Mida keegi joob?

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Vasta
MH
Rattur
Postitusi: 55
Liitunud: 11. 02. 2004. 22:25

Mida keegi joob?

Postitus Postitas MH » 16. 07. 2004. 13:34

Kas keegi oskab öelda, mille poolest on see suur extran(roheline) parem, kui need teised kaks(sinised).Asi selles, et Professionali pulbrit läheb oluliselt rohkem, kui "tavaliste" oma.
Viimati muutis MH, 21. 02. 2005. 20:49, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2843
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Postitus Postitas Rivo » 16. 07. 2004. 13:37

Kasutan Eestimaist, Vägilase toodangut. Täpsemalt saad lugeda http://www.vagilane.ee
Kasutamise põhjus lihtne - hind. Ja ei saa kuidagi öelda, et see millegi poolest kehvem on, kui muud meie turul pakutavad.
Muidu lemmikjook hetkel Saku Mäger 8)

P
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 24. 04. 2004. 13:55

Postitus Postitas P » 16. 07. 2004. 13:45

:D Endal trennis mõnikord vesi, mõnikord Isostar (pulber). Võistlustel kasutan Arcticut. 8) Endale on Arctic korralikult mõjunud ja hind ei ole kirves. Eelpoolne jutt käis tavalise Arcticu, mitte spordivee kohta. Ka spordivesi kärab, aga ei tundunud nii hästi mõjuvat. Spordivett kasutan mõnikord harva treeningutel. :)

Kasutaja avatar
tommionu
Rattur
Postitusi: 108
Liitunud: 02. 08. 2003. 15:43

Postitus Postitas tommionu » 16. 07. 2004. 14:26

ennem kasutasin Isostari (sidruni pulber) ja Gatorade'i (sidruni pulber) ...

nüüd Maximi geeli (sidruni oma, maasikat pole proovinud ja valge (koefiin-vanilje vist) ei meeldinud) ja paljast kraanivett ...
enne võistlusi joon mõnda Articut (õuna ja teine oli vist see kus Pütsepp peal on) ...

trennis ainult paljast vett ... päris hea on Aura pohla vesi peale trenni ;)

muidu aga Rock ja Originaal ja Fosters :twisted:

Suusataja
Rattur
Postitusi: 116
Liitunud: 20. 03. 2004. 16:14

Postitus Postitas Suusataja » 16. 07. 2004. 14:46

Olen tarbinud Isostari, Gatorade-i ja Extrani.
Ja kui pulbrit ega arctic sporti pole käepärast, siis olen joonud lahjendatud mustsõstramahla (made by vanaema) - hea hapu:), kuigi mitte iso- ega muu "tooniline".

Kavatsen proovida Carbococ-i pulbreid (Eesti omad vist). Neid kasutab ka mõni "päris" sportlane. Kuigi kardetavasti ei tee see minust "päris" sportlast :roll:

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Re: Mida keegi joob?

Postitus Postitas Arbo » 16. 07. 2004. 14:48

martin kirjutas: Kas keegi oskab öelda, mille poolest on see suur extran(roheline) parem, kui need teised kaks(sinised).Asi selles, et Professionali pulbrit läheb oluliselt rohkem, kui "tavaliste" oma.
Üldiselt peaks ametlikult meieni jõudma Extranile peale kleebitama eestikeelsed etiketid, kus selgelt kirjas, mis ja milleks. See suur roheline, kust sa energiat ammutad, on puhas süsivesik ja ei asenda soorituse ajal kaduvaid mineraalaineid. Seda kasutatakse energia laadimiseks enne, sõidu ajal enne lõpuspurti ja pärast taastumiseks. Spordijook, mille ülesanne on soorituse ajal vedelikutasakaalu säilitamine, on selles "väikeses sinises purgis".

Mina joon Maximi praegu. Üldiselt spordijookidel suurt peale hinna ja maitse vahet pole, kontsentratsiooni saab oma mao vastuvõtuvõime järgi ise seada.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 16. 07. 2004. 14:51

Olen proovin igasugu staffi - Extran, Maxim, Isostar, mingi saksa pulber (E-lolls müüakse), vägilase stuffi. Hetkel olen jäänud pidama Biolabi Carbococ Light 2 peal ja meeldib.

