Rakke24h

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
janek179
Rattur
Postitusi: 459
Liitunud: 12. 04. 2005. 10:02

Postitus Postitas janek179 » 24. 07. 2006. 14:39

Kõigepealt suured tänud Ennole ja tema abilistele sellise ürituse eest.


Kui peaks ikka järgmine aasta toimuma siis moment ei teagi kas minna uuesti soolona või proovida siis võistkonnaga.

Enda kõige raskem hetk oli hommikul kui päikesetõusis. Oli just teinud ca 1,3h peatuse, et veidi puhata ja ehk ka sõba silmale saada mis ei õnnestunud. Peale seda polnud tahtmist kuidagi edasi sõitma minna. Kerged külmavärinad oli tekkinud, selle pealetas ära abikaasa tehtud kuum tee ja 200g Tiina kommi :D aga jalad ei tahtnud kuidagi liikuma hakkata. Kulus terve ring, et ilusti uuest jalad käima saada.
Oma imestuseks oli see, et ühtegi tõusu ei jalutanud mitte kordagi vaid sai kõik ülesse keritud.

Rivo kirjutas:Pikutasin kokku ca. 1h45min. Sellest kuskil 30min. lihtsalt hoidsin silmi kinni - seda ei saa minu arvates magamiseks nimetada. Peale pikutust oli minek värskem.
Seda hetke ma ei pannud tähele. Muidu oleks olnud veel ehk võimalus ringid tagasi sõita.
Hiljem juba Rivo jälgis päris hoolega, et ma silmist ei kaoks ja üksi ringile ei läheks, sama tegevus toimus ka Tiimo ja Rivo vahel. Nii siis saigi boksides jälgitud üksteise tegevust ja kohe ringile mindud kui keegi oli nõuks võtnud seda teha.

Parim hetk minu jaoks oli hommikul kokatädide saabumine ja nende poolt valmistatud pudru. Oli juba nendest viineritest, rosinatest ja banaanidest villand ja magu lausa nõudis kohe midagi rammusamat.

Mõned pildid Rakke 24h
Viimati muutis janek179, 22. 11. 2007. 14:58, muudetud 1 kord.
iga algus on raske

CC Rota Mobilis
http://fixalfa.ee

ennoeilo
Rattur
Postitusi: 104
Liitunud: 27. 06. 2005. 16:26

Postitus Postitas ennoeilo » 24. 07. 2006. 15:05

tundub, et üldjoontes jäi rafas rahule.
eks sai pingutatud ka natsa, ning samaaegselt veel maratoni asjadega tegeleda.
esialgsed emotsioonid on maha käinud ja äkki kunagi tuleb veel autasustamise algul öeldud sõnu näksida! Selleks tuleks aga leida toetaja kes mõistab, et selliseid üritusi on ka vaja ja alati ei pea korraldaja silmas pappi vaid midagi muud mida raske sõnadesse panna :roll: .
õhtul ja öösel raja ääres liikudes, tekkis kange kihu ka sõita. Mida aeg edasi ja vaadates neid kivist nägusid, selline soov kadus. Kui need kivist näod ununevad võiks ju sügisel põtrade juures vähe sammalt näksida nii 24h-i :)
tänan kõiki osalejaid(sellise seltskonnaga võiks luurelegi minna) , taustajõude, kohtunikke ja abilisi. Eriti peakohtunik hr. Rein Solnask`it , kes oli täielikult pühendunud oma ülesannetesse. Muidugi ka Rakke24h Teami, kes esikoha koju jätmisega kurjasti rassis. Kahju. et ei saanud nendega otseselt tegeleda või õigemini ei mõelnud sellele enne võistlust mõistusega. Kui Arne hommikul märga särki selga vedas, pidin häbi pärast maapõhja vajuma :oops:
Mine tea äkki veel kunagi rakkemail! :wink:


kaheks päevaks võtan aja maha ja veedan trekil sisukalt aega ning siis loodan tulla lagedale maratoni infiga. Äkki keegi on katsumusest taastunud ja leiab tahtmist osaleda. Rajal mitmeid muudatusi jne. Korra olen ka kogu trassi niitnud nii, et proovimise võimalus peagi kääs. 24h osalenutele peaks mõni maratoni uus koht olema kinnisilmi läbitav :)
edu kõigile normaalsetele rattahulludele!

jannomb
Rattur
Postitusi: 93
Liitunud: 09. 09. 2003. 17:55

Postitus Postitas jannomb » 24. 07. 2006. 15:09

Tõsiselt loodaks, et selline üritus veel kordub :roll: . Aga tänaks ka kogu kollektiivi kes tegelesid korraldusega!

