karksi

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

karksi

Postitus Postitas taavid » 31. 05. 2003. 20:27

21.06 karksi gp, 22.06 karksi rm. mis, kuidas, mis neil vahet on? 29.06 on veel haanja rm. valiks midagi esimeseks sõiduks, ilmselt isegi matkadistants, tolleks ajaks saab loodetavsti 200 km ära sõidetud (jah, hakkan nüüd lähipäevil sõitma). võrdlust paluks näiteks tartu rm matkaga :)

Lüliti
Rattur
Postitusi: 124
Liitunud: 02. 05. 2003. 14:51

Postitus Postitas Lüliti » 31. 05. 2003. 20:37

see 21.06 on vist mingi karm kross, aga kindel pole. maraton on ikka 22.06. üks aasta sai seda matkadistantsi sõidetud küll. kui õigesti mäletan, siis oli vist suhteliselt palju kruusateed. asfaldit ka natuke. enamus ikka kruusatee ja metsavahelinetee. loodetavasti ma ei aja nüüd mingi muud maratoniga segi seda :P

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 31. 05. 2003. 23:19

Siinkohal ootaks ka sse mõnelt vanalt tegijalt Karksi maratoni kohta väikest kommenti. Kuda rada, millise teise võistlusega võrrelda, kuda korraldus jne?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Hardy
Rattur
Postitusi: 77
Liitunud: 28. 05. 2003. 04:08

Postitus Postitas Hardy » 01. 06. 2003. 09:19

karksis on üsna kiire rada palju kruusa algus ja lõpp on muidugi jube oleneb muidugi ilmast kui sajab siis on see krossirda mudane ja jama nagu eelmine aasta aga kui kuiv on siis anna minna korraldustega võib ka rahule jääda eelmine aasta jagati jooki pudelitega ei tea kuidas se aasta muidugi on auto parkimine on ka olnud iga aasta korralik juhatatakse kohe koht kätte
;Kube hellaks;

taavid
Rattur
Postitusi: 366
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:14

Postitus Postitas taavid » 01. 06. 2003. 14:20

aga haanja? mägisem ilmselt, aga millised teed?

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Eelkõnelejatele

Postitus Postitas Alvaro » 01. 06. 2003. 16:35

Karksi Maratoni rada on aegade jooksul muutunud pea tundmatuseni. Väga vähe rajalõike on sisse jäänud esimesest üritusest, mis oli üks masendav kruusaralli. Nad on arenenud ja see aasta on oodata jälle uut rada. Kahjuks ei ole see aasta seal laagris viibinud, seega pole ise läbi sõitnud ega oska kommenteerida. Raskeid mägesid pole sealt võtta, aga metsaradu peaks rohkem olema.
Ühega peab arvestama - seal on igal aastal olnud põrgulikult palav. No ülemõistuse kuum. Ja erand (eelmine aasta) ainult kinnitab ju reeglit!

Kasutaja avatar
Hardy
Rattur
Postitusi: 77
Liitunud: 28. 05. 2003. 04:08

Postitus Postitas Hardy » 01. 06. 2003. 17:24

haanja oma seevastu on üsnagi mõnus seal on kõike kruusa metsa mägesid korralike laskumisi ja kui vihma ka tulnud on siis eriti vinge kelgutamine just metsas
;Kube hellaks;

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 01. 06. 2003. 23:27

Karksi GP on üks väheseid eesti toimuvaid tõelisi mtb üritusi - 200 km-ga ei soovita mingil juhul. Rada on ilmselt selle aasta radadest parim. Eestikad tänavu ka seal:)
Karksi maraton on varasematel aastatel olnud enamuses selline kruusaralli:(rada suht kerge, aga pikim eestis:)
Sussa, äkki tead midagi täpsemat uuest rajast? pakub huvi, ikka hing sealkandis.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 02. 06. 2003. 07:17

rääkisin eile kõrves karksi korraldajatega. xc rada on vana hea raske rada, sel aastal pole muudetud midagi. maraton pidavat olema aga suures osas uus rada. enamus kruusa olevat asendunud metsaradadega ja seetõttu on sõit raskem. ise ootan väga et seda proovida saaks - tegu ju praktiliselt ainukese sõidugamis pikkuselt maratoni nime väärib.

