8. Haanja Rattamaraton

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
indrekk
Rattur
Postitusi: 82
Liitunud: 31. 03. 2003. 10:53

Postitus Postitas indrekk » 15. 06. 2006. 14:22

veloman32 kirjutas:nonii...kuskohast te selle stardiprotokolli välja võlusite?
http://engine.koduleht.net/templates/ch ... 0start.xls

http://www.championchip.ee/index.php?page=117

aga palun.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 15. 06. 2006. 15:09

tsainik kirjutas: sellised rõõmsad ja reipad pulgad reas...
nüüd peab rohkem trenni ka tegema ja lootma, et fotograaf ikka teab, kui ma oma kollase ratta ja ilusa numbriga tulen :wink:
ahjaa, et mis sokiga keegi peale läheb? ikkagi selline raskem sõit. kas kollase-valgega NW-sokk on tegija Haanjas?
lasteaed.... :? ilusate numbritega ja triigitud sokkidega... ja pulgad reas. minupoolest raami oma number ära ja riputa voodi kohale.

tegelane7
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 16. 03. 2006. 21:29

Postitus Postitas tegelane7 » 15. 06. 2006. 18:48

Pane Täiega!

Eiffel
Rattur
Postitusi: 96
Liitunud: 22. 08. 2004. 04:09

Postitus Postitas Eiffel » 15. 06. 2006. 20:14

Haanjamehed andke teada, kas Haanjas ka täna vihma tuli ja kui tuli, siis kui palju tuli?

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 15. 06. 2006. 20:19

Eiffel kirjutas:Haanjamehed andke teada, kas Haanjas ka täna vihma tuli ja kui tuli, siis kui palju tuli?
täna on terve päeva sadanud, rada on väga kehvas seisus.
alla mud maxi ei ole mõttet üldse pöia peale venitada. tohutud muda voolud, üle mõistuse...
ma ise vist ei lähe üldse laupäeval, lausa kohutav....

harry
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 09. 03. 2004. 22:38

Postitus Postitas harry » 15. 06. 2006. 20:45

Öösel vastu hommikut mingi vesi tuli. Sõitsin raja lõpuosa alates Vällamäest läbi , rada kuiv ja sõidetav. Arvatavasti esimene pool sama hea.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 15. 06. 2006. 23:55

AndreK kirjutas:
Eiffel kirjutas:Haanjamehed andke teada, kas Haanjas ka täna vihma tuli ja kui tuli, siis kui palju tuli?
täna on terve päeva sadanud, rada on väga kehvas seisus.
alla mud maxi ei ole mõttet üldse pöia peale venitada. tohutud muda voolud, üle mõistuse...
ma ise vist ei lähe üldse laupäeval, lausa kohutav....
I love this guy :D :D

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 17. 06. 2006. 19:36

"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

tainas
Rattur
Postitusi: 25
Liitunud: 31. 05. 2005. 20:25

Postitus Postitas tainas » 17. 06. 2006. 21:22

panin ühe tulba juurde, mis näitab kohta 30. kilomeetril. Exceli tabel on siin

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 17. 06. 2006. 22:22

Tundub, et kõik on laibad või on ilm nii ilus, et poel veel grillimiselt tagasi jõutud tuppa 8)
Tegelikult polegi midagi revolutsioonilist öelda - kõik oli super. Võistluseelne kultuuriprograqmm Võrus, kaks tundi chillimist stardis, parim Elioni rada, super ilm. Ja kui kõigele sellele lisada suurepärane enesetunne sõidul, siis mida veel tahta. Mine või homme 120 km sõitma Raplasse........
Sellist asja pole nagu enne kogenud, kui peale Haanja maratoni finishit on tunne, et andke nüüd mulle veel 2 Vällamäge ja üks Vorstimägi ja ma lähen virutan nendest ka veel mõnuga üles. Kui kogu sõidu vältel ei teki rasket hetke, pole krampe, pole jobusid rajal, see on uskumatu tunne. Lisaks viimased 10 kilomeetrit väldanud tiimisisene duell, mille abil sai ka aja kahepoole tunni sisse. Kahjuks olid lõpukilomeetrid liiga lihtsad, kus kodanik AndreK sai oma eraldistardivõimeid näidata ja särgi püksi panna.

