spordijoogid jne.

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Vasta
sõidumees
Rattur
Postitusi: 15
Liitunud: 26. 02. 2007. 09:59

spordijoogid jne.

Postitus Postitas sõidumees » 17. 07. 2007. 14:09

Oskab äkki keegi siis soovitada mingisuguseid spordijooke, mida kasutada treeningutel ja ka võistlustel. Mida kegi kasutab ja kui rahul on?

Kasutaja avatar
veiko
Kolimisspetsialist
Postitusi: 1859
Liitunud: 21. 05. 2003. 23:17

Postitus Postitas veiko » 17. 07. 2007. 14:15

See on küll jube individuaalne teema. Pead ise katsetama kõik läbi. Kui seda saaks üldise stambi järgi võtta, oleks poes müügil ainult üks pulber kirjaga "spordijook". Mis ühele sobib/toimib 100% ajab teise jälle öökima jne.
Ise kasutan Powerbari ja olen sellega rahul.

Kasutaja avatar
Antti
Rattur
Postitusi: 990
Liitunud: 08. 02. 2003. 22:52

Postitus Postitas Antti » 17. 07. 2007. 16:15

Just - puhtalt maitse asi. Ise hetkel Xenofiti paadis, mida meie lemmiknetipoest saab.
velo.clubbers.ee
Ritchey WCS QRS vektor

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 17. 07. 2007. 16:56

Isostar, Gatorade, Maxim, Powerbar, Enervit, Born, Maximize, Nutrend, Xenofit, Biolab jne
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
dr Holden
klassik
Postitusi: 2709
Liitunud: 14. 05. 2004. 11:25

Postitus Postitas dr Holden » 19. 07. 2007. 07:37

Mati kirjutas:Isostar, Gatorade, Maxim, Powerbar, Enervit, Born, Maximize, Nutrend, Xenofit, Biolab jne
.... ja Olimpiada ning Spartakiada!

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7928
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 19. 07. 2007. 07:56

Kuna ma pole nii jõukas, et trennis mitmesaja kroonist spordijooki lurpida, siis teen oma trennijoogi ise: 1 osa maltodekstriini- ja 1 osa dekstroosipulbrit. Mõlemad on maitsetud, mis alguses on harjumatu, kuid pärast ei saa arugi, et maitset pole. Soovi korral võid ju törtsu õunamahla või mingit siirupit juurde panna. Mineraalid saan Värskast, mida joon treeningute vahel. Simpel :)
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Märt
Rattur
Postitusi: 265
Liitunud: 05. 05. 2003. 12:06

Postitus Postitas Märt » 06. 08. 2007. 08:28

KaupoR kirjutas:Kuna ma pole nii jõukas, et trennis mitmesaja kroonist spordijooki lurpida, siis teen oma trennijoogi ise: 1 osa maltodekstriini- ja 1 osa dekstroosipulbrit. Mõlemad on maitsetud, mis alguses on harjumatu, kuid pärast ei saa arugi, et maitset pole. Soovi korral võid ju törtsu õunamahla või mingit siirupit juurde panna. Mineraalid saan Värskast, mida joon treeningute vahel. Simpel :)
kas sa vett ka lisad ja mitu osa? :lol:

Lasse
Rattur
Postitusi: 207
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

Postitus Postitas Lasse » 06. 08. 2007. 11:53

mina jälle soovitan Gutzy Spordijooki.Maitseb väääga hästi :wink:
http://www.powerman.ee/index.php?go=pro ... act_pr=246

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7928
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 06. 08. 2007. 12:23

Lasse kirjutas:Gutzy Spordijooki

Kood: Vali kõik

Koostisosad
...
Magusaine: asesulfaam K
Mõnede allikate järgi on tegemist inimese organismile kahjuliku kuntsliku magustajaga. Vastuväited on, et selleks on vaja suuremaid koguseid kui mingis spordijoogis sisaldub. Ametlikult keelatud seda ainet pole. Maitse asi, mina isiklikult hoidun nii asesulfaam-K'st kui ka aspartaamist.
If everything's under control, you're going too slow!