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 02. 06. 2003. 09:35

rääkisin nõmme mynthonil noorema kuhlapiga, kes pidi olema karksi gp ja ka eestikate rajameister. rada pidi olema vanas heas paigas, kuid erinev eelmistest.
sel aastal pidi minema ka jälle heale järve vastaskaldale, kus vana motokrossi rada, väljas pidi olema see 100% jooksukas, mis treppide kõrval ja downhilli rada pidi olema seekord tõusuna, loomulikult oma tuntud headuses tagumine laskumine sloolominõlvast jne. - et siis tõeline mtb rada mägedeskannatajatele.
maratoni rajast ei tea midagi rohkemat - aga kuuldub paljulubavana.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 02. 06. 2003. 09:38

Ereliukas kirjutas:rääkisin nõmme mynthonil noorema kuhlapiga, kes pidi olema karksi gp ja ka eestikate rajameister. rada pidi olema vanas heas paigas, kuid erinev eelmistest.
sel aastal pidi minema ka jälle heale järve vastaskaldale, kus vana motokrossi rada, väljas pidi olema see 100% jooksukas, mis treppide kõrval ja downhilli rada pidi olema seekord tõusuna, loomulikult oma tuntud headuses tagumine laskumine sloolominõlvast jne. - et siis tõeline mtb rada mägedeskannatajatele.
xc on vägev. mehed kes tahkosse plaanivad tulla - karksi loll weekend on nagu rusikas silmaauku peaproovina.
ma rääkisin vanema kuhlapiga, ta vist siis polnud nii kursis. küll aga rääkis ta et tallinna maraton on pikem 2 pika kruusalõigu võrra :roll:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 02. 06. 2003. 20:40

Karksi Maraton oli mu lemmik. Maantemehele väga sobiv kruusaralli (MTB vendade vaenlane :lol:) Kui viimati 2 a. tagasi osalesin sõitsin välja isegi 36. koha :D Nüüd on ta juba teist aastat päev pärast Saaremaa velotuuri :evil: Ma küll ei jõua sinna enam tulla. Kahju.

Waveride
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:22

lahtised EMV Laskumises?

Postitus Postitas Waveride » 11. 06. 2003. 09:52

kas ka karksis toimuva " Lahtised EMV Laskumises" :wink: yrituse kohta on kellelgi midagi täpsemat teada?
Milline rada on plaanis? DH?

Äkki leiduks veel ka teavet korraldajate kohta, et saaks näiteks end kuidagi vöistlustele registreerida :roll:

tahaks proovida ka eesti tingimustes mäest alla ukerdada :D

charlie
Rattur
Postitusi: 445
Liitunud: 18. 05. 2003. 15:36

Postitus Postitas charlie » 11. 06. 2003. 13:51

kahjuks ei tea selle aasta DH rada, aga eelmina aasta oli ca 1, ... km pikk ja küllaga kurve ning mõningad tehislikuid hüpped.
xc rada on seal tõesti eesti raskemaid, vaatamist väärt on just lasukumised, eriti üks raja tagumistest, mis lõpus üle ojakese viib. kukkumised pole seal just mitte harvad, seega vaatamist küllaga.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 16. 06. 2003. 21:21

