Pähklimäe singletrack

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Pähklimäe singletrack

Postitus Postitas tarmo » 08. 06. 2003. 16:10

Kolmapäeval, 11.06, toimub Sakus MTB eraldistardi võistlus "Pähklimäe Singletrack 2003". Üritus toimub Merida Cup osavõistlusena, mille raja on hoole ja armastusega ettevalmistanud Porter Racingu Rajategemise brigaad. Rada lookleb pähklisalu varjus olevatel küngastel ja metsa all ning on 99% singletrack. Kuigi meie kodukant ei oma selliseid kohti mida kaartidel tähistatakse pruuni värviga, ei ole tegemist kerge rajaga ja pakub kindlasti naudingut neile ,kes armastavad tehnilist rada ja nikerdamist.
Võistlus peetakse eraldistardina, kuna rajale ei mahu palju sõitjaid korraga ja pole lihtsalt möödumisvõimalusi. Sõidu pikkus 4 x 2,7 km, mis teeb umbes 35 min sõitu.
Kel aega ja tahtmist, tulge pane ennast proovile, sest enamusel sõitjatel peaks olema aeg seal maal, kus treenitus lubab intensiivsemat liigutamist ka nädala sees.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 06. 2003. 10:49

Kuda see rada kummivaliku osas on. Kas speedmaxiga saab hakkama.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 09. 06. 2003. 12:38

Mati kirjutas:Kuda see rada kummivaliku osas on. Kas speedmaxiga saab hakkama.
vabalt saab.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Re: Pähklimäe singletrack

Postitus Postitas Oliver » 09. 06. 2003. 13:18

tarmo kirjutas:Rada lookleb pähklisalu varjus olevatel küngastel ja metsa all ning on 99% singletrack.
See on tõenäoliselt päris huvitav üritus. Kahjuks see nädal mulle üldse ei sobi :( , igal teisel oleksin kindel tulija. Kus asub pähklisalu, kas see rada on ka hiljem tuvastatav?

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 06. 2003. 13:22

tarmo kirjutas:
Mati kirjutas:Kuda see rada kummivaliku osas on. Kas speedmaxiga saab hakkama.
vabalt saab.
Aga kui nüüd vihma ladistab paar päeva?
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 09. 06. 2003. 14:44

to tarmo:

mh. tunnen seda saku kanti suht hästi. Kas rada on selles metsas, mis jääb saku ja endise sõjaväeosa vahele. Kui jah, siis ma imestan, et sa meid sinna ei viinud, kui mee u. kuu tagasi siin veloclubersitest 9-se pundi kokku ajasime ja saku kanis sõitmas käisime ja sealt kõrvalt mööda sõitsime. :?:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Pähklimäe singletrack

Postitus Postitas tarmo » 09. 06. 2003. 15:52

Amatöör kirjutas: Kus asub pähklisalu, kas see rada on ka hiljem tuvastatav?
ma võin sulle teinekord näidata seda kui sa kolmapäeval tulla ei saa. hiljem paneme oma kodukale rajakirjelduse ülesse, katsume nii täpse teha kui võimalik.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 09. 06. 2003. 15:55

Mati kirjutas:
tarmo kirjutas:
Mati kirjutas:Kuda see rada kummivaliku osas on. Kas speedmaxiga saab hakkama.
vabalt saab.
Aga kui nüüd vihma ladistab paar päeva?
kiirused ei suured sel rajal. olulist rolli mängib vähemalt poolel osal rajast sinu oskus kiiresti nikerdada - õige ülekanne, kurvitehnika, pidurdamine/kiirendamine jne...
kasutada tuleks kummi, mis metsas kurvides peaks. lahtist liiva ega mulda pole.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 09. 06. 2003. 15:58

muaddib kirjutas:to tarmo:

mh. tunnen seda saku kanti suht hästi. Kas rada on selles metsas, mis jääb saku ja endise sõjaväeosa vahele. Kui jah, siis ma imestan, et sa meid sinna ei viinud, kui mee u. kuu tagasi siin veloclubersitest 9-se pundi kokku ajasime ja saku kanis sõitmas käisime ja sealt kõrvalt mööda sõitsime. :?:
me sõitsime sealt mööda küll, asfaldit mööda. metsa ei viinud teid sellepärast, et magusamat osa rajast ei olnud siis veel olemas...