Teemat on käsitletud ka siin viewtopic.php?t=1686&highlight=spordijoogid%2A
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
profit4
Rattur
Postitusi: 412
Liitunud: 30. 07. 2003. 11:22

Postitus Postitas profit4 » 16. 07. 2004. 14:56

...aga mulle meeldib enamasti õlut juua.. 8) aga noh eks maitse asi :lol:
cycling is fun, but...it`s deem hard work.

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Postitus Postitas tp » 16. 07. 2004. 15:29

.olen proovinud päris mitme erineva firma toodangut ega ausalt öeldes suurt vahet pole. viimasel ajal olen võistlustel tarbinud extrani toodangut ,nii jooki kui kiselli, peamine põhjus- lihtsalt saan suht hea hinnaga kätte. kiselli ainult 2-l viimasel sõidul. osad tegelased väidavad et annab hea puraka, ausalt öeldes mina ei tajunud kyl mitte muffigi, läks nagu tavaliselt. edaspidi jään vist ainult joogi peale. trennis läheb ainult vesi. muul ajal (loe vabal ajal) maitseb õlu hea 8)

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 16. 07. 2004. 15:49

tp kirjutas:... kiselli ainult 2-l viimasel sõidul. osad tegelased väidavad et annab hea puraka, ausalt öeldes mina ei tajunud kyl mitte muffigi, läks nagu tavaliselt...
a äkki sa ei sõida end nii tühjaks, et tajuksid energiaportsu saabumist. ise olen seda kogenud, mitte küll iga tarbimise peale.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

XTRace
Rattur
Postitusi: 161
Liitunud: 22. 12. 2003. 22:01

Postitus Postitas XTRace » 16. 07. 2004. 16:33

trennis vesi ja võistlustel Maxim'i erinevad maitsed (lemmikuks metsamarja maitseline), kõrvale vastavalt vajadusele müslikaid(tavalisi) ja/või maximi geele.
Väljaspool võistlust on igasugused spordijoogid suhteliselt vastikud minu jaoks ja seetõttu kas utangi trennis tavaliselt vett.

friik
Rattur
Postitusi: 18
Liitunud: 08. 06. 2004. 19:52

Postitus Postitas friik » 16. 07. 2004. 19:17

kui on poodi asja enne sõitu, sis kärab Artic Sport
kui poes articut ple, sis hustler+gaasivaba vesi (kofeiin+tauriin+vesi) :P
kui ple raha/poodi sis vesi

vähe profimat kraami ei viici linna pealt taga ocida ja kallivõtu kah vee kõrval ;)

tammx
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 08. 07. 2004. 11:35

Postitus Postitas tammx » 16. 07. 2004. 20:15

friik kirjutas:kui on poodi asja enne sõitu, sis kärab Artic Sport
kui poes articut ple, sis hustler+gaasivaba vesi (kofeiin+tauriin+vesi) :P
kas kofeiin+tauriin+südamele koormust andev spordiala(rattasõit) pole mitte nö. letaalne segu :shock: ?

Kasutaja avatar
Põtt33
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 09. 07. 2004. 20:09

Dexal

Postitus Postitas Põtt33 » 16. 07. 2004. 20:19

Treeningu ajal kasutan tavalist vett ja kohati Isostari. Võistlustel on välja kujunenud Dexal siirupist valmistatud jook (kõige parem on mustsõstra maitseline, on apelsini, virsiku jne maitselisi). On müügil 684g nõudes, millest saab valmistada 12 liitrit jooki. Juurde käib ka veel Dexal Energy-Gel 30 grammises pakis. On võrreldes Maxim?iga lihtsam kasutada. :)
Sa tüüna vändulit, ma koba kübalit...

Suusataja
Rattur
Postitusi: 116
Liitunud: 20. 03. 2004. 16:14

Postitus Postitas Suusataja » 16. 07. 2004. 20:21

Mitmed märgivad siin, et õlu on hea jook (väjaspools võistlust ja trenni).

