mõnuained

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Vasta
baddog
Rattur
Postitusi: 145
Liitunud: 15. 04. 2004. 00:56

mõnuained

Postitus Postitas baddog » 06. 02. 2005. 18:59

Tekkis küsimus, et kas kergemad mõnuained annavad väga tunda sporti tehes. Silmas pean momendil ma snuff'i (nuusktubakat)ja väikeses koguses alkohol(mõnel nädalavahetusel paar õlut).

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: mõnuained

Postitus Postitas mart » 06. 02. 2005. 19:40

baddog kirjutas:Tekkis küsimus, et kas kergemad mõnuained annavad väga tunda sporti tehes. Silmas pean momendil ma snuff'i (nuusktubakat)ja väikeses koguses alkohol(mõnel nädalavahetusel paar õlut).
Kui sa Cooperi testis läbid 3,5km ja lõuatõmmet teed niimitu korda kui on su vanus, siis snuffi ja tarbi õlut edasi. Kui tulem on nõrgem, siis on aeg omad järedused teha.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
UrmasL
Testisõitja
Postitusi: 2042
Liitunud: 10. 02. 2003. 08:58

Re: mõnuained

Postitus Postitas UrmasL » 06. 02. 2005. 19:56

mart kirjutas: Kui tulem on nõrgem, siis on aeg omad järedused teha.
Mul on aeg siis järeldusi teha.... :?

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: mõnuained

Postitus Postitas dr Holden » 06. 02. 2005. 19:59

mart kirjutas: .... ja lõuatõmmet teed niimitu korda kui on su vanus, siis snuffi ja tarbi õlut edasi. Kui tulem on nõrgem, siis on aeg omad järedused teha.
Mis ma nüüd teen siis :?, mu elu rekord lõuas on 30 korda, saavutatud aastal 1986, hetkel suudan teha umbes 5 lõuga :oops:. Narkoootikume ja tubakat ei tarbi (y) , kas enam õlut ka ei või juua, või suudan õllest loobudes kohe 37 lõuga panna. Või sain millestki valesti aru :?:

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Re: mõnuained

Postitus Postitas KristjanS » 06. 02. 2005. 20:01

UrmasL kirjutas:
mart kirjutas: Kui tulem on nõrgem, siis on aeg omad järedused teha.
Mul on aeg siis järeldusi teha.... :?
no cooperi jookseb ilusti ära aga lõuatõmbamine....pean vist pensile minema...... :shock:
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: mõnuained

Postitus Postitas mart » 06. 02. 2005. 20:32

holden kirjutas:mu elu rekord lõuas on 30 k... aastal 1986... Või sain millestki valesti aru :?:
Baddog on end tutvustanud (mõnuainete huvilise, spordilembese) õpilasena. Õpilane EV-s on vanuses 7-20. Sealt ka minu pakutud lõuatõmbe numbrid :D. Teadmiseks *penskaritele*, et ca 50% tänastest õpilastest ripub kangil nagu *märg pesu* st ei suuda kordagi end ülesse tõmmata. :shock: Olen kuskilt lugenud, et üliparas lõuakordade arv *penskaritele* oleks: kaal jagatud 4-ga.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3031
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: mõnuained

Postitus Postitas tarmo » 06. 02. 2005. 20:36

mart kirjutas: Olen kuskilt lugenud, et üliparas lõuakordade arv *penskaritele* oleks: kaal jagatud 4-ga.
sellega ka ei mängi välja. kaal jagatud kümnega, siis äkki kuidagi veab välja :oops: , aga pole päris kindel. võtaks parem kangiga küki aluseks :wink:

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Re: mõnuained

Postitus Postitas dr Holden » 06. 02. 2005. 20:44

mart kirjutas: Olen kuskilt lugenud, et üliparas lõuakordade arv *penskaritele* oleks: kaal jagatud 4-ga.
Ikka ei klapi, mida kergem vend, seda rohkem peaks loogiliselt lõuga tõmbama. Kui enne oli minu "õige number" 37, siis nüüd langes kohustus 23 lõua peale - ikkagi ei suuda üle 5 teha :oops: . Äkki laseb mart veel latti alla. Ja mida see lõuatõmbamiste arv tegelikult määrab? On ju olemas miljon muud näitajat, mille alusel võin endale lauba õdaku mõne õlle lubada - näiteks täna suuskadel sõidetud 51 km ja kulutatud 3500 kcal. :D

