Eelista eestimaist

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Eelista eestimaist

Postitus Postitas erikr » 30. 03. 2003. 20:59

kõikvõimaliku lääne kraami (Extran, Maxim, Gatorade, Isostar jne) kõrval on saadaval ka Eestis valmistatud spordijookide pulbreid.
Infot saab allolevatelt linkidelt:
Biolab
Vägilane

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 04. 04. 2003. 18:48

Äkki keegi teab,kas kusagilt on võimalik saada veel Maximi pulbreid :?: :?: :?: ja miks neid siis enam ei ole :o

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 04. 04. 2003. 20:32

see härrasmees kes maximi maale toovat firmat juhtis. ei olnud just kõige parem ärimees. kui nüüd mõni teine firma maximi maale tooma ei hakka, siis varsti eesti poodidest seda enam ei leia.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 05. 04. 2003. 20:14

On keegi neid kodumaiseid pulbreid ka pikema aja jooksul tarbinud? Ostsin Vägilase Spartakiaad'i ja esialgu tundub küll olevat vaid kergelt solgi maitsega sidrunihappevesi :roll: Kui purgilt koostist vaadata,siis peaks nagu vinge kraam olema :? :?:

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 05. 04. 2003. 20:23

Ruve kirjutas:On keegi neid kodumaiseid pulbreid ka pikema aja jooksul tarbinud? Ostsin Vägilase Spartakiaad'i ja esialgu tundub küll olevat vaid kergelt solgi maitsega sidrunihappevesi :roll: Kui purgilt koostist vaadata,siis peaks nagu vinge kraam olema :? :?:
ma olen tarbinud 10 kuud Olümpiat, mulle sobib. Nii treeningul kui ka treeningujärgselt, vahest ka võistlusel. ErikT on ka spertakiaadi pannud, taastumiseks. loodame, et ta poetab ka mõne sõna.
biolabi kraam (sinine ja oranz silt) meenutab maitselt ja koostiselt extrani, eriti selle suurt purki (kisellisegupulbrit).
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kirsa
Rattur
Postitusi: 3972
Liitunud: 24. 02. 2003. 23:38

Postitus Postitas Kirsa » 05. 04. 2003. 22:01

Olen ka see kevad Spartakiaadi tarbinud ja maitseb päris hea, aga erilist energiat juurde küll ei anna, tundub lihtsalt parem kui vesi.
Keset pingutust tahaks midagi kangemat ja magusamat, aga niisama kergeks treeninguks on hea.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 05. 04. 2003. 22:21

Kirsa kirjutas:Olen ka see kevad Spartakiaadi tarbinud ja maitseb päris hea, aga erilist energiat juurde küll ei anna, tundub lihtsalt parem kui vesi.
Keset pingutust tahaks midagi kangemat ja magusamat, aga niisama kergeks treeninguks on hea.
siis pane olümpiat. ma panen ca 6-7 extrani kulbitäit (1 täis on mingi 12 ml) 0,7 l pudeli peale. tartust ostsin ka korra olümpiat, zeppelinis mingist spordipoest
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 06. 04. 2003. 09:59

Nende klubitäitega ei maksa liiale ka minna.Kui jook liiga kangeks teha,siis võib mõju olla vastupidine soovitule :!: Kui pakendil on kirjas 2-3 mõõtlusikatäit 500 ml ntx,siis tuleks nii ka panna :!: Üledoseerimisest rohkem abi küll ei ole 8)

