Tartu Rattaralli 2006

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
eric
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 12. 04. 2006. 19:35

Postitus Postitas eric » 26. 05. 2006. 13:50

Selle asemel, et seal pilte plõksutada, oleksid võinud hoopis neid õnnetuid 100m eespool hoiatada, et tulemas on ohtlik kurv.

Kasutaja avatar
LauriA
Rattur
Postitusi: 788
Liitunud: 11. 04. 2003. 18:35

Postitus Postitas LauriA » 26. 05. 2006. 14:56

eric kirjutas:Selle asemel, et seal pilte plõksutada, oleksid võinud hoopis neid õnnetuid 100m eespool hoiatada, et tulemas on ohtlik kurv.
See oli juba ju kaugelt mäe otsast näha, et see ohtlik kurv on?? Allamäge, sile asfalt, piisavalt palju vihma.... ise võtsin selle S kurvi ikka väga aeglaselt a la 15km/h kiirusega.

Ja kui ma õieti mäletan, siis Espordis ja/või siin foorumis ka hoiatasid kohalikud, et rajal on muudatus ning selline salakaval lõik on sees.
Segasaun on siis, kui on puu- ja elektriküte.

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 26. 05. 2006. 17:59

Oi ebaõnne..... niitsin täna hommikul muru ja järsku käis kile vilin läbi õhu ning järgmisena nägin, kuidas püksiserva alt tuleb pahinal verd. Tartus Maarjamõisas võtsid tohtrid sääremarjast 3-4 sendise metalltüki välja....ja rattarallil kriips peal :cry: Kuidas see metallitükk mju jala üles leidis, on müstika, sest tegemist on külgväljaviskega niidukiga... võttis vindi sisse ja tegi õhus 180 kraadise pöörde..?

Laksake siis minu eest ka!

P.S. Minu stardinumber 1412 on 100 eegu eest müügis! Teine koidula tuleb anda stardimaterjalide kättesaamisel korraldajatele.

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 27. 05. 2006. 09:08

mul tekkis küsimus et kuidas see ümber regamine käib? tartumaraton minu e-kirjale ei vasta ja sobib kui helistan sinna ja saan kaläbi telefoni ümber regatud? nimelt sõber murdis rangluu ja ei saa sõita ja mina jäin ise regamisega hiljaks :roll: juhend ka ei toonud selgust :?

René
Rattur
Postitusi: 381
Liitunud: 21. 07. 2003. 15:45

Postitus Postitas René » 27. 05. 2006. 09:40

Võta telefon ja helista, lihtne....

Kasutaja avatar
Moiva
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 16. 03. 2004. 12:51

Postitus Postitas Moiva » 27. 05. 2006. 12:23

kristjan07 kirjutas:mul tekkis küsimus et kuidas see ümber regamine käib? tartumaraton minu e-kirjale ei vasta ja sobib kui helistan sinna ja saan kaläbi telefoni ümber regatud? nimelt sõber murdis rangluu ja ei saa sõita ja mina jäin ise regamisega hiljaks :roll: juhend ka ei toonud selgust :?
aga kus siis veel kui mitte juhendis...
http://www.tartumaraton.ee/index.php?si ... 1&lang=est
punkt 14

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

Postitus Postitas tõeline siga » 27. 05. 2006. 14:21

Aga mitu min enne hakatakse stardikoridori laskma? 1000+ grupist päris viimasest reast ka nagu ei tahaks kimama hakata:)
BRAINDEAD AND HAPPY

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 27. 05. 2006. 14:36

tõeline siga kirjutas:Aga mitu min enne hakatakse stardikoridori laskma? 1000+ grupist päris viimasest reast ka nagu ei tahaks kimama hakata:)
kui ma õigesti mäletan, siis oli see 30min enne starti. samas kui kallab vihma, nagu eelmisel aastal ja sooja on 6-7 kraadi, pole seal sugugi meeldiv pool tundi passida, võib kinni külmuda. ma ise pigem lähen 5 min enne starti, oma koridori, kui vilets ilm on

Kasutaja avatar
kristjan07
Rattur
Postitusi: 855
Liitunud: 03. 04. 2004. 18:25

Postitus Postitas kristjan07 » 27. 05. 2006. 15:08

Moiva kirjutas:
kristjan07 kirjutas:mul tekkis küsimus et kuidas see ümber regamine käib? tartumaraton minu e-kirjale ei vasta ja sobib kui helistan sinna ja saan kaläbi telefoni ümber regatud? nimelt sõber murdis rangluu ja ei saa sõita ja mina jäin ise regamisega hiljaks :roll: juhend ka ei toonud selgust :?
aga kus siis veel kui mitte juhendis...
http://www.tartumaraton.ee/index.php?si ... 1&lang=est
punkt 14