Niih, Karksi maratonil kuus osalejat velo.clubbers.ee nime all :D

Tekib juba selline väike...mmm...kuidas nüüd öelda...sisemine konkurents :D

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 20. 06. 2003. 14:44

mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 22. 06. 2003. 20:58

Nu nii...paistab, et olen esimene, kes võistlust kommenteerib... Ise sõitsin ilma numbrita ja lühikest maad (ei viicinud pikale minna, kuna nädal aega ei olnud ratta selga saanud ja jalad üpris kanged) Sellegi poolest oli üritus LAAHEE :) lõpuks sain korraliku muda ralli otsast lõpuni läbi sõita. Alguses ei läinud täiega sõitma, proovisin sõbrale tempot teha ja teda võimalikult ette vedada, aga asi oli suht lootusetu ja siis: "Kle, ma lähen vaatan, mis eespool ka toimub... " (esimesed olid juba päris kaugel eest ära) Nu eks siis läks minu puhul tõeliseks eraldistardiks lahti, kõik matkajad hakkasid selg ees mulle vastu tulema ja tunne oli võimas :twisted: . vahepeal tulid eliidi mehed tagant selge ja siis sai natukene nende tempos sõidetud, aga varsti nendega koos jalg läbi. Nii sai mitu gruppi "läbi lastud". Ükskord sai villand mahajäämisest (lihastesse tuli powerit kuskilt juurde jäsku) sai siis ühele grupile jälle sappa võetud ja kui tuli üks metsavahe tõus hakkasid mehed kahtlaselt selg ees vastu tulema (ma kerge poiss ja tõuse võtan raske rauaga) ja nii ma tollelt grupilt eest läksingi. Jõudsin siis mingi 4 mehelise grupile järgi ja sõitsin natukene nende taga. Vaatasin, et ainult üks mees veab ja teised nagu parasiidid ei lähe keegi vedama. Mõtlesin siis, et egas midagi...nagunii teen ju ainult trenni. Läksin siis ise ette vedama...vedasin mingi kilomeeter (lõpus punnitasin ikka kõvasti et kiirus sinna üle 35 hoida) siis aga läksid meie teed lahku, tänu täheks sain ühe veel energiat juurde andva aitäh-i ( võistleja nr 77 Meridaga)...hirmus tore on nii tööd teha ja jänest mängida ( Sama tegi ka Alvaro rattarallil minule ja ühele Specializedi vennale, kes oli seal samas grupis, too kurat tööd ei teinud, täpselt nagu rattarallil :( ) Lõpuni jäi minu puhul veel 10 km. Sõitsin siis üksinda...lähimad matka "jälitajad" (lõpus vaatasin, et ees oli veel ainult üks mees) olid umbes poole kilda kaugusel, vahet ma väiksemaks ei lasknud. Aga lõpus kus oli ullult mudane, kuna matkarada läks lõpus tagurpidi algusega. Siis oli tuju nii hea, et mõtlesin ennast korralikult sitaseks ka teha ja sõitsin jummala suvalt läbi 5 cm pori tee, kingadel oli pärast mingi kilo sitta vist peal ja rattal ka paar kilo Karksi mulda kaelas. Paar kilta enne lõppu oleks peaaegu teelt eksinud ja pikka rada sõitma läind, aga üks suusataja, kellega sai paar sõna vahetatud juhatas mind õigele teele. Siis tuli asfalt ja lõpp paistis. Kuna finisis oli väha rahvast otsustasin ratta ära pesta ja sööma minna, kuigi raha ei maksnud (nu ma olen registreerimis maksu küllalt igale poole maksnud ja süümekaid ei tunne...sorri, kui korraldajad nüüd kahjumisse jäid :) oleks võinud siis toidutalongii küsida 8) ) Muidu jäin ikka ülimalt rahule sõiduga, ja loodan et enamuslele see sõit meeldis. Järgmine aasta lähen kindlalt numbriga pikale rajale sõitma...ja loodan, et järgmine aasta tuleb ka enne sõitu korralikult vihma, et oleks korralik midaralli:):):):):)
velo.clubbers.ee

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Tänased tulemused

Postitus Postitas erikr » 22. 06. 2003. 21:10

Tänase Karksi Maratoni tulemused
ise ei sõitnud, väike puhkus ja perekondlik activity 8)
http://sport.spin.ee/
normaalne, taaskord võitja aeg üle 2 tunni
Lauri kirjutas: tänu täheks sain ühe veel energiat juurde andva aitäh-i ( võistleja nr 77 Meridaga)
ma millegipärast arvasin Lauri teksti ludeges, kes see tänaja oli, protokollist kinnitus. vana kooli mees 8) mitte mingi kõvataja.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Multik
Rattur
Postitusi: 63
Liitunud: 03. 04. 2003. 14:43

