Victell Toidulisandid

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Vasta
Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2472
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Victell Toidulisandid

Postitus Postitas AndreK » 14. 05. 2003. 12:13

Ostsin mõni aeg tagasi sellise toote:
http://www.nutrikaubandus.ee/victell/victell.php
Liskas ka Victelli C vitamiini (veeslahustuvad tabletid). Olen seda kasutanud umbes 2 nädalat. Kas keegi teine on ka seda juba proovinud? Ja kuidas on kommentaarid? :?: :roll:

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 14. 05. 2003. 12:18

see c vitamiin on tegelikult vitamiin + raua preparaat. c vitamiin aitab raual imenduda. raud teatavasti suurendab punaliblede arvu, mistõttu suureneb hemoglobiini tase, mis omakorda...edasi teate juba ise.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2472
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 14. 05. 2003. 12:19

tarmo kirjutas:see c vitamiin on tegelikult vitamiin + raua preparaat. c vitamiin aitab raual imenduda. raud teatavasti suurendab punaliblede arvu, mistõttu suureneb hemoglobiini tase, mis omakorda...edasi teate juba ise.
Teame teame :) aga kas sa seda kasutanud ka oled? Muide seal C-vit. on umbes 20 kordne normaalne päevane annus. 8)

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 14. 05. 2003. 12:24

c+raud ei ole veel kasutanud. victell elite?i kasutan. palju su nädalane treeningmaht on keskmiselt tundides? puht uudishimust küsin.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2472
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 14. 05. 2003. 12:26

Koos saali ja kõikide muude asjadega kokku maksimaalselt 8 tundi.
Tavaliselt kuskil 6.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 14. 05. 2003. 12:30

ma arvan,et palju ja kõike ei ole ka hea :roll: jutt siis vitamiinidest...

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2472
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 15. 05. 2003. 10:10

Klemm kirjutas:Koos saali ja kõikide muude asjadega kokku maksimaalselt 8 tundi.
Tavaliselt kuskil 6.
Neid kahte asja, ehk siis Victelli Elite ja C-Vitamiini soovitataksegi koos tarbida. Elite sisaldab rauda mis aga ei imendu ilma C vitamiinita.

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 21. 05. 2003. 20:47

Suhtlesin aastakese tagasi Victelli meestega Rootsis ja need ütlesid et enne kui mõjuma hakkab, peab neid ikka kuid tarbima - sealt alla 12 kuu portsu ei saanudki osta.
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 22. 05. 2003. 08:20

maakas kirjutas:Suhtlesin aastakese tagasi Victelli meestega Rootsis ja need ütlesid et enne kui mõjuma hakkab, peab neid ikka kuid tarbima - sealt alla 12 kuu portsu ei saanudki osta.
head müügimehed need rootsi mehed. kui tavalised vitamiini kuurid kestavad a la 1 purk või kuu aega, siis ma ei näe põhjust miks peals suurema kontsentratsiooniga vitamiinide, mineraalide, omega 3 jne kompleks mõju avaldama alles pärast kuude pikkust tarbimist? mõni doktoriharidusega persoon võiks seda lahti seletada.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2472
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 22. 05. 2003. 08:29

maakas kirjutas:Suhtlesin aastakese tagasi Victelli meestega Rootsis ja need ütlesid et enne kui mõjuma hakkab, peab neid ikka kuid tarbima - sealt alla 12 kuu portsu ei saanudki osta.
Ära pahanda, aga see on nüüd küll veidi vale jutt. Seda toodet ei soovitata üldse korraga üle 2 kuu tarbida. Siis tuleb teha 1 kuune paus. Mina näiteks võtan seda üle päeva.Mõjuma hakkab ta kohe. Sest C vit + raua (ehk punaste vereliblede) olemasolu tuleb kohe ilmsiks. Sõiduajal on mul pulss madalam ja enesetunne parem.

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 22. 05. 2003. 08:54

Klemm kirjutas:
maakas kirjutas:Suhtlesin aastakese tagasi Victelli meestega Rootsis ja need ütlesid et enne kui mõjuma hakkab, peab neid ikka kuid tarbima - sealt alla 12 kuu portsu ei saanudki osta.
Ära pahanda, aga see on nüüd küll veidi vale jutt. Seda toodet ei soovitata üldse korraga üle 2 kuu tarbida. Siis tuleb teha 1 kuune paus. Mina näiteks võtan seda üle päeva.Mõjuma hakkab ta kohe. Sest C vit + raua (ehk punaste vereliblede) olemasolu tuleb kohe ilmsiks. Sõiduajal on mul pulss madalam ja enesetunne parem.
Siin võib tegemist olla platseeboefektiga.