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 06. 04. 2003. 10:48

mina ja ErikT oleme umbes 3 aastat tarbinud ainult Vägailase tooteid. põhiliselt spartakiaadi ja sheiping roosi. viimast ainult võistluse kestel, kuna sisaldab põhiliselt kiiresti lõhustuvaid süsivesikuid ja võistlustel pole aega ju oodata kuni kraam mõjuma hakkab :)
olümpiat olen ka tarbinud, aga selle maitse meenutab mulle jõhvika morssi, mis mulle väga maitseb ja seetõttu joon purgi kohe tühjaks alati :( roos ja spartakiaad ei ole nii hea maitsega, sobivad seetõttu paremini. kunagi proovisin maximi ka - apelsini- ja sidruni maitselist- ja see oli jälle väga hea maitsega. liiga hea, siis kipud sellega oma magusaisu kustutama. mingi maxim oli ilma maitseta - see tundus nagu tärkliseleotis, seda küll enam tarbida ei taha. maximi puhul häiris ka see, et ostad suure purgi, teed lahti ja ennäe imet - ainult pool purki oled saanud.
extrani kissell jälle on hea toimega, aga kuradi magus. hubitav on see, et suvel keset võistlust on kissell suht magus ja kleepuv löga. aga proovisin seda talvel ja asi hoopis midagi muud - mõnus janukustutaja. proovige järele.
kodumaiseid jooke oleme tarbinud põhiliselt materiaalsetel kaalutlustel- vägilane ikka way odavam kui muud joogid.
tahaks väga näha sõltumatut samade toimeainetega spordijookide testi. ning samuti tahaks näha väitlust kus on koos erinevate joogitootjate esindajad, kes siis oma ja konkurentide kraamist räägivad. siis saaks teada kas on mõtekam osta maximi, hinnaga xxx.-(kas mäletab keegi hinda?) ja mille purgist (ca 0,5kg) saab 6 l jooki või osta hoopis spartakiaadi ca 70.-/ 1kg ja millest saab 15 l jooki.

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 06. 04. 2003. 13:38

velosiped kirjutas:... siis saaks teada kas on mõtekam osta maximi, hinnaga xxx.-(kas mäletab keegi hinda?) ja mille purgist (ca 0,5kg) saab 6 l jooki või osta hoopis spartakiaadi ca 70.-/ 1kg ja millest saab 15 l jooki.
maximi eest küsiti nii 130-150 eeku purgist
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Biolab

Postitus Postitas AndreK » 10. 04. 2003. 09:36

Biolabi kõikvõimalikud tooted (välja arvatud Carbococ) on täiesti vastuvõetamatu maitsega. Ma ei kujuta ette mis moodi neid üldse on võimalik tarbida, ilma et sa need välja ei oksenda.

Kas keegi ka mingeid proteiine ettevalmistus perioodil tarbib?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Biolab

Postitus Postitas tarmo » 10. 04. 2003. 09:59

Klemm kirjutas:Biolabi kõikvõimalikud tooted (välja arvatud Carbococ) on täiesti vastuvõetamatu maitsega. Ma ei kujuta ette mis moodi neid üldse on võimalik tarbida, ilma et sa need välja ei oksenda.
millega sa segad neid pulbreid?

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Segan...

Postitus Postitas AndreK » 10. 04. 2003. 10:07

Olen proovinud veega, mahlaga ja piimaga. Ei kannata juua.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 10. 04. 2003. 10:13

minu arust ka ei kannata nendega segada. aga mina segan jogurtiga ja kannatab väga hästi.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Biolab

Postitus Postitas AndreK » 10. 04. 2003. 10:18

Hea mõte. Pole sellises kombinatsioonis seda tarbinud. Peale selle kui süda pahaks läks läksin United Feelingsi Super Proteiini peale üle. Maitse on täiesti ok. Kannatab isegi veega segada.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Biolab ja muu jama

Postitus Postitas AndreK » 10. 04. 2003. 10:19

Lugege http://www.amazon.ee . Seal on nende toodete kohta samuti väga negatiivne info. Osasid tooteid tehakse konkreetselt juustu keedu veest :)

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 10. 04. 2003. 11:23

ma lugesin ka amazonist eesti asjade kohta. ausalt öelda paneb mõtlema küll see eesti värk, sest kulturistid jagavad asja üsna hästi. ma uurin ott kiivikase käest nats teemat.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Eesti lurr

Postitus Postitas AndreK » 10. 04. 2003. 11:28

Ma juba uurisin, ei soovitandu ta seda eriti tarbida. Muidugi seda ka osaliselt tänu sellele et Robocop ei müü neid tooteid. Aga ega ma ei usu, et ta ka valetab.

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 10. 04. 2003. 15:50

Talve jooksul proovisin need http://www.amazon.ee pakutavad tooted enamus ära...vähemalt põhilised valgu pulbrid ja tastusjoogi pulbrid küll.Hetkel mul kott Evolutioni vadaku valku,võtsingi just proovimise mõttes...

Kui nüüd midagi soovitada,siis hästi ja kiirelt mõjuvad ikkagi need nö.hüdrolüüsitud valgud ja nendega taastusjoogipulbrid.Kui vaadata mida sealt amazonist osta,siis soovitaks proovida Original Aminot või selle kreatiiniga varianti GPWD.