MadisL
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 14. 04. 2004. 21:25

Postitus Postitas MadisL » 24. 07. 2006. 16:42

Sai siis ka soolot sõidetud...

Rada oli hea ja parajalt raske, teisel päeval tundus, et heinamaad on ikka liiga palju. Tõuse oleks võib-olla veel jaksanud võtta, aga tagumik oli nii valus, et kohe mitte ei tekkinud tahtmist sinna raputavale heinamaale tagasi minna. Nüüd siis nii palju targem, et pikemale võistlusele tuleks ikka mingi kreem vms kaasa võtta :wink:.

Öine sõit oli minu jaoks täiesti uus elamus. Rada oli ikka hoopis midagi muud kui valges. Kahjuks arvas minu polar rs200, et kui ta on lambi kõrval siis järelikult on pime ja pulssi ei pea enam näitama.
Tehnikast veel nii palju, et kui spidoka kiirusandur jamab, siis ei maksa seda sõidu ajal kohendama hakata. Ma proovisin, tulemus oli see et pidin oma sigma rds anduri kruusalt üles korjama. Sõrmed jäid õnneks terveks :)

Tulemuseks 17 ringi ja 5. koht, häda pärast oleks veel ühe ringi veel võinud sõita aga kui nägin, et see enam kohta kummaski suunas ei mõjuta siis otsustasin lõpetada.

Lõpetuseks siis veel suured tänud korraldajatele ja kõigile kaasaelajatele raja peal ja selle kõrval.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 24. 07. 2006. 19:59

Nojah, kes teeb Tombakut, kes mida :)

Mina olin meie tiimi konkreetselt ludrim sõitja. Vähim ringe ja aeglaseimad ajad. Oleks varumeeste pink pikem olnud, oleks ehk joonelt tagasi astunud, kuid pink sai otsa ja oleks on üldse paha poiss. See reklaam, et elioni 500nda koha mehed/naised ka hakkama saavad üldiselt klapib. Mina oma selle aasta 200km'ga tulin eluga läbi ja ütleks, et lusikas veel põhja ei kraapinud. Läksin mitte täiega panema vaid mõõdukalt liiklema ja enda parim ring oli ka viimane, mida ma sõitsin.
Üldiselt läkski sõit järjest paremaks. Esimesel ringil kukkusin 2x, teisel ainult ühe, edasi enam kordagi.
Tulen just oma esimese ringi kukkumisega tohtrite juurest - üldiselt vist häda kedagist, ribid ühes tükis. Sain hoopis teetanusesüsti - seda siis sõna otseses mõttes "näo järgi" :)
Ennole tuleb avaladada veel au ja kiitust peale suurepärase võistluse korraldamise ka eeskujuliku arstiabi eest - ütleks et võrdluses Ida-Tallinna Keskhaigla õde vs. Enno, juhib viimane pikalt-pikalt :) Tänud minu nina puhastamast-plaasterdamast.
Nina plaasterdamiseni läks asi öösel. Oli seekordne tuledega kimamine mullegi esimene kord öösel metsas liigelda ja kes sõitsid need saavad ehk aru millist kohta ma mõtlen kui ma kirjeldan. Sealt näitsikute juurest tagasi tulles, kus kaks suunda metsaviirus kokku said oli kerge kallak allamäge ja sealt jooksis mingi vall diagonaalis üle raja. Öösel lambiga ei tabanud eemalt ära, et seal midagi ohtliku võiks olla ja ühel hetkel oli ratas alt kadunud ja suu mulda täis. Lamp saadanas lõikas ninajuurde haava aga noh - ratas oli ühes tükis, minul ka kondid terved, küll finishis lapib - sellised mõtted olid seal siis.
Hoolimata kõrvalboksi ratturite ülevoolavast energiast sain ma öösel ka mõnevõrra magada ja päeval vihmaga oli ka hea tukkuda. Ühest tukastusest ärkasin ma üles selle peale, et nägin unes kuidas esiratas juurika taha kinni jäi ja mina jällegi üle lenksu maa poole lendan.
Hetkel ainuke kõrvalnäht üritusele on see, et söögiisu justkui pole aga näljatunne on. Selline veider värk.