Aru ei saanud sellest, kust kohast seeprognoositud võitja aeg 3h tuli??
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 17. 06. 2006. 22:58

Alvaro kirjutas: Kahjuks olid lõpukilomeetrid liiga lihtsad...
Mis sa sellega öelda tahad? 8)

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 18. 06. 2006. 01:26

Oma sõiduga väga rahul pole, aga koht tuli selle aasta parim.
Kohe tunda andis, et eespool on mehi hõredalt.
Kas siis võttis oma osa saaremaa tuur, liiga ilus ilm või korraldajate hirmujutud - ei tea. :)

Ilm oli lausa liiga ilus - isa elasin napilt üle, aga kohe kurb oli vaadata keset võistlust mõnda meest põõsa all pikali. Jääkuubikud joogikotis oli igatahes hea idee.
Esimene tund aega oli "tavapäraselt" raske, aga 25-ndal kilomeetril tuli kohe teine mootor juurde ja minek läks palju lõbusamaks. Raja keskmine osa oli kõige kergem ja mõnusam. Samuti viimased 3km lendasid hoogsalt - sest noh äkki tuleb tagant rong ja sõidab üle - ei tulnd ja ei sõitnud. .)

Alvaro vast seda öelda tahabki, et viimane ots oli väga kiire ja lihtne, ainult vajuta - nikerdamist ja lenksuga vehkimist enam polnud.

Haanja on hea peaproov tahkoks. Distants oli sama ja natuke meenutas tõesti. Kinnitust sai aga fakt et sellist pikka ja raputavat rada ei sõida ainult vaim ja jalad, vaid ka ülakeha ning käed võivad sõidu lõpuks päris läbi olla. :roll:

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 18. 06. 2006. 08:02

ei tea kas on asi minus aga ei tundunud see rada midagi nii teistsugust ja oluliselt raskem kui mulgi, elva, otepää omad. Natuke ehk oli tõuse rohkem kui mujal. :roll:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 18. 06. 2006. 09:07

veloman32 kirjutas:ei tea kas on asi minus aga ei tundunud see rada midagi nii teistsugust ja oluliselt raskem kui mulgi, elva, otepää omad. Natuke ehk oli tõuse rohkem kui mujal. :roll:
sa oled ise tugevamaks saanud :)
aga mis tegelikult raskusastet puudutab, siis lähte prükkel cup tegi tõusumeetritega eesti esikõrgustiku maratonile ära ja seda poole lühema distantsiga 8)
raja vaheldusrikkuse, põnevuse ja ka ilu osas pole teistel eestimaa osadel muidugi midagi vastu panna

muidu oli kõik tore nagu haanjas ikka. haanjas raskusaste ei peitu mitte mingites konkreetetes tõusunukkides, mis on tegelikult järsud kuid lühikesed, vaid selles, kui rada pea märkamatult mingi aja jooksul tõuseb. paljud imestavad pärast, miks neil jalg paks äkki oli kuigi tõusu nagu polnudki. :roll:

korraldusele järgmiseks aastaks: finishis ei leidnud paljud juua kuskilt, sellise ilmaga andis tunda... oli küll toitlustusala lähedal käru joogivee tünniga kuid seal tunglesid rohkem need kes oma nägu, käsi ja jalgu küürisid.

higipull
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 07. 07. 2005. 13:43

Postitus Postitas higipull » 18. 06. 2006. 09:11

veloman32 kirjutas:ei tea kas on asi minus aga ei tundunud see rada midagi nii teistsugust ja oluliselt raskem kui mulgi, elva, otepää omad. Natuke ehk oli tõuse rohkem kui mujal. :roll:
Mulgi ja Otepääga tõesti väga olulist erinevust pole, aga Elva on küll natuke teistsugune. Sulle võiks ju Elva meeldida - on nagu maanteesõit kruusal ja siledatel põlluteedel;).

