V Haanja Rattamaraton [TEC] 29.06.2003 [MTB]

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
maanus
Rattur
Postitusi: 570
Liitunud: 23. 05. 2003. 10:30

Postitus Postitas maanus » 30. 06. 2003. 12:06

Ma ka vaatasin seda pilti aga eelmise aastaga võrrelda ei oska kuna lihtsalt ei mäleta (osalesin küll)- ei rada, ei teenidamist aga vist pesureid oli vähem eelmine aasta seda meenub küll.

san
Rattur
Postitusi: 20
Liitunud: 25. 06. 2003. 10:39

Postitus Postitas san » 30. 06. 2003. 12:17

Mina suutsin selle sõidu õnneks suuremate kukumisteta läbi sõita, aga kuskil rööpas kruusateel pidin peaagu käna maha panema(ma ei tea mis ma seal tegema hakkasin) aga jäin kuidagi terveks kuigi lõin sääremarja vastu rattast ära, mis aga kohe krampi lõi :(, aga see läks õnneks üle.
Ise nägin alguses ühte päris rasket kukkumist kus keegi külliti lendas ja tagant tulija tast otse üle sõitis(mingit pidurdus maad tal ei olnud).
Mõnes mudases kohas oli mul päris abiks et ma ilma clipideta sõisin, sest seal kipus rattas kinni jääma aga sain kohe jalgadega hoogu juurde anda:P
Huvitav et seal diplom anti mulle välja kohaga 338 ja nüüd espordis seisab mul koht 339.

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 30. 06. 2003. 12:46

www kirjutas:Haanja on ja jääb fänniürituseks, mitte massisõiduks ootaks sellele vastavat rada ka.
WATT??? :shock:
Kui 600 osavõtjaga maraton on Eesti oludes 'fänniüritus', siis mida sa massiürituseks pead??

Loeme TEC'i juhendit:
1. Toyota Estonian Cup (TEC) on rahva e. harrastussportlasele orienteeritud mägiratta maratonide sarivõistlus, eesmärgiga:
1.1 Populariseerida jalgrattasporti kui tervislikult ajaveetmise viisi
1.2 Anda rattaspordi huvilistele võimalus end regulaarselt treenida
1.3 Anda rattaspordi huvilistele võimalus end võrrelda Eesti mägiratturite tippsõitjatega
1.4 Selgitada välja Eesti mägiratturite hulgas parimad maratonisõitjad erinevates vanuseklassides
1.5 Luua lastele võimalus regulaarselt tegeleda rattaspordiga, kasvatades seeläbi järelkasvu Eesti rattaspordile tervikuna

mismoodi sa seda rattasõitu populariseerid, kui sellise raja teed, mida enamus ratas käekõrval jalutades läbima peab.. TEC ongi selline üritus, mille eesmärgiks on pakkuda massidele läbitavat rada, mitte tapvaid ja tõuse ja kaelamurdvaid laskumisi.. nii lihtsalt on.. pole eriti mõtet nõuda TEC'i sarja maratonidelt raskemaid radasid.. selleks on teised sõidud ja sarjad. mine parem v.c.e clubbers cup'i teemat lugema ja kirjuta sinna, mida mägiratta võistluselt ootad :)

aitähh.

Tanel
Rattur
Postitusi: 73
Liitunud: 02. 04. 2003. 08:29

Postitus Postitas Tanel » 30. 06. 2003. 13:20

Käisin ka kohal ja sõitmas, raja, korralduse jne üle viriseda ei taha ega ole ka midagi, ainult kamikaze ratturid on selline sort inimesi, kellest ma aru ei saa - milleks, miks jne. Samuti jääb arusaamatuks nende ratturite mõtteviis, kes arvavad, et maraton võidetakse esimese 10km peal. Üleskutse - rohkem hoolivust ka kaasvõistlejate suhtes, ei olda üksi rajal :idea:
Kukkumisi täheldasin ka rohkem, kui seni ühe võistluse jooksul näinud olen, arvatavasti oli selle põhjuseks need keset kõva pinnasega kruusateed järsku ilmunud pehmed liivaaugud, mis esimestel hoo maha võttis ja grupis tagumised hooga peale lendasid :? Keegi kuskil juba ütles, et kui väsinud oled siis ei maksa jääda keset teed tuigerdama vaid teha niipalju ruumi, et tahtjad, kui neid peaks olema, mahuksid mööda.
Kahju, et mälu nii lühike on ja ei oska eelmise aasta rajaga võrdlust tuua, mulle meeldis ja järgmine aasta kindlasti jälle.
Ride Bikes!

