Otsing leidis 1515 vastet
- 07. 06. 2026. 08:55
- Foorum: Müük: Jalgrattad
- Teema: M: MÜÜDUD
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 49
M: MÜÜDUD
...
- 31. 05. 2026. 09:12
- Foorum: Müük: Jalgrattad
- Teema: M: 29" FS treilikas Polygon Siskiu T8 (XL) - 1650€
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 437
M: 29" FS treilikas Polygon Siskiu T8 (XL) - 1650€
https://i.imgur.com/RaQTe97.jpeg
Polygon Siskiu T8
Heaperemehelikult hoitud, väga vähe kasutatud ja uuendusi saanud ratas otsib endale uut sõitjat kasvuga ~180-190cm.
1 omanik, ostetud Soomest ja dokumendid olemas.
Raam: ALX Trail (alumiinium, XL suurus)
Jooksud: NewRace 12x148 / 15x110
Rehvid ...
Polygon Siskiu T8
Heaperemehelikult hoitud, väga vähe kasutatud ja uuendusi saanud ratas otsib endale uut sõitjat kasvuga ~180-190cm.
1 omanik, ostetud Soomest ja dokumendid olemas.
Raam: ALX Trail (alumiinium, XL suurus)
Jooksud: NewRace 12x148 / 15x110
Rehvid ...
- 07. 05. 2026. 20:05
- Foorum: Hooldus
- Teema: Terasraam "ära vajunud"?
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 298
Re: Terasraam "ära vajunud"?
Kindlasti on võimalik jäigal stendil selle toru sirgemaks saada. Kasvõi väiksema tungraua abil.
Pead ise nuputama või leidma inimese kes raha eest selle ära teeks. Kas, kes ja kus... pead otsima.
Pead ise nuputama või leidma inimese kes raha eest selle ära teeks. Kas, kes ja kus... pead otsima.
- 02. 05. 2026. 17:56
- Foorum: Hooldus
- Teema: Terasraam "ära vajunud"?
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 298
Re: Terasraam "ära vajunud"?
Pigem sõida rahulikult edasi ja ära pead sellega vaeva.
- 15. 03. 2026. 14:48
- Foorum: Müük: Jalgrattad
- Teema: M: MÜÜDUD
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 186
M: MÜÜDUD
...
Re: O: 11s 105 või Ultegra groupset või eraldi
Olemas uus 105 esivahetaja ja 1 keti sõitnud kasett 11-28. Kokku 25€
Re: Shimano esivaheti 2x11 soov
Klambriga 31,8 või 34,9? Tross tuleb ikka alt?
- 04. 03. 2026. 22:56
- Foorum: Varastatud rattad
- Teema: Varastatud kollane terasest Genesis Longitude (L)
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 515
Varastatud kollane terasest Genesis Longitude (L)
Omaniku loata läks Tallinnas 02.03.26 seiklema selline ainulaadne terasest pill: Genesis Longitude (L)

Kui keegi kuuleb/näeb midagi - võtke palun ühendust - heategu ei jää tasumata!
Kontakt: Andre +372 5663 neli29null

Kui keegi kuuleb/näeb midagi - võtke palun ühendust - heategu ei jää tasumata!
Kontakt: Andre +372 5663 neli29null
- 02. 03. 2026. 18:50
- Foorum: Jupid
- Teema: Kust osta/tellida juppe
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 321
Re: Kust osta/tellida juppe
Ise tellin nendest kohtadest. Kõik neli on usaldusväärsed. Esmaspäeval tellid ja kui veab siis reedeks saad kätte. Saatmine +10€
https://www.bike24.com/
https://www.bike-discount.de/en
https://www.bike-components.de/en/
https://r2-bike.com/Home
https://www.bike24.com/
https://www.bike-discount.de/en
https://www.bike-components.de/en/
https://r2-bike.com/Home
- 18. 02. 2026. 10:46
- Foorum: Müük: Jalgrattad
- Teema: M: MÜÜDUD
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 428
M: MÜÜDUD
...
- 11. 02. 2026. 11:04
- Foorum: Müük: Jupid
- Teema: M: MÜÜDUD
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 115
M: MÜÜDUD
...
- 25. 09. 2025. 14:13
- Foorum: Müük: Jalgrattad
- Teema: M: MÜÜDUD
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 99
M: MÜÜDUD
...
- 17. 09. 2025. 00:08
- Foorum: Hooldus
- Teema: Pidur kriuksub
- Vastuseid: 6
- Vaatamisi: 465
Re: Pidur kriuksub
Mis pidur? Kettad? Klotsid?
- 23. 07. 2025. 22:05
- Foorum: Hooldus
- Teema: kust saaks laenata Shimano adapter SM-PCE02
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 399
Re: kust saaks laenata Shimano adapter SM-PCE02
Aga tule näiteks Velohundi töökojast läbi ja teeme jooksvalt ära.