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 18. 06. 2006. 09:28

Ei kommentaari. Tundub, et sain oma elu esimese kangi või haamri. Ilmselt mõlemad. Ilm oli kah, minu jaoks täiesti vastukarva.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 18. 06. 2006. 10:11

Elu parim koht Elionis. Kõigest 1 naine oli must kiirem :lol: See ei tähenda muidugi, et sõit valutult kulges. Esimene käiguvahetus mängis kõvasti mäkra (kolmandalt hammasrattalt alla ei taht sugugi tulla). Lõpu 10 km oli kah suht kopp ees. Kohad paranesid kogu trassi ulatuses pidevalt. Alustasin ~370'ndalt, loendati 275, 255 ja lõpuks 222. Ainult mai tea, kuhu see koer maetud oli, millest selline edasiminek.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 18. 06. 2006. 11:14

Rivo kirjutas:Ei kommentaari. Tundub, et sain oma elu esimese kangi või haamri. Ilmselt mõlemad. Ilm oli kah, minu jaoks täiesti vastukarva.
jaa oli aru saada, tõusul raja lõpu poole tulid selg ees vastu ja rahulikult väntasid, raske ta oli jah endalgi ei olnud sellist minekut nagu oleks soovinud :?
Green_Day kirjutas:Kohad paranesid kogu trassi ulatuses pidevalt. Alustasin ~370'ndalt, loendati 275, 255 ja lõpuks 222. Ainult mai tea, kuhu see koer maetud oli, millest selline edasiminek.
edasi minek tõesti hea sul aga krt klubi kaaslane oli kuskil 409 kohal ja siis sõitis kuni 30 km turistidega veelgi taga pool kui lõpuks oli tema kohaks 152 :shock:


no nii enda arvamus kah sii...ilm oli soe see tegelt meeldis selle vastu suurt ei olnudki midagi, rada oli hea mõned kraavid olid kivised aga see oli kama...tõusud tulid raskelt sest endal ei olnud erilist minekut...jooki läks ka loomulikult parajalt aga sai jaotatud seda joomist ja joogipunktides ka joodud ja seega sai 2 0.5l pudeliga hakkama...kahju muidugi et finishis arcticut ei olnud tegi meele kurvaks...stardis veel imestasin et kuidas see kord sai Stardi kirjale niilähedal oldud :P stardis olin veel kirsa ja alvaroga koos (mis kohad te saite) ja rajal möödutud ainult rivost...aeg: 2:37:39.7 ja koht 154 keskmine kiirus oli 21,8 km/h mx oli 51,7km/h

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3963
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 18. 06. 2006. 11:42

200 kuni 250 stardigrupis ainult omad joped olidki.
Peale minu ja eelkõneleja veel Alvaro, Urmas, Riho, Ville jne.

Stardis panid aga kõik minu eest minema. Alvaro oli kohe nähtavalt raketikütust tankinud ja teda enam ei lootnudki kätte saada, aga teisi lootsin rajal ikka näha, aga ei näinud kedagi. Finishiks olin veendunud, et kõik see kamp sõitis minust kiiremini. Kui aga Urmas ja Riho peale mind väsinud nägudega lõppu jõudsid, siis läks ka minu nägu rõõmsamaks. :)
Ju siis alguses oli nii koom ja tolmune olla, et ei pannudki tähele kellest ja kus mööda sõitsin. Rivost möödasõitmine oli raja kõige märgatavam möödasõit. Clubbersi särk tuli keset kruusateed selg ees vastu ja see on ka esimene kord kui ma võistlustel rivot niipidi näen :)

Enda koht siis 162, alvarol 85 :shock:

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 18. 06. 2006. 12:06

Kirsa kirjutas:alvarol 85 :shock:

ma ka vaatasin et wow :shock:

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 18. 06. 2006. 12:34

Kirsa kirjutas:Rivost möödasõitmine oli raja kõige märgatavam möödasõit. Clubbersi särk tuli keset kruusateed selg ees vastu
Mis märgatavam möödasõit? Vennal oli lihtsalt halb päev ja veeres lõpuni. See pole küll asi millest siin rääkida.

Kasutaja avatar
mar852
Rattur
Postitusi: 193
Liitunud: 24. 07. 2003. 10:13

Postitus Postitas mar852 » 18. 06. 2006. 12:36

Kui keegi leidis Võru poolt tulles enne Haanjat paremapoolsest teeservast Mavic Crossmax esijooksu,
palun andke teada telefonil 5089400.

Helistaja vaev saab tasutud.