Kood: Vali kõik

Ümberregistreerimine toimub ainult võistluskeskuses (või hiljemalt 27. mai õhtul kella 19.00-ks saabunud kirjaliku teate alusel,
aga tra mu e-kirjale ei ole vastatud ju :?

nüüd tartumaratoni telefon on ka suunatud 1182 telefonile :S

rainR
Rattur
Postitusi: 61
Liitunud: 16. 03. 2005. 21:29

Postitus Postitas rainR » 27. 05. 2006. 21:50

tervislikel põhjustel jääb rattaralli vahele- võibolla leidub kedagi, kes sooviks esimesest grupist minu numbri all startida- sest ümber regada teatavasti enam ei saa- oma nime küll siis protokolli ei saa aga sõidurõõmu ikka :)
seda kõike sümboolse summa eest :wink: kui soovi on siis 5549031

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 28. 05. 2006. 17:21

Mõned klõpsud tänasest rattarallist - teemal leia iseennast.

133km esialgne protokoll

Ja siin on matkasõidu protokoll - järjestatud aegade järgi (niikuinii keegi jälle küsib):
http://rio.ee/~kirsa/velo/69_2006.xls
Viimati muutis Kirsa, 28. 05. 2006. 18:11, kokku muudetud 2 korda .

Green_Day
Rattur
Postitusi: 505
Liitunud: 01. 04. 2003. 16:14

Postitus Postitas Green_Day » 28. 05. 2006. 17:39

Hea oli teid rajal näha. Sai korrakski jala kiiremini käima.

Mul oli muide au alustada stardikoridoris viimaselt realt :lol: . Nagu kunagi sai Anttiga ka Haanjas tehtud.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 28. 05. 2006. 17:42

Tehes VDT-le headmeelt siis seis 3:1, VDT kasuks. Järjekordselt võttis kogu koorma enda peale ainult üks VDT sõitja...Au tuleb talla selle eest anda :D .
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
abuser
Rattur
Postitusi: 65
Liitunud: 24. 08. 2005. 19:23

Postitus Postitas abuser » 28. 05. 2006. 18:03

http://www.toonuspluss.ee/rattaralli/07.jpg

driftib raisk :d

ise sõitsin sõpsiga TARTU - TLN võistluse asemel

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 28. 05. 2006. 18:13

abuser kirjutas:http://www.toonuspluss.ee/rattaralli/07.jpg

driftib raisk :d
kas ei ole mitte juba vana teema? nii umbes aastat 2004!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 28. 05. 2006. 18:20

loll pea on kerele nuhtluseks. sõitsin koos 3:56 lõpetanud kaadriga, suutsin paar km enne taga otsas olevat pööret hoo peal lohakalt keti maha vahetada. ca 40-ga läks kogu punt mööda, enam tuule kätte jäänuna kätte ei saanud.

poslovitsa tõusu järgsel serpentiinil läks ühel sellil pööre pikaks ja maandus uperpalli metsa.

otepäält elvani annan täis punktid HE ürbis tüdrukule nr 552 kes tegi tekkinud pundis kõige rohkem tööd. viimased 15 km veetsin umbes 100 kuivalt krigiseva baigiketi helide saatel.

kirsale ja agele piltide eest (y)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 28. 05. 2006. 19:08

3:37 pundis oli masendav pauk otse minu kõrval mõnisada meetrit enne fini?it, siiralt kahju neist meestest kes ühe lolli rapsija tõttu enda ja ratta ära lõhkusid.

Pundi vedajaid võis üldse kogu sõidu vältel kahe-kolme käe sõrmedel üles lugeda. Rehepaplus paistab olema jätkuvalt in, kahju et zzk-mehe, paari Hawaii-kuti & co äraminek batoonimugimise tõttu maha magatud sai. Pärast tarku palju.

Omaette kurioosne mats oli Otepääle teistkordsel lahkumisel, kus kohalik vanataat laskumiskiiruselt pundi sisse sattus ja jumala tuimalt oma teeotsast vasakule keerata tahtis. Meeste kisa tõusis taevani, see papit ei kohutanud ... eluaeg siit sisse keeratud ... üks kutt ei jõudnudki maha pidurdada ja pani talle külje pealt sisse. Loodan, et mõlemad asjaosalised enam-vähem tervete kontidega pääsesid.
Viimati muutis Kuldar, 29. 05. 2006. 06:18, muudetud 1 kord.
Gravity is a Bitch

