9. Tallinna Rattamaraton

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
metslane
Rattur
Postitusi: 825
Liitunud: 28. 03. 2006. 07:38

Postitus Postitas metslane » 05. 06. 2006. 22:16

holden kirjutas:Krt, ei näind ühtegi metslast, täitsa kultuursed ja intelligentsed inimesed olid.
Ise olen oma ühekohalise numbriga täitsa rahul :twisted:
Milleks treenida :?:
loomulikult ei näinud kui matkasõitu sõitsid :lol:

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 06. 06. 2006. 07:32

holden kirjutas:Et siis edaspidi on maratonide lõpuprotokollis senise 1 asemel 2 kolonni - esimeses stardinumbrid 1-9...
Pole hullu: numbrid 0...9 on samal ajal ka ühekohalised arvud :wink: :)

Samas sõidu teema juurde tagasi pöördudes: eile õhtul äkki meenus vaadata sõidu avgHR-i ja täitsa bljääd - 180! kusjuures ta tiksus pärast fini?it paar mintsi peale veel. Ilmselt oli selles ikkagi süüdi mitte hull treenitus vaid pea nädal kestnud haigus hingamisteedes. stardihommik oli alles esimene kurguvaluta hommik, mis aga ei tähendanud, et kurk poleks tulipunane olnud. aegviitu vedasin ennast ainult üritust kaema, kuid ei pidanud kiusatusele vastu sõitma minna. esimese 10 km-ga olin ikka täitsa süsi, järgnevad 5 km jõudsin tõusudel ja probleemsemates kohtades grupile (3. suurem, millest läbi vajusin :oops: ) järgi, et siis sirgel maal taas sabast pudeneda. järgnevad ~10 km tiksusin enam-vähem niisama ja vahepeal mõtlesin, et keeraks matkarajale, kuid olin vist nii läbi, et ei märganud seda. Siis sain sappa mingile 4-sele grupikesele, kelle tuules sai kilomeetrikest 5-7 taastuda. sellele grupile tulid tagant vedajateks lätlane ja üks foorumi särgiga tegeleja. ühel järgneval kruusalõigul 15-20 km enne lõppu vedajad natuke väsisid ja tempo lasti nii alla, et ma lausa pidin vedama minema, kuigi arvasin et saan kohe vasara :lol: Saime poolkogemata tubli foorumlasega grupi eest minema ja kahekesi üksteist ergutades tegime vaheldumisi tööd lõpuni, kedagi järgi laskmata, lõpuraskustel sai veel möödagi sõidetud, kuid seda ei tea, palju neist olid "matkajad".
Viimati muutis Märt, 06. 06. 2006. 16:16, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2006. 09:09

Märt kirjutas:...Siis sain sappa mingile 4-sele grupikesele, kelle tuules sai kilomeetrikest 5-7 taastuda. sellele grupile tulid tagant vedajateks lätlane ja üks foorumi särgiga tegeleja. ühel järgneval kruusalõigul 15-20 km enne lõppu vedajad natuke väsisid ja tempo lasti nii alla, et ma lausa pidin vedama minema, kuigi arvasin et saan kohe vasara :lol:...
See oli minu särk :). Selle lätakaga oli nii, et ma põhim lasin tempo alla ja nats suuna paremale, et järgmine veaks. Aga selja taga oli lätlane ja edasi võite ise mõelda. Kõrve suusaraja tõusudega pudenes saba kuidagi äkki ära jah ja nii me lõpuni tiksusime - Märt sirgel täpiks ja mina tõusul jälle järgi :). Finishis vahe 1,5 sekki. Tore päev oli.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 06. 06. 2006. 12:06

Mati kirjutas:
Märt kirjutas:...üks foorumi särgiga ...
See oli minu särk :)... Finishis vahe 1,5 sekki...
Krt ja mina mõistatasin, et kes see Margus minust 1 koht tagapool on... :? Sõidetud sai ju Matiga... :shock:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2006. 12:52