Kasutaja avatar
Alan B'Stard
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 12. 08. 2003. 00:55

Re: Biolab ja muu jama

Postitus Postitas Alan B'Stard » 12. 08. 2003. 01:10

AndreK kirjutas:Lugege http://www.amazon.ee . Seal on nende toodete kohta samuti väga negatiivne info.
Kuskohas täpselt ?
Osasid tooteid tehakse konkreetselt juustu keedu veest :)
Enamik valguprodukte tehakse "juustukeeduveest" (vadakust) ja ma ei tea ühtki mõistlikku põhjendust miks seda mitte teha. Mine Amazoni valgulisandite tellimise menüüsse (pood -> proteiinid) ja vaata kuimitu toodet sisaldab nimes või koostises sõna "whey" (vadak). Pakun et vähemalt pooled.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 12. 08. 2003. 09:02

:idea:
Viimati muutis priidik, 25. 07. 2004. 22:29, muudetud 1 kord.

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 12. 08. 2003. 10:03

Huvi pärast olen proovinud nii Biolabi kui ka Vägilase tooteid. Eriti vahet polnud kas kasutada neid või mitte + veel maitseprobleemid. Tundub et kogu see krempel oma jahvatatud arahhisi ja kõrvitsaseemnetega on jäänud kuhugile 80ndatesse kinni. :lol: Raskematel treeningperioodidel üritan selle pärast kasutada firmade toodangut kellel on ka mingi arvatav arendustöö seljataga. Niisama kergematel perioodidel ei kasuta midagi. Enamik taastusaineid on pärit suurest ravimitööstusest s.t. kaetud litsentside ja patentidega, nt. vähihaigete toiduratsioon on suht sarnane oma olemuselt tippsportlase omaga (v.a. kogused). Põletus ja opijärgseil perioodidel kasutatakse taastumiseks samu meetodeid jne. Kogu see know how valgub vaikselt nende kontsernide tütarfirmade kaudu toidulisandite tööstusesse, katsetatakse mingi sportlaste grupi peal edasi otsitakse tuntud tarbimisliidreid kelle kaudu turustada kogu seda produktsiooni. Kahjuks eestis teadmistepõhist ravimitööstust nii tõsisel tasemel ei eksisteeri. Küll aga toiduainetetööstust koos oma pakkeliinide ja turustusvajadusega. Usun et tuntud ja aksepteeritud firmad tagavad ka parema kvaliteedi. Toidulisandite turg oli eelmine aasta üks maailma kiiremini arenevaid tarbimissektoreid spordijoogid kogutõus ca 70%.
Pean Vägilase ja Biolabi tooteid lihtsalt kellegi äriideeks täitmaks low end toidulisandite nishi eestis.
:idea: :idea: :idea:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 12. 08. 2003. 20:06

:idea:
Viimati muutis priidik, 25. 07. 2004. 22:29, muudetud 1 kord.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 13. 08. 2003. 07:06

priidik kirjutas:[Ei, ma ei taha tegelt vaielda. Täitsa võimalik, et kohalikul toodangul puudub igasugune toime. Jutt käib ainult valgupulbritest. Süsivesikud imenduvad kõik ühtemoodui hästi. Seal küll toodetel vahet ei saa olla.
Palun vaielge edasi. Loen huviga. Plaan on minna vägilase-söödale üle uuest aastast ntx.

to www: ma ei tea kahjuks sinu taset, aga kui Tarmo ja ErikT juba pikemat aega vägilasi pruugivad, siis peab asi ju hea olema või mis ...

Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11878
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Postitus Postitas erikr » 13. 08. 2003. 08:13

Andrus K kirjutas: to www: ma ei tea kahjuks sinu taset, aga kui Tarmo ja ErikT juba pikemat aega vägilasi pruugivad, siis peab asi ju hea olema või mis ...
täpsustuseks, et pruugivad vägilase süsivesikuid, valk tuleb mujalt.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 13. 08. 2003. 08:54

Andrus K kirjutas:
priidik kirjutas:[Ei, ma ei taha tegelt vaielda. Täitsa võimalik, et kohalikul toodangul puudub igasugune toime. Jutt käib ainult valgupulbritest. Süsivesikud imenduvad kõik ühtemoodui hästi. Seal küll toodetel vahet ei saa olla.
Palun vaielge edasi. Loen huviga. Plaan on minna vägilase-söödale üle uuest aastast ntx.

to www: ma ei tea kahjuks sinu taset, aga kui Tarmo ja ErikT juba pikemat aega vägilasi pruugivad, siis peab asi ju hea olema või mis ...

