Otsing leidis 1515 vastet

Postitas MK777
07. 06. 2026. 08:55
Foorum: Müük: Jalgrattad
Teema: M: MÜÜDUD
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 49

M: MÜÜDUD

...
Postitas MK777
31. 05. 2026. 09:12
Foorum: Müük: Jalgrattad
Teema: M: 29" FS treilikas Polygon Siskiu T8 (XL) - 1650€
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 437

M: 29" FS treilikas Polygon Siskiu T8 (XL) - 1650€

https://i.imgur.com/RaQTe97.jpeg

Polygon Siskiu T8
Heaperemehelikult hoitud, väga vähe kasutatud ja uuendusi saanud ratas otsib endale uut sõitjat kasvuga ~180-190cm.
1 omanik, ostetud Soomest ja dokumendid olemas.

Raam: ALX Trail (alumiinium, XL suurus)
Jooksud: NewRace 12x148 / 15x110
Rehvid ...
Postitas MK777
07. 05. 2026. 20:05
Foorum: Hooldus
Teema: Terasraam "ära vajunud"?
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 298

Re: Terasraam "ära vajunud"?

Kindlasti on võimalik jäigal stendil selle toru sirgemaks saada. Kasvõi väiksema tungraua abil.
Pead ise nuputama või leidma inimese kes raha eest selle ära teeks. Kas, kes ja kus... pead otsima.
Postitas MK777
02. 05. 2026. 17:56
Foorum: Hooldus
Teema: Terasraam "ära vajunud"?
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 298

Re: Terasraam "ära vajunud"?

Pigem sõida rahulikult edasi ja ära pead sellega vaeva.
Postitas MK777
15. 03. 2026. 14:48
Foorum: Müük: Jalgrattad
Teema: M: MÜÜDUD
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 186

M: MÜÜDUD

...
Postitas MK777
12. 03. 2026. 12:52
Foorum: Ost
Teema: Ostetud
Vastuseid: 1
Vaatamisi: 85

Re: O: 11s 105 või Ultegra groupset või eraldi

Olemas uus 105 esivahetaja ja 1 keti sõitnud kasett 11-28. Kokku 25€
Postitas MK777
06. 03. 2026. 07:43
Foorum: Ost
Teema: Olemas
Vastuseid: 1
Vaatamisi: 90

Re: Shimano esivaheti 2x11 soov

Klambriga 31,8 või 34,9? Tross tuleb ikka alt?
Postitas MK777
04. 03. 2026. 22:56
Foorum: Varastatud rattad
Teema: Varastatud kollane terasest Genesis Longitude (L)
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 515

Varastatud kollane terasest Genesis Longitude (L)

Omaniku loata läks Tallinnas 02.03.26 seiklema selline ainulaadne terasest pill: Genesis Longitude (L)

Pilt

Kui keegi kuuleb/näeb midagi - võtke palun ühendust - heategu ei jää tasumata!

Kontakt: Andre +372 5663 neli29null
Postitas MK777
02. 03. 2026. 18:50
Foorum: Jupid
Teema: Kust osta/tellida juppe
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 321

Re: Kust osta/tellida juppe

Ise tellin nendest kohtadest. Kõik neli on usaldusväärsed. Esmaspäeval tellid ja kui veab siis reedeks saad kätte. Saatmine +10€

https://www.bike24.com/
https://www.bike-discount.de/en
https://www.bike-components.de/en/
https://r2-bike.com/Home
Postitas MK777
18. 02. 2026. 10:46
Foorum: Müük: Jalgrattad
Teema: M: MÜÜDUD
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 428

M: MÜÜDUD

...
Postitas MK777
11. 02. 2026. 11:04
Foorum: Müük: Jupid
Teema: M: MÜÜDUD
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 115

M: MÜÜDUD

...
Postitas MK777
25. 09. 2025. 14:13
Foorum: Müük: Jalgrattad
Teema: M: MÜÜDUD
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 99

M: MÜÜDUD

...
Postitas MK777
17. 09. 2025. 00:08
Foorum: Hooldus
Teema: Pidur kriuksub
Vastuseid: 6
Vaatamisi: 465

Re: Pidur kriuksub

Mis pidur? Kettad? Klotsid?
Postitas MK777
23. 07. 2025. 22:05
Foorum: Hooldus
Teema: kust saaks laenata Shimano adapter SM-PCE02
Vastuseid: 3
Vaatamisi: 399

Re: kust saaks laenata Shimano adapter SM-PCE02

Aga tule näiteks Velohundi töökojast läbi ja teeme jooksvalt ära.
Postitas MK777
05. 07. 2025. 09:30
Foorum: Jupid
Teema: Vastupidav esijooks, kust saada?
Vastuseid: 31
Vaatamisi: 4335

Re: Vastupidav esijooks, kust saada?