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 06. 02. 2005. 20:49

klge mehed.sulandume tasapisi teemasse tagasi. Arvan et mõned õlled nädalavahetusel ei tee midagi. Peaks ju normaalne olema et laupäeva õhta pärast trenni saunas väike õlu tehakse. Nuusktubaka kohta ei oska aga miskit tarka kosta :roll: .
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 06. 02. 2005. 20:54

Paar õltsi nädalavahetusel teeb ainult head :wink: . Sporti pole nagu vist mõtet ilma väikse õlleta tehagi (va kui oled veinisõber :) ).
Nuusktubakas on nagu iga tubakas, ehk erguti. See omab pigem lühiajalist ergutavat (st positiivset efekti). Pikemaajalise tarbimise mõju osas ei oska kosta, kuna ise tarbin harva. Nina kipub ära lõhkuma (kuivatab).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

baddog
Rattur
Postitusi: 145
Liitunud: 15. 04. 2004. 00:56

Postitus Postitas baddog » 06. 02. 2005. 20:58

käies pidudel kust koju jõudes isegi aluspüksid ja sokid haisevad ilge suitsu järgi ja siis hommikul trenni tegema minna, siis on tunda küll et kops on ilgelt koos ja hingamisega raskused(ise ei suitseta)

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: mõnuained

Postitus Postitas mart » 06. 02. 2005. 21:29

tarmo kirjutas: võtaks parem kangiga küki aluseks :wink:
Annan loobumisvõidu, kuna jalalihas on suht lahja.
Ei tea täpselt, mis on tänapäevane kangiga kükk (ju on miski jalalihaste taseme kontroll). Aga tean/tunnen, et igal järgneval aastal, kangiga iseenda raskust sirgetele kätele tõstes, ägisen aina rohkem. :cry: Kuna pensionile minek on veel kaugel, siis omajaoks püüan säilitada (vanust jälgides) neid tagasihoidlikke (millega üllatuslikult kaasnesid I-III koha diplomid) kesk-ja kõrgkooli tulemusi, mis kergejõustikus, ujumises, riistvõimlemises,laskmises ja ratsutamises mulle osaks said.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

peeter009
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 11. 05. 2004. 17:56

Postitus Postitas peeter009 » 06. 02. 2005. 21:49

ega paar õlut tõesti midagi halba tee, kui just iga päev ei joo :D
ja snuff ei tohiks ka eriti palju mõjutada, vähemalt mitte nii palju kui suitsetamine. muidugi oleneb ka sellest, mis tasemel tahad rattasõidus olla: kui eesmärk igal võistlusel eesotsas olla, siis pead küll ainult spordile pühenduma ja õllejoomise maha jätma :D

ega ma ise ka just õllevihkaja pole, kuid samas pole ka kõva võistleja :roll:
Söidame mönuga

Kristiano
Rattur
Postitusi: 292
Liitunud: 15. 10. 2004. 17:59

Re: mõnuained

Postitus Postitas Kristiano » 06. 02. 2005. 22:02

mart kirjutas:...mis kergejõustikus, ujumises, riistvõimlemises,laskmises ja ratsutamises...
'
...toohoh superman :shock: Puha klassikalised alad.

velosipedist
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 21. 07. 2003. 16:17

Postitus Postitas velosipedist » 06. 02. 2005. 22:13

no otepää spordikooli omad võtavad kõik snusi vist... (ei ole snuff nimetust küll kuulnud...) nii ratturid kui suusatajad ja jaak mae olevat ka juba väga pikka aega snusi sõltlane...
ise ei tarbi aga vaadates nende snusi meeste tulemusi siis on küll raske märgatavat negatiivset seost märgata... mõni vend on maanteevõistluste ajal isegi snusi huule alla pannud :?