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 28. 05. 2006. 19:17

ega siin pikka juttu eriti ei ole...kogu sõidu ainuke meeldejääv asi oli kummivahetus :D . Muidu ikka tühi, üksluine sõit :( . Kukkumisi ei näind, aint elva-tartu lõigul tulid kaks kiirabit suure hurraa ja lauluga vastu...Palgapäev neil täna vaevalt oli?!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
marx 77
Rattur
Postitusi: 99
Liitunud: 07. 04. 2006. 19:12

tore oli

Postitus Postitas marx 77 » 28. 05. 2006. 19:54

Sai ka siis esimet korda Tartu rattaralli 133 km läbi keritud. Kuna nagu alati hommikul uni hea jne. siis starti jõudsin 10 minni enne pauku. Stardikoridori muidugi ei mahtunud :( Sai siis alustatud kohalt 1400 +. Kuni Otepääni oli tahokas punane pulss pidevalt üle 170 löögi minutis. Otepääl sai korra 150 peale lastud 8) . Selleks hetkeks oli koht enamvähem käes. Tänud tandemi meestele!!!! Peale Otepääd sai sõidetud EESTLASTE grupis 3-5 meest tegid tööd, ülejäänud 40 vaatasid pealt. Elvas võtsin vahefinissi 8).
Valga -Tartu maantel võbelenud haamer tuli ja viimased 15 sai üksinda tuldud. Kuna grupp läks edasi nii 45 km/h siis mõneaja pärast hakkasid tulema magusad "skalbid" 8) nii parandasin veel oma kohta 10-15 võrra ja ajaga 4h 06m 42 s. olin finisis koht 680. K_rt tore oli.
Kukkumisi ei näinud. midagi ägedat ka ei jäänud silma. :D :D :D Ka punaseteibiga tüüpe ei näinud :shock:
Sõidaks kõigist kiiremini, kuid ei jõua!!!

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 28. 05. 2006. 20:11

Mulle ka meeldis tänane sõit. Üks tegelane suutis suht alguses lõunakeskuse kurvil mu ees ennast maha laotada ja ma maandusin talle otsa. Hiljem tuvastasin, et Polari kiiruseandur kadunud lisaks särk puru ja õlg nii valus, et käe liikuvus minimaalne. Kuna rattad vända/kodarate pidi koos, siis seisin nagu idioot keset ratturite voolu, õnneks hoiatati ette ja keegi otsa ei kimanud. Vedas, et kodarad siiski tugevad olid ja sain kuidagi ratta selga ja minema. Loomulikult oli kurb ja sai sprindiga uuetsi alustatud.
Sai isegi enam-vähem liikuvad mehed kätte ja siis suutsin enne Pangodi TP-d käikari kodaratesse ajada. Tänu ühele vastassuunas sõitvale vennale sai käikar maha võetud, kett lühemaks tehtud ja edasi! See lahendus lõpetas eksisteerimise 100m enne Pangodi TP-d aga rattaparandusteenust pakkuvad noormehed tegid megatöö ja suutsid mulle teha ratta, millel fikseeritud käik! Ees väike-taga väike. Peale seda sai mõnda aega sõidetud nii, et katkestaja buss seljataga, enne Otepääd sain kätte tõukerattaga mehed ja siis sai nii mõnegi kätte aga üksinda sõita siiber. Miski moment kohtasin teeääres Aivot (931), kel kett puru. Kuna multitool oli kaasas fiksasime keti ära ja siis läks sõiduks, millest ainult heameel! Aeg natuke alla 6h aga siiski. Päev kordaläinud! Ilm hea! Enamustes TP-des oli superseltskond, kes mind sunniviisiliselt toitis ja ravis :D Kohtumiseni järgmine aasta!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 28. 05. 2006. 20:47

Supp oli jube lahja.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 28. 05. 2006. 21:02

AndreK kirjutas:Supp oli jube lahja.
lisaksin veel seda, et kohukesed ei olnud kah halvaks läinud :( . Kodutee oli irmus igav...ja siis veel tuult oli vähe ja vihma ei sadanud jne jne-kehvasti korraldatud üritus!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

margolin
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 30. 06. 2005. 09:47

kirsale küsimus matkadistantsi tulemuste kohta

Postitus Postitas margolin » 28. 05. 2006. 21:09

Miks on kõik Lääne- Virumaalt pärit inimesed tabeli lõpus ja omavad tulemuse ees tähepaari aa? Vat mitte ei saa aru, paluks selgitust.