Mitte et mulle õlu ei meeldiks...kuid õlle suur populaarsus on osalt seletatav alternatiivide vähesusega :idea: kui õlu defineerida, kui "mittemagus jook" siis enamikus kohtades konkureerib temaga ainult tomatimahl, mõnede jaoks piim, vein läheb juba rohkem alkoholiks ja kõik muud joogid on kas magusad (enamik mahlu) või maitsetud (vesi).

Aga mitte, et ta hea ei oleks. Ehk ongi mittemagusaid jooke seepärast nii vähe, et õlle positsioon nii kõva, et pole mõtet leiutada :?

Kasutaja avatar
Põtt33
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 09. 07. 2004. 20:09

Soolavesi

Postitus Postitas Põtt33 » 16. 07. 2004. 20:35

Kuna organism füüsilise koormuse korral kaotab palju vedelikku ja muudki (pärast on nägu lausa valge nagu oleks keegi soola raputanud) on võistluspäeva hommikul tavaks saanud teeklaasitäis soolavett (200 g vett ja teelusikatäis soola)juua. :x
Sa tüüna vändulit, ma koba kübalit...

Kasutaja avatar
Põtt33
Rattur
Postitusi: 58
Liitunud: 09. 07. 2004. 20:09

joomisest treeningutel ja võistlustel

Postitus Postitas Põtt33 » 16. 07. 2004. 21:01

trennis pole eriti mõtet tavakodanikel suurt midagi peale vee juua, muidu ei saagi te oma lisakilodest lahti, sest kui joote süsivesikuid sisaldavaid jooke, tuleb treening seda pikem teha, et need sisseaetud kalorid ära ka põletada.
peale treeningut jooge, kellele mis seedimisele ja organismile vastuvõetav on.
võistlustel soovitaks (ise kasutan ja väga rahul) dexal light (soomlaste toode) siirupist tehtud jooki koos dexal'i gel'idega (1 geel 30 min pingutuse jooksul).
maximit proovisin olude sunnil (dexal oli eestis otsas) 3'l sõidul ... ja pidin selle kätte vaata et ära surema. vägisi tahab välja tulla. saab tarbida ainult ohtra veega. sama jama ka extrani batoonidega. minu organism seda ei omasta grammi eestki. eks kõik pea ära proovima erinevad asjad ja enda jaoks avastama parima, mis organismile sobib.
isostar on selline lastejook.
soovitan proovida nendel, kes maximi ja extrani peal siiani on olnud, dexal'it ... ja imestate isegi, et hulga parem. hinnast me üldse ei räägi, dexal (nii siirup kui ka gel'id) letihindades oluliselt odavamad (ca 30%) kui maxim ja extran, hulgihindadest üldse ei räägigi. maxim sureks kohe maha :lol:
Sa tüüna vändulit, ma koba kübalit...

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3946
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: joomisest treeningutel ja võistlustel

Postitus Postitas Kirsa » 16. 07. 2004. 21:28

Põtt33 kirjutas: koos dexal'i gel'idega (1 geel 30 min pingutuse jooksul).
maximit proovisin olude sunnil (dexal oli eestis otsas) 3'l sõidul ... ja pidin selle kätte vaata et ära surema. vägisi tahab välja tulla. saab tarbida ainult ohtra veega. sama jama ka extrani batoonidega. minu organism seda ei omasta grammi eestki.
Ma kasutan just vastupidi: Extrani kisselli ja Maximi batooni.
Maximi geel on tõesti paha ja tõenäoliselt siis Extrani batoon on ka paha. :) Maximi batoon on odavam ka kui extrani, kuigi Maxim tõesti liig kallis asi minu jaoks.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3946
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 16. 07. 2004. 21:30

Mina vaatan ka hinna järgi. Aga veega küll ei sõida, pärast oled väsinud ja hundiisuga, sööd topelt tagasi.

Carbococ 2 ja 4, Extran apelsin ning Vägilase Spartakiaad ja Olümpia siinpool. Võistlustel on extran ennast kõige rahuldavamalt tõestanud - teised siis trennis.