- 05. 07. 2025. 09:30
- Foorum: Jupid
- Teema: Vastupidav esijooks, kust saada?
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 4335
Re: Vastupidav esijooks, kust saada?
Ma soovitaks üle minna väiksemale läbimõõdule ja jooksu tüüp võiks olla juba tugevam kui jalgratastel.
- 21. 05. 2025. 15:42
- Foorum: Jupid
- Teema: Rattasadula test
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 1364
Re: Rattasadula test
Velohundi poes on testimiseks erinevaid PRO sadulaid.
- 30. 04. 2025. 00:19
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Eesti rattapoed kaardil
- Vastuseid: 108
- Vaatamisi: 69428
Re: Eesti rattapoed kaardil
Keila Rattapoe uueks asukohaks on Paldiski mnt 31, Keila
Veloteek kolis Peetrist ära ja uueks asukohaks on Telliskivi 60a (endine Jooks Rattastuudio)
Kristiine Hawaii sulges uksed
Viimsi Hawaii sulges uksed
Impulse Store on kaardilt puudu, Tähesaju 21 (Lasnamägi)
Omapärane " Hawaii Express ...
Veloteek kolis Peetrist ära ja uueks asukohaks on Telliskivi 60a (endine Jooks Rattastuudio)
Kristiine Hawaii sulges uksed
Viimsi Hawaii sulges uksed
Impulse Store on kaardilt puudu, Tähesaju 21 (Lasnamägi)
Omapärane " Hawaii Express ...
- 28. 04. 2025. 07:22
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Eesti rattapoed kaardil
- Vastuseid: 108
- Vaatamisi: 69428
Re: Eesti rattapoed kaardil
Võiks ka tegevuse lõpetanud poed kaardilt ära kustutada.
- 10. 04. 2025. 15:25
- Foorum: Hooldus
- Teema: FS MTB tagakiige laagrid saksast
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 700
Re: FS MTB tagakiige laagrid saksast
Ma tagakiigele päris suvalist laagrit ei soovitaks. Tasub lugeda ka tootjapoolset infot, kuna laagreid on mitut tüüpi.
Ühed veerevad hästi, teised taluvad rohkem koormust, kolmandad on parima niiskusekaitsega jne...
Ühed veerevad hästi, teised taluvad rohkem koormust, kolmandad on parima niiskusekaitsega jne...
- 26. 03. 2025. 22:23
- Foorum: Jupid
- Teema: GRX 2x11 1x11 peale.
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 923
Re: GRX 2x11 1x11 peale.
1.85mm MTB kasseti puhul.
- 23. 03. 2025. 21:40
- Foorum: Jupid
- Teema: GRX 2x11 1x11 peale.
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 923
Re: GRX 2x11 1x11 peale.
11-40 puhul oleks õige kasutada siiski RX812 mudelit.
- 22. 03. 2025. 00:29
- Foorum: Hooldus
- Teema: Thru axle määrimine
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 612
Re: Thru axle määrimine
Võll peab kindlasti olema kergelt määrdega koos, et vältida oksüdeerumist. Eriti neil kes harva oma ratast hooldavad ja sõidavad iga ilmaga.
Keerme osale sobivad mõlemad lähenemised: puhas ja kuiv või puhas ja õrnalt määritud.
Keerme osale sobivad mõlemad lähenemised: puhas ja kuiv või puhas ja õrnalt määritud.
- 07. 01. 2025. 01:01
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Milline rattatüüp?
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 946
Re: Milline rattatüüp?
Kindla peale mineks oleks minu arvates 29" MTB. Kataks paremini soovitud vajadused. Ainult, et Rattaralli sõiduks vajaksite kitsamaid siledaid rehve.
- 15. 12. 2024. 08:28
- Foorum: Varastatud rattad
- Teema: Kahtlased müügi kuulutused
- Vastuseid: 155
- Vaatamisi: 140441
Re: Kahtlased müügi kuulutused
Mida siin kahtlast on kui inimene ajas näiteks numbrid segamini? 400 asemel kirjutas 800. Mõnd sõitjat ei huvitagi need peensused. Näeb 10 hammakat, GRX kirja ja sellest talle piisab.
- 21. 11. 2024. 13:02
- Foorum: Hooldus
- Teema: Tagumised käigud pärast velgede lahtivõtmist ja tagasipanekut
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 484
Re: Tagumised käigud pärast velgede lahtivõtmist ja tagasipanekut
No kui te suutsite ise pöiad ära vahetada siis peaks tagavahetaja reguleerimine olema köki-möki...
Ega te ketti juhuslikult ei vahetanud?
Ega te ketti juhuslikult ei vahetanud?