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 28. 05. 2006. 21:11

Kohuke oli värske :D

Kirsa pildivalikule lisaks ka Argo Aedniku pildid

Oma sõit oli masendav, aeg parem kui mullu, koht kehvemast kehvem, takkatippu reielihaste krambid üle poole sõidu ajast. Loodan, et stardikoridor jääb ikka järgmisel aastal samaks. Vaadates, kui palju nägusid lõpetas see aasta parema ajaga kui möödunud aasta võitja aeg ning võrreldes seda oma ajaga tuleb lausa kassiahastus peale :cry:

Ja sõit oli ka igav, kõik sõitsid ilusti grupis, keegi ei siiberdanud ja keegi ei kukkunud.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: kirsale küsimus matkadistantsi tulemuste kohta

Postitus Postitas KristjanS » 28. 05. 2006. 21:12

margolin kirjutas:Miks on kõik Lääne- Virumaalt pärit inimesed tabeli lõpus ja omavad tulemuse ees tähepaari aa? Vat mitte ei saa aru, paluks selgitust.
mida sa jahud? Ja miks sa seda selgitust siit nõuad? Et foorumi liikmed on asjaga põhjalikult kursis? Vaevalt!
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
tarts
Rattur
Postitusi: 391
Liitunud: 17. 05. 2004. 12:05

Postitus Postitas tarts » 28. 05. 2006. 21:38

Leidsin iseennast :D

Ma olen võib-olla väheke nõudlik, kuid kas Kirsalt on võimalik tellida ka sobivast pildist suurema resolutsiooniga isendit, mis sobiks näiteks paberile trükkimiseks?

raini
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 26. 06. 2003. 09:46

sel korral siis nii (jälle)

Postitus Postitas raini » 28. 05. 2006. 21:40

Juba kolmandat rattarallit järjest ei suuda Elvast korralikult läbi saada. Kaks aastat tagasi läks kumm, eelmisel aastal kukkumine, sel aastal kumm (mingi terav traadijupp sees). Heebleid polnud ka kaasas, aga õnneks aitasid kohalikud Elva mehed toavõtmete ja kruvikeerajaga hädast välja :)

Muidu oli lahe sõit. Alguses ei saanud end käima ja jäin 3:40 grupist (siis oli see veel väiksem) maha. Enne Otepääd vedas kiirabiauto järgmise grupi sellega kokku. Moodustunud grupp oli päris suur, aga pasiivne. Ehk peale Elvat läks äkilisemaks? Püüdsin hoida grupi etteotsa ja ka vedada. Palju lõbusam ja turvalisem muideks ;) Elvas, kui kummi vahetatud sain, tulid just esimesed lühikese distantsi sõitjad. Peamiselt olid seal noored ja nende sõit oli päris agresiivne ja kaua ma seal ei püsinud. Paugutasid nad siis edasi ja tundub, et jõudsid 5 minuti kaugusele. 4:00 grupi sain kätte tänu aeglaselt sõitvatele autodele ja siis oli juba lõbusam.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 28. 05. 2006. 21:41

tarts kirjutas:
Leidsin iseennast :D

Ma olen võib-olla väheke nõudlik, kuid kas Kirsalt on võimalik tellida ka sobivast pildist suurema resolutsiooniga isendit, mis sobiks näiteks paberile trükkimiseks?
On küll võimalik. Originaalid on kõik 3456x2304. Saada mulle pildi number meili peale. Kontaktid on profiilis.

oru
Rattur
Postitusi: 42
Liitunud: 27. 01. 2005. 22:46

Re: kirsale küsimus matkadistantsi tulemuste kohta

Postitus Postitas oru » 28. 05. 2006. 21:41

margolin kirjutas:Miks on kõik Lääne- Virumaalt pärit inimesed tabeli lõpus ja omavad tulemuse ees tähepaari aa?
aa=Allapoole Arvestust 8)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 28. 05. 2006. 21:54

Kohe mitte ei vedanud elu esimese mnt võistlusega. Kumm läks pauguga tiba enne Otepääd. Ja oleks siis ainult sisekumm, mantel kah puruks :cry:
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
erkki
Rattur
Postitusi: 206
Liitunud: 31. 07. 2005. 14:58

Postitus Postitas erkki » 28. 05. 2006. 21:56

erikr kirjutas: ...
poslovitsa tõusu järgsel serpentiinil läks ühel sellil pööre pikaks ja maandus uperpalli metsa.
...
Sel momendil võisime koos sõita, sest üks sell tegi selle uperpalli täpselt minu ees.

Võistlusest: esimene rattaralli, alustatud sai MTBga tagasihoidlikult nagu ikka, mingeid viperusi polnud, üritasin ka gruppide ees tööd teha kuid hädasti oleks vaja selles osas järeleaitamistunde. Nõo kandis tegin andestamatu vea ja lasin 4:06 tempos sõitva grupi tagaotsas juues (loe: tirri lastes ja nõrgemate taga laiseldes) ära libiseda ja seda 200m ma üksi ei suutnud tagasi sõita. Tulemus siis 4:11 ja süüa pärast midagi ei tahtnud (aga kuulsin, et TPdes antavad kohukesed pidid head olema). Rabarber on ka muidugi hea mõte.