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 06. 2003. 16:00

tarmo kirjutas:kiirused ei suured sel rajal. olulist rolli mängib vähemalt poolel osal rajast sinu oskus kiiresti nikerdada - õige ülekanne, kurvitehnika, pidurdamine/kiirendamine jne...
kasutada tuleks kummi, mis metsas kurvides peaks. lahtist liiva ega mulda pole.
tänud, üritan laekuda.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 09. 06. 2003. 16:08

mis kell üritus algab :?: Mis maksab :?:

Võibolla laekuks isegi, kuigi nikerdamine on suht vastukarva. Aga ratas vaja Sakku remonti viia niikuinii, miks mitte siis enne veel natuke lõhkuda :D
Velokluuberid võiks suurema mansaga kohe tulla. Pääskülast ja Männikult ju 15 mintsa vaid.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 06. 2003. 16:13

muaddib kirjutas:mis kell üritus algab :?: Mis maksab :?:
Info siin
Viimati muutis Mati, 09. 06. 2003. 16:30, kokku muudetud 2 korda .
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 09. 06. 2003. 16:15

muaddib kirjutas:mis kell üritus algab :?: Mis maksab :?:

Võibolla laekuks isegi, kuigi nikerdamine on suht vastukarva. Aga ratas vaja Sakku remonti viia niikuinii, miks mitte siis enne veel natuke lõhkuda :D
Velokluuberid võiks suurema mansaga kohe tulla. Pääskülast ja Männikult ju 15 mintsa vaid.
Võiks ja terve V.C.E pundiga peale lennata kes saaxid tulla. Olex tore. Kohalikud vaatavad et ooh jube mis profid sealt tulevad. :wink:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 09. 06. 2003. 16:17

"kohalikud" piirduvad vist vaid Porteri gangiga vaid :D
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
Lauri T
Rattur
Postitusi: 246
Liitunud: 16. 05. 2003. 15:49

Postitus Postitas Lauri T » 09. 06. 2003. 21:57

käisin täna piilumas seda pähklimäe rada.. kas see on see, mis on kollaste lintidega tähistatud? mingi jupi rada sealt küngastelt leidsin, mis oli kollaste lintidega tähistatud. aga 2,7 km pikkust rada ma ei leidnud.. lühem jupp oli.. siis kaotasin kollased paelad silmist.. väga hoolega ei otsind kah..

aga rada on minu meelest vägev. vihma oli natuke just sadanud, kui käisin ja speedmaxiga polnud häda midagi. sõitsin oma haige jalaga küll aeglaselt, aga arvan, et speedmaxiga kannatab vabalt sõita ka väheke märjema ilmaga. selline tavaline kõva metsaraja põhi on.. ja juurikaid leidsin ka.. need on märjast peast muidugi mõnusalt libedad..

ise kolmapäeval ei võistle, aga tulen arvatavasti ikka kohale.. uurin rada, teen pilti ja vaatan, kuidas ässad :) nikerdavad.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 06. 2003. 22:22

muaddib kirjutas:"kohalikud" piirduvad vist vaid Porteri gangiga vaid :D
võtavad esimesed 6-7 kohta, linnast tulnud ässad jagelevad tabeli tagaotsas omavahel... :lol:
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 10. 06. 2003. 07:15