Lasse
Rattur
Postitusi: 207
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

Postitus Postitas Lasse » 06. 08. 2007. 12:57

KaupoR kirjutas:Mõnede allikate järgi on tegemist inimese organismile kahjuliku kuntsliku magustajaga. Vastuväited on, et selleks on vaja suuremaid koguseid kui mingis spordijoogis sisaldub. Ametlikult keelatud seda ainet pole. Maitse asi, mina isiklikult hoidun nii asesulfaam-K'st kui ka aspartaamist.
natuke täpsustust:
Palju on kirjutatud magusainete ohtlikkusest, aga tõsiasi on, et siiamaani ei ole olemas ühtegi teaduslikku uurimust, mis näitaks näiteks aspartaami, asesulfaam-k või sukraloosi kahjulikkust. Puhaste suhkrute tarbimisel on aga see-eest teada palju negatiivseid mõjusid. Seega tasub toitude maitsestamisel kasutada magusaineid, neidki siiski mõistlikus koguses.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2466
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 13. 08. 2007. 12:08

KaupoR kirjutas:
Lasse kirjutas:Gutzy Spordijooki

Kood: Vali kõik

Koostisosad
...
Magusaine: asesulfaam K
Mõnede allikate järgi on tegemist inimese organismile kahjuliku kuntsliku magustajaga. Vastuväited on, et selleks on vaja suuremaid koguseid kui mingis spordijoogis sisaldub. Ametlikult keelatud seda ainet pole. Maitse asi, mina isiklikult hoidun nii asesulfaam-K'st kui ka aspartaamist.
Millistes spordijookides kunstlikke magusaineid ei ole?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 13. 08. 2007. 15:52

AndreK kirjutas:
Millistes spordijookides kunstlikke magusaineid ei ole?
Aga palun - Xenofit Competition

magusaineteks fruktoos, glükoos ja sahharoos. kõik naturaalsed suhkrud.

Kasutaja avatar
Kuldar
Trendirattur
Postitusi: 3620
Liitunud: 28. 05. 2003. 18:49

Postitus Postitas Kuldar » 13. 08. 2007. 17:55

kas mõnda spordijooki üldse ilma magusata tehakse? Et ka palava ilmaga juua õnnestuks.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 13. 08. 2007. 19:58

tarmo kirjutas: Aga palun - Xenofit Competition

magusaineteks fruktoos, glükoos ja sahharoos. kõik naturaalsed suhkrud.
no ega need seal spetsiaalselt magusa pärast pole, pigem lihtsalt on see kütus magusa maitsega.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Raix
Rattur
Postitusi: 356
Liitunud: 11. 06. 2007. 21:39

Postitus Postitas Raix » 13. 08. 2007. 20:16

Kas keegi midagi Isodrink nimelise olluse kohta midagi head/halba ütleb? Ise just ostsin enne Rakket ning tarvitasin seal just krambivastase lisandi tõttu. Samas seekord sai segu vist veidi kangevõitu, kuna maitse ei olnud just liialt hea (greibimaitseline pulber mul siis), paaris trennis enne tegin hüpertoonilise lahuse ja see oli küll joodav.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 14. 08. 2007. 10:34

erikr kirjutas:
tarmo kirjutas: Aga palun - Xenofit Competition

magusaineteks fruktoos, glükoos ja sahharoos. kõik naturaalsed suhkrud.
no ega need seal spetsiaalselt magusa pärast pole, pigem lihtsalt on see kütus magusa maitsega.
loomulikult ei ole nad ainult magusa maitse pärast, kütus on ikka põhiline. lihtsalt konkreetsesse pulbrisse ei pea enam igasugu "a" tähega algavaid "väidetavalt kahjutuid" aineid segama. a-aineid pannakse tihti siis kui "kütus" ei anna piisavat magusust välja nagu näiteks joogid kus on suur maltodekstriini osakaal. viimane ei ole teadupärast väga magus, samas imendub ka aeglasemalt ja kiiret laksu pole loota.

aivo
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 07. 05. 2003. 09:37

Postitus Postitas aivo » 15. 08. 2007. 23:32

Ilma kunstlike magusaineteta on meie turul veel Born Drink ja Born Energy. Drink sisaldab süsivesikuid ja mineraalaineid, Energy sisaldab vaid süsivesikuid, nii kiireid kui ka aeglaseid. Energy on mõeldud nn. vedelaks söögiks, glükogeenivarude taastamiseks.
Ise olen Energy-st teinud ka tavalise spordijoogi-kui teha ca 6-7% jook, st 60-70g pulbrit liitri vee kohta, siis on see suht neutraalse maitsega(kerge apelsin), saab õige koguse süsivesikuid. Kui teha mineraalaineterikka veega, siis saab ka elektrolüüdid kätte.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12098
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 13. 09. 2007. 12:11