Margus

Kasutaja avatar
Vihmamees
Rattur
Postitusi: 54
Liitunud: 23. 09. 2005. 13:56

Postitus Postitas Vihmamees » 18. 06. 2006. 19:21

Kuigi korraldajate kritiseerimiseks on teine, anonüümne foorum :wink: ... siiski, kuna ca 10 km sai esikumm ja seda vahetades ka pump lõhutud, lootsin esimeses TP's pumpa kohata..., pumba küsimise peale vastati et eee... eee... pump?...ei ole... Ma arvasin/lootsin et need ajad on möödas?! Hirm nahas uue kummi purunemise ees, sai lõpuni sõidetud.
Raja raskusega hirmutati muidugi üle, imestama pani et 170-200 koha peal jalutatakse tõusudest üles! :shock:
Aga nii sigahead hernesuppi pole ma veel kunagi saanud! :D ...ja kui ilusad ning apetiitsed olid veel e-spordi fotograafid-türukud sellise palava ilmaga, kuuldavasti oli isegi esi 50-60'ne meestel raskusi kontsentreerumisega... :D
Viimati muutis Vihmamees, 18. 06. 2006. 20:27, muudetud 1 kord.
NB! Uinudes sule silmad!

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Postitus Postitas metslane » 18. 06. 2006. 20:14

mis siin rääkida isegi 30-40ne mehed jalutasid mõnel tõusul.
tegelt midagi rasket ju ei olnud.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 18. 06. 2006. 20:25

Vihmamees kirjutas: Aga nii sigahead hernesuppi pole ma veel kunagi saanud!
ühinen selle arvamusega :) . läbi häda õnnestus kohalikust poest ka mõned külmad õlled saada ja seejärel vedasin end vällamäele, kus lamasin nagu surnu ja tõotasin, et võtan kaalus kõvasti alla.... enne oma võimalikku järgmist starti

Rein321
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 15. 01. 2005. 14:16

vihmamees

Postitus Postitas Rein321 » 18. 06. 2006. 20:46

sõitsin vist sinuga koos mingi hetk siis juba arvasin et kui tulla 400 140 juurde võtab ikka läbi küll endal saigi keskmine hammakas otsa sõitsin ainult suurega surin täiega kes teab kuidas kellegil teisel läks ja nii jalutasin nii mõneski kohas näiteks

Külaline

Re: vihmamees

Postitus Postitas Külaline » 18. 06. 2006. 20:53

Rein321 kirjutas:...
väga tore on et sa nii kirjutad ja tee seda veel sest ega kirjavahemärke pole raisata

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 18. 06. 2006. 21:29

Regarding "kõigil head kohad" - kahjuks sellist teemat siin nähagi pole, kuid juhuslikult saaremaa velotuur käimas on.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 18. 06. 2006. 21:38

SL kirjutas:Regarding "kõigil head kohad" - kahjuks sellist teemat siin nähagi pole, kuid juhuslikult saaremaa velotuur käimas on.
Erki millele vihjad??? kas sellele et osadel nii head kohad kuna palju esiotsa mehi on seal tuuril??? sry aga tõesti ei saanud postitusest aru ja kuidas teie meestel täna lätis maratonil läks?

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 18. 06. 2006. 22:01

kristjan07 kirjutas:Erki millele vihjad???
Kes on Erki?
kristjan07 kirjutas:kuidas teie meestel täna lätis maratonil läks?
Mis puutub see Haanja maratoni?

Kasutaja avatar
SL
Rattur
Postitusi: 1023
Liitunud: 31. 07. 2003. 09:12

Postitus Postitas SL » 18. 06. 2006. 23:01

kristjan07 kirjutas:
SL kirjutas:Regarding "kõigil head kohad" - kahjuks sellist teemat siin nähagi pole, kuid juhuslikult saaremaa velotuur käimas on.
Erki millele vihjad??? kas sellele et osadel nii head kohad kuna palju esiotsa mehi on seal tuuril??? sry aga tõesti ei saanud postitusest aru ja kuidas teie meestel täna lätis maratonil läks?
Ei ole ma jah keegi Erki. Ning ma ei vihja millelegi vaid ütlen otse, et kusagilt maalt alates on kõikidel Haanjas osalenutel paremad kohad, kuna paljud esiotsamehed tuuril on. Samas ütlen seda kui fakti ja ei mitte midagi enamat, tublid on kõik, kes Haanjas head kohad said.