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 16. 07. 2004. 21:36

Mul on raha vähe ja seetõttu joon trennis vett. Kui söön veidi rohkem pole ka midagi hullu, sest hetkel üpris alakaalus.

Kasutaja avatar
Lauri
Rattur
Postitusi: 611
Liitunud: 31. 03. 2003. 16:36

Postitus Postitas Lauri » 16. 07. 2004. 22:36

Trennis tavaliselt vett, võistlustel vahel ka vett, kui ei ole aega midagi paremat valmis mökerdada. Ma erilist vahet ei tee, kas joon vett või mingit jõujooki. Maximi geel on hea :) aga seda koos veega, ilma veeta on täielik enesetapp, kuna võib ära lämmatada (esimest korda proovisin, siis jäi kuskile kõrri pidama ja õhujuurdepääs oli 0 ). Kui nüüd järelemõelda, siis ma võistlustel üpris vähe joon (max pool pudelit) ei ole lihtsalt janu ja eriti kohta ka ei ole, kus juua. Jooma hakkan siis, kui teised pundist pudeli välja võtavad :P .
velo.clubbers.ee

MikkVaaks
Rattur
Postitusi: 38
Liitunud: 24. 04. 2004. 12:11

Postitus Postitas MikkVaaks » 17. 07. 2004. 11:55

Maximi geel on hea aga seda koos veega, ilma veeta on täielik enesetapp

Ilma veeta ei olegi soovitav koormab magu liiga palju ja efekt võib olla vastupidine,nii seletas maximi müüa

ise kasutan joogiks maxim jäätee maitseltst jooki ja maximi vinilje geeli

velosipedist
Rattur
Postitusi: 156
Liitunud: 21. 07. 2003. 16:17

Postitus Postitas velosipedist » 17. 07. 2004. 13:54

võistlustel lahja extrani segu (+mõnikord teises pudelis vesi) ja trennis vesi ja külmal ajal soe(mõnda aega vähemalt) siirup ja seda ka siis kui üle 2,5h läheb, aga vesi on täiesti piisav trennis, pole vaja mingeid imejooke teha (ja extrani laadija (=suur rohelises purgis asi :lol: ) läheb rohkem sõidu ajal söömise kui joomise alla :roll: ) lisaks saab kuumal päeval endale vett pähe kallata või haavu puhastada.
eurospordis touri ajal üks aasta rääkis, et mingi inglane joob trennis igakord earl grey-d ja mingi ameeriklane joob coca-colat millest gaasid välja loksutatud :shock: kuigi sellel ameeriklasel polnud see vist ikka ainuke jook sõidu ajal :wink: (sõitjad olid piisavalt mitte-tuntud, et nimed mulle meelde ei jäänud)

Kasutaja avatar
Gunnar
Rattur
Postitusi: 1194
Liitunud: 11. 04. 2003. 14:33

Postitus Postitas Gunnar » 19. 07. 2004. 08:10

Ainult extrani sinine, teisi pole proovinud. Kuna see sobib, siis nati kallis muid katsetada. Palja veega ei saa, see sobib jõusaali. Kevadel ja varasuvel jaheda ilmaga võin ka 2-2.5h sõita ilma jogita, aga kui tekib janu, siis paljas vesi küll peale ei lähe.

tammx
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 08. 07. 2004. 11:35

Postitus Postitas tammx » 21. 07. 2004. 19:20

Nii, mõtlesin siis kah tavalise vee asemel katse mõttes endale mingi kompoti keevitada :wink:
Esimesed paar korda kui sõitmas käisin (35-45km, sõidan päevaste vahedega, nii ~25km/h :roll: ) oli kaasas nii 650ml värska lauavett ja enne kodust lahkumist kaanisin lisaks ennast köögis kurguni täis - nii 10km enne lõppu vesi otsas, ilge janu ja väsimus.
Ostsin siis teise pudelikorvi rattale juurde ja võtsin täna ~50km sõidule kaasa suure hurraaga 1200ml vee ja tomatimahla segu suhtes 1:1 - tulemus selline et üks pudel on pooleldi täis ja teine täiesti puutumata :D Jalgade tudisemine ja krampikiskumine puudub (erinevalt eelmistest kordadest).

