus siis olgu peale, aga toota keset kirgast päeva fotoaparaadiga sellist saasta - masendav :cry:
niikaua, kuni pole keegi paremaid pilte üles pannud on need head küll. ja maryze pilditeenusega on nii nagu paljude muude asjadega siin maailmas - kui ei meeldi , ära kasuta.

tavaline eesti värk - su pildid on piixus, mida sa neid üles topid!
aga kus on su positiivne programm - ütle parem paari lausega, kuidas saab selle olympuse seebikaga selliseid pilte teha, milliseid sa maryze veebilehel aktsepteeriksid. mahategijaid leiab alati, aitajaid harva. pole mõtet noore inimese initsiativi ise positiivset programmi välja pakkumata kritiseerida.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 28. 08. 2006. 13:53

Lgp. Foorumiliikmed, külalised ja ektsellentsid,

Mina, kui Keskjooksu-erakonna ja Tagarattaliidu esindaja, kutsun ülesse hukka mõistma kõikide pildipedede, pildifännide ja teiste sellelaadsete inimeste käitumist nii siin foorumis, esport.xx sealaudas kui ka mujal internetiavarustes. Nende pidev vingumine, inisemine ja rahulolematus olukorraga, mis hetkel valitseb on vaikselt muutumas väljakannatamatuks. On taunitav, et sellime liikumine on üldse võimalikuks saanud. Arvasin mina, kui tõsine pühapäevasõitja ja rattaentusiast, et siia, veel puhtana jäänud foorumisse, ei satu sellised mõttelagedaid ja ainult piltide najal elavaid ilmakodanikke. Pean kurbusega tõdema, et nad on jätnud endast mulje, justkui ei teeks nad sporti tervise ja spordi enda pärast vaid ainult edevusest. Seda edevust tuleb aga kuidagi ka teistele näidata ja seepärast nõutakse pilte, kus loodetakse ennast näha ja seeläbi demonstreerida ennast ja enda sporidvarustust. Veel kurvemaks muudab olukorra aga see, et kui mingi ime läbi on keegi oma vabast ajast ja tahtest klõpsinud mõned pildid (võibolla ainult enda tarbeks) ja need siis mõnda interneti-galeriisse üless riputanud, kukuvad needsamad pildipeded ja pildifännid nende tegevust hukka mõistma. On tegemist justkui paradoksiga?! Neile antakse seda, mida nad tahavad ja nad keelduvad sellest! See näitab üless äärmist lugupidamatust nii teiste rattasõprade/sportlaste suhtes kui ka nende piltide autorite suhtes. Sellist olukorda ei oleks tohtinud kunagi tekkida, paraku on see aga juhtunud.

Et seda tõkestada või vähemalt piirata, kutsun üless foorumi administraatoreid, moderaatoreid ja teisi tähtsaid ninasid looma esilehele nn. "häbiposti" kuhu kantaks kõigi nahhaalsete pildinõudjate foorumi kasutajanimed. Ehk on sellest abi ja hoitakse oma leebelt öeldes kõverate vajaduste väljendamise siit foorumist kõrvale. Las jääda see prügimägede ja muude blankude pärusmaaks.



Tänan tähelepanu eest!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Miki-Hiir
Rattur
Postitusi: 264
Liitunud: 12. 04. 2005. 09:41

Postitus Postitas Miki-Hiir » 28. 08. 2006. 14:52

veloman32 kirjutas:Veel kurvemaks muudab olukorra aga see, et kui mingi ime läbi on keegi oma vabast ajast ja tahtest klõpsinud mõned pildid (võibolla ainult enda tarbeks) ja need siis mõnda interneti-galeriisse üless riputanud, kukuvad needsamad pildipeded ja pildifännid nende tegevust hukka mõistma.
No mis sa teed kui seesama pildipede on ratta seljas nägu viltu ja tatt ripakil kuskil tagaplaanil udusena pildile jäänud ... hea on fotograafi süüdistada ju - ei tabanud hetke :) Kõik pildid puha tuksis - mingid valed ratturid on peale jäänud.
See vinguja võiks tõusta järgmise pildipede tasemeni - ise endast rajal pilte teha ja need üles riputada hindamiseks. Rate'i näiteks.