Lauri T kirjutas:käisin täna piilumas seda pähklimäe rada.. kas see on see, mis on kollaste lintidega tähistatud? mingi jupi rada sealt küngastelt leidsin, mis oli kollaste lintidega tähistatud. aga 2,7 km pikkust rada ma ei leidnud.. lühem jupp oli.. siis kaotasin kollased paelad silmist.. väga hoolega ei otsind kah...
need praegused kollased lindid sai pandud siis kui rada tegime. et ise ka aru saaks kust rada läheb :idea:
korraliku tähistuse teeme täna.

kba
Testisõitja
Postitusi: 17
Liitunud: 18. 02. 2003. 11:58

Postitus Postitas kba » 10. 06. 2003. 08:08

veloman32 kirjutas:
muaddib kirjutas:mis kell üritus algab :?: Mis maksab :?:
Võiks ja terve V.C.E pundiga peale lennata kes saaxid tulla. Olex tore. Kohalikud vaatavad et ooh jube mis profid sealt tulevad. :wink:
Eks me kohalikud tuleme kõiki neid kirevaid röivaid ja importrattaid kaema. :D :D :D

Kba
Porter lifts your ranking.

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 10. 06. 2003. 08:36

tarmo kirjutas:
Mati kirjutas:Kuda see rada kummivaliku osas on. Kas speedmaxiga saab hakkama.
vabalt saab.
vaadates aknast välja... võiksin soovitada midagi rohkemat kui speedmax, pinnas on savine ja on ka juurikaid, nii et kui on märg, siis võib sellega raske olla. Kiirus ei tule eriti suur, nii et veeremise vahe ei tohiks olla märgatav.

rajameister

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 10. 06. 2003. 08:40

veloman32 kirjutas: Kohalikud vaatavad et ooh jube mis profid sealt tulevad. :wink:
... :twisted:

Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 11. 06. 2003. 07:18

nii, praeguse seisuga võiks tulla küll, kuigi mulle nikerdamine ei istu, aga noh vaheldus. Kas rada on tehniliselt võrreldav pirita maximusega. Siis tean mida oodata. :evil:
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 11. 06. 2003. 08:00

muaddib kirjutas:nii, praeguse seisuga võiks tulla küll, kuigi mulle nikerdamine ei istu, aga noh vaheldus. Kas rada on tehniliselt võrreldav pirita maximusega. Siis tean mida oodata. :evil:
teatud sarnasusi on kindlasti, kurvide osas just. aga aeglasem on kindlasti.

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

Postitus Postitas jaan » 11. 06. 2003. 09:15

Ehee, käisin seal eile sõitmas, kohtusin mingi grupiga,ilmselt Porterracing, nägin kuidas minu ees üks nendest kaks kummi korraga katki sõitis, ise sõitsin ainult ühe kummi katki, sain kasutada pumpa mis mu kummi tühjemaks tegi ja toitsin sadu sääski :) Rada oli väga lahe(tänud ehitajatele) - midagi sellist võiks u 30km olla, ohhooo, vot see võtaks läbi ja mitte ainult jalad.

Tõsi ma ise ei ole veel päris kindel kas täna sõitma lähen(ravin põlvi ja kui nad õhtul valutavad siis ei lähe kuhugi) aga kõigil teistsel soovitan küll.

Muide sinised prillid sellel rajal ei ole hea mõte, kollane ja roheline sulavad kokku.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 11. 06. 2003. 09:20

jaan kirjutas:Ehee, käisin seal eile sõitmas, kohtusin mingi grupiga,ilmselt Porterracing, nägin kuidas minu ees üks nendest kaks kummi korraga katki sõitis, ise sõitsin ainult ühe kummi katki, sain .
Mis värk on, tarmo :?:

Minu saku-connectionid väitsid ka et seal ennegi hulgaliselt kumme purustatud :?
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

Postitus Postitas jaan » 11. 06. 2003. 09:33

muaddib kirjutas: Mis värk on :?:
Tõsine singletrack :)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 11. 06. 2003. 09:38

Käisin minagi kahe tuttavaga rada kaemas - väga mõnus oli. Üks kummilõhkumise koht seal jah. Väiksem auk pinnases, kus ühes ääras teravama ääraga paekivi. Kuna selle koha peal kiirus rada arvestades üks suurematest, siis kummi purunemise tõenäosus päris suur. Isegi panin sealt esimese ringi ajal täiega üle, kuid õnneks jäid kummid terveks (Rockster) Aga muidu, on rada väga huvitav ja piisavalt raske.