Momendil taseme poolest keskmine harrastussportlane, viimastel aastatel loll TECil ja Tartu maratonil ca esimese saja teises viiekümnes, suusatamises tiba tugevam sõidan koduseid maratone esimeses kahe kolmekümnes, worldloppeti omi sajas.
Muidugi ei anna need kohavõrdlused mingit adekvaatset pilti ühe või teise toimeaine headusest. Saan haledalt nüplit kõikvõimalikel aladel oma kunagiselt trennikaaslaselt Urmas Välbelt kes päris kindlasti ei viitsi tarbida toidulisandeid. :shock: Usun et ka eelpool mainitud kommmentaatorite tase on klass madalam Ummist. Või selle loogika järgi peaks hästi vinge ja cool toidulisand olema Tai Kane GPWD mida eelmine aasta tarbis Oras. :idea:
Mind ajendas pigem sõna võtma fakt, et eelmine aasta kui tekkis huvi toidulisandite vastu käisin Koplis Vägilase laboris. Nähtu :shock: ilmselt mingi TPI labor kopli liinidel ära privatud, hunnik umbkeelseid vene tädikesi munapulbrit pähkliseguga kokku miksimas. Kohe mitte ei usu sellisesse tootmisesse. Eesti tootelt ootaks lisaväärtusena ka mingit intellektuaalset lisandit, mitte lihtsat randmetööd. Kui seda ei ole siis isiklikult on täitsa ükstaskõik kus toode kokku on segatud, tähtis on kvaliteet. Biolabi tootmise kohta Türil ei oska midagi öelda, v.a. et seal Desserdis tehakse veel alltööna jänksi nimelist kohukest jt toiduainete tööstuse produkte. Usun et tiba soliidsem ja steriilsem ettevõte, kuid mine tea.
Süsivesikuid ja spordijooke tarbin ka Arcticu omi ning seal küll mingit vahet ei tee. Kogemus on lai üle maailma eri maratonidel pakutud eri valmistajate jooke ja probleeme pole olnud.

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Postitus Postitas priidik » 13. 08. 2003. 09:48

:idea:
Viimati muutis priidik, 25. 07. 2004. 22:29, muudetud 1 kord.

Oliver
Rattur
Postitusi: 1445
Liitunud: 31. 03. 2003. 09:00

Postitus Postitas Oliver » 13. 08. 2003. 12:41

priidik kirjutas:Küsiks neilt kes tarbivad valgulisandeid kas võtate iga päev või mitte.
Võtan pärast võistlusi ja treeninguid, kus pulss anaeroobse läve tasemel ning nendele järgneval päeval. Biolabi soovitas Muza. Ta rääkis ka mida Sigvard (jt. tegijad) kasutavad. Imendub efektiivsemalt kuid hind!!! Biolabi hinna ja kvaliteedi suhe pidi OK olema.

Biolabi toodetakse nüüd Tallinnas, firmanime ei mäleta (otsida ka ei viitsi).

Kas keegi teist on ise võrrelnud kahte analoogset toodet ja tundnud, et üks on teisest palju üle?

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 13. 08. 2003. 16:23

erikr kirjutas:
Andrus K kirjutas: to www: ma ei tea kahjuks sinu taset, aga kui Tarmo ja ErikT juba pikemat aega vägilasi pruugivad, siis peab asi ju hea olema või mis ...
täpsustuseks, et pruugivad vägilase süsivesikuid, valk tuleb mujalt.
taastumiseks kasutan hetkel Fasti Reco 2 ja Victell Elite. Viimase mõju on eriti hästi tuntav.

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Postitus Postitas www » 13. 08. 2003. 17:05

tarmo kirjutas:
erikr kirjutas:
Andrus K kirjutas: to www: ma ei tea kahjuks sinu taset, aga kui Tarmo ja ErikT juba pikemat aega vägilasi pruugivad, siis peab asi ju hea olema või mis ...
täpsustuseks, et pruugivad vägilase süsivesikuid, valk tuleb mujalt.
taastumiseks kasutan hetkel Fasti Reco 2 ja Victell Elite. Viimase mõju on eriti hästi tuntav.
fasti reco 2 te kasutan ka ise, tiba imala maitsega kuid muidu o.k., imponeerib et seal on ka süsivesikute hulka valku lisatud, teistel ei tea sarnast kombinatsiooni