Kasutaja avatar
Corrosion
Rattur
Postitusi: 846
Liitunud: 02. 04. 2003. 16:58

Postitus Postitas Corrosion » 21. 07. 2004. 20:14

tammx kirjutas: Esimesed paar korda kui sõitmas käisin (35-45km, sõidan päevaste vahedega, nii ~25km/h :roll: ) oli kaasas nii 650ml värska lauavett ja enne kodust lahkumist kaanisin lisaks ennast köögis kurguni täis - nii 10km enne lõppu vesi otsas, ilge janu ja väsimus.
Imelik, ma olen mingi 90 km sõit rahulikult ilma joomata, juua oli kaasas aga mingit tahtmist polnud lihtsalt juua. Teoreetiliselt peaks iga 15 min tagant jooma.
No Pain No Gain

israel
Rattur
Postitusi: 31
Liitunud: 30. 01. 2004. 08:49

Carbococ

Postitus Postitas israel » 21. 07. 2004. 22:12

Kasutan Carbococ'i ja kiidan. Ehe Eesti värk!

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 21. 07. 2004. 23:19

Ei väsi linki pastemast :)

http://www.cptips.com/hmdesnk.htm

Alguses on juttu snackidest aga kusagilt keskelt algab jutt isetehtud jookidest.

Lubatakse, et "they are definitely easier on the wallet" :) Ja enamus koosenb lihtsatest asjadest, miite mingist mögast, mida meerikamaa poodides on aga meil otsi lolliks.

Ahjaa, topicus püsimiseks, ise ma joon Extrani pulbrijooki ja kisselle.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

matts
Rattur
Postitusi: 199
Liitunud: 25. 04. 2004. 10:50

Postitus Postitas matts » 21. 07. 2004. 23:29

Vesi + Maximi geel maratonidel (läbi häda). Ei suuda janu ja pingutusega mingeid maitsestatud asju sisse ahmida :x

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 23. 07. 2004. 13:47

kes kus dexalit eestis müüb? tahkos oli joogipunktides ja mulle sobis.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

KaidoK
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 04. 08. 2003. 15:45

Postitus Postitas KaidoK » 23. 07. 2004. 14:16

Mina olen apteegist ostnud, kuna tootjaks on soomlaste ravimitootja Oriola. Tuleb küsida, kui letis ei ole, siis tellivad.On erinevaid maitseid - apelsini, virsiku, mustsõstra(tundus kõige parem)

Raul Tammesoo
Rattur
Postitusi: 64
Liitunud: 15. 05. 2003. 05:24

Postitus Postitas Raul Tammesoo » 23. 07. 2004. 14:24

erikr kirjutas:kes kus dexalit eestis müüb? tahkos oli joogipunktides ja mulle sobis.
Minu teadmist mööda toob seda maale Oriola, on vist selline (ravimihulgi)firma, aga nende koduleheküljel pole küll mingit viidet sellele, või ma otsisin lohakalt.
Kõik mis teed, teed iseendale.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 23. 07. 2004. 16:23

erikr kirjutas:kes kus dexalit eestis müüb? tahkos oli joogipunktides ja mulle sobis.
kas mitte seal HEga ühes majas (Al-Mare sportkeskus) olevas West Spordis mitte polnud. 100% kindel pole.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
madiz
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 25. 05. 2003. 10:32