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 28. 08. 2006. 15:06

Kirsale: kahetsen küll, et ei tulnud.
Maryz: Piltidel on allkirjad, mida tihti just ei kohta. (y)
Veloman32: Olen rohkem oravarattur aga selles punktis annaks küll konsolideeruda.... kui ainult blank saaks planguks nimetet. Ja üks tihti esinev viga veel: blokk on ainult ja ainult riikide või erakodade liit ning võrkpallis teostatud ühiskaitse, ülejäänud on plokid. Plokki panema, kirjaplokk, tõsteplokk, ehitusplokk...

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 28. 08. 2006. 15:26

[OT] HPNS on teema pealkirjas esinev lühend - ei tea, mida see tähendab:
1. Huvitavaid Pilte Nagu Savi
2. Hardcore Pics News Server
3. Helista Prükkelile, Nõua Selgitusi (miks pole pilte vms)

Äkki aitab sellest OT-st [/OT]

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 28. 08. 2006. 15:59

HPNS - Hullud Pildid, Nice Shoots

Lugupeetud fotograafid ja fotopiiksud, teeme nii, et pilditeema jätkub siin.
If everything's under control, you're going too slow!

MartinE
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 05. 07. 2003. 12:43

Postitus Postitas MartinE » 28. 08. 2006. 16:50

ei noh mõnusalt tolerantse suhtumisega seltskond :D
ma millegipärast arvasin, et kui siinne rahvas muidu muretseb sellepärast, et vana ketivahelt viimane liivatera kätte saada, et siis veeta unetu öö praeahjus ketil teist külge keerates suutmata hommikul iseseisvalt otsustada, kas kaunilt läikiv vidin viimistleda õlipiisa või teflonsprayga, et siis ollakse ka muu ümbritseva suhtes tähelepanelik ja nõudlik, aga kui ei siis ei :wink:
igatahes päri sellega, et kui keegi nõme fotopede :evil: peaks veel teravaid pilte soovima, siis KaupoR-i soovitatud teema on sobiv koht kus teda paigaldada saab.
ja nüüd kõik ketid maha ja pesema (y)

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 28. 08. 2006. 17:08

MartinE kirjutas:ei noh mõnusalt tolerantse suhtumisega seltskond :D
Kes külvab tuult, lõikab tormi - kui sa tuppa sisenemisel teretamise asemel kõik kohalviibijad perse saadad, kas sa siis ka imestad, et sul selle eest lambid kinni taotakse? Ehk loe oma kirjatükid uuesti läbi ja siis räägime tolerantsist.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 28. 08. 2006. 17:30

MartinE kirjutas:ei noh mõnusalt tolerantse suhtumisega seltskond :D
ma millegipärast arvasin, et kui siinne rahvas muidu muretseb sellepärast, et vana ketivahelt viimane liivatera kätte saada, et siis veeta unetu öö praeahjus ketil teist külge keerates suutmata hommikul iseseisvalt otsustada, kas kaunilt läikiv vidin viimistleda õlipiisa või teflonsprayga, et siis ollakse ka muu ümbritseva suhtes tähelepanelik ja nõudlik, aga kui ei siis ei :wink:
igatahes päri sellega, et kui keegi nõme fotopede :evil: peaks veel teravaid pilte soovima, siis KaupoR-i soovitatud teema on sobiv koht kus teda paigaldada saab.
ja nüüd kõik ketid maha ja pesema (y)
no vaata, keegi ei hakka teist sõimama, et kui ta sitase ketiga võidusõidule julgeb tulla.
aga kui sulle nähtud pildid ei meeldi võid ju ise teha alati paremad ja ilusamad. järgmine selle sarja sõit on pirital 23.09.
jääme sinu tehtud ilusaid teravaid ja säravaid ning retussitud pilte huviga ootama(kui shoppi ei valda v oled halva maitsega, siis parem ära retussima hakka):D.
ps: ise suudan eos20D-ga kah parajaid udupilte toota :D