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 13. 08. 2003. 17:29

www kirjutas:
tarmo kirjutas:
erikr kirjutas: täpsustuseks, et pruugivad vägilase süsivesikuid, valk tuleb mujalt.
taastumiseks kasutan hetkel Fasti Reco 2 ja Victell Elite. Viimase mõju on eriti hästi tuntav.
fasti reco 2 te kasutan ka ise, tiba imala maitsega kuid muidu o.k., imponeerib et seal on ka süsivesikute hulka valku lisatud, teistel ei tea sarnast kombinatsiooni
president Arnold ütles mulle kord kevadel,et kui temal oleks nii palju liha käes kui mul,siis ta ei ostaks üldse pulbrit :roll: :wink: oma viimase pulbri ostsin vist juuni kuus ja see on Maximi taastuspulber,sisaldab vist 34 % valku.Maitselt on täiesti norm,aga kuna pulbrit tõesti enam ei pane,siis on pool purki veel järgi.Erilist vahet tulemustes või jõus küll ei märka.

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 14. 08. 2003. 07:13

Ruve kirjutas:president Arnold ütles mulle kord kevadel,et kui temal oleks nii palju liha käes kui mul,siis ta ei ostaks üldse pulbrit :roll: :wink: .
mingi inside-joke :?: :roll:

variant 1: oled lugupeetud karjakasvataja ja Arnold tuli turnee käigus ka sul kätt suruma. Kohtumisel selgus, et ka tema on noorpõlves rattaga paar tiiru teinud ning tema sõi noorpõlves vaid liha, ei mingeid pulbreid

variant 2: Arnold neelab pulbreid, et mitte bravuurika abikaasa kõrval pilbas välja paista. Imetles su muskleid ja ohkas, et oleks tal ka, siis pulbreid vaja poleks ...

varainat 3: valesid vastuseid on ilmselt veel

Kasutaja avatar
Ermo
Rattur
Postitusi: 893
Liitunud: 21. 04. 2003. 14:44

Postitus Postitas Ermo » 14. 08. 2003. 10:51

.
Viimati muutis Ermo, 08. 03. 2011. 19:31, muudetud 1 kord.
Sõida, aga ära mölise :twisted: .

Ruve
Rattur
Postitusi: 844
Liitunud: 04. 04. 2003. 18:33

Postitus Postitas Ruve » 14. 08. 2003. 12:43

Andrus K kirjutas:
Ruve kirjutas:president Arnold ütles mulle kord kevadel,et kui temal oleks nii palju liha käes kui mul,siis ta ei ostaks üldse pulbrit :roll: :wink: .
mingi inside-joke :?: :roll:

variant 1: oled lugupeetud karjakasvataja ja Arnold tuli turnee käigus ka sul kätt suruma. Kohtumisel selgus, et ka tema on noorpõlves rattaga paar tiiru teinud ning tema sõi noorpõlves vaid liha, ei mingeid pulbreid

variant 2: Arnold neelab pulbreid, et mitte bravuurika abikaasa kõrval pilbas välja paista. Imetles su muskleid ja ohkas, et oleks tal ka, siis pulbreid vaja poleks ...

varainat 3: valesid vastuseid on ilmselt veel
valedes vastustes on sul õigus...mees on Arnold Tokko,fitnessi ja kulturismi liidu president 8) aga president Arnold ju ikkagi on :)

Kasutaja avatar
Alvaro
Rattur
Postitusi: 1250
Liitunud: 11. 02. 2003. 08:39

Biolab tooted

Postitus Postitas Alvaro » 15. 09. 2003. 09:28

http://www.vet.agri.ee/danger_page.php?uID=624

Ja kes seda juttu tõsiselt ei võta (ega seal ei olegi ju midagi tõsiselt võtta), siis võiks kasvõi uurida, millise taustaga on need firmad, kes seda üritavad turustada. Tulemus on nutune - võlglased, sullerid ja petturid.