Igasugu toidulisandite mõte on selles, et aidata organismil kiiremini koormustest taastuda, mille tulemus ongi tegelikult treeningefekt. Ükski lubatud lisand iseenesest ei paranda tulemusi ja kindlasti mitte kiiremini, kui see treeningutega võimalik.

Kehva toidu pealt kõvasti trenni tehes võib tekkida olukord, kus organismis on tekkinud teatud ainete krooniline defitsiit - tavaliselt on nendeks kaltsium, magneesium vms. Sellisel juhul võib selle aine suures koguses manustamisel ning organismi poolt omastamisel tõesti suhteliselt kiiresti sooritusvõimet parandada, mis tähendab aga seda, et enne seda pidi ikka päris augus olema.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2472
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Postitus Postitas AndreK » 22. 05. 2003. 13:43

Seda ma ei ütleks, et ma augus olin. :D Aga parem enesetunne on küll.

Tõnis M
Rattur
Postitusi: 203
Liitunud: 25. 05. 2003. 22:52

Postitus Postitas Tõnis M » 26. 05. 2003. 15:51

Ise kasutan sporti ja mulle öeldi, et see on lihtsalt toidulisand. Koguaeg ei jõua ja super-mitmekülgset toitu süüa. See siis abistabki. Lihtsalt, et tervis oleks tugevam, mingit äkilist tulemuste parandamist küll ei tohiks see põhjustada. Arvatavasti su aju lihtsalt mõtles selle endale välja.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 14. 01. 2004. 12:08

Kui palju Victell Sport maksab ?
Kas keegi Victelli ka mujal kui rademaris müügil on näinud?
Aga moraal on see, et mis sinu elus ka ei juhtuks,
alati on seal ruumi veel ühe õlle jaoks!

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 14. 01. 2004. 13:14

Rom kirjutas:Kui palju Victell Sport maksab ?
Kas keegi Victelli ka mujal kui rademaris müügil on näinud?
igas spordipoes peaks olema müügil... ja muidugi apteekis.

Kasutaja avatar
Rom
Testisõitja
Postitusi: 1778
Liitunud: 18. 02. 2003. 13:54

Postitus Postitas Rom » 14. 01. 2004. 13:22

Ruve kirjutas:
Rom kirjutas:Kui palju Victell Sport maksab ?
Kas keegi Victelli ka mujal kui rademaris müügil on näinud?
igas spordipoes peaks olema müügil... ja muidugi apteekis.

Viljandi apteegid ega spordipoed v.a.rademar ei paku.
rademaris on victellsport 300.- eeku...........mõtlesin et ehk saab kusagil odavamalt.
Aga moraal on see, et mis sinu elus ka ei juhtuks,
alati on seal ruumi veel ühe õlle jaoks!

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 14. 01. 2004. 13:58

Rom kirjutas:Viljandi apteegid ega spordipoed v.a.rademar ei paku.
rademaris on victellsport 300.- eeku...........mõtlesin et ehk saab kusagil odavamalt.
kallivõitu jah, 300 oli vist elite eelmine aasta. apteeki ma arvan, et saab tellida ikka kõiki ravimeid kui lähed ja räägid.

Bimmer
Rattur
Postitusi: 190
Liitunud: 03. 11. 2003. 16:44

Postitus Postitas Bimmer » 15. 01. 2004. 11:16

Ruve kirjutas:ma arvan,et palju ja kõike ei ole ka hea :roll: jutt siis vitamiinidest...
C-vitamiini võib tarvitada nii palju kui jõuad, sest sellist haigust nagu C-vitaminoos (C-vitamiini liigtarbimine) ei ole olemas. Nagu juba eelpool mainitud on Victelli vitamiinides 3x päevakogus sellepärast, et C-vitamiin aitab organismil rauda omastada.