Postitus Postitas Multik » 22. 06. 2003. 21:46

Edastan siitkaudu palve kõigile rattamaratonide korraldajatele. Palun ärge viige matka- ja põhisõidu rada alguses kokku.
Karksi mehed lasid matkajad 10 minutit pärast põhisõitu lahti ja viisid kaks rada kokku siis kui võistlejad olid mööda mägesid sõitnud 15 ja matkajad ehk 5 kilomeetrit. See tähendas, et suuremal osal võistlejatest tuli äärmisel porisel rajal hakata matkajatest mööduma. Ja niimoodi mingi 15 kilomeetrit. :evil:
Võistlejaid ajas selline asi veidi närvi, aga matkajatelt võeti vist küll igasugune sõidumõnu ära. Mina sain hirmsa sõimu kahelt neiult, kes olid oma kollaste dresside ja valgete botastega rajale tulnud. Kogu trass oli aga üks suur porimülgas. Neiud otsisid siis tee ääres jalutades kuiva kohta, kui ma neist möödudes läbi poriloigu kihutasin. Mul polnud häda midagi ainult matkajad olid ülepea porised.
Lisaks oskasid matkajad niimoodi võistlejatel ees tuigerdada, et mõned looduse imetlejad sõideti otseses mõttes mülkasse.
Mind vihastasid aga kõige enam idüllilised perekonnad, kes otsustasid enda alla võtta kogu raja ja kui siis võistlejad tagant "rada" karjusid, leidsid nemad, et neil on ka õigus siin liigelda ja pole mingit põhjust miks nad peaksid eest ära tulema. :evil:
See osa rajast, mis matkajatest vaba oli, meeldis väga.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3624
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 22. 06. 2003. 21:55

See oli üks neid väga väheseid Eesti maratone, kus semislickid (seekord ees Maxxis, taga IRC Mythos) kätte maksid. Tulemuseks efektne nippel pealtnäha rutiinsel laskumisel, kus vaevu jõudsin üles tagasi ukerdades 5-mehelisel hordil oma ratta eest ära tõmmata. Ja lolli kummivalikut jõudsin veel mõnigi kord kiruda. Kui reeglina kirun neid kruusarallisid, siis täna lausa igatsesin kruusale...

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 22. 06. 2003. 22:09

tavaline jobu kirjutas:See oli üks neid väga väheseid Eesti maratone, kus semislickid (seekord ees Maxxis, taga IRC Mythos) kätte maksid.
Taga IRC Mythos XC Slick?
Kui siis tohoh!
Ees muidugi peab sellise poriga midagi karmimat olema, aga see irc on tagumiseks päris hea kumm. Sõitsin teisega talvel jää ja poriga vooremäel isegi ja polnd häda midagi.
Ette teist kyll tõesti ei soovita.

jan
Rattur
Postitusi: 52
Liitunud: 21. 04. 2003. 12:50

Postitus Postitas jan » 22. 06. 2003. 22:14

Muidu oli tore sõit kuni 15-16-nda km-ni, kui oli au sooritada elu tõsiseim kräsh (enne pole neid eriti olnudki, kui välja arvata eelmise aasta Karksi maraton - vist mingi needus)
Siis nimelt, keset sirget kruusteed, kui kiirus oli üle 30-ne, tekkis äkisti eessõitjate tagant keset teed suht-koht suur kivi, millest enam mööda ei saanud ja otse üle panin. Selle tulemuseks oli raju nippel, mille tagajärel purunes kiiver (õnneks mitte koos peaga), sain tõsise õlapõrutuse, mille puhul olin alguses küll kindel, et tegemist on migit sorti luumurruga ja siis igasugu marrastusi kogu vasaku kehapoole ülatuses. Sõitsin küll veel mõned km-d edasi, kuid siis lasin end rajasaate Land Roveril üles korjata ja natuke auto-offroadi demoda.