Kasutaja avatar
AndreK
hobisportlane
Postitusi: 2475
Liitunud: 07. 03. 2003. 12:06

Re: Biolab tooted

Postitus Postitas AndreK » 15. 09. 2003. 09:35

Alvaro kirjutas:http://www.vet.agri.ee/danger_page.php?uID=624

Ja kes seda juttu tõsiselt ei võta (ega seal ei olegi ju midagi tõsiselt võtta), siis võiks kasvõi uurida, millise taustaga on need firmad, kes seda üritavad turustada. Tulemus on nutune - võlglased, sullerid ja petturid.
MOTT

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Re: Biolab tooted

Postitus Postitas www » 15. 09. 2003. 12:19

Alvaro kirjutas:http://www.vet.agri.ee/danger_page.php?uID=624

Ja kes seda juttu tõsiselt ei võta (ega seal ei olegi ju midagi tõsiselt võtta), siis võiks kasvõi uurida, millise taustaga on need firmad, kes seda üritavad turustada. Tulemus on nutune - võlglased, sullerid ja petturid.
rumal raha tuleb turult alati ära roobitseda :lol:

Kasutaja avatar
priidik
Rattur
Postitusi: 940
Liitunud: 01. 05. 2003. 19:23

Re: Biolab tooted

Postitus Postitas priidik » 15. 09. 2003. 12:34

:idea:
Viimati muutis priidik, 25. 07. 2004. 22:30, muudetud 1 kord.

www
Rattur
Postitusi: 256
Liitunud: 06. 06. 2003. 13:00

Re: Biolab tooted

Postitus Postitas www » 15. 09. 2003. 12:48

priidik kirjutas:
www kirjutas:
Alvaro kirjutas:http://www.vet.agri.ee/danger_page.php?uID=624

Ja kes seda juttu tõsiselt ei võta (ega seal ei olegi ju midagi tõsiselt võtta), siis võiks kasvõi uurida, millise taustaga on need firmad, kes seda üritavad turustada. Tulemus on nutune - võlglased, sullerid ja petturid.
rumal raha tuleb turult alati ära roobitseda :lol:
Pigem huvitaks milles seisneb nende toodete tervisele ohtlikus. Tervisekaitse inspektsiooni karm käsi viitaks justkui sellele et jämedalt on rikutud toiduainete, olgu siis toidulisandite, tootmiseks ette nähtud sanitaarnõudeid. Vbla leidsid nendest pulbritest mingi sööbiku või pisiku.
Vahet pole, need kes ei suuda elementaarseid san nõudeid täita, ei suuda tavaliselt ka midagi originaalsset sisu ega pakendi poolest pakkuda, sellistes firmades valitseb just sarnane mentaliteet nagu eelpool märkisin. Ei panda pappi inimestesse ega produkti enesesse kõik taandub hinnale.
Paar päeva tagasi sattusin dok filmi peale kus räägiti odavast ilukirurgiast. MR. mexikole siirdati kaamerate ees tordilabida abil rinnalihaste suurendamiseks naiste rinnaimplantaadid.

:lol: :lol: :lol:

Pigem käia juba tiba rohkem nutsu välja või loobuda üldse sellest produktist.

Kasutaja avatar
Alan B'Stard
Rattur
Postitusi: 81
Liitunud: 12. 08. 2003. 00:55

Re: Biolab tooted

Postitus Postitas Alan B'Stard » 15. 09. 2003. 12:56

priidik kirjutas:Pigem huvitaks milles seisneb nende toodete tervisele ohtlikus.
No loe ise.

"Kuna antud juhul on tegemist tunnustamata ettevõttes toidu valmistamisega, siis on alust arvata, et kõneallolev eritoit võib olla inimese tervisele ohtlik."

Nii et leitud pole midagi, puudub aga tunnistus. Ehk siis tundub et mängus on need kurikuulsad "uued toitlustushügieeninõuded". Toidulisandite valmistaja puhul on need nõuded muidugi asjakohased. (Mitte aga ntx 15 külastajaga/päevas külasöögikohtade puhul, kus neid samuti täie rauaga rakendati, nii et neid murdu kinni pandi).

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Biolab tooted

Postitus Postitas tarmo » 15. 09. 2003. 13:03

www kirjutas: Paar päeva tagasi sattusin dok filmi peale kus räägiti odavast ilukirurgiast. MR. mexikole siirdati kaamerate ees tordilabida abil rinnalihaste suurendamiseks naiste rinnaimplantaadid.