metslane
Rattur
Postitusi: 824
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Postitus Postitas metslane » 19. 06. 2006. 06:42

sa tahad öelda et ka mina olin tubli? :D või teed minule väikese erandi :D

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 19. 06. 2006. 07:27

metslane kirjutas:sa tahad öelda et ka mina olin tubli? :D või teed minule väikese erandi :D
ma arvan, et ta tahtis öelda, et Sina olid parim!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 19. 06. 2006. 08:19

metslane kirjutas:sa tahad öelda et ka mina olin tubli? :D või teed minule väikese erandi :D
Grigori millele vihjad???
Törts enda sõidust ka.
Vaatamata palavusele oli olukord rajal suht inimväärne. 15 km enne lõppu vaatasin, et sõidu aeg on 2 h. Kohe meenus, et võitja aeg pidi tulemad 3 tunni juurde, alateadlikult hakkasin juba mediteerima ja mantraid lugema, et viimased 15 km alpilikke tõuse ja mäekurude ületusi kuidagi süsivesikute aurude pealt ära veereda. Loomulikult midagi hullu enam ei olnud. Viimased 15 km olid küll vaevalsied aga siiski mida eepilist seal lõpus polnud. Duell Alvaroga võttis kuumast küpsenud kehast viimased mahlad.
Suppi ei söönud, diplomit ei võtnud ja pilte ei nõua.

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Postitus Postitas m6mm » 19. 06. 2006. 08:40

Hästi tähistatud rada, hea supp ja esimest korda 200 sisse. Paaril korral sai rajal kino ka vaadata, kui mehed laskumistel või niisama järsemates kurvides väliskurvis liiva eest leidsid ja siis sahinaga võpsikusse kadusid. Tõusud väntasin visaduse piiril ära ja kui enam ei vändanud, siis kobisin kohe eest. Mööda väga ei mindudki. Vett kulus kaasa võetult ja punktidest üle 2,5 liitri, hirm tühjaks saada oli suur ja nagu lugeda, siis mõnel kahjuks nii ka läks. Head Jaani kõigile!

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 19. 06. 2006. 09:06

m6mm kirjutas:Hästi tähistatud rada, hea supp ja esimest korda 200 sisse. Paaril korral sai rajal kino ka vaadata, kui mehed laskumistel või niisama järsemates kurvides väliskurvis liiva eest leidsid ja siis sahinaga võpsikusse kadusid. Tõusud väntasin visaduse piiril ära ja kui enam ei vändanud, siis kobisin kohe eest. Mööda väga ei mindudki. Vett kulus kaasa võetult ja punktidest üle 2,5 liitri, hirm tühjaks saada oli suur ja nagu lugeda, siis mõnel kahjuks nii ka läks. Head Jaani kõigile!
Meil laskumistel keegi väga võpsarisse ei pannud, aga kahel korral jäädi lihtsalt tõusu lõpus seisma, ronis maha ning seisis ja jõijõijõi. Palavus vist oli oma töö teinud.
Ma vist tegin selles osas ka suht müstilise tulemuse - sõidu ajal jõin oma jooki liitri jagu pluss kaks poolikut topsi vett joogipunktist=1,2L. Söögiks oli ainult geel, kuid sedagi ei saanud ühte pakki otsa, sest lõpus polnud lihtsalt enam aega süüa. Lisaks galopeeris pulss uskumatutes kõrgustes. Kuidas nagu organismus üles ei öelnud, jäi mõistatuseks, sest tavaliselt olen ma suht janune......
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 19. 06. 2006. 09:23

Alvaro kirjutas: Ma vist tegin selles osas ka suht müstilise tulemuse - sõidu ajal jõin oma jooki liitri jagu pluss kaks poolikut topsi vett joogipunktist=1,2L. Söögiks oli ainult geel, kuid sedagi ei saanud ühte pakki otsa, sest lõpus polnud lihtsalt enam aega süüa.
Mul kulus kah tavaline taks ehk 0,5+0,7 l pudel. Geeli unustasin kodust kaasa osta, kohapeal imekombel kah ei müüdud.

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 19. 06. 2006. 09:50

tubli Haanja :!:
Üks väheseid võistlusi, kus korralikult asfalteeritud VIP-parkla ja sama korralikult asfalteeritud soojendusrajad. Hea töö. :wink:
Sõidust ka, või õigemini ratturite ülimast austusest mägede vastu.
Vana teema aga paneb mõtlema, miks noored terved mehed enne vorstimäge värisevil-jalul sadulast maha ronivad ega ürita kasvõi kümmet meetritki tõusu võtta...
Ja nüüd tuleb uuendus-ettepanek korraldajatele:
Pange sinna tõusu algusesse kohtunik, kes halastuseta lõikab küljest numbrid ja kiibid meestel, kes isegi ei ürita tõusu võtta.
Naisi ja noori ja jääknähtudega kodanikke see reegel ei puudutaks...

