Vägilane Tartus!?

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Vasta
Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Vägilane Tartus!?

Postitus Postitas Kirsa » 04. 07. 2003. 10:21

Kas teab keegi kust Tartus Vägilase jooke saaks osta?

Ma ise kardan et ei saa, aga pulber otsas ja Tallinnasse ei ole mitte plaanis ega võimalik minna.
Äkki keegi Tallinna inimene hakkab maaletoojaks - eriti kui ka teistele Tartlastele ära seletada kui hea asi on :).

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Re: Vägilane Tartus!?

Postitus Postitas Rom » 04. 07. 2003. 11:39

Kirsa kirjutas:Kas teab keegi kust Tartus Vägilase jooke saaks osta?

Ma ise kardan et ei saa, aga pulber otsas ja Tallinnasse ei ole mitte plaanis ega võimalik minna.
Äkki keegi Tallinna inimene hakkab maaletoojaks - eriti kui ka teistele Tartlastele ära seletada kui hea asi on :).
Kas mitte Lõunakeskuse Silja Spordis..........leti vastas kohe eraldi riiul.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11869
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Re: Vägilane Tartus!?

Postitus Postitas erikr » 04. 07. 2003. 11:49

Rom kirjutas:
Kirsa kirjutas:Kas teab keegi kust Tartus Vägilase jooke saaks osta?

Ma ise kardan et ei saa, aga pulber otsas ja Tallinnasse ei ole mitte plaanis ega võimalik minna.
Äkki keegi Tallinna inimene hakkab maaletoojaks - eriti kui ka teistele Tartlastele ära seletada kui hea asi on :).
Kas mitte Lõunakeskuse Silja Spordis..........leti vastas kohe eraldi riiul.
mina mäletan selle koha peal Biolabi riiulit. ise olen Olümpiat ostnud Zeppelini ühest imelikust spordipoest, mis on Hawaii taga.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 04. 07. 2003. 12:01

Hoo, kassanäe.

Kuna ma siiamaani olen saanud seda värki nö omahinnaga siis tegelt ei kisu kyll poehinnaga asja ostma. Ma pidasin enne natuke kohmakalt silmas mingit velo.clubbers.ee sisest diili või värki.
Aga noh eks Tallinnasse minek maksab kah midagi... ja see zeppelin jääb mulle tööle minnes otse tee peale.

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 06. 07. 2003. 19:17

Käisin Zeppelinis. Ainult Biolabi müüvad mõlemad Hawaii tagused poed.
Lõunakeskusesse pole veel jõudnud.

mart2
Rattur
Postitusi: 839
Liitunud: 30. 06. 2003. 01:00

pulbrid

Postitus Postitas mart2 » 06. 07. 2003. 22:25

Olen kyll juba pikalt Tartust eemal, aga m@letamist mooda soovitan vaadata Van Allenisse ja Hansakeskuse taga oleva spordiarstide kabineti k6rval olevasse poodi - nime hetkel ei m@leta (igasugu toed ja sidemed ning joogikontsentraadid).
tuksub-sõidan, tuksub-sõidan, tuksubtuksubtuksub - pean pausi...

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: pulbrid

Postitus Postitas Kirsa » 09. 07. 2003. 19:14

mart2 kirjutas:Olen kyll juba pikalt Tartust eemal, aga m@letamist mooda soovitan vaadata Van Allenisse ja Hansakeskuse taga oleva spordiarstide kabineti k6rval olevasse poodi - nime hetkel ei m@leta (igasugu toed ja sidemed ning joogikontsentraadid).
Van Allenisse ei jõudnud, aga seal Hansakeskuse taga oli Spartakiaad olemas - tootjaks oli küll märgitud OÜ Viljar mitte OÜ Vägilane ning maitse kah veidi erines?! Oskab keegi kosta midagi?
Pakuti siis Spartakiaadi ning ka Olümpia-t olevat olnud. Hind oli päris soodne: 65 eek suur pea kilone ämber - ehk siis peaaegu 20 liitrit jooki.
Originaal Spartakiaad tundus nagu maitselt parem, et mis kamm on?