Postitus Postitas madiz » 23. 07. 2004. 16:59

mina olen apteegis ( pereapteek vist ) ja westspordis näind rakveres siis

Kasutaja avatar
tõeline siga
Rattur
Postitusi: 272
Liitunud: 02. 06. 2004. 08:51

Re: joomisest treeningutel ja võistlustel

Postitus Postitas tõeline siga » 17. 08. 2004. 14:53

Põtt33 kirjutas:trennis pole eriti mõtet tavakodanikel suurt midagi peale vee juua, muidu ei saagi te oma lisakilodest lahti, sest kui joote süsivesikuid sisaldavaid jooke, tuleb treening seda pikem teha, et need sisseaetud kalorid ära ka põletada.
peale treeningut jooge, kellele mis seedimisele ja organismile vastuvõetav on.
Ega see päris nii ei ole. Süsivesikuid tuleb taastada, kuna glükoos on ainus energiaallikas. mida aju oma tegevuseks vajab. Lisaks on organismi süsivesikute varud üsna piiratud ca 2kg. Nii, et siit on võimatu mingit kaalu vähendada. Küsimus on siin pigem treeningu intensiivsuses, mis peaks tagama, et süsivesikute kõrval oleks olulisem rasvade põletamine, mille arvelt on võimalik küll kaalu alandada. Loomulikult ei ole siis treeningute vaheajal end millegi ekstra rasvasega kostitada, sest teatavasti annab 1g rasvu 9 kcal, süsivesik aga vaid 4 kcal.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Re: joomisest treeningutel ja võistlustel

Postitus Postitas priidik » 17. 08. 2004. 15:54

tõeline siga kirjutas:Lisaks on organismi süsivesikute varud üsna piiratud ca 2kg. .... sest teatavasti annab 1g rasvu 9 kcal, süsivesik aga vaid 4 kcal.
Siin on väike loogika viga. Keskmisel inimesel on SV-te varud (peamiselt glükogeenina) umbes 200 g, mille energeetiline väärtus on 800 kcal. Intensiivsel kehalisel tööl kulub see hulk energiat umbes 1 tunniga. Treenitud inimesel võivad olla glükogeenivarud ca 2x suuremad (väärtusega 1500-2000 kcal). Seega kui oleks 2 kg võiksime ilma nälga tundmata võistelda 10h :P

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 09. 2004. 17:33

Raul Tammesoo kirjutas:
erikr kirjutas:kes kus dexalit eestis müüb? tahkos oli joogipunktides ja mulle sobis.
Minu teadmist mööda toob seda maale Oriola, on vist selline (ravimihulgi)firma, aga nende koduleheküljel pole küll mingit viidet sellele, või ma otsisin lohakalt.
helistasin oriolasse ja käisin ka kohal Saku tn 8. müüvad dexal lighti pulbrina ja kontsentraadina. prod ja heavyt pole. võib sisse marssida inimene tänavalt ja raha lauale panna. st müügiosakonnas (vasakule koridori lõppu ja vasakule) vormistad tellimuse, arvuti kaudu läheb see lattu, marsid seretäri juurde tagasi ja ootad kuni laost tuuakse kaup välja. raha maksad sekretärile.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

vahur
Rattur
Postitusi: 46
Liitunud: 05. 08. 2004. 20:38

Postitus Postitas vahur » 09. 09. 2004. 19:11

erikr kirjutas:helistasin oriolasse ja käisin ka kohal Saku tn 8. müüvad dexal lighti pulbrina ja kontsentraadina.
Mis selle hind on (pulbri)? Weebilehelt sellist infot ei suutnud tuvastada...

tp
Rattur
Postitusi: 607
Liitunud: 08. 06. 2004. 09:41

Postitus Postitas tp » 09. 09. 2004. 19:34

pole kindel aga tõenäoliselt olid see sina kes oriolas eksles ja esimesest ettejuhtuvast ruumist teed myygiosakonda kysisid , ajasin just tol hetkel seal tööasju.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 09. 09. 2004. 20:56

vahur kirjutas: Mis selle hind on (pulbri)? Weebilehelt sellist infot ei suutnud tuvastada...
kui õigesti arvutiekraanilt mäletan siis 212 vms 3 kilose potska eest , käibekas arvuta otsa. plöginad olid 57 sidruni ja 77 mustsõstra .
tp kirjutas:pole kindel aga tõenäoliselt olid see sina kes oriolas eksles ja esimesest ettejuhtuvast ruumist teed myygiosakonda kysisid , ajasin just tol hetkel seal tööasju..
ju ma siis olin. selle esimese ettejuhtuva ukse peale oli kirjutatud "müügiesindajad". kus mujal niisugused ikka töötavad kui mitte müügiosakonnas :roll: :?: . pärast sain aru, et sekretäri seletus ei sobinud inseneri mõtlemisega üldse kokku.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