Ma soovitaks üle minna väiksemale läbimõõdule ja jooksu tüüp võiks olla juba tugevam kui jalgratastel.
Postitas MK777
21. 05. 2025. 15:42
Foorum: Jupid
Teema: Rattasadula test
Vastuseid: 15
Vaatamisi: 1364

Re: Rattasadula test

Velohundi poes on testimiseks erinevaid PRO sadulaid.
Postitas MK777
30. 04. 2025. 00:19
Foorum: Rattapoed
Teema: Eesti rattapoed kaardil
Vastuseid: 108
Vaatamisi: 69428

Re: Eesti rattapoed kaardil

Keila Rattapoe uueks asukohaks on Paldiski mnt 31, Keila
Veloteek kolis Peetrist ära ja uueks asukohaks on Telliskivi 60a (endine Jooks Rattastuudio)
Kristiine Hawaii sulges uksed
Viimsi Hawaii sulges uksed
Impulse Store on kaardilt puudu, Tähesaju 21 (Lasnamägi)
Omapärane " Hawaii Express ...
Postitas MK777
28. 04. 2025. 07:22
Foorum: Rattapoed
Teema: Eesti rattapoed kaardil
Vastuseid: 108
Vaatamisi: 69428

Re: Eesti rattapoed kaardil

Võiks ka tegevuse lõpetanud poed kaardilt ära kustutada.
Postitas MK777
10. 04. 2025. 15:25
Foorum: Hooldus
Teema: FS MTB tagakiige laagrid saksast
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 700

Re: FS MTB tagakiige laagrid saksast

Ma tagakiigele päris suvalist laagrit ei soovitaks. Tasub lugeda ka tootjapoolset infot, kuna laagreid on mitut tüüpi.
Ühed veerevad hästi, teised taluvad rohkem koormust, kolmandad on parima niiskusekaitsega jne...
Postitas MK777
26. 03. 2025. 22:23
Foorum: Jupid
Teema: GRX 2x11 1x11 peale.
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 923

Re: GRX 2x11 1x11 peale.

1.85mm MTB kasseti puhul.
Postitas MK777
23. 03. 2025. 21:40
Foorum: Jupid
Teema: GRX 2x11 1x11 peale.
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 923

Re: GRX 2x11 1x11 peale.

11-40 puhul oleks õige kasutada siiski RX812 mudelit.
Postitas MK777
22. 03. 2025. 00:29
Foorum: Hooldus
Teema: Thru axle määrimine
Vastuseid: 3
Vaatamisi: 612

Re: Thru axle määrimine

Võll peab kindlasti olema kergelt määrdega koos, et vältida oksüdeerumist. Eriti neil kes harva oma ratast hooldavad ja sõidavad iga ilmaga.
Keerme osale sobivad mõlemad lähenemised: puhas ja kuiv või puhas ja õrnalt määritud.
Postitas MK777
07. 01. 2025. 01:01
Foorum: Jalgrattad
Teema: Milline rattatüüp?
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 946

Re: Milline rattatüüp?

Kindla peale mineks oleks minu arvates 29" MTB. Kataks paremini soovitud vajadused. Ainult, et Rattaralli sõiduks vajaksite kitsamaid siledaid rehve.
Postitas MK777
15. 12. 2024. 08:28
Foorum: Varastatud rattad
Teema: Kahtlased müügi kuulutused
Vastuseid: 155
Vaatamisi: 140441

Re: Kahtlased müügi kuulutused

Mida siin kahtlast on kui inimene ajas näiteks numbrid segamini? 400 asemel kirjutas 800. Mõnd sõitjat ei huvitagi need peensused. Näeb 10 hammakat, GRX kirja ja sellest talle piisab.
Postitas MK777
21. 11. 2024. 13:02
Foorum: Hooldus
Teema: Tagumised käigud pärast velgede lahtivõtmist ja tagasipanekut
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 484

Re: Tagumised käigud pärast velgede lahtivõtmist ja tagasipanekut

No kui te suutsite ise pöiad ära vahetada siis peaks tagavahetaja reguleerimine olema köki-möki...
Ega te ketti juhuslikult ei vahetanud?
Postitas MK777
13. 11. 2024. 08:59
Foorum: Hooldus
Teema: Shimano piduriõli
Vastuseid: 13
Vaatamisi: 7417

Re: Shimano piduriõli


Ratas on 12 aastat vana, ma arvan, et pidureid tuleks õhutada. Õhutamine on ainuke asi, mida ma ei ole teinud selle rattaga.