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 30. 06. 2003. 13:26

Pean tüüpiliseks massiürituseks Tartu maratoni, selleks muudavad maratoni korraldus, turundus,infra jt. teised tegurid mida Haanjas ei ole ega saagi olema. :? Usun et TEC-i erinevatel maratonidel on oma identiteet ja eripära, ei ole ju mõtet Tallinnast või Tartust Haanjasse kruusateid lihvima minna kui korralik eesti oludes, kuppelmaastik käe ulatuses. Mäletan et paar aastat tagasi hakkasin sportklassi xc sõite sõitma just selle pärast et ennast proovile panna, nii tehniliselt kui ka füüsiliselt :wink: .Maratonid on läinud oma algusaegadest niikuinii raskemaks kuid kahjuks jäävad oma raskusastme poolest :idea: planeeritud aeg 2t kõrguste vahe nigel alla selle sõna sisule. :idea: Puudub see künnis mis teeb maratoni maratoniks. Ei viitsiks mõne norra, saksa, soome loll fänniga Elva, Rakke ega Kõrve maratonist rääkida, :lol:. Haanja maratonile püüan aga edaspidigi kohale tulla. Neile kel põhidistants tundub liiga raske soovitan piirduda lühema versiooniga, mis eeldatavasti ka tehniliselt kergem. :D

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 30. 06. 2003. 13:42

rainer kirjutas:No nii , nüüdsis väike õpetus NR 152 sellest kuidas sõita puruks Classic Team -i kineesiumist raam.
Vägev. Hea, et elus ja terve. Tõen lõi ikka praod sisse kuskil laskumisel või konarlikumal rajalõigul, tõusul lihtsalt andis see viimanegi ühendus järele. Ega juhuslikult Kuusik teiseks nimeks ei ole? Oli nagu Mynthonil sellise rattaga tegelane meil stardis.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 30. 06. 2003. 13:49

Võib-olla peaksid korraldajad sügisel sarja lõppedes üles panema küsitluse iga etapi kohta eraldi. Millisena tahetakse mingi etappi näha - rohkem kruusateed või singeltrack'e, kõrguste vahe suurendamine või distantsi pikendamine jne. Erinevatele inimestele meeldib erinev rada. Sarja plussiks ongi see et ta oleks vaheldusrikas - igale ühele midagi. Mulle just meeldivad kruusarallid, meeldib kiirus ja vunkimine, nagu Rakkes ja Elvas. Samas pole mul midagi selle vastu kui olemasolevatel "mägistel" etappidel nagu Haanja kõrguste vahet veel suurendada. Ja kruusarallid peaks kindlasti tegema pikemaks et võitja ikka alla 2h ei sõidaks.

Minu arust on ka turnimiseks ja nikerdamiseks teised sarjad. ja kui ei ole siis tuleb korraldada.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 30. 06. 2003. 13:57

Tanel kirjutas:Kahju, et mälu nii lühike on ja ei oska eelmise aasta rajaga võrdlust tuua, mulle meeldis ja järgmine aasta kindlasti jälle.
Minuarust oli eelmise aasta rada parem. Mäletan seda üsna hästi kuna sõitsin tookord ka avatud raja nädal varem läbi. Teistpidiselt oli rajaprofiil kuidagi huvitavam. Eelkõige see suurte puudega metsa osa. Eelmisel aastal oli see tõusuna ja jäi eredalt meelde. Sel aastal ühe laskumisega lupsti metsast läbi ja kõik.

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

Postitus Postitas jaan » 30. 06. 2003. 14:06

Oot oot, kui ma õigesti mäletan siis eelmine võistlus oli vingumist teemal, et liiga palju hoiatusmärke ja kõik rääkisid kui väikesed mäed seal olid. Nüüd häda, et märke oli vähe ja miks liivastel laskumistel märke polnud? Võiks nüüd arvata, et eelmine kord jäi paljudel liival kukkumata siiski tänu nendele märkidele, või mis?
Samuti, kui rada liiga raske siis on olemas ka maanteesõit, sõidad ära ei saa poriseks ja möödasõiduks kah palju võimalusi kui piisavalt tegija oled. Minu arvates peaks siiski mtb sõidul põhirõhk maastikul hakkamasaamisel olema, puhta jõu ja vastupidavuse jaoks oleks siis eelmainitud maanteesõit. Või pole maante(sõit|ratas) piisavalt cool?
Endal on võistlemine selleks aastal läbi ja haanjas ei käinud aga üldiselt võiks sellel alal vähem vingumist olla. Tuled koju, sopane, vahepeal ketti ja kummi vahetanud, ratast lükanud ja mõtled - "hea sõit oli". Mitte ei hakka vinguma möödasõidu probleemide, sajandiksekundite, hoiatusmärkide tiheduse ja supijärjekordade pärast.