Märt kirjutas:
Mati kirjutas:
Märt kirjutas:...üks foorumi särgiga ...
See oli minu särk :)... Finishis vahe 1,5 sekki...
Krt ja mina mõistatasin, et kes see Margus minust 1 koht tagapool on... :? Sõidetud sai ju Matiga... :shock:
Heal lapsel mitu nime :) aga jah hea näide oli meil küll koostööst. Puht psühholoogiliselt oli kasu, verbaalne teine-teise ergutamine aitas.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

otomar
Rattur
Postitusi: 17
Liitunud: 06. 06. 2006. 15:58

Keskmine pulss

Postitus Postitas otomar » 06. 06. 2006. 16:05

Märt kirjutas: Samas sõidu teema juurde tagasi pöördudes: eile õhtul äkki meenus vaadata sõidu avgHR-i ja täitsa bljääd - 180!
Mida peaks üldse arvama kui keskmine pulss on nii kõrge? Mul täpselt sama asi, et sõitsin üldse teist võistlust pulsomeetriga ja Kõrves tuli keskmiseks 180. Mulgis oli 179 nii et erilist vahet polnud. Samas nagu pildituks ei sõitnud kummalgi maratonil. Maksimaalne oli ka päris jube 195 mõlemal maratonil ehk 101% lubatust, kuna vanust 26.

Kokkuvõttes ei tea mida sellest arvata või on see täitsa normaalne :)

Indrek - algaja pulsoka kasutaja

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 06. 06. 2006. 16:27

see maximum on ikka väga individuaalne, sõltub üldisest tervisest ja treenitusest.
mul kah vanuse järgi peaks olema 183, aga jookseb ilusti 192 peale välja

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Keskmine pulss

Postitus Postitas erikr » 06. 06. 2006. 20:14

otomar kirjutas: Indrek - algaja pulsoka kasutaja
siis on otsingust abi ning vanemate sellekohaste teemade uurimisest.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 06. 2006. 23:58

Jumal tänatud, lõpuks PILDID ka üleval.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 07. 06. 2006. 06:32

Mati kirjutas:Jumal tänatud, lõpuks PILDID ka üleval.
Ära täna Jumalat, täna Esporti! :shock:

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 07. 06. 2006. 07:30

Leia 1 sarnasus:
Pilt1
PIlt2
Kas uus trend? Või on Sauseri vaim endiselt Kõrvemaa kohal ja mõjutab tema jüngreid omale järgnema?
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 07. 06. 2006. 07:34

sqber kirjutas:Leia 1 sarnasus:
Pilt1
PIlt2
Kas uus trend? Või on Sauseri vaim endiselt Kõrvemaa kohal ja mõjutab tema jüngreid omale järgnema?
sauser käis kõrvemaal kuiva ilmaga ja seda trendi ei kultiveerinud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 07. 06. 2006. 07:44

Mati kirjutas:Jumal tänatud, lõpuks PILDID ka üleval.
Veelkord jumal tänatud, ma ka ühe pildi peal. Nüüd võib küll teema lukku panna. 8)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
mar852
Rattur
Postitusi: 193
Liitunud: 24. 07. 2003. 10:13

Postitus Postitas mar852 » 07. 06. 2006. 09:10

Kuidas Mati sul selle viimase tõusunukiga seekord läks?
Tulid eest suurega üles? :wink:
Mati kirjutas:
mar852 kirjutas:...Viimase järsema tõusu(loe sein) kohta võiks suisa öelda "cherry on the top" - eest väikseima hammaka kasutamine kohustuslik...
See on suhteline, tasemed on erinevad. Osa seltskonda ei kasuta kohalikel maratonidel üldse grannyt, mõnel see võib-olla üldse eemaldatud. Kui lõpp on puhtalt suusarajal, siis seal küll midagi hullu ei tohiks olla. Ega suusatajadki mingid mägironijad pole :wink: .

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 07. 06. 2006. 09:19

mar852 kirjutas:Kuidas Mati sul selle viimase tõusunukiga seekord läks? Tulid eest suurega üles? :wink: ....
Paraku ei proovinudki, alistus keskmisega seekord. Aga grannyt sellel sõidul küll vaja ei läinud. Soojenduse ajal sai esimene tõus suurega võetud nii, et ise ka ei märgand. Keegi sõitis selle raja läbi ka kindlasti ainult eest suure hammaka peal.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