Kasutaja avatar
Tõnuke
Rattur
Postitusi: 144
Liitunud: 13. 07. 2004. 13:39

Pildid

Postitus Postitas Tõnuke » 19. 06. 2006. 09:50

Haanjameeste tehtud pildid:
http://www.zone.ee/netlabor/
http://pildid.haanjarattaklubi.ee/eec_haanja_2006

Endal ei olnud suurt miskit loota, sest läbisõitu koos Haanjaga sai parimal juhul 600km. Nii oli siis vaja hoiduda mõtetutest tõmblemistest ja asja rahulikult võtta. Õige pea sai selgeks, et tõusudel minust asja ei ole - teised panevad mööda ja endal pole siukest jalga. Samas oli aga hea, et olin enamuse rajast varem läbinud - laskumistel oli niisiis minu kord teistest mööda veereda. Minu edenemise mootoriks oli niisiis inerts:-) ja kruusal oli ka slikikumm päris nobe. Kui pool maad oli läbi ja kõik tõusud üles sõidetud, otsustasin et kui vähegi võimalik, siis sadulast maha ei tule. Nii hästi muidugi ei läinud, sest muda sundis kahes kohas paar sammu astuma, kuid tõusud olid kõik täiesti nauditavalt sõidetavad. Ja kuna asja rahulikult sai võetud, võisin viimased 6km teistest mööda sõitmist nautida, sest lõpus näe oli veel päris hea minek. Koht oli küll viletsam, kui eelmisel kahel aastal, kuid siiski samasse auku (kolmel viimasel aastal vaid viie koha võrra erinevust).
2010 tehtud 135 võistlust - ehk aitab nüüd juba?!

brg
Rattur
Postitusi: 178
Liitunud: 15. 04. 2005. 13:14

Postitus Postitas brg » 19. 06. 2006. 09:56

Valmistusin 3,5 tunniseks sõiduks, kuid läks oodatust kiiremini. Natuke vihma oleks asja veel huvitavamaks teinud ja kruusakad tolmuvabad hoidnud :) Erinevalt tavapärasest lausa ootasin kruusalt pääsemist. Rajaga muidu väga rahul. Hea meel on selle üle, et mõned tõusud, mis eelmisel aastal võimatuna tundusid, alistusid nüüd ilusti. Jalgsi tuli lõpuks kokku 5 tõusu: stardi-nukk (:oops:), Välla matkaraja parkla järel olev tõus (sõidetav, aga liiga palju rahvast), natuke peale 40-km JP-d olev Mägipõllamägi (sõidetav, vaim andis alla), Taevatrepp (minu hammas peale ei hakka) ja Hallimäe/Maasikmäe viimane nukk (sõidetav, vaim andis alla).

Sõidu alguses kimbutas kehva enesetunne ja võtsin seetõttu alguse 10-15km vaikselt. Vahetult 40-km joogipunkti juures õnnestus U-kurvis käpuli võssa käia ja sealt ma minuti jooksul ei tõusnud, tugev säärekramp hoidis paigal. Edasi sai jällegi natuke rahulikumalt võetud kuni jala uuesti liikuma sai. Vahepeal jõudis ka Marion järgi ja sõitis väikese vahe sisse.
Kuid Hallimäe kandis läks enesetunne uuesti heaks ja sai veel enne lõppu 10-15 kohta parandatud ning kokkuvõttes esimest korda 500 sees lõpetatud.