Lasse kirjutas:
KaupoR kirjutas:Mõnede allikate järgi on tegemist inimese organismile kahjuliku kuntsliku magustajaga. Vastuväited on, et selleks on vaja suuremaid koguseid kui mingis spordijoogis sisaldub. Ametlikult keelatud seda ainet pole. Maitse asi, mina isiklikult hoidun nii asesulfaam-K'st kui ka aspartaamist.
natuke täpsustust:
Palju on kirjutatud magusainete ohtlikkusest, aga tõsiasi on, et siiamaani ei ole olemas ühtegi teaduslikku uurimust, mis näitaks näiteks aspartaami, asesulfaam-k või sukraloosi kahjulikkust. Puhaste suhkrute tarbimisel on aga see-eest teada palju negatiivseid mõjusid. Seega tasub toitude maitsestamisel kasutada magusaineid, neidki siiski mõistlikus koguses.
Kinnitust Lasse seisukohale ühe uurimuse kontekstis.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 7928
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Postitus Postitas KaupoR » 13. 09. 2007. 12:15

Mati kirjutas:Kinnitust Lasse seisukohale ühe uurimuse kontekstis.
No näed, tundub, et ma olen seni asjata pabistanud. Siiski - ma ikkagi ei tõtta nüüd aspartaamiga jooke ostma. Maitse asi!
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
marx 77
Rattur
Postitusi: 99
Liitunud: 07. 04. 2006. 19:12

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas marx 77 » 11. 12. 2007. 14:46

sõidumees kirjutas:Oskab äkki keegi siis soovitada mingisuguseid spordijooke, mida kasutada treeningutel ja ka võistlustel. Mida kegi kasutab ja kui rahul on?
Siin teemas vist ei soovitud kuulda maitse-eelistustest, vaid joogi siisust ja selle kasumlikkusest organismile.

Uurin ka juba pikemat aega, millist jooki siis sisse kallata. Üritan leida seda õiget. (katse-eksitus meetod see kõige õigem)

Aga leidsin sellise huvitava toote, (ostnud veel ei ole proovinud ka ei ole) http://www.biolab.ee/ , CARBOCOC 2 Liht,
Kui kellegil kogemused olemas siis ootaks arvamusi
Sõidaks kõigist kiiremini, kuid ei jõua!!!

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11868
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 11. 12. 2007. 22:00

mul lõi mingine carbococ põhja hoobilt alt. rohkem pole kasutanud.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
Maxim
Rattur
Postitusi: 48
Liitunud: 08. 09. 2009. 11:09

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Maxim » 12. 10. 2009. 15:58

Tere,

mina omaltpoolt soovitaksin MAXIMI (endist EXTRANI) jooki mis maitseb väga hästi, on kiire imendumisega ja toimib.
Seda saab Spordipoodisest, rademar,siljasport,maratonsport jne.


Terv,
Toomas Eenlo
Tervitades,
56 27 28 52

E30
Rattur
Postitusi: 40
Liitunud: 12. 04. 2009. 22:04

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas E30 » 17. 03. 2010. 02:38

Mida arvata Eesti oma tootest?
Carboc 4 ja Carboc 2
http://www.biolab.ee/
Hind on küll (y) .

Kasutaja avatar
andre170
Rattur
Postitusi: 260
Liitunud: 04. 03. 2008. 16:59

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas andre170 » 17. 03. 2010. 07:34

E30 kirjutas:Mida arvata Eesti oma tootest?
... Carbococ 2
Kasutan 2001. aastast ja olen rahul algusest peale. Teisi Carboceid ei ole proovinud peale Carbococ 2. Spantali poed müüvad. Tihti ei ole ka igas Spantalis letis.
Kunagi mingis ajalehe testis esines isegi näitajate poolest väga hästi.

Pendelejo
Rattur
Postitusi: 152
Liitunud: 25. 06. 2007. 22:00

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Pendelejo » 29. 04. 2010. 21:25

A mida spetsialistid sellest joogipulbrist arvavad?
http://www.hobisport.ee/index.php?page= ... 53&lang=et

Lauri_V
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 26. 08. 2009. 12:33

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Lauri_V » 16. 05. 2010. 12:41

Nii huvi mõttes, et mis jook see A le coq'i Artic on?