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Re: sel korral siis nii (jälle)

Postitus Postitas Tõnis M » 28. 05. 2006. 22:15

Rainer Kuhi kirjutas: Ehk peale Elvat läks äkilisemaks?
põmst korraks u (10km) padni eespool kõvem tempo peale (spidokat polnud, aga nii umbes 45km/h). esimeste poolt loogiline ka, see grupp oli liiga suur. selle tempo tulemusel venis ratturiterida väga pikaks (väike küljetuuleke oli ka), aga kokkuvõttes midagi olulist ei juhtunud.
muide, enne finishit pani üks mees seal samas suures grupis konkreetselt piirdesse, päris kole heli oli.

aga muidu, sarnaselt rainerile, kasutasin ka süüdimatult kiirabiautot ära :D.

Kasutaja avatar
yannakis
Rattur
Postitusi: 5
Liitunud: 28. 05. 2006. 21:57

Postitus Postitas yannakis » 28. 05. 2006. 22:21

kah esimene lõpetatud rattaralli selja taga ja ise rahul. Eelmine aasta esimene katse lõppes tehniliste probleemide tõttu ebaõnnestumisega.

Peaaegu kõik oli ootuspärane. Nagu eespool öeldi kulges 4.00 peale minev grupp Pangodist kuni Elvani suht uimaselt. Ok - Otepääst Elvani tegime aeg-ajalt eesolevate gruppide püüdmiseks tööd ning minu arust saime vist 4 väiksemat gruppi kinni, kuid siis lasti jälle jalg sirgeks. Arvasin, et rahulik tiksumine jääb lõpuni.

Aga seda ei oodanud, et Tõravere juures hakati paugutama - eriti kui lühikese raja liidrid kohale jõudsid. Suur 150ne grupp tõmmati täiesti ribadeks ja päris esimestega kaasa minna ei jõudnud, kuigi jalga justkui oli. Endale vabanduseks, et ei ole rattur kah. Lõppeks olen oma täpslet 4.00 ajaga enam-vähem rahul.

Aga ühte naljakat episoodi nägin küll. Kohe alguses Riia maanteel raudteesilla juures tahtis üks tegelane lipule ja vilele vaatamata keset teed olevale sillapostile otsa panna. Nägi vist siiski 10 meetrit enne seda, pani pidurid blokki ja viskas külje maha. Kolin oli suur, kui haiget ta sai ja kas jätkas, ei oska öelda. Võiks ikka veidi kaugemale ette vaadata alguses, teise mehe tirri on pärast aega 100 km passida.

matts
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 25. 04. 2004. 10:50

Re: kirsale küsimus matkadistantsi tulemuste kohta

Postitus Postitas matts » 28. 05. 2006. 22:38

veloman32 kirjutas:
margolin kirjutas:Miks on kõik Lääne- Virumaalt pärit inimesed tabeli lõpus ja omavad tulemuse ees tähepaari aa? Vat mitte ei saa aru, paluks selgitust.
mida sa jahud? Ja miks sa seda selgitust siit nõuad? Et foorumi liikmed on asjaga põhjalikult kursis? Vaevalt!
Kergitan sellelt müstifikatsioonilt natuke saladusekatet: kuna korraldajate protokoll oli tekstifail siis on andmete Excelisse tõstmisel Lääne-Virumaa kui kõige pikema nimega maakond read sassi ajanud.

Kui tulemust korrektselt kirja tahad saada, tuleb pikale sõidule minna või Lääne-Virumaalt ära kolida :)

brg
Rattur
Postitusi: 178
Liitunud: 15. 04. 2005. 13:14

Postitus Postitas brg » 29. 05. 2006. 07:43

Vägev sõit. Eesmärk (4:15) said kuhjaga täidetud, eks hea ilm mängis ka siin ilmselt oma osa. Startisin praktiliselt lõpust ja punnisin palju jõudsin, et vähegi normaalsesse gruppi saada. Õnneks ei olnud ma ainuke, kel samad plaanid ja nii saigi jõudumööda ettepoole rühitud kuni Tatra orus sai korralikku gruppi. Hiljem Pangodis jõudsime veel ühele pundile järgi ja moodustuski siis ilmselt see 4:00 grupp. Sellega sai sõidetud peaaegu lõpuni, vahepeal (Sihva kandis) toimus ilmselt mingi pooldumine ja vahest sai ka eespool sõitvaid pundikesi "ära söödud". Peale Elvat tallati hoog üles ja see mind lõpuks läbi küpsetas, Lõunakeskuse juures pudenesin pundist ja tiksusin üksi lõpuni, võttes teel veel mõne skalbi. Aeg lõpuks 4:01.38.