HUS
Rattur
Postitusi: 79
Liitunud: 17. 04. 2003. 09:22

Postitus Postitas HUS » 16. 07. 2003. 13:05

Kirsa kirjutas:Kuna ma siiamaani olen saanud seda värki nö omahinnaga siis tegelt ei kisu kyll poehinnaga asja ostma. Ma pidasin enne natuke kohmakalt silmas mingit velo.clubbers.ee sisest diili või värki.
A kust neid asju Tallinnast saada võiks, koduleht on neil ses osas suht hädine... Sinna Koplisse oleks kõige mõistlikum sõita?

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3947
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Re: pulbrid

Postitus Postitas Kirsa » 16. 07. 2003. 13:16

Kirsa kirjutas: Van Allenisse ei jõudnud,
Jõudsin nüüd sinna kah. Jookidega tegelev osakond on sealt väljakolinud ja avanud zeppelinis oma poe, kus ma juba siis käinud olen ning kus pakuti ainult Biolabi.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 16. 07. 2003. 13:28

HUS kirjutas:
Kirsa kirjutas:Kuna ma siiamaani olen saanud seda värki nö omahinnaga siis tegelt ei kisu kyll poehinnaga asja ostma. Ma pidasin enne natuke kohmakalt silmas mingit velo.clubbers.ee sisest diili või värki.
A kust neid asju Tallinnast saada võiks, koduleht on neil ses osas suht hädine... Sinna Koplisse oleks kõige mõistlikum sõita?
velo+ müüb vägilast.

Kasutaja avatar
valdek
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 22. 05. 2003. 11:22

Tallinnast

Postitus Postitas valdek » 16. 07. 2003. 17:44

HUS kirjutas:
Kirsa kirjutas:Kuna ma siiamaani olen saanud seda värki nö omahinnaga siis tegelt ei kisu kyll poehinnaga asja ostma. Ma pidasin enne natuke kohmakalt silmas mingit velo.clubbers.ee sisest diili või värki.
A kust neid asju Tallinnast saada võiks, koduleht on neil ses osas suht hädine... Sinna Koplisse oleks kõige mõistlikum sõita?
Vägilane OÜ
Kaevuri 12, 11712 Tallinn
0/6626198 052/17912
vagilane@hot.ee
Ise olen alati sealt ostnud, ei teagi kas neil samad hinnad, kui edasimüüjail.

Kasutaja avatar
smile
Rattur
Postitusi: 121
Liitunud: 31. 03. 2003. 13:56

Tundub..

Postitus Postitas smile » 17. 07. 2003. 07:48

Tundub, et olen midagi maha magand :oops: . Mis jook see vägilane selline on?

Kasutaja avatar
Andrus K
Rattur
Postitusi: 1745
Liitunud: 14. 05. 2003. 15:29

Re: Tundub..

Postitus Postitas Andrus K » 17. 07. 2003. 08:48

smile kirjutas:Tundub, et olen midagi maha magand :oops: . Mis jook see vägilane selline on?
Vägilane on tootja.
http://www.vagilane.ee/index.html
joogid on teiste nimedega. Ise vist olen kunagi Super-Prod ühe karbi alla neelanud. Oli abiks küll. Ainus mida Vägilase valikust veel tahaks oleks vist Olümpia (treeningu ajal tarbitav kiire energia-taastaja, sama mis Maxim, aga rohkem ja odavam.
Trennis tuleb sõita sama kiirest, kui võistlusel. Või isegi natuke kiiremini!

Kasutaja avatar
valdek
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 22. 05. 2003. 11:22

Postitus Postitas valdek » 17. 07. 2003. 09:53

Olen kasutanud Olümpiat, Spartakiaadi ja Anti- Stressi ja seni küll vaid mägedes
Olümpiat ja Spartakiaadi jõujoogina pikkadel ja rasketel üleminekutel raskete seljakottidega ning ka ka kiiretel ja rasketel vahelduva koormusega alpinistlikel marsruutidel.
http://www.matkasport.ee/jutud/alpinism ... is2001.htm
http://www.matkasport.ee/jutud/leninilt.htm
Rattasõidul pole veel küll kasutanud, kuid mitte põhjusel, et kehvad nad oleksid.

Ütleks, et näib mitte alla jäävat lääne jookidele. IMHO
See Anti- stress on valgukontsentraat. Kasutame pikkadel ja rasketel ronimismarsruutidel toiduna, et võita kaasas taritava toidu kaalus kuid saada ikka küllaldaselt valke ja energiat kätte mahult ja kaalulult väikeste kogustega.

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”