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Cly/Suva » 16. 05. 2010. 18:41

Mis aspartaami puutub siis kes veel ei teadnud siis elame maailmas kus kellel rahal sellel õigus. Ja kuna aspartaami näol on tegemist ühe efektiivseima magustajaga siis neid kellel on palju raha ja soov õigust enda poolele saada väga palju. Konspiratsiooniteooriad kõrvale jätta siis vaadates otsa lihtsatele ja avalikele faktidele. Et uurida mingi aine mõju tervisele (eriti pikas perspektiivis) on vaja VÄGA suuri investeeringuid. Raha nende jaoks saab tulla ainult organisatsioonidelt kellel on uuringu tulemustest oodata mingit kasumit. Kui uuringud hakkavad näitama, et tulemused ei saa mitte just investori jaoks positiivsed tulema, siis ei ole ju kuskilt otsast praktiline seda uurimistööd edasi rahastada mis võib firmale finantskatastroofi tuua.

Ja nii ongi, kõik uurimused mis on hakanud tooma negatiivseid tulemusi on kiirelt rahastuse kaotanud ja diskrediteeritud. Kõik uurimused mis on tõestanud aspartaami ohutust on rahastatud aspartaami (või seda sisaldavate toodete) suurtootjate poolt.

Ei mingeid konspiratsiooniteooriad, avalikud faktid. Look them up if you wish.

Ise ma pole kunagi kuigi tervislik olnud, ja tarvitan tõenäoliselt igapäevaselt tõestatult ebatervislikke aineid. Aga ma ei osta aspartaamiga tooteid selle äärmiselt ebameeldiva järelmaitse pärast.
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

Kasutaja avatar
tsimpa
Rattur
Postitusi: 213
Liitunud: 14. 08. 2003. 10:32

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas tsimpa » 16. 05. 2010. 20:21

Lauri_V kirjutas:Nii huvi mõttes, et mis jook see A le coq'i Artic on?
mina tarbin viimasel ajal ainult seda ja väga rahul. kuuma ilmaga tuleb lahjendada muidu liiga kange ja kleepuv.
sõidu ajal söön corny jõhvika müslipulka - iga poole tunni tagant pool pulka.
mulle on eluaeg meisterdada meeldinud

Kasutaja avatar
marion
Rattur
Postitusi: 697
Liitunud: 15. 04. 2003. 07:40

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas marion » 20. 05. 2010. 08:41

Cly/Suva kirjutas:Ise ma pole kunagi kuigi tervislik olnud, ja tarvitan tõenäoliselt igapäevaselt tõestatult ebatervislikke aineid. Aga ma ei osta aspartaamiga tooteid selle äärmiselt ebameeldiva järelmaitse pärast.
Kas atsesulfaam K on parema järelmaitsega?

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Cly/Suva » 20. 05. 2010. 12:47

marion kirjutas:
Cly/Suva kirjutas:Ise ma pole kunagi kuigi tervislik olnud, ja tarvitan tõenäoliselt igapäevaselt tõestatult ebatervislikke aineid. Aga ma ei osta aspartaamiga tooteid selle äärmiselt ebameeldiva järelmaitse pärast.
Kas atsesulfaam K on parema järelmaitsega?
Kõik need magustajad on päris jälgi maitsega,aga aspartaami maitse miskipärast jääb kõige kauemaks suhu. Pole kunagi teaduslikult lähenenud sellele, aga aspartaamiga joogi tunnen enamasti küll esimesest lonksust ära.
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

Kasutaja avatar
anryo
Rattur
Postitusi: 312
Liitunud: 02. 04. 2004. 10:14

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas anryo » 21. 05. 2010. 09:10

Kui aspartaam on see, mis Arcticule sellise magus-hapu-soolase maitse annab, siis mulle ta just meeldib. Või mis maitsega ta siis on?
Sõidan siis kui tahan...

Kasutaja avatar
meelisxxx
Rattur
Postitusi: 138
Liitunud: 12. 01. 2006. 19:14

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas meelisxxx » 21. 05. 2010. 10:02

Kuna minu puhul on tegemist harrastajaga, siis spordijookide puhul mingit kasutegurit märganud ei ole.
Seega kasutan sõidu ajal siirupivett, lahjendatud mahla või Coca Cola't ja peale sõitu taastumiseks külma õlut :)

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Cly/Suva » 21. 05. 2010. 13:41

anryo kirjutas:Kui aspartaam on see, mis Arcticule sellise magus-hapu-soolase maitse annab, siis mulle ta just meeldib. Või mis maitsega ta siis on?
Arctic ei sisalda aspartaami minu teada.
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas tarmo » 21. 05. 2010. 18:42

Cly/Suva kirjutas:
Arctic ei sisalda aspartaami minu teada.
Minu meelest ei tea tootja ise ka mida see kraam sisaldab. Ma joon parema meelega Valget Klaari.