killerfrog
Rattur
Postitusi: 13
Liitunud: 16. 07. 2004. 14:41

Postitus Postitas killerfrog » 09. 09. 2004. 21:20

profit4 kirjutas:...aga mulle meeldib enamasti õlut juua.. 8) aga noh eks maitse asi :lol:

mina ühinen ka sinuga, ikka õlu mis muu.
enne võistlust on see just kõige parem :) ei jõua sõita ei väsi ära :D

corvinus
Rattur
Postitusi: 14
Liitunud: 11. 09. 2004. 22:18

Postitus Postitas corvinus » 16. 09. 2004. 20:36

Mina joon enamasti ka powerade, võistluse eel ja ajal arcticut, peale võistlust musta teed piimaga. Eriti hea kui tuled kuskilt pikalt sõidult, vihma ja tormi käest (nagu nt täna). Mul üks hull sõber enne treeningut võtab kolm pitsi viina ja pärast spordijooki, kui kalorid maha põletatud...
``O quam misericors est Deus. Justus et paciens.``
Order of the Dragon

Kasutaja avatar
erko
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 10. 09. 2003. 11:38

Postitus Postitas erko » 16. 09. 2004. 20:40

corvinus kirjutas:Mul üks hull sõber enne treeningut võtab kolm pitsi viina...
:shock: Wow, see on küll karm. Mina isklikult võtaks peale kolmandat pitsi riided uuesti seljast ära... s**ta sest trennist.
Aga kui vana see hull sõber olla võiks? Ja kui tihti ta treenib?

Melka
Rattur
Postitusi: 56
Liitunud: 26. 09. 2004. 00:21

Postitus Postitas Melka » 27. 09. 2004. 18:09

Tavaliselt kasutan vett kui olen s6itmas aga pikematel yle kahetunnistel s6itudel kasutan Isostari Fresh pulbrist segatud jooki. See on selline sobivalt neutraalse maitsega jook.
Viimati muutis Melka, 27. 09. 2004. 23:24, muudetud 1 kord.

Kasutaja avatar
RomanN
Rattur
Postitusi: 41
Liitunud: 30. 07. 2004. 14:41

Postitus Postitas RomanN » 27. 09. 2004. 19:52

Pikematel sõitudel Isostari (pulbrit)
Muidu tavaline värska ( karastav), või siis vahel Hustler !

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 27. 10. 2004. 15:23

Mida jõi omal ajal Rudolf Tamm ... tsiteerin paari aasta tagust temaga artiklist.

"Suitsuhaisu Tamm ei talu, seevastu puhast valget viina on küll pruukinud, eriti siis, kui suured Venemaa võidusõidud selja taga. "Dopingut elus kasutanud ei ole. Jõujoogiks teekonnal joogipudelis tarvitasin õlle sisse klopitud tooreid mune. Narkootikumidest tol ajal kellelgi veel aimu polnud."

Elas mees muuseas 91 aastaseks (peaaegu 92).
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Ereliukas
Testisõitja
Postitusi: 788
Liitunud: 18. 02. 2003. 12:26

Postitus Postitas Ereliukas » 27. 10. 2004. 16:12

Mati kirjutas:Mida jõi omal ajal Rudolf Tamm ... tsiteerin paari aasta tagust temaga artiklist.

"Suitsuhaisu Tamm ei talu, seevastu puhast valget viina on küll pruukinud, eriti siis, kui suured Venemaa võidusõidud selja taga. "Dopingut elus kasutanud ei ole. Jõujoogiks teekonnal joogipudelis tarvitasin õlle sisse klopitud tooreid mune. Narkootikumidest tol ajal kellelgi veel aimu polnud."

Elas mees muuseas 91 aastaseks (peaaegu 92).
mu isa, kes 50-ndatel elvas ta juures trennis käis, teadis rääkida, et finishispurdiks jõi mees enne lõppu konjakit.

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”