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 29. 05. 2006. 07:49

Haavad üle lakutud, mõningased järeldused tehtud. Esimesed 20km oli tunne, et kohe annan otsad, või siis ropsiks natuke :( , pärast seda oli ühtlane kannatusterada. Täiesti statisti rollis, päris grupi ette ei jõudnudki end pressida, oli tegu et saba(de)st hammastega kinni hoida, tulemuseks aeg 4.00 ja väga väga väsinud. Aga noh, elame üle selle, iseloomu kasvatamise päevi kah vaja.
Ratas on minu hobi, mitte elu

Nero
Rattur
Postitusi: 85
Liitunud: 13. 03. 2004. 19:55

Postitus Postitas Nero » 29. 05. 2006. 08:09

Sõit oli karm! Peale esimest 30minutit mõtlesin tõsiselt rajalt mahatulekule. Jäin kiirest tartu ülikooli pundist maha, mis oli just jõudmas järle ühele kiirele pundile, mis lõpetas ilmselt 3.18 kandis. Mingi ime läbi sain siiski tagant tulnud suurest pundist hammastega sabast kinni (kuulus 3.37 punt) Eks ma siis tirri lastes koguin ennast seal. Enne Elvat üllatas Hawaii Oliver väikese pundiga äraminekuga. Vaevu märksin pundi keskelt. Panin kohe kisama, et EI LASE KIIREID EEST MINEMA! Aga vahe hakkas kärisema. Mis mul üle jäi, lõpuni tirri lasta on ju täielik jama, Lükkasin pulsi punasesse ja hakkasin neid üksinda püüdma. Alguses tundus lootusetu, aga kui poisid korraks hinge tõmbasid, sain vahe nii 15m kanti. Baigiga oli ikka tõsine tegu mitte alla anda. Kurb mälestus 30min. peal kuklas tiksumas. Kui poisid teist korda, jala korraks sirgu lasid, suutsin järele tõmmata. Puhkasin nats, siis hakkasin ise kah tööd tegema. Oliver kamandas vägesid (tänud talle) ja saime ilusasti karuselli tööle. Kuradi ilus on ikka, kui kõik ühise eesmärgi nimel tööd teevad. Keegi ei tahtnud ju punti tagasi kukkuda :D Nii me lõpuni sõitsimegi 3.35 ajaga. Miks kirjutan? Esimest korda võistlusel õnnestus normaalselt grupiga sõita, muidu ikka keegi teeb tööd ja ülejäänud lasevad tirri. Nüüd kui lugesin finishieelsest matsust grupis 3.37.... peaks ütlema, et tasus ära.
Tänud Oliverile ja teistele, kes selle 6-pealise grupi tekke algatajateks olid ja selle sõidu nauditavaks tegid!

Robert
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 29. 10. 2005. 13:36

Postitus Postitas Robert » 29. 05. 2006. 08:11

Esimene TRR ka lõpetatud. Eesmärk alla 4h sõita täitus kuhjaga. Rada iseenesest väga raske ei olnud. see oli veits jama et kui startida sai siis ei mahtunud stardikoridori ära. See sai kuhjaga tagasi tehtud rajal. Mina võistlusega väga rahule. Järgmine aasta ka kindlalt rajal, sest kotkad ju enam ei lasku. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D

Kasutaja avatar
Priit
Rattur
Postitusi: 147
Liitunud: 22. 04. 2003. 09:02

Postitus Postitas Priit » 29. 05. 2006. 08:19

Sõitsin grupis 3:55. Esimesed 125 km, kuni tagasi ringteele jõudes oli kõik ok, välja arvatud see, et juba 20-l kilomeetril hakkasid sääremarjad krampi tõmbuma. Õnneks aga gurpist siiksi maha seetõttu ei jäänud. Aga vat selleks viimaseks vähem kui 10-ks kilomeetriks enam jaksu ei olnud, jalad olid täitsa süldid. Grupp lihtsalt sõitis mu eest ära. Lõpuks kaotust grupile ca 1,5 minutit. Selle aasta trennid jäid ka maksimum 70 km kanti, nii et pole nii pikka sõitu see aasta veel sõitnud. Aga üks asi huvitab mind. Algul oli see grupp suhtelist mitte suur aga elvast edasi tartu poole sõites selja taha vaadates oli mass tunduvalt kasvanud. Kas mingi gupp oli tagant tulles meiega ühinenud?
kui huvi on, miks mitte
www.westlineteam.com