:lol: :lol: :lol:

.
no see mehhiko vend on küll tase. tordilabidad oleks pidanud ka siirdama, oleks õlad laiemaks saanud :lol: :lol: :lol:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 15. 09. 2003. 13:39


Külaline

Postitus Postitas Külaline » 15. 09. 2003. 13:42

www kirjutas:Mind ajendas pigem sõna võtma fakt, et eelmine aasta kui tekkis huvi toidulisandite vastu käisin Koplis Vägilase laboris. Nähtu :shock: ilmselt mingi TPI labor kopli liinidel ära privatud, hunnik umbkeelseid vene tädikesi munapulbrit pähkliseguga kokku miksimas. Kohe mitte ei usu sellisesse tootmisesse. Eesti tootelt ootaks lisaväärtusena ka mingit intellektuaalset lisandit, mitte lihtsat randmetööd. Kui seda ei ole siis isiklikult on täitsa ükstaskõik kus toode kokku on segatud, tähtis on kvaliteet.
Mul Vägilase kaitseks sõna sekka öelda. On jah see vorm tal nagu on, mingi aeg tagasi tegid küll remondi, et Tervisekaitsega probleeme ei tekiks. Aga sisu on kogemustele tuginedes tasemel. Ei oska võrrelda ekperdi tasemel kirevakirjaliste konkurentidega, kuid meie oleme oma tõsisematel mägireisidel, http://www.matkasport.ee/mswww/uus/wwws ... enDocument , kasutanud nende tooteid aktiivselt. Nii valgupreparaate, kui ka jooke. Töötavad! Ja odavad!

aivo
Rattur
Postitusi: 10
Liitunud: 07. 05. 2003. 09:37

Postitus Postitas aivo » 15. 09. 2003. 18:27

valdekule kommentaariks, lugedes ühte teist tolle reisi reisikirja, siis tavajook joodi ehk veel ära, kuid valgukontsentraat visati küll kerge südamega minema, seega....

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 15. 09. 2003. 23:16

... kes viskas, kes ei visanud. Valgukontsentraat, me kasutasime "Antistressi", ei ole kindlasti maitsega, mis gurmaanidele sobiks. Veidi imal, lääge võib olla on õiged sõnad. Kuna toitu ja head paremat jätkus, eelistasid vennad lihtsalt maitsvamaid möginaid. Mina ise, kui lugesite sealt Lenini jutust, jäin ränkka kõhutõppe, sõnaga oksendasin ja pasandasin organismi paari päevaga tühjaks, absoluutselt tühjaks, umbes nagu möödunud Tartu suusamaratonil üks rahvaesindaja finishis tühjakssõitnuna maha vajus ja tilgutite alla pandi. Ma ei jaksanud püksinööpegi kinni panna ... :) No vot ja tänu sellele "antistressile" (ajasin näost sisse ainult seda ja vett), suutsin pärast 1- 2 päevast kuuri uuesti seljakoti ja laua selga võtta ja 3500 meetri pealt 7134 meetrini välja ronida. Mina usun, ja eks usk on ka oluline faktor paljudes asjades, nende toodangusse. Ma pole asjatundja kuidas ja milliseid valgukontsentraate MTB-shnikud vajaksid, aga kes tunneb huvi võib nende juurde uurima minna. See Vägilane kasutab ju minu teada veel endise NLiidu aegse spordimeditsiini parimaid retsepte.

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 3033
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Postitus Postitas tarmo » 16. 09. 2003. 08:04

valdek kirjutas:... kes viskas, kes ei visanud. Valgukontsentraat, me kasutasime "Antistressi", ei ole kindlasti maitsega, mis gurmaanidele sobiks. Veidi imal, lääge võib olla on õiged sõnad. .
viimased partiid antistressi on täitsa ok maitsega. kellele näiteks halvaa meeldib, sel ei tohiks ka antistressi vastu midagi olla :wink:

Külaline

Postitus Postitas Külaline » 24. 09. 2003. 12:53


Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 24. 10. 2003. 13:48

Veterinaar- ja Toiduameti leheküljele minnes jäi silma nende viimane uudis:
http://www.vet.agri.ee/danger_page.php?uID=624

kalev
Rattur
Postitusi: 516
Liitunud: 08. 04. 2003. 09:52

Postitus Postitas kalev » 24. 10. 2003. 14:07

See link juba paar korda selle sama teema all läbi käinud. Ehk veidike tähelepanelikkust abiks? :lol: Mitte, et kordamine halvasti mõjuks.. aga pikapeale lihtsalt tüütab ära. 8)

Kasutaja avatar
andrust
Rattur
Postitusi: 128
Liitunud: 23. 03. 2003. 11:04

Postitus Postitas andrust » 24. 10. 2003. 19:39

sorry, oma hooletus jah... :oops:

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”