To Jaan - Sa andsid mulle pisavalt inspiratsiooni uue pumba ostmiseks. Kui ikka pidasid silmas seda pumpa, mille laenas Sulle tüüp Meridaga.

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

Postitus Postitas jaan » 11. 06. 2003. 10:03

Rivo kirjutas: To Jaan - Sa andsid mulle pisavalt inspiratsiooni uue pumba ostmiseks. Kui ikka pidasid silmas seda pumpa, mille laenas Sulle tüüp Meridaga.
Ma laenutaja ratast tähele ei pannud aga mul oli viburaamiga corratec. Igal juhul oma pumbaga(mis oli kaks kummi lõhkunud ratturi käes) sain ma ruttu kummi täis ja siis kuulsin kurjakuulutavat sisinat :)

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 11. 06. 2003. 10:08

Ma laenutaja ratast tähele ei pannud aga mul oli viburaamiga corratec. Igal juhul oma pumbaga(mis oli kaks kummi lõhkunud ratturi käes) sain ma ruttu kummi täis ja siis kuulsin kurjakuulutavat sisinat :)[/quote]

Siis mina jah.

kba
Testisõitja
Postitusi: 17
Liitunud: 18. 02. 2003. 11:58

Postitus Postitas kba » 11. 06. 2003. 10:33

jaan kirjutas:Ehee, käisin seal eile sõitmas, kohtusin mingi grupiga,ilmselt Porterracing, nägin kuidas minu ees üks nendest kaks kummi korraga katki sõitis, ise sõitsin ainult ühe kummi katki.


Minu andmetel ei ole ükski Porter Racingu liikmetest sellel rajal ühtegi kummi suutnud katki sõita- olin ka ise eile seal. Loodetavasti ei sõnunud just ära.
:wink: Küll on sellel peaastandikul aga lõhkunud kumme hulgaliselt teisi tegelasi- ikka juhtub motosport. :)
Porter lifts your ranking.

kba
Testisõitja
Postitusi: 17
Liitunud: 18. 02. 2003. 11:58

Postitus Postitas kba » 11. 06. 2003. 10:44

jaan kirjutas:Rada oli väga lahe(tänud ehitajatele) - midagi sellist võiks u 30km olla, ohhooo, vot see võtaks läbi ja mitte ainult jalad.
Arvestades, et suures osas ei olnud seda rada veel kevadel olemaski (sai teine sisse lõigatud/saetud/sõidetud/märgitud), siis jääb taoline 30 km rada Põhja- Eestis arvatavasti veel unistuseks. :( Küll aga on see "tiba" suuremal kujul täitsa reaalsus Haanjas, kus singeltracke jalaga segada. Siinkohal suured tänud Silverile ja Ivole, kes need üles leidnud, ühendanud ja ka Porteri huvilistele tutvustanud
:D

Üks lõikajatest/saagijates/sõitjatest/märkijates
Porter lifts your ranking.

kba
Testisõitja
Postitusi: 17
Liitunud: 18. 02. 2003. 11:58

Postitus Postitas kba » 11. 06. 2003. 10:47

kba kirjutas: Küll on sellel peaastandikul aga lõhkunud kumme hulgaliselt teisi tegelasi- ikka juhtub motosport. :)

S.t siis ikka paeastandikul.
Porter lifts your ranking.