Kasutaja avatar
mart
Rattur
Postitusi: 3802
Liitunud: 04. 04. 2003. 13:47

Re: mõnuained

Postitus Postitas mart » 06. 02. 2005. 22:20

Kristiano kirjutas:
mart kirjutas:...mis kergejõustikus, ujumises, riistvõimlemises,laskmises ja ratsutamises...
'
...toohoh superman :shock: Puha klassikalised alad.
Sovjeti ajal polnud ju kodus arvutit ja internetti (täppisarvutus tehti lükatiga :wink: ) Vaba aega, mida oli kamaluga, pidi miskit moodi sisustama. Seetõttu sai koos spordihuvilistega sõpradega miski spordiala ette võetud. Kuna sai himuga rassitud, sai ka mingeid tulemusi.
Tööpaeval, kui ilm ilus, sõidan 5 km. Puhkepäeval olen korduvalt teinud lausa 7 km.

peeter009
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 11. 05. 2004. 17:56

Postitus Postitas peeter009 » 06. 02. 2005. 22:21

velosipedist kirjutas:no otepää spordikooli omad võtavad kõik snusi vist... (ei ole snuff nimetust küll kuulnud...)
kui olen asjast õigesti aru saand, siis snuff on selline pruun pulber, mida tõmmatakse ninna ja snus on mokatubakas nii puruna kui ka padjakestena ja see pannakse igeme ja huule vahele.

kuid snusist ollakse samamoodi sõltlased nagu suitsetamisestki, kuid sellise vahega, et see ei riku kopse ja seega saad sporti ikka edasi teha :D
Söidame mönuga

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 06. 02. 2005. 22:22

velosipedist kirjutas:no otepää spordikooli omad võtavad kõik snusi vist... (ei ole snuff nimetust küll kuulnud...) nii ratturid kui suusatajad ja jaak mae olevat ka juba väga pikka aega snusi sõltlane...
ise ei tarbi aga vaadates nende snusi meeste tulemusi siis on küll raske märgatavat negatiivset seost märgata... mõni vend on maanteevõistluste ajal isegi snusi huule alla pannud :?
kui nüüd snuffist-snusist rääkida siis samahästi võib sinna moka alla sõnnikut panna...
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Melka
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 26. 09. 2004. 00:21

Postitus Postitas Melka » 06. 02. 2005. 22:29

velosipedist kirjutas:no otepää spordikooli omad võtavad kõik snusi vist... (ei ole snuff nimetust küll kuulnud...) nii ratturid kui suusatajad ja jaak mae olevat ka juba väga pikka aega snusi sõltlane...
ise ei tarbi aga vaadates nende snusi meeste tulemusi siis on küll raske märgatavat negatiivset seost märgata... mõni vend on maanteevõistluste ajal isegi snusi huule alla pannud :?
Ise kasuutasin seda Ettani snusi päris palju veel paar aastat tagasi. Vorm oli kyll päris hea sel ajal aga siis oli mul tunduvalt rohkem nohu ja kurk valus. Peale maha jätmist pole enam nohu ja kurguvalu eriti olnudki. Oleneb loomulikult kui palju seda snusi ka tarbib. Ega ta pole tervislikum kui suitsetamine, suht samal tasemel.

oi
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 12. 04. 2004. 17:15

Postitus Postitas oi » 06. 02. 2005. 23:31

Ise pooldan snuffi, hea asi, kui sporti teed (võrreldes suitsuga..)
Ja nagu ma olen aru saanud, siis suur paljud sportlased teevad snuffi, snussi (Snuffi just väga paljud jalgpallurid)
Viimati muutis oi, 08. 02. 2005. 22:47, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 07. 02. 2005. 07:42

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 12:35, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Kasutaja avatar
Hanno
Rattur
Postitusi: 310
Liitunud: 31. 03. 2003. 20:17

Postitus Postitas Hanno » 07. 02. 2005. 09:06

Ermo kirjutas: Kui vaatad alt üles kuulsatele sportlastele, kes kah snuffi vms. tarbivad, siis ei ole saavutanud nad oma positsiooni mitte tänu mõnuainele, vaid tänu sihikindlale ning järjepidevale treeningule.
:idea: see tõsiasi kiputakse tõesti väga tihti unustatama. Kui mingi aine parandab tulemusi, siis seda ka tarbitakse, aga tänapäeval see pits viina ja tubakas küll enam ei ole...