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 19. 06. 2006. 10:55

Vaatan tulemustest, et ca 1000 alustas ja vaid 738 löpetas. Kas niitis kuumus või raja raskus?
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Eiffel
Rattur
Postitusi: 96
Liitunud: 22. 08. 2004. 04:09

Postitus Postitas Eiffel » 19. 06. 2006. 11:07

mart kirjutas:Vaatan tulemustest, et ca 1000 alustas ja vaid 738 löpetas. Kas niitis kuumus või raja raskus?
Ilm ja rada norm ning jõudu oli ka nii palju :D , et suutsin esimest korda elus keti purustada ja katkestada :( :evil:

XTRace
Rattur
Postitusi: 161
Liitunud: 22. 12. 2003. 22:01

Postitus Postitas XTRace » 19. 06. 2006. 11:14

Kust te neid tulemusi nägite ;), ma pole veel kuskilt leidnud :(

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2473
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 19. 06. 2006. 11:21

XTRace kirjutas:Kust te neid tulemusi nägite ;), ma pole veel kuskilt leidnud :(
veloman32 kirjutas:TULEMUSED
Palun.
mart kirjutas:Vaatan tulemustest, et ca 1000 alustas ja vaid 738 löpetas. Kas niitis kuumus või raja raskus?
Pigem vast see, et siin nimekrijas on ka need, kes on ennast ette ära reganud, aga kohale ei ilmunud. Stardis oli reaalselt ~850 selli.

KaidoK
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 04. 08. 2003. 15:45

Postitus Postitas KaidoK » 19. 06. 2006. 12:19

Rada oli üllatavalt kiire,kui vaadata lõpuaegu, aga kahjuks olin ise aeglane.Haanja on mul üks lemmikutest ja seepärast olid ootused kõrgel. Oma tavalisi sõidukaaslasi nägin ainult stardis ja järgnev oli kõik üks suur kannatamine. Kuigi otseselt haamrit ei saanud ja janusse ei jäänud,siis rajal liikumine oli väga vaevaline ja eriti rasked olid minule kruusalõigud, kus ma grupis ei tahtnud püsida. Alvaro liikus nii kiiresti,et ei jõudnud tervitadagi :!: Rivot nägin distantsi esimesel poolel pidevalt väikese vahega enda ees sõitmas ja temagi liikus raskelt - see andis mulle motivatsiooni edasi pingutada. Lõpuks jõudsin tagasi tuttavale suusarajale ja parandasin kohtagi viimastel kilomeetritel.

algaja
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 16. 09. 2005. 14:01

distantsi pikkus

Postitus Postitas algaja » 19. 06. 2006. 12:29

Kas kõik said raja pikkuseks ca 60 km? :?: Minul näitas 57... Vahetult enne võistlust tegin spidokaga mingeid trikke, nii et see 57 võib täitsa vabalt ka vale nr olla. Küsima ärgitas see, et eelmisel aastal oli mul umbes sama aeg.

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Re: distantsi pikkus

Postitus Postitas Green_Day » 19. 06. 2006. 12:35

algaja kirjutas:Kas kõik said raja pikkuseks ca 60 km? :?: Minul näitas 57... Vahetult enne võistlust tegin spidokaga mingeid trikke, nii et see 57 võib täitsa vabalt ka vale nr olla. Küsima ärgitas see, et eelmisel aastal oli mul umbes sama aeg.
Enam-vähem sain jah 60.

arx
Rattur
Postitusi: 24
Liitunud: 02. 01. 2004. 01:02

Postitus Postitas arx » 19. 06. 2006. 12:44

Green_Day kirjutas:
Alvaro kirjutas: Ma vist tegin selles osas ka suht müstilise tulemuse - sõidu ajal jõin oma jooki liitri jagu pluss kaks poolikut topsi vett joogipunktist=1,2L. Söögiks oli ainult geel, kuid sedagi ei saanud ühte pakki otsa, sest lõpus polnud lihtsalt enam aega süüa.
Mul kulus kah tavaline taks ehk 0,5+0,7 l pudel. Geeli unustasin kodust kaasa osta, kohapeal imekombel kah ei müüdud.
Müüdi küll. Mingi osa lõppes küll otsa,aga kõik said midagi

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 19. 06. 2006. 13:07

arx kirjutas:
Müüdi küll. Mingi osa lõppes küll otsa,aga kõik said midagi
Keegi näitas mulle jah mingit "katseklaasi-geeli". Tänan, ei.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 19. 06. 2006. 13:51

Green_Day kirjutas:Keegi näitas mulle jah mingit "katseklaasi-geeli". Tänan, ei.
Mäs asi see on? Stardi kõrval oli püsti nii Maximi kui Hawaii letid, kaupa igale maitsele. Kui need ei kõlvanud, siis ma küll ei kujuta ette, mis kraami sa vajasid.....
Treeni vähe, aga kvaliteetselt!
http://www.ccrotamobilis.ee

Vasta

Mine “Eesti võistlused”