Kasutaja avatar
jaan
Rattur
Postitusi: 45
Liitunud: 24. 04. 2003. 20:36

Postitus Postitas jaan » 11. 06. 2003. 11:02

kba kirjutas: Minu andmetel ei ole ükski Porter Racingu liikmetest sellel rajal ühtegi kummi suutnud katki sõita- olin ka ise eile seal. Loodetavasti ei sõnunud just ära.
:wink: Küll on sellel peaastandikul aga lõhkunud kumme hulgaliselt teisi tegelasi- ikka juhtub motosport. :)
Ups, vabandust siis, ei tahtnud Porteri mainet rikkuda, lihtsalt kuna see grupp paistis üksteist tundvat ja osa neist tegeles rajaehitusega, siis tegin omad(paistab et valed) järeldused :)

kba
Testisõitja
Postitusi: 17
Liitunud: 18. 02. 2003. 11:58

Postitus Postitas kba » 11. 06. 2003. 11:36

jaan kirjutas: Ups, vabandust siis, ei tahtnud Porteri mainet rikkuda, lihtsalt kuna see grupp paistis üksteist tundvat ja osa neist tegeles rajaehitusega, siis tegin omad(paistab et valed) järeldused :)
Ei häda :D :D :D
Porter lifts your ranking.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 11. 06. 2003. 11:51

lugupeet korraldajad, tooge siis ka mingi 10x10 m ekraan raja äärde, et ühe silmaga eesti-horvaatia mängu näeks :D :D :D
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 11. 06. 2003. 12:18

muaddib kirjutas:lugupeet korraldajad, tooge siis ka mingi 10x10 m ekraan raja äärde, et ühe silmaga eesti-horvaatia mängu näeks :D :D :D
Muideks täiesti teostatav oleks... ca 4 meetrise ekraaniga. Oled nõus finantseerima ? :D :lol:
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 11. 06. 2003. 12:25

Kas Sakus/pähklimäel sajab :?:
Helsingi radar näitab kahtlaseid pilvi :roll:
http://www.meteo.helsinki.fi/Porthania.html

Pikk
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 18. 02. 2003. 14:06

Postitus Postitas Pikk » 11. 06. 2003. 12:41

mart kirjutas:Kas Sakus/pähklimäel sajab :?:
Helsingi radar näitab kahtlaseid pilvi :roll:
http://www.meteo.helsinki.fi/Porthania.html
vähemalt siiamaale pole sadand kuid nii tunnike tagasi tõmbus taevas kahtlaselt pilve küll.
Pikk

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 11. 06. 2003. 12:51

jaan kirjutas:Ehee, käisin seal eile sõitmas, kohtusin mingi grupiga,ilmselt Porterracing. Rada oli väga lahe(tänud ehitajatele) - midagi sellist võiks u 30km olla, ohhooo, vot see võtaks läbi ja mitte ainult jalad.
Täname kiidusõnade eest! :) Nagu mainitud, tehti see rada nö. "mitte kuhugile" käepäraste vahenditega ja töömahukusega vaid ajalises mõttes. Tahaksin sellega vihjata, et kellel on kodukandis silma jäänud perspektiivseid kohti :idea: ... Tõmmake raginaga metsa ja kui rada valmis, kutsuge tutvuma. Mingid nädalasisesed võistlused võiks toimuda just sellistel radadel ja sellisel algatusel. annan.teada@porterracing.ee ootab :!:
Viimati muutis N, 11. 06. 2003. 12:58, muudetud 1 kord.
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 11. 06. 2003. 12:53


Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 11. 06. 2003. 21:14

Nii, Merida Cup raames nüüd siis antud rada läbitud ja peab ütlema suure tänu Porteri poistele laheda raja eest. Samas andis see rada mulle selge signaali, et "mees mine tee rohkem metsas trenni". Võhma jäi ülegi, aga seda va nikerdamisoskust jäi vajaka. Samas oli tõenäoliselt ka Speedmax "nati" vale valik :( . Tundub, et vähemalt minu jaoks on see rada nagu naine - et täit mõnu kätte saada peab esialgu lähenema rahulikult ja õrnalt :lol: (nooremad lugejad ärge vaevake pead, kõik tuleb omal ajal :wink: ). Toda rada külastan tõenäoliselt mõned korrad veel :) , loodan et märgstus säilib.