Aga äkki on mul lihtsalt halb tuju.

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 30. 06. 2003. 14:17

Erinevatele inimestele meeldib erinev rada. Sarja plussiks ongi see et ta oleks vaheldusrikas - igale ühele midagi.

Ühinen seisukohaga.

Ainult EMV maratonis peaks raskusastmelt tõusud, langused, tehnika, olema vastavuses selle tiitliga praegu (Elva). Rahvaspordi ürituselt smv särk selga :evil: on tiba palju. Võtja läheb ilmselt Alpidesse ronima ning seal halastust ei tunta :?:

rainer
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 21. 04. 2003. 13:25

Postitus Postitas rainer » 30. 06. 2003. 14:56

TO ALVARO: Perekonnanimi õige. Homsest sõidan ilmselt Scott carbon-ga
Kui hästi sõitu meenutada siis arvasin sinnamaani et kaelakauss kägiseb, age lahendus oli palju lihtsam ja valusam.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 30. 06. 2003. 15:08

jaan kirjutas: Samuti, kui rada liiga raske siis on olemas ka maanteesõit, sõidad ära ei saa poriseks ......
Kas maantesõit on siis lihtsam?
.... ja möödasõiduks kah palju võimalusi kui piisavalt tegija oled.
Ja-jah, mõnikord on tee väga lai aga ikka mööda ei saa ....

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

Postitus Postitas jaan » 30. 06. 2003. 15:18

priidik kirjutas:
jaan kirjutas: Samuti, kui rada liiga raske siis on olemas ka maanteesõit, sõidad ära ei saa poriseks ......
Kas maantesõit on siis lihtsam?
'Tehniline' oleks parem sõna olnud.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Haanja

Postitus Postitas AndreK » 30. 06. 2003. 19:34

Sõit oli tase! Esimest korda võistlusel suutsin ennast psüholoogiliselt sundida. Umbes 6 km enne lõppu küsisin endalt, et kas ma tahan head kohta või ei. Peas kumas vastus JAAA. Peale seda tõusin sadulas püsti ja hakkasin kupatama. Enne seda oli enesetunne juba piisavalt nigel. Ja pressisingi umbes 15 tegelasest mööda. Finishis olin 10 minti horisontaalis - sõitsin lõpuga ennast ikka pildituks :evil: .
Ise olen oma tulemusega rahul.
Kuulsin siin halbu uudiseid Kinesium raami omanikult - enadal samasugune torudest moodustis - karm värk. :roll:

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 30. 06. 2003. 19:48

Mina "pettusin" ka veidi Haanja RM-s:

1. Aeg tuli enam-vähem sama mis Kõrves - 2h 45 min ringis.

2. See megaohtlik laskumine tundus ohtlik olevat ainult neile, kes sealt ilma pidureid kasutamata plaanisid alla tulla... alguse kruusaralli laskumised olid palju raskemad, seda küll tänu rahvamassile (iseenesest positiivne nähtus)

Aga kui võimalused lubavad ja samal ajal midagi mujal ei ole, siis IGAL JUHUL tulen jälle. Haanja2003 ja Karksi2003 - 2 parimat võistlust siiamaani minu jaoks, Mulgi2003 nende järel.

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Re: Haanja

Postitus Postitas taavid » 30. 06. 2003. 20:24

AndreK kirjutas:Finishis olin 10 minti horisontaalis - sõitsin lõpuga ennast ikka pildituks
ma tahtsin fini?is ühte tegelast juba lähemalt vaatama minna, kas ta ikka elus on :)

Kasutaja avatar
Jack
Rattur
Postitusi: 226
Liitunud: 30. 06. 2003. 20:01

Postitus Postitas Jack » 30. 06. 2003. 23:03

Rainer,

kas sa enne oma rattaga kukkunud oled? Või läks raam lihtsalt pooleks, ilma mingi eelneva traumata?

rainer
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 21. 04. 2003. 13:25

Postitus Postitas rainer » 01. 07. 2003. 07:42

Jack kirjutas:Rainer,

kas sa enne oma rattaga kukkunud oled? Või läks raam lihtsalt pooleks, ilma mingi eelneva traumata?
Ei mäleta sellist asja mida saab kukkumiseks nimetada (et, oleks kellelegi otsa sõitnud või kuskil august üle nipli käinud). Üldse esimene tõsine kukkumine ja sedagi mitte enda süü läbi. Kehakaal ka 77-78 kg.(on raskemaid)
Ratas eelmisel hooajal Orase käes , mine või küsima.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Gunnar