- 13. 11. 2024. 08:59
- Foorum: Hooldus
- Teema: Shimano piduriõli
- Vastuseid: 13
- Vaatamisi: 7417
Re: Shimano piduriõli
Ratas on 12 aastat vana, ma arvan, et pidureid tuleks õhutada. Õhutamine on ainuke asi, mida ma ei ole teinud selle rattaga.
Aga palju seda õli kulub? Ülevalt tuleb niipalju peale valada, et vana õli välja saada. Mingi kadu seal on. Õli peab olema varuga.
12a on juba liiga pikk aeg pidurile ...
- 01. 11. 2024. 23:24
- Foorum: Jupid
- Teema: Süsinikraami külge suurem pakiraamikott
- Vastuseid: 12
- Vaatamisi: 1291
Re: Süsinikraami külge suurem pakiraamikott
Tavalise kodu-töö sõidu jaoks on veelgi lihtsam lahendus: commuter tüüpi seljakott. Näiteks Ortlieb Velocity.
- 01. 10. 2024. 22:31
- Foorum: Hooldus
- Teema: Vändates paugub ja tirri heli on kadunud...
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 2010
Re: Vändates paugub ja tirri heli on kadunud...
Peale vahetust oli tirri põrin väga tugev.
Kuhu kadus tirri heli?
Kumb siis muret tekitab? :roll:
Uues tirris on värske määre ja üldiselt on pigem vaiksem. Muu tootja tirri heli võib samuti erineda (Sunrace VS Shimano)
Mis puudutab paukumist siis õigem oleks pöörduda samasse töökotta ja ...
- 20. 09. 2024. 19:48
- Foorum: Jupid
- Teema: Vastupidav esijooks, kust saada?
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 4335
Re: Vastupidav esijooks, kust saada?
Millised kodarad asemele läksid?
- 08. 08. 2024. 21:32
- Foorum: Hooldus
- Teema: EW-SD300 kaabel shifteri tarkvara uuendamiseks
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 715
Re: EW-SD300 kaabel shifteri tarkvara uuendamiseks
Astu läbi ja teen ära.
- 25. 07. 2024. 18:06
- Foorum: Jupid
- Teema: Vastupidav esijooks, kust saada?
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 4335
Re: Vastupidav esijooks, kust saada?
Alla läksid lihtsamad Mach1 kodarad. Pinged vastavalt pöiale ja kodara paksusele. Enda matkarataste all (ise olen 100kg) koos mõne kotiga on nad kenasti vastu pudanud.
Ilmselt peab mingit kangemat DT Swiss kodarat proovima.
Ilmselt peab mingit kangemat DT Swiss kodarat proovima.
- 11. 07. 2024. 22:40
- Foorum: Jupid
- Teema: Shimano Shadow RD koos gripshiftiga ja HS-33 jubinad?
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 575
Re: Shimano Shadow RD koos gripshiftiga ja HS-33 jubinad?
Selleks pead leidma MicroShift Twist Shift 9-käigulisel gripvahetaja.
- 10. 07. 2024. 00:17
- Foorum: Varastatud rattad
- Teema: Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine
- Vastuseid: 13
- Vaatamisi: 2728
Re: Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine
Lausa uskumatu kui kaugele ta lõpuks jõudis - Бобруйск.
https://www.kufar.by/item/237254009
https://www.kufar.by/item/237254009
- 21. 06. 2024. 00:07
- Foorum: Jupid
- Teema: Vastupidav esijooks, kust saada?
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 4335
Re: Vastupidav esijooks, kust saada?
Kui rummud on korras siis võin laduda tugevamad jooksud (pöiad-kodarad olemas). Huvi korral saada PS.
- 07. 06. 2024. 14:40
- Foorum: Jupid
- Teema: Mavic Crossmax ST kodaraniplid?
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 880
Re: Mavic Crossmax ST kodaraniplid?
Alu kodaratel on nippel integreeritud ja eraldi neid vahetada ei saa, kuna mõlemad kodara otsad on suurema "peaga".
- 29. 05. 2024. 23:05
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: MNT raami suurus
- Vastuseid: 8
- Vaatamisi: 1667
Re: MNT raami suurus
Eks selle 56 sööd ära küll kui 70-90mm stemmiga saad asendi mugavaks. Iseasi, kas müüja proovimisega nõustub ...
- 14. 05. 2024. 13:14
- Foorum: Varastatud rattad
- Teema: Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine
- Vastuseid: 13
- Vaatamisi: 2728
Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine
PS. Sul jäi ka pilt lisamata.
- 14. 05. 2024. 13:12
- Foorum: Varastatud rattad
- Teema: Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine
- Vastuseid: 13
- Vaatamisi: 2728
Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine
Tunnen kaasa. Jutt sisukas aga ridade vahelt ei suuda leida ühte väga olulist punkti: millist lukku kasutasite ja kui kaua selline uhke ratas seal igavles?