Krt, krt, krt, alles nüüd (kell 23.05) märkasin, et mul tagumisel jooksul kodar läind :shock: . Krt teab kaua ma seda "jõu- ja klotsikulutussõitu" siis tegin :? . Samas järjekordne võimalik märk raja tõsidusest :) .
Viimati muutis Mati, 12. 06. 2003. 08:59, muudetud 1 kord.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3805
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Postitus Postitas mart » 12. 06. 2003. 00:37

N kirjutas:
jaan kirjutas:Ehee, käisin seal eile sõitmas, kohtusin mingi grupiga,ilmselt Porterracing. Rada oli väga lahe(tänud ehitajatele) - midagi sellist võiks u 30km olla, ohhooo, vot see võtaks läbi ja mitte ainult jalad.
Täname kiidusõnade eest! :) Nagu mainitud, tehti see rada nö. "mitte kuhugile" käepäraste vahenditega ja töömahukusega vaid ajalises mõttes.
Omalt kah tänud rajameistrile. Tahtsin seekord tähistatud metsasõitu proovida. Vänderdasin raja läbi enne vihma ja mandaati, lihvisin ka paekivi laskumist. Rada meeldis, väga meeldis. Aga 32x590mm madalmustri kummid, 52 suurim esihammas (asi läbimõõdus, rada nagunii mulle tolle kasutamist ei võimaldanud) ja 175mm vändad sellele rajale kohe mitte ei sobinud. Oli kohti, kus sõitsin kas hammaka või väntade peal :P . Ja siis hakkas veel sadama :( ja? tulid 3" laiuste hõrekummidega rattad platsile?Seekord loobusin, aga olen rahul.
Viimati muutis mart, 12. 06. 2003. 08:52, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Postitus Postitas Andrus K » 12. 06. 2003. 08:18

Mati kirjutas:Nii, Merida Cup raames nüüd siis antud rada läbitud ja peab ütlema suure tänu Porteri poistele laheda raja eest. Samas andis see rada mulle selge signaali, et "mees mine tee rohkem metsas trenni". Võhma jäi ülegi, aga seda va nikerdamisoskust jäi vajaka. Samas oli tõenäoliselt ka Speedmax "nati" vale valik :( . Tundub, et vähemalt minu jaoks on see rada nagu naine - et täit mõnu kätte saada peab esialgu lähenema rahulikult ja õrnalt :lol: (nooremad lugejad ärge vaevake pead, kõik tuleb omal ajal :wink: ). Toda rada külastan tõenäoliselt mõned korrad veel :) , loodan et märgstus säilib.
Rada oli tõeliselt lahe. Ilmselt minu ahvivaimustus tingitud ka sellest, et praktiliselt esimest korda sellelaadsell võistlusel. Siinani vaid TEC-i laadsed üritused. Kuid pähklimäe sõit tuletas meelde, et MTB-d tuleb aeg-ajalt ka sihtotstarbeliselt kasutada.

Kindlasti toon omi semusid sinna millalgi sõitma.
Oma "kummivalikuga" jäin rahule :D sest need ainukesed ja polnd viga.
Viga oli minus, sest jäin esimesele mehele :oops: u. 15 min alla.

Ja miks nii vähe võistlejaid oli (15-20 ?), vihma kardate või ???

Tundub, et minu jaoks oli see rada ka nagu naine ... keskkooliajal. Ilus, salapärane ja ohtlik. Nüüdseks kogunenud kogemused peaks lubama kiiremat ja julgemat rünnakut :D :D :D

sest oma häbiks tunnistan, et paekivine laskumine ja sellele eelnenud tõus ja laskumine - kokku u. 30 meetrit sai ratas käeõrval joostud. Alalhoidlik :?