Postitus Postitas tõeline siga » 07. 06. 2006. 10:15

Mati kirjutas:
mar852 kirjutas:Kuidas Mati sul selle viimase tõusunukiga seekord läks? Tulid eest suurega üles? :wink: ....
Paraku ei proovinudki, alistus keskmisega seekord. Aga grannyt sellel sõidul küll vaja ei läinud. Soojenduse ajal sai esimene tõus suurega võetud nii, et ise ka ei märgand. Keegi sõitis selle raja läbi ka kindlasti ainult eest suure hammaka peal.
Viimase väite laienduseks peaks lisama ....ja ei võtnud tõuse käies :lol:
BRAINDEAD AND HAPPY

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 07. 06. 2006. 11:18

Hanno kirjutas:
Mati kirjutas:Jumal tänatud, lõpuks PILDID ka üleval.
Ära täna Jumalat, täna Esporti! :shock:
Ja tänu jumalale või kellele iganes on Espordis ka prioriteedid paigas. Lugejatele/kommentaarijatele esmatähtis kõigepealt! Pildid on üleval, tulemused veel mitte:-)

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 07. 06. 2006. 12:11

riho kirjutas:Ja tänu jumalale või kellele iganes on Espordis ka prioriteedid paigas. Lugejatele/kommentaarijatele esmatähtis kõigepealt! Pildid on üleval, tulemused veel mitte:-)
Oot-oot, aga tulemused on seal ju juba mitu päeva väljas! Lihtsalt ei ole veebivormingus vaid Exceli worksheet'ina.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 4482
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Postitus Postitas riho » 07. 06. 2006. 12:51

sqber kirjutas: Oot-oot, aga tulemused on seal ju juba mitu päeva väljas! Lihtsalt ei ole veebivormingus vaid Exceli worksheet'ina.
Ma pidasin esilehel olevat linki silmas.

Kasutaja avatar
InCu
Rattur
Postitusi: 60
Liitunud: 21. 04. 2005. 21:46

Postitus Postitas InCu » 08. 06. 2006. 08:32

Selle sõiduga sai kinnitust,et kui tervis mäda on ei maksa kohe üldse sõitma minna...Sõitsin kuidagi raja läbi,mis oli tõsine tegu,koht elu halvim ja enesetunne pool surnud :D
:)

mrt
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 03. 06. 2004. 15:24

Postitus Postitas mrt » 08. 06. 2006. 15:12

Märt kirjutas:Krt ja mina mõistatasin, et kes see Margus minust 1 koht tagapool on... :? Sõidetud sai ju Matiga... :shock:
Kuda sa, Märt, siis Matit ei tea?! Mati on ju kuulus mees! :wink:
Minul õnnestub võistlustel viimasel ajal ka muudkui Matit näha, on tal vist jalg jämmedamaks arenenud või olen ise väetimaks jäänud, kes teab. Kuna siin on Aegviidu teema, siis seal näiteks trehvasime kolmel korral: esimesel, kui ta mulle järgi jõudis ja ma lombist mööda manööverdasin, pomises ta selja taga sõbralikult: "tra, oleks võin'd läbi sõita". Ütles, ja sõitis eest ära. Teisel korral jõudsime talle järgi, kui ta seal enne torni tõusu peal miskit rattaga jändas ja ümises endamisi: "vittu". Samas jõudis ta peagi taas järgi ja imbus jälle vaikselt eest ära, seekord vaikides :)
Kuna olen haamripoisiga sina-sõbraks saanud, oli mul Matiga finishis vahe juba üle 3 minuti...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 08. 06. 2006. 15:47

Ei ole minu tagasihoidlikule persoonile vaja pühendada niivõrd pikki traktaate. Ja sõnavalik oli mul oma mälu järgi ka teine, veidi pehmem ütleks.

Aga vot seda küll, et sokihoidjate-laveerijate-suhkrustmeeste peale olin nats tige. Krt enne lompi pidurdati pundiga kiirus 35-lt 25-le selleks, et lombist hanereas mööda sõita. Mõnuga panin läbi lompide, lapsepõlv tuli meelde kohe :).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
arjasepp
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 19. 03. 2004. 15:37

Postitus Postitas arjasepp » 09. 06. 2006. 11:00

Mati kirjutas:Mõnuga panin läbi lompide, lapsepõlv tuli meelde kohe :).
Sama siin :)
Näide sellest, milline peaks väsinud ent õnnelik rattur fini?is välja nägema :)

Vasta

Mine “Eesti võistlused”