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 23. 06. 2003. 00:05

Muda oli see kord ikka tunduvalt vähem, kui eelmine aasta. Rada oli päris hea ja taas kord sõit millega ise rahule jäin. Õnneks/kahjuks oli ära jäetud enne finishit olnud krossiraja lõik... eelmine aasta oli see päris plägane ja kui seegikord sinna pilgu viskasin siis madistama see küll ei kutsunud :)

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 23. 06. 2003. 10:10

Lauri kirjutas: Läksin siis ise ette vedama...vedasin mingi kilomeeter (lõpus punnitasin ikka kõvasti et kiirus sinna üle 35 hoida) siis aga läksid meie teed lahku, tänu täheks sain ühe veel energiat juurde andva aitäh-i ( võistleja nr 77 Meridaga)...hirmus tore on nii tööd teha ja jänest mängida ( Sama tegi ka Alvaro rattarallil minule ja ühele Specializedi vennale, kes oli seal samas grupis, too kurat tööd ei teinud, täpselt nagu rattarallil :( ) Lõpuni jäi minu puhul veel 10 km. Sõitsin siis üksinda...lähimad matka "jälitajad" (lõpus vaatasin, et ees oli veel ainult üks mees) olid umbes poole kilda kaugusel, vahet ma väiksemaks ei lasknud. :):):):):)
Krt, kus Sa mees siis stardis olid? Ma nagu kammisin stardirivi läbi, aga kedagi tuttavat küll ei näinud. Mul oli ikka sitaks igav seal ees sõita (ma ju olingi see, kes sinust lõpus ette jäi!!), stardist peale poolt kilomeetrit asfaldit kadus ka viimane mees tagant ja kogu tee sain siis üksinda tsiklimehe selga vaadata. Ta ikka vahepeal tuli kõrvale ja ajasime törtsu juttu ka. Enne lahkuminekut pikamaa meestest nägin viimaseks kuskil 20. lõpetanut, aga ei suutnud küll neil sabas püsida. Enda proovimiseks tegin natuke suli ja palusin Kuhlapi (tsiklimehe) endale tuult lükkama. Kuskil 1,5 km vältel suutsin võrdselt sõita Karlsoni-Grisha grupiga, aga siis oli ka kõik.

Kõik muud muljed on juba teiste poolt edasi antud. See oli tõesti jama, et lühikese ja pika rajad kattusid, aga ju siis muudmoodi ei saanud.

Võistleja nr 77 - loodetavasti ta ei pahanda, et ta avalikustan. Ereliukase nime all on ta siin tuntud. Nüüd siis teate järgmise sõidu ajal, kui kokku juhtute!

See suller Specialized, kes RR ajal luuslanki lasi, sai Karksis M30 klassis kolmanda koha. Nõrk mees ei ole. Mait Sammalsaar.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 24. 06. 2003. 15:22

Alvaro kirjutas: Krt, kus Sa mees siis stardis olid?
mees ju ütles, et sõitis metsikult. selliseid tavaliselt stardikoridori ei lasta :)
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 24. 06. 2003. 17:25

Alvaro kirjutas:Krt, kus Sa mees siis stardis olid?
Ma alustasin tagumisest reast sõitu, kuna sõber ei tahtnud ette minna, ma ütlesin küll et lähme ette v, aga siis anti juba start ära... Oleks ma teadnud, et sa seal esimeses reas oled, oleks küll tulnud ja siis oleks kahekesi tempot teinud... a noh..järgmine kord siis. Kui haanjasse tuled, siis äkki kohtume...a seal ma ikka pikka distantsi sõitma.
velo.clubbers.ee

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 24. 06. 2003. 21:57

No Sambla mittetöötamine on juba tuntud-teatud - avaldasin üsna kõvasti ta peale pahameelt selles grupis. Kui üritasin vahepeal eest paistvale grupile järgi vedada ja kruusal kiiruse 40 peale üles tõmbasin, siis teatas teine Scottiga Sambla ideekaslane, et tema küll nii ei vea. Nii siis ise vedasingi. Vahepeal jah Lauri natuke aitas siis.
Sõitsin selle sama pundiga päris pikalt, vahepeal saime raffast kätte/saadi meid kätte ning siis sai ka natuke vahetusi orgunnitud.
Kuna olin ise laupäevasest sõidust(st jooksust rattaga, vat tegelt oli see see õige sõit) veel päris läbi, siis ei jõudnud sest pundist ise ka minema sõita - jäin hoopis u 10-12 km enne lõppu sealt maha ja siis üksi lõpuni.
Sõidu kokkuvõtteks - rada oli muutunud kõvasti paremaks, eriti alguse metsad ja mäed - ise olin lahja seekord.
Eespool keegi kirus semislikke - ise kirun jälle laiskust, et ei viitsinud pärast GP-d semislikke alla vahetada, kruusal oleks ikka kõvasti kergem olnud.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 25. 06. 2003. 08:03