Protokolli veel näha pole kusagil, aga vist päris viimaseks ei jäänud.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
silver
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 13. 04. 2003. 16:55

Postitus Postitas silver » 12. 06. 2003. 08:48

Järgmine nädal olen Tallinnas, peaks kah raja üle vaatama ;)
Täitsa huvitab mida te Porteri mehed seal kokku olete ehitanud.

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 12. 06. 2003. 08:53

tähistage palun see rada ära, kasvõi tehes puudele mingid märgid. palun.

tahaks seda juulis minna sõitma. varem ei jõua :cry:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 12. 06. 2003. 09:01

circus kirjutas:tähistage palun see rada ära, kasvõi tehes puudele mingid märgid. palun.

tahaks seda juulis minna sõitma. varem ei jõua :cry:
õige mõte. ehk leidub Porteri eelarves ruumi purgile värvile ja pintslile. kui kohalikud arusaamad sealkandis muidugi lubavad taolist märgistust.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 12. 06. 2003. 09:05

silver kirjutas:Järgmine nädal olen Tallinnas, peaks kah raja üle vaatama ;)
Täitsa huvitab mida te Porteri mehed seal kokku olete ehitanud.
silver, anna kindlasti teada kui sa tuled. teeme koos ühe tiiru.

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 12. 06. 2003. 09:07

circus kirjutas:tähistage palun see rada ära, kasvõi tehes puudele mingid märgid. palun.

tahaks seda juulis minna sõitma. varem ei jõua :cry:
Eks selle raja kirjeldus ja raja asukoha täpne selgitus tuleb ka meie kodukale üles. Võistlusmärgistuse (ja üldse igasuguse märgistuse) eemaldasime eile hilisõhtul. Nii, et üks 15-st mehest kes kohal käisid tasub giidiks kaasa kutsuda, kui ise pole enne sõitnud.

Kahju muidugi, et kaassõitjad, kes üks päev varem spionaazi käisid tegemas kohale ei ilmunud, vihmaga oli asi isegi põnevam, mets süngem ja kivid libedamad! :D
Porter Lifts Your Ranking

N
Testisõitja
Postitusi: 520
Liitunud: 07. 02. 2003. 10:00

Postitus Postitas N » 12. 06. 2003. 09:19

silver kirjutas:Järgmine nädal olen Tallinnas, peaks kah raja üle vaatama ;)
Täitsa huvitab mida te Porteri mehed seal kokku olete ehitanud.
Käepäraste vahenditega 2,7 km-ne ring 70% nikerdamist sarvedevaenulikul juurikate ja kividega metsaalusel. Kui tulemas oled anna teada! Teeme väikse tuuri..
Porter Lifts Your Ranking

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Postitus Postitas UrmasL » 12. 06. 2003. 09:24

N kirjutas:Käepäraste vahenditega 2,7 km-ne ring 70% nikerdamist sarvedevaenulikul juurikate ja kividega metsaalusel. Kui tulemas oled anna teada! Teeme väikse tuuri..
Ma ütleks, et mind küll sarved ei seganud. Pigem olid mõnes kohas lausa abiks. Aga eks palju ole kinni sõidustiilis. Kes ikka väga lenksuga vehib ja napikaid harrastab, siis see võib küll võssa kinni jääda.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 12. 06. 2003. 09:34

N kirjutas:... 70% nikerdamist sarvedevaenulikul juurikate ja kividega metsaalusel...
Jep sai ka ise rajapuhastamisse panus tehtud kui üks hetk sarve taha üks nii 3-4 cm jämedune tüveke jäi, seekord võitsin mina :D . Kuigi üldiselt ei kurdaks ka sarvede segavuse üle antud rajal. Mul pigem see user error rohkem segamas.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Vasta

Mine “Eesti võistlused”