Bimmer
Rattur
Postitusi: 190
Liitunud: 03. 11. 2003. 16:44

Postitus Postitas Bimmer » 15. 01. 2004. 11:18

Rom kirjutas: Viljandi apteegid ega spordipoed v.a.rademar ei paku.
rademaris on victellsport 300.- eeku...........mõtlesin et ehk saab kusagil odavamalt.
Viljandi HEs peaks olema Victell Elite 330.- Kui ei ole, siis saab tellida.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12100
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 15. 01. 2004. 11:21

Bimmer kirjutas:...C-vitamiini võib tarvitada nii palju kui jõuad, sest sellist haigust nagu C-vitaminoos (C-vitamiini liigtarbimine) ei ole olemas...


Päris ülepingutada kah ei tasuks, sest mõned kõrvalnähud nagu näiteks kõhulahtisus ikka esinevad :)
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Kasutaja avatar
Arbo
Rattur
Postitusi: 602
Liitunud: 02. 05. 2003. 08:41

Postitus Postitas Arbo » 15. 01. 2004. 11:27

Bimmer kirjutas: C-vitamiini võib tarvitada nii palju kui jõuad, sest sellist haigust nagu C-vitaminoos (C-vitamiini liigtarbimine) ei ole olemas. Nagu juba eelpool mainitud on Victelli vitamiinides 3x päevakogus sellepärast, et C-vitamiin aitab organismil rauda omastada.
C-vitamiini liigtarbimisest

Otepää kandis vee rauasisaldus kõrge, ehk peitub siin meie vastupidavusalade tegijate edu saladuse retsept? ;) - pea-aegu Õhtulehe pealkiri juba ;)

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 24. 01. 2004. 19:35

Bimmer kirjutas:
Rom kirjutas: Viljandi apteegid ega spordipoed v.a.rademar ei paku.
rademaris on victellsport 300.- eeku...........mõtlesin et ehk saab kusagil odavamalt.
Viljandi HEs peaks olema Victell Elite 330.- Kui ei ole, siis saab tellida.

Ise olen ostnud Sportlandist ja üle 300 pole ammu maksnud, viimane hind oli 266 (aga see oli koos kliendikaardi ja mingi lisaboonusega). Mingi 250 sain mingist apteegist, aga seal seda enam pole :?
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12100
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 09. 09. 2004. 15:49

Kas keegi keemias kodus inimene seletaks mulle lahti Sport ja Elite sisulise erinevuse. Elite's on koostis mitmekesisem ja osa asjade osakaal suurem.

Elite's on Spordiga võrreldes nt juures

Beetakaroteen 4,5 mg
Vitamiin D 2,5 ug
Magneesium 75 mg
Tsink 7,5 mg
Alfalipoiinhape 25 mg
Vask 2 mg

ja rohkem on Elite's nt Oomega 3 rasvhappeid, Q10-t ja kaltsiumi.

Seega kui olulised on need lisad kuimuu on sama. Kas keskmikust harrastussportlasel on vahet kumba tarbida? Midagi peab vist toidule juurde võtma, sest tundub, et toiduga kõike ei saa.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

KaidoK
Rattur
Postitusi: 100
Liitunud: 04. 08. 2003. 15:45

Postitus Postitas KaidoK » 10. 09. 2004. 09:51

Ise kasutan Sporti, kuna mulle põhjendati, et Elite on ikkagi tippsportlastele ja minusugune harrastaja ei tarbi kõiki neid mineraale ära ja kuseb need lihtsalt välja. Kui hind pole probleem , siis võib ka Elite panna.
Mina küsiks hoopis seda, millal keegi neid toidulisandeid võtab? Kas hommikul, lõunal või õhtul? Ja kas erinevaid tablette-kapsleid võib korraga võtta? Kas on tähtis, mida eelnevalt söönud oled? Olen kuulnud, et valk ei lase raual imenduda, st. piim ja piimatooted ei sobi siis rauaga kokku?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3030
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 10. 09. 2004. 10:01

kaidok kirjutas: Mina küsiks hoopis seda, millal keegi neid toidulisandeid võtab? Kas hommikul, lõunal või õhtul? Ja kas erinevaid tablette-kapsleid võib korraga võtta? Kas on tähtis, mida eelnevalt söönud oled? Olen kuulnud, et valk ei lase raual imenduda, st. piim ja piimatooted ei sobi siis rauaga kokku?
kunagi küsisin muza lepiku käest kas tasub võtta victelli ja taastuspulbreid samal päeval. tema ütles, et pole mõtet koos võtta. võib üle päeva võtta.
ise võtsin victelli hommikul, sest sisaldab ergastavat zen-zen ekstrakti. kui õhtul peale trenni võtta, siis võib silma liiga punni lüüa enne magamaminekut minu meelest.