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 05. 2006. 08:27

Priit kirjutas:Aga üks asi huvitab mind. Algul oli see grupp suhtelist mitte suur aga elvast edasi tartu poole sõites selja taha vaadates oli mass tunduvalt kasvanud. Kas mingi gupp oli tagant tulles meiega ühinenud?
poole maa rahvas tuli peale.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

eedu
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 06. 06. 2005. 15:22

Postitus Postitas eedu » 29. 05. 2006. 09:25

Enne Palu joogipunkti lätlase korraldatud intsidendi tõttu jäin 3:55 grupist maha! Oi seda ebaõnne teist aastat järjest! Järgmise grupiga sai oma grupp(3:55) pärast Elvat uuesti kinni püütud! Kuni Lõunakeskuseni pauerit jätkus. Viadukti peale minekuga astus grupp eest ära. Viimased 8km praktiliselt üksi 32km/h, ribid valutasid, külg maas, esiratta pidurid käisid vastu velge. Aga suutsin ikka minut enne 4:00 gruppi ennast finisisse lohistada. Peab vist ennast Eedu-Potsatajaks ümber nimetama! Muidu tunne hea ja sõit vägev!

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 29. 05. 2006. 09:27

Elvast Tartuse oli "mõnus" lokusda nende sellide tuules. Kiirus 45 - 55 km/h. Tartu vidauktil tegid nad loomulikult minekut.

Oskab ehk keegi öelda, mis hetkel 3.21 pundist naised jalga lasid?

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7961
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 29. 05. 2006. 09:37

Nagu mitmel eelkirjutajal ka mul oli esimene TRR, sellest johtuvalt ka stardikoht tagant grupist. Selge eesmärk oli ennast esimeste kilomeetritega tõmmata mingisse punti, millel oleks potentsiaali tulla üle joone ajaga ~3:40. See eesmärk tähendas, et niipea kui vabasse vette sain (umbes kinomaja juurest), läks pulss punasesse ja sealt välja ei tulnud enne kui Tatra orus. Siiski tundus mulle, et eesmärk jäi saavutamata, sest nägin kuidas suure pundi saba ees läheb aga kätte rsk ei saa. Selle asemel moodustus meil umbes 30 pealine seltskond. Sellega jõudsime tagasipöördeni ja siis hakkas ees paistma sama suure pundi saba. Sihva ja Otepää vahel pundid liitusid, kuid mitte kauaks, sest tõus Otepääle rebis selle taas pooleks. Olin põgenejatest juba peaaegu maha jäämas, mõte oli peas, et kui seda saba kätte ei saa siis on hambad. Otepäält ära keerates ei tahtnud vahe kuidagi väheneda, kuid siis tuli suurem laskumine, kus õnnestus ennast järgi tõmmata. Lahing oli võidetud, sõda veel mitte :) Kuigi distantsi teises pooles ma eriti tööd ei teinud (olin selle võime jätnud esimestele kilomeetritele), siis sellist lõppu ma siiski ei väärinud - grupis hõigati ja manitseti inimesi küll kainele mõistusele ja sirgele sõidujoonele, siis paarsada meetrid enne joont tehti minu ees väike kuhjakene. Ise jäin küll püsti kuid pidin rattalt maha ronima, maha tulnud keti peale sättima ja uuesti liikumist alustama. Punt oli aga ammu läinud. Lõpptulemus siiski normaalne, Holdeni skalp jäi aga ka seekord võtmata (nagu ma Mulgi EEC-l).

Vaatamta lõpusirge juhtumistele on meeleolu hea ja emotsioon positiivne: tulemus hea, kummid terved, ihu ka terve. Aga inimesed tegid ikka hulle trikke rajal, siuke tunne, et stardipaugu kõlades lülitab kõrvadevahe ennast välja. Aga ehk aeg õpetab?
If everything's under control, you're going too slow!

Nero
Rattur
Postitusi: 85
Liitunud: 13. 03. 2004. 19:55

Postitus Postitas Nero » 29. 05. 2006. 09:41

Huvitav kas: 82 203 Nolvik Lasse sõitis sellel aastal baigiga? Mehed kes kurtsid strdikorralduse üle, et vaene Lasse, peavad tõdema, et mitte stardikoht ei sõida, vaid mees!

spl
Rattur
Postitusi: 598
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:24