Aga palju seda õli kulub? Ülevalt tuleb niipalju peale valada, et vana õli välja saada. Mingi kadu seal on. Õli peab olema varuga.


12a on juba liiga pikk aeg pidurile ...
Postitas MK777
01. 11. 2024. 23:24
Foorum: Jupid
Teema: Süsinikraami külge suurem pakiraamikott
Vastuseid: 12
Vaatamisi: 1291

Re: Süsinikraami külge suurem pakiraamikott

Tavalise kodu-töö sõidu jaoks on veelgi lihtsam lahendus: commuter tüüpi seljakott. Näiteks Ortlieb Velocity.
Postitas MK777
01. 10. 2024. 22:31
Foorum: Hooldus
Teema: Vändates paugub ja tirri heli on kadunud...
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 2010

Re: Vändates paugub ja tirri heli on kadunud...


Peale vahetust oli tirri põrin väga tugev.


Kuhu kadus tirri heli?

Kumb siis muret tekitab? :roll:

Uues tirris on värske määre ja üldiselt on pigem vaiksem. Muu tootja tirri heli võib samuti erineda (Sunrace VS Shimano)

Mis puudutab paukumist siis õigem oleks pöörduda samasse töökotta ja ...
Postitas MK777
20. 09. 2024. 19:48
Foorum: Jupid
Teema: Vastupidav esijooks, kust saada?
Vastuseid: 31
Vaatamisi: 4335

Re: Vastupidav esijooks, kust saada?

Millised kodarad asemele läksid?
Postitas MK777
08. 08. 2024. 21:32
Foorum: Hooldus
Teema: EW-SD300 kaabel shifteri tarkvara uuendamiseks
Vastuseid: 3
Vaatamisi: 715

Re: EW-SD300 kaabel shifteri tarkvara uuendamiseks

Astu läbi ja teen ära.
Postitas MK777
25. 07. 2024. 18:06
Foorum: Jupid
Teema: Vastupidav esijooks, kust saada?
Vastuseid: 31
Vaatamisi: 4335

Re: Vastupidav esijooks, kust saada?

Alla läksid lihtsamad Mach1 kodarad. Pinged vastavalt pöiale ja kodara paksusele. Enda matkarataste all (ise olen 100kg) koos mõne kotiga on nad kenasti vastu pudanud.
Ilmselt peab mingit kangemat DT Swiss kodarat proovima.
Postitas MK777
11. 07. 2024. 22:40
Foorum: Jupid
Teema: Shimano Shadow RD koos gripshiftiga ja HS-33 jubinad?
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 575

Re: Shimano Shadow RD koos gripshiftiga ja HS-33 jubinad?

Selleks pead leidma MicroShift Twist Shift 9-käigulisel gripvahetaja.
Postitas MK777
10. 07. 2024. 00:17
Foorum: Varastatud rattad
Teema: Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine
Vastuseid: 13
Vaatamisi: 2728

Re: Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine

Lausa uskumatu kui kaugele ta lõpuks jõudis - Бобруйск.
https://www.kufar.by/item/237254009
Postitas MK777
21. 06. 2024. 00:07
Foorum: Jupid
Teema: Vastupidav esijooks, kust saada?
Vastuseid: 31
Vaatamisi: 4335

Re: Vastupidav esijooks, kust saada?

Kui rummud on korras siis võin laduda tugevamad jooksud (pöiad-kodarad olemas). Huvi korral saada PS.
Postitas MK777
07. 06. 2024. 14:40
Foorum: Jupid
Teema: Mavic Crossmax ST kodaraniplid?
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 880

Re: Mavic Crossmax ST kodaraniplid?

Alu kodaratel on nippel integreeritud ja eraldi neid vahetada ei saa, kuna mõlemad kodara otsad on suurema "peaga".
Postitas MK777
29. 05. 2024. 23:05
Foorum: Jalgrattad
Teema: MNT raami suurus
Vastuseid: 8
Vaatamisi: 1667

Re: MNT raami suurus

Eks selle 56 sööd ära küll kui 70-90mm stemmiga saad asendi mugavaks. Iseasi, kas müüja proovimisega nõustub ...
Postitas MK777
14. 05. 2024. 13:12
Foorum: Varastatud rattad
Teema: Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine
Vastuseid: 13
Vaatamisi: 2728

Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine

Tunnen kaasa. Jutt sisukas aga ridade vahelt ei suuda leida ühte väga olulist punkti: millist lukku kasutasite ja kui kaua selline uhke ratas seal igavles?
Postitas MK777
01. 05. 2024. 20:59
Foorum: Riietus ja jalanõud
Teema: Algaja jalgrattur.
Vastuseid: 7
Vaatamisi: 1632

Re: Algaja jalgrattur.