Kasutaja avatar
Cly/Suva
Rattur
Postitusi: 326
Liitunud: 20. 07. 2009. 10:11

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Cly/Suva » 21. 05. 2010. 20:19

I stand corrected. Arctic Slim Line siiski sisaldab aspartaami, teised Arcticud ei sisalda.
Twitter | Remixta | Blog
"Soovitaks kasutada 0,5 l spordijooki, mannerguga piima kaasa tassimine kipub nats tülikas olema jah"

Funfan24
Rattur
Postitusi: 2
Liitunud: 06. 06. 2010. 18:42

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Funfan24 » 06. 06. 2010. 18:58

Kas keegi on proovinud No-xplode? Tõstab vastupidavust, tugevust ning parandab enesetunnet. Ise kasutan Animal Pumpi enne võistlust. Väga meeldib.

MarttiM
Rattur
Postitusi: 809
Liitunud: 31. 07. 2009. 14:07

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas MarttiM » 07. 06. 2010. 22:00

Funfan24 kirjutas:Kas keegi on proovinud No-xplode? Tõstab vastupidavust, tugevust ning parandab enesetunnet. Ise kasutan Animal Pumpi enne võistlust. Väga meeldib.
miks on "no" tooteid ja "pumbatust" vaja kestvusaladel? Aga parim mida olen nendest tarbinud on mingi nox-pump nimeline asi.

Kasutaja avatar
MaP
Rattur
Postitusi: 7
Liitunud: 19. 07. 2007. 18:09

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas MaP » 28. 06. 2010. 12:30

0tolerants kirjutas:
Funfan24 kirjutas:Kas keegi on proovinud No-xplode? Tõstab vastupidavust, tugevust ning parandab enesetunnet. Ise kasutan Animal Pumpi enne võistlust. Väga meeldib.
miks on "no" tooteid ja "pumbatust" vaja kestvusaladel? Aga parim mida olen nendest tarbinud on mingi nox-pump nimeline asi.


http://www.uk-muscle.co.uk/no2-pump-vas ... p-wtf.html , on see nüüd hea või halb vastukaja?Tavainimest silmas pidades-kel pole vaja end 'üle limiidi' pushida.Oskad sa eesti keeles ja meie kultuuriruumis mõistetavamalt selgitada, mida pead silmas *parim mida proovinud olen* ?

Reinsalu
Rattur
Postitusi: 62
Liitunud: 04. 07. 2010. 12:05

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas Reinsalu » 09. 07. 2010. 18:10

tsimpa kirjutas:
Lauri_V kirjutas:Nii huvi mõttes, et mis jook see A le coq'i Artic on?
mina tarbin viimasel ajal ainult seda ja väga rahul. kuuma ilmaga tuleb lahjendada muidu liiga kange ja kleepuv.
sõidu ajal söön corny jõhvika müslipulka - iga poole tunni tagant pool pulka.
Kuna ei ole osanud ühtegi spets spordijooki osta, siis ka tarbin õuna articut ja olen väga rahul sellega.
Anna nüüd ketile valu!

farmer
Rattur
Postitusi: 4
Liitunud: 13. 08. 2010. 16:25

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas farmer » 18. 08. 2010. 13:55

Mina tarvitan CLIF Shot Electrolyte Drink Powder.

Koostis: Organic Brown Rice Syrup Solids, Organic Evaporated Cane Juice, Citric Acid, Salt, Natural Flavor, Dipotassium Phosphate, Colored with Beet Powder, Dicalcium Phosphate, Magnesium Oxide, Green Tea Extract (Decaffeinated).

Rahul olen.
Internetist saab teda tellida.

Kasutaja avatar
suuroja
Rattur
Postitusi: 418
Liitunud: 07. 06. 2009. 22:41

Re: spordijoogid jne.

Postitus Postitas suuroja » 10. 02. 2011. 12:50

väga huvitav teema, aktuaalne eriti siis kui järjekordne spordijoogi topsik tühjaks tarbitud. Et mis järgmiseks või jääda sama olluse juurde edasi. siin pakutud 101 erinevat soovitust vaevalt et küsijale mingi selguse tõid. pigem tekitasid segadust. mulle meeldis see aspartaami jutt. ei kujuta küll selle maitset ette, kuid järelmaitse lööb laineid :wink: summeerivalt võiks öelda - turg sedasorti kraami põrandast laeni täis. igale sportlasele oma jook :idea:
Mida valjomine sa sõuad, seda kovam jalg om.

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”