Postitus Postitas Gunnar » 01. 07. 2003. 08:26

Käidud, nähtud.
Vot ei meeldind, tegelt üldse ei meeldind. Vastupidiselt Kõrvele, kus peale 20 km-l kummi vahetust omasin eessõitvaid gruppe üksinda kuni lõpuni välja, olin seekord alati gruppide lõpus ja nägin vaeva, et mitte ära kaduda. Liiga liiga pikk kiire algus, tappis mu juba 4 km-l, edasi rühkisin ainult puhtalt tahtejõu varal, meeldivaid helgeid hetki vähe, see jooksumägi oli lausa nagu tellitud, sai aega, et jõuvarusid ümber suunata. Kokkuvõttes isegi hea aeg, 2.06, a jah, mõnusat tunnet küll pold ei sõidu aeg ega lõpus.
Kukkumisi nägin 4, mehi 10 ringis, poolikut ratast ja koomas meest ka, endal õnnestus kukkumisi vältida, kuigi päris napilt.
Eks vale treeningu viga, pole harjutand pikki üle 32 km/h kiirusega lõike, seeeest mäed niipalju valu ei teinud, kuigi lõpuks oli jalg väga behme.
Seekord oli naistest palju kasu, peale 15 km-t, kus mu eelmine jänes maaga lähemat tutvust sobitas, hoidsin ühe kena naise tagumist poolt pidevalt silmapiiril, andsin talle alla alles viimasel 3 km-l.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 01. 07. 2003. 08:51

Heee... Kohe näha et Tallinna mehed...

See on maraton. Ei tasu ennast kohe alguses siis kinni sõita.
Mul on täpselt vastupidised emotsioonid - nõmedamat rada kui Kõrves oli mina ei tea. Võib kindel olla et järgmine aasta mind Kõrves ei näe - samas Haanjas olen kindlasti kohal.

Haanja oli kindlasti kõige parema rajaga võistlus, kus ma see-aasta käinud olen. Jumala eest et see vingumine siit korraldajate kõrvu ei jõaks ja nad järgmine aasta ikka samasuguse raja teeksid. ;)

Ma vist peaks üleüldse XC sõitudele ära kolima ja jätma rahva rahulikult TEC-e sõitma, aga no ei korraldata siinmail yhtegi sõitu ju - pole resurssi Tallinnasse võistlema minekuks :(

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 01. 07. 2003. 09:01

Kirsa kirjutas: Mul on täpselt vastupidised emotsioonid - nõmedamat rada kui Kõrves oli mina ei tea. Võib kindel olla et järgmine aasta mind Kõrves ei näe - samas Haanjas olen kindlasti kohal.

Haanja oli kindlasti kõige parema rajaga võistlus, kus ma see-aasta käinud olen. Jumala eest et see vingumine siit korraldajate kõrvu ei jõaks ja nad järgmine aasta ikka samasuguse raja teeksid. ;)

Ma vist peaks üleüldse XC sõitudele ära kolima ja jätma rahva rahulikult TEC-e sõitma, aga no ei korraldata siinmail yhtegi sõitu ju - pole resurssi Tallinnasse võistlema minekuks :(
minu arust on kõrve probleem selles, et neil pole korraldajate pundis ühtegi sõitjat. elatakse vana rasva peal - ikka need samad vanad suusarajad jne..., seal ju materjali meeletult millest rada vormida. neil pole kedagi kes metsas ringi kammiks ja hiljem asja rajana välja pakuks. väikese ülevaate mida kõrvemaa tegelikult pakub saate siit: http://www.porterracing.ee/2002_11_korvemaa.php
teeme võib-olla sel aastal sarnase sõidu seal, aga vähe sportlikuma :wink:

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 01. 07. 2003. 09:01

Kirsa kirjutas:...Haanja oli kindlasti kõige parema rajaga võistlus, kus ma see-aasta käinud olen. Jumala eest et see vingumine siit korraldajate kõrvu ei jõaks ja nad järgmine aasta ikka samasuguse raja teeksid. ;)
Oota kuni Rakveret sõidad :D
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 01. 07. 2003. 09:13

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 15:49, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 01. 07. 2003. 09:16

kindlasti ei unusta, eelmine aasta oli ürituse info espordi esilehel 8)
kokku tuli üsna palju rahvast, aga väikest moodi probleem oli suur tasemevahe. kuna sõit oli pikk, siis kiiremad pidid aeglasemaid järgi ootama. sel aastal katsume paremini teha.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 01. 07. 2003. 09:57

tarmo kirjutas:kokku tuli üsna palju rahvast, aga väikest moodi probleem oli suur tasemevahe. kuna sõit oli pikk, siis kiiremad pidid aeglasemaid järgi ootama. sel aastal katsume paremini teha.
Et siis katsute aeglasemalt sõita?! Hea mõte, tehke eelmine päev 4 tundi rassimist metsas, siis ei kipugi õigel päeval kihutama..... :lol:

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 01. 07. 2003. 09:59

ma olen proovinud vahest aeglasemalt sõita, aga kuidagi ei tule välja enam :?