Ja mida ütleb hea laps, kui kommi saab? Anna veel!!! :D
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 24. 07. 2006. 22:21

suured tänud ennole, et asja ära tegi.
24h ei ole publikuvõistlus, see on ratturitele antud võimalus teha midagi erakordset, üksi ja üheskoos. justkui benjihüpe - on pekkaniska ja kummiköis, lunastad pileti ja hüppad.
meie maksime osalustasu ja saime vastu ülihästi tähistatud väga mitmekesise ja piisavalt tehnilise raja, ladusa korralduse ja võimaluse olla osaline ääretult emotsiooniderohkel üritusel.
võistluse osaluskapasiteet 10 soolot ja 25 tiimi ei tulnud täis kuid ürituse jaoks vajalik kriitiline mass oli mitmekordselt ületatud (finantsidest ma ei räägi).
paljudel osalejatel olid kaasas pered või sõbrad, esmapilgul võis jääda mulje, et mingid n suvepäevad vmt. kõik elasid kõigile kaasa, rajal kannustati üksteist, paluti/pakuti viisakalt võimalust möödumiseks, veenduti, et kukkunud kaasvõistlejaga pole midagi tõsist juhtunud. üsnagi vastandlik maratonidel toimuvale kus diehard wannabed oma nsajandat kohta taga ajades on valmis kõigist ja kõigest valjuhäälselt sajatades ja ropendades üle sõitma.

loodan siiralt, et ka järgmisel aastal on mul võimalus sõita laupäeva õhtul piiteri teed pidi päikesesse, mitte eriti aru saada ümbritsevast liiklusest, astuda täiesti ilmetul näol oma koduste ette ja kukkuda voodisse.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

kepsa
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 15. 04. 2005. 15:05

Postitus Postitas kepsa » 25. 07. 2006. 16:44

Virumaa teataja artikkel võistlusest.

http://www.virumaateataja.ee/250706/esi ... 032094.php
Rõõmsal jalgratturil on hambavahed sääski täis!

janek179
Rattur
Postitusi: 459
Liitunud: 12. 04. 2005. 10:02

Postitus Postitas janek179 » 28. 11. 2007. 09:43

Ei hakkanud uut teemat tegema.

On kellegil infot, et kas 2008 toimub?
EJL 2008 (projekt)kalendris pole
iga algus on raske

CC Rota Mobilis
http://fixalfa.ee

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 28. 11. 2007. 09:49

kui kellelgi see info üldse on, siis Enno Eilol. Ilmselt näen teda täna, võin küsida.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 28. 11. 2007. 11:56

24 h üritus on igati mõnus väljakutse, see oleks lausa patt kui 2008 keegi seda ei korraldaks :idea:

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 28. 11. 2007. 12:06

Naised saunas rääkisid 12h võistluse teost, saaks pussyd (nagu mina näiteks) ikka ööseks kotile.

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 28. 11. 2007. 22:51

Andrus K kirjutas:kui kellelgi see info üldse on, siis Enno Eilol. Ilmselt näen teda täna, võin küsida.
Kui viimati Ennot nägin, siis ta küsis, kas ma Rõuge tuuri teen?
Vastasin, et jah, 30.05-01.06 on tuur ja ta vastas kergendusohkega, et siis on hea, ma ei pea 24h võistlust tegema.
Midagi selles 24h korraldamises on, et seda nagu kas iga aasta või lihtsalt heast peast ette ei võta.



Teeks ise, aga ei taha ennast ka lõhki tõmmata - Elion, Tuur, Matkaseiklus, H100, siin veel tegelased nõuavad Vinterpaiki - kesse kõike jõuab?

janek179
Rattur
Postitusi: 459
Liitunud: 12. 04. 2005. 10:02

Postitus Postitas janek179 » 29. 11. 2007. 09:14

holden kirjutas:Kui viimati Ennot nägin, siis ta küsis, kas ma Rõuge tuuri teen?
Vastasin, et jah, 30.05-01.06 on tuur ja ta vastas kergendusohkega, et siis on hea, ma ei pea 24h võistlust tegema.
Midagi selles 24h korraldamises on, et seda nagu kas iga aasta või lihtsalt heast peast ette ei võta.