MartinE
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 05. 07. 2003. 12:43

Postitus Postitas MartinE » 28. 08. 2006. 19:55

m6mm kirjutas:
MartinE kirjutas:ei noh mõnusalt tolerantse suhtumisega seltskond :D
Kes külvab tuult, lõikab tormi - kui sa tuppa sisenemisel teretamise asemel kõik kohalviibijad perse saadad, kas sa siis ka imestad, et sul selle eest lambid kinni taotakse? Ehk loe oma kirjatükid uuesti läbi ja siis räägime tolerantsist.
m6mm, egas ma ma enda suhtes mingit toleransti eeldanud, ikka seda, et kui siin ollakse näiteks oma rataste suhtes nii kompromissitud, siis paneb imestama, et muudes asjades on latt maas.
aga mis me siis täna teda saime - maryze galeriis on palju tehnilist praaki ja see kes seda öelda julgeb on loll.

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 28. 08. 2006. 20:14

MartinE kirjutas:ikka seda, et kui siin ollakse näiteks oma rataste suhtes nii kompromissitud, siis paneb imestama, et muudes asjades on latt maas.
sa ikka ei jäta jonni. OK - kas fotofoorumi kasutajatelt eeldad sa, et kui nad jalgrattaga sõidavad, siis ketid on liivavabad, telfoniga määritud ja mitte välja veninud, käikarid on ideaalselt korras (ei loksu ja vahetavad nagu kellavärk) ja jalad kenasti raseeritud (lycra riietest ja carbonkingadest rääkimata)?? Saa aru, need on kaks erinevat ala :idea:
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 28. 08. 2006. 20:15

MartinE kirjutas:...aga mis me siis täna teda saime - maryze galeriis on palju tehnilist praaki ja see kes seda öelda julgeb on loll.
10 krooni küsimus - mis sa MartinE arvad, mis on rattafoorumis oluline :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 28. 08. 2006. 20:32

Teeme nii, et fotondusest räägime edasi seal, kuhu KaupoR viitas. 10 krooni küsimusele jätame vastamata. Või kui kakelda tahate, tehke selleks uus teema (soovitatavalt siiski mitte). Siin jätkaks teemakohaselt.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 28. 08. 2006. 21:17

Alvaro kirjutas: Tervitused minu fännklubi presidendile Kristianole. Mees pani sirge peal korraliku maoka. Esimesed kaks sekundit oli pilt eest ära, siis aga suutis mees topeltahvikiirusel oma ratta kiirtee pealt ära tõmmata ja võssa roomata 8) Äärmiselt sümpaatne ja tervitatav reaktsioon, ju oli tahtmine ratas päästa ülesõidust.....
Loodan, et võisin nalja visata ja mees ikka terveks jäi sellest.
See oli jah kurat vahva juhtum :D metsas sa sa kisendasid et jookseksime aga no mis ma teen kui ühelpool oli känd ja muu jama ja teisel pool puu ja muu jama ning seljataga teised ratturid, ma ei saanud ju mehele peale astuda kes ees kukkus...ise muidugi üritasin juurikatel ettevaatlik olla kuid saatuslikuks sai kruusatee kus mingi tee jõnksu tõttu twister ei pidanud ja maas ma olingi...klubi kaaslane veel sõitis üle minu velo ja ka kukkus aga õrnalt...minul aga piduripadi pesast väljas ja ei saand asja rajal ka korda + jalakülg marraskil :P ja ei tahtnud rajale teisi ka segama jääda.

Muidu rada oli parem kui eelmine aasta ja võib väga rahule jääda. (y)

Vasta

Mine “Eesti võistlused”