Postitus Postitas spl » 29. 05. 2006. 09:55

kuna startdinumber oli üsna taga siis endalgi jäi esimine punt püüdmata.kuni otepääni sai tööd tehtud kuigi asi oli juba lootusetu ja kedagi püüda oli juba suht võimatu.töötegijaid oli ka ainult 4-6 meest.ülejäänud istusid saba peal.Edaspidi sai vahelduva eduga ees käia aga selle hetke kui meie aktiivsemad mehed minema said magasin taga toitumisega maha ja üksi püüdma minna ei julenud kah.linna jõudes viaduktil sai grupi ette otsa mindud ja hoidsime oma klubi meestega tempot nii palju üleval et suvalised vingerdajad ette ei saaks.kõva töö tegi ära üks vanem mees halli habeme ja eraldistardi lenksuga kes vedas emexi juurest kuni 1km märgini.lõpus tundus küll et jalg on tühi aga jõudsin tõmmata piisavalt et saime finishisirgel 2 kesi vahe sisse grupiga.100 m enne lõppu lasin jala sirgu ja kaaslase mööda(eesmärk oli teda lahti vedada)ning veeresin vaikselt üle joone.viimasel hetkel tuli veel tagant 2 meest hooga joonepeal mööda.Põhiline eesmärk sai täidetud(mitte kukkuda).jutt siis pundist lõpuajaga 3.37
harjutamisega saab heaks harjutajaks.võitjaks sünnitakse

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 29. 05. 2006. 09:58

Nojah 3.40 pundis oli päris palju loodreid kes 5 km enne lõpu hakkasid tralli tegema. Asi lõppes sellega, et finishis aeti raja piirdesse karpi ja käisin ülepea kaela.
Inimesed tuleks vägisi grupisõidu tehnika loengule saata.
No Pain No Gain

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 05. 2006. 10:12

Nero kirjutas:Huvitav kas: 82 203 Nolvik Lasse sõitis sellel aastal baigiga? Mehed kes kurtsid strdikorralduse üle, et vaene Lasse, peavad tõdema, et mitte stardikoht ei sõida, vaid mees!
http://rio.ee/~kirsa/velo/TRR_2006/pages/pilt_259.html
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
arjasepp
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 19. 03. 2004. 15:37

Postitus Postitas arjasepp » 29. 05. 2006. 10:17

Alustasin kiirelt ja suht mingi 15km olin päris tühi juba, aga siis geel alla ja väheke ootamist ja siis sain ühte suurde punti, aga kaotasin selle Otepääl kahjuks, siis saime mingi 6 selli kokku, kes jäid vist ka sellest suurest pundist maha. Nendega sai sõidetud kokku päris palju, siis hakkas kaotasin needki, panin uuesti geeli lipsu taha ja natuke ootamist, ning numbriga 1122 sai sõidetud koos viimased 40km. Pärast tuli välja, et kutt oli Venemaalt. Enamuse tööst tegi tema :oops: aga kui ta jala sirgu lasi, siis üritasin ikka natuke vedada ka, aga üldiselt polnud niipalju jõudu, et oleks pikemalt vedanud. Elvast Tartusse sõitsime kahekesi päris kiirest, sai mitu skalpi seal korjatud, mõned üritasid tuulde võtta, aga ebaõnnestusid või siis loobusid. Lõpus saime mingi suure lühikese distantsi meeste pundi kätte ja sealt edasi väga ei trüginud, aeg tuli siis kuskile 4:17 kanti, aga taaskord vedas kiip alt ja seda juba teist aastat järjest :x

Ise olen rahul, sest eesmärk alla 4,5h sai täidetud. Järgmine aasta siis eesmärgiks 4h kanti sõita, peab lihtsalt rohkem trenni tegema ja võibolla oma baigile ka peenemad kummid sebima.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 29. 05. 2006. 10:23

harles kirjutas:Hiljem tuvastasin, et Polari kiiruseandur kadunud .....
see polari andur oli teist 2 m eemal tee peal.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tsainik
Rattur
Postitusi: 396
Liitunud: 20. 01. 2004. 15:17

Postitus Postitas tsainik » 29. 05. 2006. 10:31

erikr kirjutas:
Nero kirjutas:Huvitav kas: 82 203 Nolvik Lasse sõitis sellel aastal baigiga? Mehed kes kurtsid strdikorralduse üle, et vaene Lasse, peavad tõdema, et mitte stardikoht ei sõida, vaid mees!
http://rio.ee/~kirsa/velo/TRR_2006/pages/pilt_259.html
jahh sama mees, sama ratas. püsisin tal kuni tartuni ilusti tuules ( kui laupäeval autoga tartupoole sõitsin :wink: )
kui võistlusest rääkida, siis nii kehva muusikat finishialas, kui see aasta pole ma varem küll kuulnud.
miski "amadeus" :shock:
korraldajatel on ikka veel pikk tee käia, et rahuldada ka nõudlikuma tervisesportase ootusi.

Vasta

Mine “Eesti võistlused”