Ei tasu lihtsat asja liiga suureks ka ajada.
Vihmase ilma jaoks piisab hingavast kilejopest ja vahest ka pükstest.
Kindaid ja kummikud jäägu koju.
Postitas MK777
18. 04. 2024. 15:44
Foorum: Hooldus
Teema: Rattahooldus ettevõttele, kohaletulekuga
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 1715

Re: Rattahooldus ettevõttele, kohaletulekuga

Kõlab kuidagi utoopiliselt, kuna selline kogus on pigem kahe töötu mehaaniku 2p töö...
(eeldades, et 1 ratas keskmiselt võtab 40min siis kokku tuleb 16-17 tundi)
Postitas MK777
18. 04. 2024. 11:52
Foorum: Hooldus
Teema: Rattahooldus ettevõttele, kohaletulekuga
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 1715

Re: Rattahooldus ettevõttele, kohaletulekuga

Soovite ühe päevaga hooldada 25 ratast?
Postitas MK777
15. 04. 2024. 16:00
Foorum: Üldfoorum
Teema: Rattatool
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 4952

Re: Rattatool


Kas kellelgi sellise rattatooliga on kogemust.
Mul paar kogemust olemas ja pean ütlema, et igale rattale see kindlasti ei sobi.
Esiteks peab stemmi all olema vähemalt 3x10mm seibe (siis mahub klamber külge)
Teiseks pead selle klambri stemmi külge kuidagi fikseerima. Ise kasutasin Fixplus rihma ...
Postitas MK777
24. 03. 2024. 17:20
Foorum: Hooldus
Teema: Üldhooldus + tubeless rehvi instalimine
Vastuseid: 1
Vaatamisi: 782

Re: Üldhooldus + tubeless rehvi instalimine

Saatsin PS.
Postitas MK777
02. 03. 2024. 22:00
Foorum: Hooldus
Teema: Lärmakad kaablid raamis
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 1144

Re: Lärmakad kaablid raamis

nerd04 kirjutas: 02. 03. 2024. 11:00 Kas on see Tallinna poodides riiulilt võtta?
Mul töökojas on. Saan lõigata cm täpsusega vastavalt soovile.
Postitas MK777
02. 03. 2024. 19:59
Foorum: Jalgrattad
Teema: Milline valik teha?
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 1344

Re: Milline valik teha?

X-Caliber 9
Postitas MK777
11. 02. 2024. 10:20
Foorum: Varastatud rattad
Teema: Kahtlased müügi kuulutused
Vastuseid: 155
Vaatamisi: 140441

Re: Kahtlased müügi kuulutused

Must tsüklokas Colnago World Cup sirge lenksuga, Miche jooksudega ja käppadega.
https://www.luutar.ee/mod_shop_b3af929e ... ld-Cup_est
Postitas MK777
08. 02. 2024. 15:02
Foorum: Rattapoed
Teema: B1kestore.online/b1kestore.com
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 1769

Re: B1kestore.online/b1kestore.com

Selline arve saadetakse postkasti.

Pilt
Postitas MK777
08. 02. 2024. 13:22
Foorum: Rattapoed
Teema: B1kestore.online/b1kestore.com
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 1769

Re: B1kestore.online/b1kestore.com

Tellimise vormistamine käib ka väga kiirelt (ilmselt automaatika) õhtusel ajal.
Kinnitad ostukorvi, saad meili "tellimus on töös" ja mõne aja pärast tuleb juba ka INVOICE.
Arvel käibekat pole, transa samuti tasuta.

Heausklik ja kärsitu võib isegi ära maksta. :)
Postitas MK777
07. 02. 2024. 20:54
Foorum: Rattapoed
Teema: B1kestore.online/b1kestore.com
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 1769

Re: B1kestore.online/b1kestore.com

Tundub ikka väga kahtlane leht, eriti veel serveri asukoht. Samuti ka ettevõtte info suht olematu ja töötajaid lausa 2...
Postitas MK777
08. 01. 2024. 23:58
Foorum: Jupid
Teema: Miks mõni velg lõhub lohve ventiili juurest?
Vastuseid: 16
Vaatamisi: 2514

Re: Miks mõni velg lõhub lohve ventiili juurest?

No antud rehvi külg reedab kohe välja, et sõidetakse liiga madala rõhuga. Sellise ühekordse ja pehme (ilmselt juba ka väsinud) pöia puhul rehvi liikumine mind isiklikult ei üllata...

Mine täiendatud otsinguisse