Teeks ise, aga ei taha ennast ka lõhki tõmmata - Elion, Tuur, Matkaseiklus, H100, siin veel tegelased nõuavad Vinterpaiki - kesse kõike jõuab?
Kurb :( aga lootus toimumise kohta veel on?
Samas kui nüüd tõesti ei toimu siis ehk võiks lisaks Rõuge tuurile ka Poola-Tsehhi radasi proovida :)
iga algus on raske

CC Rota Mobilis
http://fixalfa.ee

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 29. 11. 2007. 09:36

(Kahjuks Ennot eile EJL hooaja lõpetamisel polnud). Mida me jahume siin. Kel huvi, see helistab ise Ennole ja küsib. Kontaktid siin (Rakke Spordiklubi): http://www.ejl.ee/index.php?page=77
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 29. 11. 2007. 17:16

Kui palju 24h võistlusest huvitatuid üldse on?
Kui nõudlust on, siis peaks pakkumine ka tänapäeval ju tulema :idea:

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 29. 11. 2007. 22:59

meelisxxx kirjutas:Kui palju 24h võistlusest huvitatuid üldse on?
Kui nõudlust on, siis peaks pakkumine ka tänapäeval ju tulema :idea:
Seep see asi ongi. Tavaliselt on kärajaid rohkem, kui kohale tuleb!
Igal asjal on oma nö tasuvuspiir, ju siis Enno tegi 24h aastal 2006 ära ja rohkem ei viitsi asjale peale maksta! Simpel? :?

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 30. 11. 2007. 07:09

Vaatasin, et foorumi andmetel osales 2006 24h'l 9 soolot ja 13 tiimi, seda on nagu tõesti väha :? Aga arvestades, et see oli minu teada Eesti esimene 24h, siis ... on märk maha pandud. Piilusin põhja naabrite juures korraldatud võistlust natukene, neil sai osaleda soolost kuni 4-8 inimest tiimis (klubid, firmad). Osalemise tasud 50-350 eurot (soolo-firma). Iseenesest väga suur see tasu ju ei ole aga ise kahjuks rattaürituse korraldamise kuludest endal kahjuks kulude ülevaadet ei ole ...

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 30. 11. 2007. 23:47

meelisxxx kirjutas:Vaatasin, et foorumi andmetel osales 2006 24h'l 9 soolot ja 13 tiimi, seda on nagu tõesti väha :? Aga arvestades, et see oli minu teada Eesti esimene 24h, siis ... on märk maha pandud. Piilusin põhja naabrite juures korraldatud võistlust natukene, neil sai osaleda soolost kuni 4-8 inimest tiimis (klubid, firmad). Osalemise tasud 50-350 eurot (soolo-firma). Iseenesest väga suur see tasu ju ei ole aga ise kahjuks rattaürituse korraldamise kuludest endal kahjuks kulude ülevaadet ei ole ...
kusjuures eesti esimesel 24h sõidul Rakkes oli arvuliselt rohkem tiime ja soolotajaid kui ükskõik millisel Kangasala 24h sõidul.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 01. 12. 2007. 00:04

erikr kirjutas:kusjuures eesti esimesel 24h sõidul Rakkes oli arvuliselt rohkem tiime ja soolotajaid kui ükskõik millisel Kangasala 24h sõidul.
Et nagu kisud huvi ülesse! 8) (y)
Tead, häämeelega korraldaks veel midagi - Rõuges selline eriti karm ring ka olemas (Rõuge tuuri proloog + tuuri 2-3 päeva Jürihani org - kokku ca 10-11km ring ca 500m tõusuga), aga suvi on kinni. Kinni nii EJL kalendrit vaadates, kui ka oma broneeringuid vaadates. Kui rattaürituste korraldamine oleks minu põhitöö, siis võiks ju teha. Aga...