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 07. 02. 2005. 09:22

veloman32 kirjutas:kui nüüd snuffist-snusist rääkida siis samahästi võib sinna moka alla sõnnikut panna...
Oled sa kindel, et tead, millest räägid? Enamusel, kes esimest korda seda pannud kunagi on, on pildi sassi keeranud. Seda ei taju enne kui liiga hilja on. Seetõttu jääbki see esimene kord paljudele viimaseks, sest mälestused on väga halvad.
Pikaajalisel tarbimisel ta ei mõju enam nii aktiivselt, keha harjub mõne nädalaga. Siis on ainus võimalus doosi kangust tõsta.
Võrdlus sõnnikuga on ikkagi vääga kohatu.

XTRace
Rattur
Postitusi: 161
Liitunud: 22. 12. 2003. 22:01

Postitus Postitas XTRace » 07. 02. 2005. 11:20

:lol: aga kas sa oled sõnnikuga proovind ;)
ka sellega on juhuseid, kus meestel pilt eest läind ja seda pea alati :lol:
mitte et oleks ise proovind :lol:

XTRace
Rattur
Postitusi: 161
Liitunud: 22. 12. 2003. 22:01

Postitus Postitas XTRace » 07. 02. 2005. 11:25

velosipedist kirjutas: jaak mae olevat ka juba väga pikka aega snusi sõltlane...
ise ei tarbi aga vaadates nende snusi meeste tulemusi siis on küll raske märgatavat negatiivset seost märgata...
kui ei oleks snussi sõltlane oleks ta veel kõvem ;)
oleks vbla MK sarja kahekordne võitja ja omaks nelja olümpiakulda ning kaheksat MM kulda. aga kuna on snussi sõltlane siis on "vaid" nii kõva kui praegu on.

ehk siis mõelge igaüks ise edasi.

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

Postitus Postitas tõeline siga » 07. 02. 2005. 12:15

Alvaro kirjutas:
veloman32 kirjutas:kui nüüd snuffist-snusist rääkida siis samahästi võib sinna moka alla sõnnikut panna...
Võrdlus sõnnikuga on ikkagi vääga kohatu.
Lõhna poolest küll mitte.

KristjanS
Rattur
Postitusi: 2833
Liitunud: 26. 04. 2003. 09:41

Postitus Postitas KristjanS » 07. 02. 2005. 13:56

tõeline siga kirjutas:
Alvaro kirjutas:
veloman32 kirjutas:kui nüüd snuffist-snusist rääkida siis samahästi võib sinna moka alla sõnnikut panna...
Võrdlus sõnnikuga on ikkagi vääga kohatu.
Lõhna poolest küll mitte.
just,seda ma tglt mõtlesingi.
"...selleks on spets vaha mis lastakse raami sisse jägendab ja vähendab kaalu..." - And it really works...
"Studies have shown that riding a bicycle everyday makes you more awesome than the general population!" - And it really works...

Velo Clubbers
Rattastuudio Jooks - muhedaim rattapood

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 07. 02. 2005. 20:26

Minu arust on ka snus paras cräpp ikka. Ma ühekorra proovind ka aind, aga rohkem ei taha, mul kammis ikka täiega ära. Läksin seinast kinni hoides peldikusse seda alt ära võtma. Lõhn on ka muidugi omaette elamus, mul trenni/klassikaaslased panevad ja ikka annab taluda seda lõhna. Nemad muidugi räägivad, et lõdvestab ja rahustab jne, aga mul poogen, saab ilma kah.
Õllega on mul isiklikult halvad suhted. Saunas ühe kerge õlle võin panna ja suudan sellest ka tglt segi jääda juba. Kui rohkem kui ühe pudeli joon, siis trennis on see kohe vääga ilusti tunda, pulss laes, jalad kinni ja higi voolab. Eelmise suve algul oli vorm väga hea, jalg oli tugev, särtsu täis ja võhma oli ka ikka küllalt. Siis sai ühel sünnipäeval üle pingutatud ja terve terve suvi andis tunda. Siis sai vastuvõetud otsus, et alkohol on mürk ja ei tohi tarbida...vähemalt suuremates kogustes ei tarbi :P .
velo.clubbers.ee

Road
Rattur
Postitusi: 219
Liitunud: 21. 05. 2003. 13:34

Postitus Postitas Road » 07. 02. 2005. 20:32

Tubli Lauri.