- 01. 05. 2024. 20:59
- Foorum: Riietus ja jalanõud
- Teema: Algaja jalgrattur.
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 1632
Re: Algaja jalgrattur.
Ei tasu lihtsat asja liiga suureks ka ajada.
Vihmase ilma jaoks piisab hingavast kilejopest ja vahest ka pükstest.
Kindaid ja kummikud jäägu koju.
Vihmase ilma jaoks piisab hingavast kilejopest ja vahest ka pükstest.
Kindaid ja kummikud jäägu koju.
- 18. 04. 2024. 15:44
- Foorum: Hooldus
- Teema: Rattahooldus ettevõttele, kohaletulekuga
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 1715
Re: Rattahooldus ettevõttele, kohaletulekuga
Kõlab kuidagi utoopiliselt, kuna selline kogus on pigem kahe töötu mehaaniku 2p töö...
(eeldades, et 1 ratas keskmiselt võtab 40min siis kokku tuleb 16-17 tundi)
(eeldades, et 1 ratas keskmiselt võtab 40min siis kokku tuleb 16-17 tundi)
- 18. 04. 2024. 11:52
- Foorum: Hooldus
- Teema: Rattahooldus ettevõttele, kohaletulekuga
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 1715
Re: Rattahooldus ettevõttele, kohaletulekuga
Soovite ühe päevaga hooldada 25 ratast?
Re: Rattatool
Kas kellelgi sellise rattatooliga on kogemust.
Mul paar kogemust olemas ja pean ütlema, et igale rattale see kindlasti ei sobi.
Esiteks peab stemmi all olema vähemalt 3x10mm seibe (siis mahub klamber külge)
Teiseks pead selle klambri stemmi külge kuidagi fikseerima. Ise kasutasin Fixplus rihma ...
- 24. 03. 2024. 17:20
- Foorum: Hooldus
- Teema: Üldhooldus + tubeless rehvi instalimine
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 782
Re: Üldhooldus + tubeless rehvi instalimine
Saatsin PS.
- 02. 03. 2024. 22:00
- Foorum: Hooldus
- Teema: Lärmakad kaablid raamis
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 1144
Re: Lärmakad kaablid raamis
Mul töökojas on. Saan lõigata cm täpsusega vastavalt soovile.
- 02. 03. 2024. 19:59
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Milline valik teha?
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 1344
Re: Milline valik teha?
X-Caliber 9
- 11. 02. 2024. 10:20
- Foorum: Varastatud rattad
- Teema: Kahtlased müügi kuulutused
- Vastuseid: 155
- Vaatamisi: 140441
Re: Kahtlased müügi kuulutused
Must tsüklokas Colnago World Cup sirge lenksuga, Miche jooksudega ja käppadega.
https://www.luutar.ee/mod_shop_b3af929e ... ld-Cup_est
https://www.luutar.ee/mod_shop_b3af929e ... ld-Cup_est
- 08. 02. 2024. 15:02
- Foorum: Rattapoed
- Teema: B1kestore.online/b1kestore.com
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 1769
Re: B1kestore.online/b1kestore.com
Selline arve saadetakse postkasti.


- 08. 02. 2024. 13:22
- Foorum: Rattapoed
- Teema: B1kestore.online/b1kestore.com
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 1769
Re: B1kestore.online/b1kestore.com
Tellimise vormistamine käib ka väga kiirelt (ilmselt automaatika) õhtusel ajal.
Kinnitad ostukorvi, saad meili "tellimus on töös" ja mõne aja pärast tuleb juba ka INVOICE.
Arvel käibekat pole, transa samuti tasuta.
Heausklik ja kärsitu võib isegi ära maksta.
Kinnitad ostukorvi, saad meili "tellimus on töös" ja mõne aja pärast tuleb juba ka INVOICE.
Arvel käibekat pole, transa samuti tasuta.
Heausklik ja kärsitu võib isegi ära maksta.
- 07. 02. 2024. 20:54
- Foorum: Rattapoed
- Teema: B1kestore.online/b1kestore.com
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 1769
Re: B1kestore.online/b1kestore.com
Tundub ikka väga kahtlane leht, eriti veel serveri asukoht. Samuti ka ettevõtte info suht olematu ja töötajaid lausa 2...
- 08. 01. 2024. 23:58
- Foorum: Jupid
- Teema: Miks mõni velg lõhub lohve ventiili juurest?
- Vastuseid: 16
- Vaatamisi: 2514
Re: Miks mõni velg lõhub lohve ventiili juurest?
No antud rehvi külg reedab kohe välja, et sõidetakse liiga madala rõhuga. Sellise ühekordse ja pehme (ilmselt juba ka väsinud) pöia puhul rehvi liikumine mind isiklikult ei üllata...