Kirsa kirjutas:
tavaline jobu kirjutas:See oli üks neid väga väheseid Eesti maratone, kus semislickid (seekord ees Maxxis, taga IRC Mythos) kätte maksid.
Taga IRC Mythos XC Slick?
Kui siis tohoh!
Ees muidugi peab sellise poriga midagi karmimat olema, aga see irc on tagumiseks päris hea kumm. Sõitsin teisega talvel jää ja poriga vooremäel isegi ja polnd häda midagi.
Ette teist kyll tõesti ei soovita.
karksi oli puhas semislicki rada, nagu kõik meie maratonid. ise sõitsin rocksteriga, opa lasi samas grupis suht kulunud revolt super x-ga ja üks tuttav jet s-ga. kellelgi ei olnud mingeidki pidamise probleeme. mingi konobbidega kumm oleks sõitu ainult takistanud. oleks viitsimist olnud, oleks ise võinud ka revolt super x alla panna, need oma 1.95 laiuse ja veits madalama mustriga veerevad rocksterist hulga paremini.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 25. 06. 2003. 08:36

tarmo kirjutas:
veits madalama mustriga veerevad rocksterist hulga paremini.
ja loodetavasti ei loobi sedasi liiva üles.............krt juhtusin ühe selli sabas sõitma kellel olid (vähemalt tundus nii) rockserid all, ja kruusal loopis sedasi liiva silmevahele et päris tegu oli nägemisega :evil: ,
ei julgenud prille ette panna sest kartsin et need lähevad ruttu soppa täis.

rainer
Rattur
Postitusi: 47
Liitunud: 21. 04. 2003. 13:25

Postitus Postitas rainer » 25. 06. 2003. 08:48

Sõitsin ise ka jet s-ga ja polnud mingeid probleeme ei pidamisega ega veeremisega. Rajaga ei saa ka nuriseda kuigi väheke tuska tegi see, et lühikese distantsi sõitjad jäid kõige valusama kohapel ette.(oli selline pikk porine ja pehme kruusaga teelõik) Mõnest hakks päris kahju, kui täiege porist ja veest läbi panid nii,et vesi ülepea käis. Aga mis sa hädaga teed, kui teel aiuselt sõitjaid ees.
Töötegemisest gruppides niipalju,et üle mitme maratoni oli selline juhus kus vastutuule otsal eessõitvat gruppi jälitades ning lõpuks see kätte saades tänati tubli töö eest. (tänaja oli see kes ise ka tööd tegi)

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 25. 06. 2003. 09:10

rainer kirjutas: Töötegemisest gruppides niipalju,et üle mitme maratoni oli selline juhus kus vastutuule otsal eessõitvat gruppi jälitades ning lõpuks see kätte saades tänati tubli töö eest. (tänaja oli see kes ise ka tööd tegi)
Töötegemistest võiks jällegi heietama jääda aga tänusõna võiks ikka öelda kui vaevanägijast lõpus möödud :roll:

Ja see lõik koos matkajatega.................juhtus nii et metsast välja sõites kruusale, vajutasin pöördeid juurde ning mõne aja pärast tagasi vaadates ei näinud ühtegi väikest numbrit järgi tulemas....krt ehmatasin päris ära et äkki olen valesti pannud kusagilt....jäin vahepeal peaaegu seisma ,kui siis mõne aja pärast nägin ühte väiksemat numbrit tulemas oli kergendus suur :wink:

Vasta

Mine “Eesti võistlused”