Pöia eesmine osa

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Vasta
Sid
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 17. 05. 2006. 10:33

Pöia eesmine osa

Postitus Postitas Sid » 17. 05. 2006. 18:26

Pilt

Otsest muret ei ole, lihtsalt preventsiooniks on mõned küsimused. Pildil (puuduvad erootilised sugemed) on mu keha asend vannis - ühe jala pöia eesmise osaga toetan vastu maad. Juba aastaid olen vannis sellises asendis. Tekkisksi küsimus, et ega see ohtlik ei ole, nimelt langeb pöia eesmisele osale päris suur koormus (perse on kanna peal). Oskab keegi kommentaarida?

Lisaks teen varvastele tõuse paljajalu, kas see on koormavam, kui jalanõudes tegemine?

Suvel sõidan nii 8 kilomeerit järveni. Järveni jõudes on keha, eriti alaselg päris higine. Kas peaks enne vetteminekut keha jahutama? Kui kaua, seni kuni nahk on kuiv? Või tegema veel mingeid harjutusi.

Loodan kompetentseid vastuseid pisut ehk kummalistele küsimustele :P .

Külaline

Re: Pöia eesmine osa

Postitus Postitas Külaline » 17. 05. 2006. 18:32

Sid kirjutas: Pildil (puuduvad erootilised sugemed) on mu keha asend vannis. Oskab keegi kommentaarida?
kas joonistasid pildi ise või kasutasid õppinud kunstniku abi?

Sid
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 17. 05. 2006. 10:33

Postitus Postitas Sid » 17. 05. 2006. 18:37

Ikka ise, ega keegi teine omastest mu muresid ei mõistaks :D . Enda arust küll labane joonistus...

Kasutaja avatar
m6mm
Rattur
Postitusi: 377
Liitunud: 13. 04. 2005. 14:23

Re: Pöia eesmine osa

Postitus Postitas m6mm » 18. 05. 2006. 09:19

Sid kirjutas:Juba aastaid olen vannis sellises asendis.
Mul on üks täpsustav küsimus: MIKS?


Muudel teemadel:

Varvastele tõusud on koormavamad jalanõudes.
Enne vetteminekut pole vaja end kuivatada.
Peale intensiivset liigutamist on hea teha venitusi.

Sid
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 17. 05. 2006. 10:33

Postitus Postitas Sid » 18. 05. 2006. 10:25

mõmm kirjutas:Mul on üks täpsustav küsimus: MIKS?
Ah, kes seda enam mäletab. Lihtsalt sai selline kummaline asend võetud, teised poosid meeldivad veel vähem. Kahtlane tunne on küll, järsku kahjustab selline asend pöida.

Kuid kas paljajalu varvastele tõusude tegemine võib pöia eesmist osa mingil moel kahjustada?

Ikkagi kuidagi kahtlane minna higise kehaga +15-20 temperatuuriga vette. Oled ikka 100% kindel, et see ei tee kehale liiga?
Ning kas venituste tegemine on enne vetteminekut vajalik? Võib-olla teha venitused alles peale rattasõitu, mil jõuan koju. Pealegi pidi vees ujumine ise mingil määral lõdvestama. Või suurendab venitamata jätmine krambi ohtu?

Kasutaja avatar
Villem T
Rattur
Postitusi: 2118
Liitunud: 05. 07. 2004. 11:32

Postitus Postitas Villem T » 18. 05. 2006. 10:31

Vannis proovi lamamisasendit, see kahjustab kõige vähem pöidasid.

15-kraadises vees ujumine ei lõdvesta, aga kui soojalt vette kargad on karastumise oht. Venita enne jahtumist/jahutamist.

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”