GK
Rattur
Postitusi: 53
Liitunud: 27. 07. 2004. 23:05

Postitus Postitas GK » 08. 02. 2005. 21:55

Kõik oleneb sellest kui kõrged on su eesmärgid...

Tahad Eestis kimada? Siis usun, et vahest väike õlle ja see samunegi snuff ei tee midagi.. lihtsalt ära liiale mine...

Aga kui eesmärk ka välismaal võistelda ja mingit väikest karjääri juba teha, siis looobu õllest... loobu enamustest pidudest ja paljust muustki veel... arvatavasti ka oma tüdrukust (õigemini tema loobub sinust, mehest teiselt planeedilt:P)... Kui su toidukorradki on kõik grammidega üle kaalutud ja asi reziimi all, mis õllest siin veel rääkida...

Igaljuhul, kõik tuleb panna tähtsuse järjekorda ja siis otsusta... edu!

peeter009
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 11. 05. 2004. 17:56

Postitus Postitas peeter009 » 08. 02. 2005. 22:42

Lauri kirjutas:Ma ühekorra proovind ka aind, aga rohkem ei taha, mul kammis ikka täiega ära. Läksin seinast kinni hoides peldikusse seda alt ära võtma.
see, kuidas snus mõjub on ikka väga individuaalne. mul yhel sõbral oli ka seda ja ma ka siis proovisin ja ei hakkand yldse mõikama. mõtlesin et äkki mingi lahja kraam ja panin siis 3 padjakest korraga, kuid ikka ei mõjunud, kuigi sõbral oli ysana "hea olla" ka yhest.
igatahes minu kiire otsus oli see, et see on täiesti mõttetu asi ja rohkem pole proovinud ka.
ei tahaks ka eriti uskuda, et snusimeestel sellepärast head tulemused, et nad snusi panevad :?
Söidame mönuga

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2845
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 08. 02. 2005. 22:49

Oi jah, peale (enamuse) kommentaaride lugemist, tunnen, et vist olen õlle joodik. Suviseid tarbitavaid humala märjukese koguseid ei julgegi mainidagi, arvatavasti konfiskeeritakse ratas ära.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

oi
Rattur
Postitusi: 28
Liitunud: 12. 04. 2004. 17:15

Postitus Postitas oi » 08. 02. 2005. 22:55

Mehed, te pingutate üle. Ma olen peale Elione tähele pannud kui Jaan kirsipuugi isub peale sõitu lihtsalt maha ja teeb ühe õlle. See kui sa vahest mõne õlle võtad ei tohiks peaaegu, et ültse mõjutada. Snuff, snuus mõjutavad ilmselt m?õnevõrra rohkem, kuid siiski mitte katastroofiliselt palju. Mina nimetaksin snuffi ja snuusi suitsetamise alternatiiviks, paljud nimetavad neid "spordimeeste suitsuks"

maxspeed
Rattur
Postitusi: 397
Liitunud: 24. 12. 2003. 09:03

Postitus Postitas maxspeed » 08. 02. 2005. 23:10

Rivo kirjutas:Oi jah, peale (enamuse) kommentaaride lugemist, tunnen, et vist olen õlle joodik. Suviseid tarbitavaid humala märjukese koguseid ei julgegi mainidagi, arvatavasti konfiskeeritakse ratas ära.
Siinpool sama lugu... Tavaline taks peale pikemat sõitu on vähemalt nelipakk õlut. Minu arvates mõjub väga hästi dehüdratsiooni puhul, meeldivalt sedatiivse toimega, rääkimata maitsest.