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 10. 09. 2004. 11:39

Mati kirjutas:Kas keegi keemias kodus inimene seletaks mulle lahti Sport ja Elite sisulise erinevuse. Elite's on koostis mitmekesisem ja osa asjade osakaal suurem.

Elite's on Spordiga võrreldes nt juures

Beetakaroteen 4,5 mg
Vitamiin D 2,5 ug
Magneesium 75 mg
Tsink 7,5 mg
Alfalipoiinhape 25 mg
Vask 2 mg

ja rohkem on Elite's nt Oomega 3 rasvhappeid, Q10-t ja kaltsiumi.

Seega kui olulised on need lisad kui muu on sama. Kas keskmikust harrastussportlasel on vahet kumba tarbida? Midagi peab vist toidule juurde võtma, sest tundub, et toiduga kõike ei saa.
Q10 soovitas mu personaaltreener kunagi kui toidulisandit mis ei tekita sõltuvust :idea: zen zen pidi seevastu tekitama :?:
oomega 3 rasvhapped on meil alati defitsiidis, sealiha ja piimatooted neid märkimisväärses koguses ei sisalda, sellest väidetavalt ka suur südamehaiguste osakaal eestis :idea:
mägirattasõit on kestvusala kus süda saab suure koormuse magneesiumi sisaldab enamik mulle tuntud lihtsamaid südametegevuse toetamise preparaate nt. panangin.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 12100
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Postitus Postitas Mati » 10. 09. 2004. 16:43

No ostsin siis ikkagi Spordi ära. Asjale aitas kaasa ka Sportlandi mingi sooduspakkumine, kus "Maratoni eri" nimetuse all oli 184 krooni eest Victell Sport + Extran kissell + Extran batoon + Extran 0,5 l pudel. Neid kolme viimast oleks ostnud vist niikuinii lähiajal, seega ...
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

maakas
Rattur
Postitusi: 98
Liitunud: 11. 04. 2003. 21:11

Postitus Postitas maakas » 10. 09. 2004. 20:10

www kirjutas:
Q10 soovitas mu personaaltreener kunagi kui toidulisandit mis ei tekita sõltuvust :idea: zen zen pidi seevastu tekitama :?:
oomega 3 rasvhapped on meil alati defitsiidis, sealiha ja piimatooted neid märkimisväärses koguses ei sisalda, sellest väidetavalt ka suur südamehaiguste osakaal eestis :idea:
mägirattasõit on kestvusala kus süda saab suure koormuse magneesiumi sisaldab enamik mulle tuntud lihtsamaid südametegevuse toetamise preparaate nt. panangin.
Mõni aeg tagasi pakkus keegi Victelli asemel mingit muud sarnast toidulisandit kus Zen-Zen oli muu komponendi vastu välja vahetatud. Kas keegi on sellest hiljem midagi kuulnud ?
There are seldom technological solutions to behavioral problems.

Nutriguard
Rattur
Postitusi: 12
Liitunud: 12. 02. 2004. 17:02

Tõepoolest on alternatiivina olemas NutriGuard

Postitus Postitas Nutriguard » 06. 12. 2004. 10:44

maakas kirjutas:
www kirjutas: Mõni aeg tagasi pakkus keegi Victelli asemel mingit muud sarnast toidulisandit kus Zen-Zen oli muu komponendi vastu välja vahetatud. Kas keegi on sellest hiljem midagi kuulnud ?
Tõepoolest on alternatiivina olemas NutriGuard, mis on täiuslikuma koostisega (jõudis esmakordselt 2004. aasta alguses Rootsi turule, nt tablettide asemel taimne kapsel jms.). Hetkel on NutriGuard tulenevalt uudsusest ka Victellist odavam. NutriGuardi tootmise käivitasid eelnevalt Victelli turustamisega seotud olnud inimesed. Lisainfo ja tellimine Eestis: http://www.nutriguard.se/est/index_e.htm

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”