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 01. 07. 2003. 11:23

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 15:50, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Re: Gunnar

Postitus Postitas Märt » 01. 07. 2003. 12:52

Gunnar kirjutas:Seekord oli naistest palju kasu, peale 15 km-t, kus mu eelmine jänes maaga lähemat tutvust sobitas, hoidsin ühe kena naise tagumist poolt pidevalt silmapiiril, andsin talle alla alles viimasel 3 km-l.
päris mitu meest vist üritasid selle naise tuules hoida. iseenesest oli üsna naljakas vaatepilt. sattusin ise ka korraks sinna punti. see oli enne mingit ristmikust ülesõitu. enne seda oli väike tõus ja kus alles kukkus vajutama, mehed niutsusid taga et järgi jõuda... ise suutsin peale seda spurti veel temast mööda minna, natuke eespool oli veel see läti neiu, kes lõpuks teiseks tuli, möödusin ka temast. siis kirusin ennast, et mida kuradit ma siin väsitan ennast grupi ees, siis vaatasin taha ja mingit gruppi polnudki, ainult see lätlanna :roll: lätlanna tegi ikka lõpuks mulle ära. see lõpu suusarada oli igatahes killer. isiklikult kaotasin selle 5 km jooksul ca 2 min.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 01. 07. 2003. 13:55

Aa, lätlane, kurask, seepärast ei reageerindki ta siis minu jutule :)
Mingil hetkel tuli ta selg ees vastu ja mõtlesin, et läen ilusti mööda, a jah, lõpuks sain ikka pähe, nagu kaotasin ka naiste kolmandale viimasel km-l. Seega võib öelda, et olen naiste konkurentsis tugev tegija... huvitav, kas võib selle üle uhke olla?

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Postitus Postitas Priit » 01. 07. 2003. 14:01

Kommenteeriks ka natuke sõitu. See on mul esimene aasta, kui ma TEC sarjast osa võtan. Eelmised aastad on piirdunud vaid Tartu RM-ga, seega ei oska eelmise aasta rajaga võrrelda. See tolmune algus lõi ikka hinge täitsa kinni :cry: , ma sain õnneks starditud seal esimese 250 sees, ei tea mis nendel tagumistel võis veel olla . :?: Aga muidu polnud rajal viga midagi, oli kõike, mida üks maastik võis pakkuda. Oli minulegi positiivne see, et seal võsa vahel tropp tekkis, enne seda olin mitu gruppi käest lasknud (tekkisid väikesed seedehäired - moraal: ära söö tund enne starti :idea: ), peale seda puhkepausi tundsin ennast juba tunduval paremini :) Sain minagi tükk aega ühe naiskaga koos sõidetud (naiste asrvestuses neljas). mitu korda püüdsin selle grupi eest ära sõita, aga kui keegi kaasa ei tule, siis on kruusa peal üksinda raske ära sõita. Lõpuks see ikka õnnestus, sest rataste alla tuli suusarada. Ajaga võib rahule jääda, sai järjekordselt sõidetud kohaga ettepoole kui oli stardinuber 8)
Järgmine aasta on samuti soov korrata seda üritust, sellel aastal ootab aga järgmisena Otepää.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 01. 07. 2003. 15:03

Naljaga pooleks aga eelnevat lugedes tundub, et on tekkimas üks võistlejate klass lisaks. Klassid oleksid siis üldistades mehed, naised JA NAISKLASSI MEHED :lol: :?:
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 01. 07. 2003. 15:11

:D :D eks ta ole jah... kui meeste ladvikuga ennast võrrelda ei saa, Grete Treieriga kah mitte, siis tunned rõõmu, et näe, naiste teisele tegid peaaegu ära :D :D

varsti tehakse e-spordi tulemustetabelid ka nii ringi, et iga mehe nime järel on ka see märgitud, mitmendaks ta naiste arvestuses jäänud oleks 8) 8) :lol: :twisted:

Vasta

Mine “Eesti võistlused”