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 08. 02. 2005. 23:55

peeter009 kirjutas:see, kuidas snus mõjub on ikka väga individuaalne.
Jah, seda kindlasti, mul üldse selline organism, et kõik, mis peab pähe hakkama, see hakkab ja seda oioi, kui kiiresti ja väikestest kogustest. Vähemalt saan odavalt läbi...
velo.clubbers.ee

Melka
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 26. 09. 2004. 00:21

Postitus Postitas Melka » 09. 02. 2005. 00:21

Siin on siis paar pilti mida see snus v6ib suule teha. Päris ilusad ju!!

http://www.pokalehuulessa.fi/pics/ikenet3.jpg
http://www.pokalehuulessa.fi/pics/ikenet5.jpg

Pildid on sellelt Soome saidilt: http://www.pokalehuulessa.fi/fakta.htm

peeter009
Rattur
Postitusi: 80
Liitunud: 11. 05. 2004. 17:56

Postitus Postitas peeter009 » 09. 02. 2005. 01:27

Melka kirjutas:Siin on siis paar pilti mida see snus v6ib suule teha. Päris ilusad ju!!
huhh! väga rõvedad pildid. kui see kõik AINULT snusi pärast, siis Te snusitarvitajad peaks kyll pikalt järele mõtlema, kas ikka tahate seda. nukker ju kui sportlane saab esikoha (tänu heale snusile :roll: )ja poodiumi kõrgemal astmel naeratab ja siis selline pilt avaneb :twisted:

jooge parem õlut, see on snusi kõrval vägagi tervislik :D
Söidame mönuga

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 09. 02. 2005. 08:36

peeter009 kirjutas:huhh! väga rõvedad pildid. kui see kõik AINULT snusi pärast, siis Te snusitarvitajad peaks kyll pikalt järele mõtlema, kas ikka tahate seda. nukker ju kui sportlane saab esikoha (tänu heale snusile :roll: )ja poodiumi kõrgemal astmel naeratab ja siis selline pilt avaneb :twisted:
jooge parem õlut, see on snusi kõrval vägagi tervislik :D
Jälle üks hull link, mida siis esimese hooga kommima kukutakse. Jah, see on AINULT snusist, aga ainult sellisest kogusest snusist, mida kümme meiesugust ei jõuaks ka siin kümne aastaga ära tarbida. Mõni panebki kaks, kolm ja neli patja korraga rauda ja nii mitu korda päevas, sest väiksem kogus enam ei mõika. Ja siis kakskümmend aastat nii teinuna on tulemus nagu piltidel.
Prõgat nada ne dumat.

opa
Testisõitja
Postitusi: 207
Liitunud: 13. 02. 2003. 15:34

Postitus Postitas opa » 09. 02. 2005. 09:27

Sarnased pildid võiks ju teha ka ahelsuitsetaja hammastest ja miks mitte ka kopsudest või pummist, kes kogu aeg õlut joob. Ärge saage valesti aru, mitte et nuuska propageerida, aga pole ta nii hull midagi, et hakkab kohe igemetesse auke söövitama ja sunnib pupill laiali uut noosi võtma. Minu arvates on ta üks paljudest suht süütutest mõnuainetest, mis mõnele meeldib ja mõnele mitte. Tulemustele ta vaevalt midagi juurde lisab.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12101
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 02. 2005. 09:58

Suvalise asjaga (sh ka spordiga) on nii, et liigtarvitamine või ülepingutamine mõjub negatiivselt :idea: Mõne asja puhul on küll juba tarvitamine iseenesest liigne tegevus. Samas taandub see juba individuaalsetele valikutele ja seda ei saa üldistada.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 09. 02. 2005. 11:15

Seda joru lugedes jääb mulje, et ei otsita vastust kasulikkusele/kahjulikkusele vaid õigustust oma tegevusele/harjumusele.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11875
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 02. 2005. 14:25

OT vaidluse jalgpall vs jalgrattasõit kustutan. katsume ometi teemas püsida.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

vic
Rattur
Postitusi: 230
Liitunud: 19. 03. 2003. 21:48

Postitus Postitas vic » 01. 03. 2005. 23:57

artikkel snus'ist ja suusatajatest (Mae näitel) EPL-s
veni vidi vici

Kasutaja avatar
Boggy
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 09. 07. 2003. 18:35

...

Postitus Postitas Boggy » 03. 03. 2005. 02:45

....
Viimati muutis Boggy, 23. 10. 2016. 16:11, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Postitus Postitas Alvaro » 03. 03. 2005. 08:07

vic kirjutas:artikkel snus'ist ja suusatajatest (Mae näitel) EPL-s
Krt, nii väga tahaks tõmmata paralleele selle artikli ja esimest korda 5 aasta jooksul medalita jäämise vahel :wink:

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”