ennoeilo
Rattur
Postitusi: 104
Liitunud: 27. 06. 2005. 16:26

Postitus Postitas ennoeilo » 07. 12. 2007. 12:50

hey, mis te siin jutustate :lol:
Jah muidugi maksin peale aga see oli ette teada. Lisaks osalejatele sain minagi oma emotsionaalse laksu kätte ja polnud see sugugi väike- rahasse seda ei pane :lol:
2008 oli 24h esialgselt plaanis aga tahaksin kangesti panustada klubi arengusse ja Rakke Linnamäe võistluskeskuseks kujunemisse. Paraneksid võistluste läbiviimise tingimused ja kohalikud noored saaksid end teostada läbi jalgrattaspordi. Kui taevaisa tervist annab siis ehk 24h -2009 aastal. Järgmisel aastal loodan piiritaga sellisel võistlusel ise osaleda ja kogemusi hankida.(harjutan hoolega :oops: ) Olen pidevalt kogunud ja talletanud infi sarnaste võistluste kohta, nii et söed hõõguvad ikka vaikselt. Praegult on aga täielik peavalu kuidas 08 EEC-ks eelarve kokku saada. Ja see on probleem, sest kellelegi ei lähe korda mingisugune Kesk-Eesti kolkaküla oma püüdlustega ka midagi teha või pakkuda.
Kui sommidest rääkida, siis nädalapäevad tagasi kargasid "põdrad" lapimaal püsti kui Elioni särki ujulas nägid ja hakkasid kirema -kui hullud pööramiehed need eestlasd on !!! Panid kõik Kuked ja Kanad ritta ja olid väga kursis meie võistlustega. Ohkisid ka seda, et neil pole ala nii populaarne, ainuke asi see va "sull" liigub neil natsa lahedamalt.
Nii, et lühikeseks selgituseks vähemalt 2008 Rakkes sellist asja ei toimu aga tegelen sellega, et 2009 võiks asi teoks saada.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 07. 12. 2007. 13:05

ennoeilo kirjutas:Kui taevaisa tervist annab siis ehk 24h -2009 aastal.
Hakkan nädalavahetuseti mediteerima, et taevaise Enno suhtes aupaklik oleks 8)
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 07. 12. 2007. 13:59

Rivo kirjutas:
ennoeilo kirjutas:Kui taevaisa tervist annab siis ehk 24h -2009 aastal.
Hakkan nädalavahetuseti mediteerima, et taevaise Enno suhtes aupaklik oleks 8)
Ma viin küünla kuhugi kohe.

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 07. 12. 2007. 18:56

Mis siis muud kui tuleb oodata aastat 2009, kahjuks endal puudub MTB võistluse organiseerimise kogemus ja ei taha soperdama ka ju hakata. Pealegi pidi kalender ka täis olema :roll:
Saab siis algaval hooajal ehk põhjanaabrite juurde minna :idea:

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 07. 12. 2007. 19:37

meelisxxx kirjutas: Pealegi pidi kalender ka täis olema :roll:
Võistlused kattuvad nii või teisiti - see on paratamatus. Elu on pidevalt täis valikuid.Kui Eestis toimuks 2008a. 24H, oleks see minu valik nr. 1 ja uskuge, ma poleks ainuke :!: (räägin soolosõitjate eest)
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 07. 12. 2007. 23:49

Rivo kirjutas:
meelisxxx kirjutas: Pealegi pidi kalender ka täis olema :roll:
Võistlused kattuvad nii või teisiti - see on paratamatus. Elu on pidevalt täis valikuid.Kui Eestis toimuks 2008a. 24H, oleks see minu valik nr. 1 ja uskuge, ma poleks ainuke :!: (räägin soolosõitjate eest)



OK! Valik on valik! Olgem ausad, 24h pärast ajaks ennast ja oma töökaaslasedgi laua tagant välja :P Piisavalt hea väljakutse ja ... adrenaliini laengu võimalus :idea: 24h võistlusi just Eesti pinnal valida ei saa :P

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 08. 12. 2007. 15:38

meelisxxx kirjutas:adrenaliini laengu võimalus
Rohkem siiski laktaadi.

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Postitus Postitas meelisxxx » 09. 12. 2007. 15:33

Villem T kirjutas:
meelisxxx kirjutas:adrenaliini laengu võimalus
Rohkem siiski laktaadi.
Seda ka kindlasti. Aga adrenaliini saab juba ainuüksi mõeldes, sellele üritusele 8)

Vasta

Mine “Eesti võistlused”