vinge rada, super märgistus ja ettevamistus ning muidugi pärast veel ujumine ja söök ning seltskond!
Aitähh ja hea meel, et ikka maastikuratturitele ka sõite tehakse! Igatahes alati uuesti kohal!
Otsing leidis 195 vastet
- 20. 06. 2026. 22:57
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Rattabaasi Rattakross
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 192
- 17. 06. 2026. 22:30
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2026
- Teema: #5 - Vaela 10.06.
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 352
Re: #5 - Vaela 10.06.
kust neid pilte leiab? Enam pole siia linki ilmunud?! Kas pildistajad vahetunud?
- 15. 06. 2026. 17:41
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Lehtse Öökross 2026 13.06
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 393
Re: Lehtse Öökross 2026 13.06
oli vinge ´pasteedikas, sai vett ja muda ning libedust kamaluga. Endal tehnika ei pidanud hästi vastu, aga rada ja lampidega sõit väga vinge. Tänud Maario et viitsid ikka korraldada, oleks neid maastikusõidu huvilisi natuke rohkem ainult 
- 03. 06. 2026. 21:59
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Husqvarna Olümpiakrossi karikasari - Keila XCO 06.06.2026
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 234
Re: Husqvarna Olümpiakrossi karikasari - Keila XCO 06.06.2026
See uus drop allamäge oli väga vinge. Hea et läksin pimesi peale ja sai kohe ära proovitud, muidu poleks vist väga tahtnudki. See kukkumine madalat rehvi rõhku ei soovi, teisel korral väiksema rõhuga tahtis rehvi maha väänata. Mul elektrikas ka (mass 18kg), aga seal ikka amort käis nii põhja, et ...
- 24. 05. 2026. 20:54
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Ruu 100
- Vastuseid: 10
- Vaatamisi: 746
Re: Ruu 100
Rada nagu maasikas ja ilm oli super.
Osalejaid oleks võinud vast rohkem olla, maastikurattasõitu ei peaks tegema ainult suurmaratonidel kruusateedel (mõne sarja formaat).
Väga hea korraldus, märgistus ning super hea söök! Tänud suured!
Osalejaid oleks võinud vast rohkem olla, maastikurattasõitu ei peaks tegema ainult suurmaratonidel kruusateedel (mõne sarja formaat).
Väga hea korraldus, märgistus ning super hea söök! Tänud suured!
- 11. 05. 2026. 12:23
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Ruu 100
- Vastuseid: 10
- Vaatamisi: 746
Re: Ruu 100
kas elektrikad ka lubatakse rajale? Rada tahaks küll nautida seal!
- 30. 04. 2026. 12:05
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2026
- Teema: #2 - 29.04. Saustinõmme
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 466
Re: #2 - 29.04. Saustinõmme
super rada ja korraldus, täis maasikas!
Mina sõidan neid radu ka talvel, seega ikka sõidetakse. Ise pole küll kunagi kedagi eriti näinud seal
Aga sillad on jah suurepäraselt korda tehtud, viimane talv olid sissevajunud ja pidi kraavi kaudu leidma tee, või mujalt minema.
Mina sõidan neid radu ka talvel, seega ikka sõidetakse. Ise pole küll kunagi kedagi eriti näinud seal
Aga sillad on jah suurepäraselt korda tehtud, viimane talv olid sissevajunud ja pidi kraavi kaudu leidma tee, või mujalt minema.
- 22. 04. 2026. 22:39
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2026
- Teema: #1 - 22.04. Kalevi Liiva
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 525
Re: #1 - 22.04. Kalevi Liiva
täis maasikas esimene pool, see sirgel kütmine oleks võinud olla lühem, aga eks siis sel korral nii.
Kõik muu sujus nagu kellavärk, väga hea ilm ka sõiduks!
Kõik muu sujus nagu kellavärk, väga hea ilm ka sõiduks!
- 12. 01. 2026. 19:21
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Lehtse Talikross 2026 3. jaanuar
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 1391
Re: Lehtse Talikross 2026 3. jaanuar
Kas pilte ka nàeb kusagil?
Tànks
Tànks
- 05. 01. 2026. 16:21
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Lehtse Talikross 2026 3. jaanuar
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 1391
Re: Lehtse Talikross 2026 3. jaanuar
super rada, hea ilm, lund oleks vabalt võinud rohkemgi olla, kenasti ´puhtaks kõik kraabitud!
Saun oli ka vinge ning toidud peale sõitu, mmm mõnus! Tänud!
Teeks paari nädala tagant kohe, kolmapäevakud
Saun oli ka vinge ning toidud peale sõitu, mmm mõnus! Tänud!
Teeks paari nädala tagant kohe, kolmapäevakud
- 01. 01. 2026. 00:33
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Lehtse Talikross 2026 3. jaanuar
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 1391
Re: Lehtse Talikross 2026 3. jaanuar
tarktee kaamerad näitavad täitsa kena lund? Kas rajale ei tulnud?
- 28. 12. 2025. 23:02
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Lehtse Talikross 2026 3. jaanuar
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 1391
Re: Lehtse Talikross 2026 3. jaanuar
vinge tundub ja ilm tuleb väga soosiv!
Kui jõudu jääb üle, siis võiks luua ka paunasid möödumiseks. Natukenegi labidaga teha teine rada on piisav elektrika jaoks alati.
Kas täpne sõiduaeg või ringide arv selgub koha peal?
Näeme lumel rsk!
Kui jõudu jääb üle, siis võiks luua ka paunasid möödumiseks. Natukenegi labidaga teha teine rada on piisav elektrika jaoks alati.
Kas täpne sõiduaeg või ringide arv selgub koha peal?
Näeme lumel rsk!
- 12. 11. 2025. 18:58
- Foorum: Rajad ja ringid
- Teema: Saku MTB rajad
- Vastuseid: 32
- Vaatamisi: 17281
Re: Saku MTB rajad
Tere,
Kas Saku kohalik omavalitsus ja rattaklubid on uurinud RB ehituse valguses, et mis kohustused on arendajal ja ehitajal. Nimelt ei pààse enam kusagilt yle teisele poole, teistele radadele. Et loomadele on sild aga inimestele pole silda ega tunnelit. Vòi on need kavas kuhugi teha?
Jòudu,
Rait
Kas Saku kohalik omavalitsus ja rattaklubid on uurinud RB ehituse valguses, et mis kohustused on arendajal ja ehitajal. Nimelt ei pààse enam kusagilt yle teisele poole, teistele radadele. Et loomadele on sild aga inimestele pole silda ega tunnelit. Vòi on need kavas kuhugi teha?
Jòudu,
Rait
- 11. 08. 2025. 17:24
- Foorum: Singletrack MTB Cup 2025
- Teema: Rakvere rattapäev
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 600
Re: Rakvere rattapäev
väga mõnus rada, hea korraldus ja vinge päev, koos parima ilmaga. Supp oli ka rammus ning maitsev! Tänud!
- 04. 01. 2025. 16:36
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Lehtse Talikross 2025 4. jaanuar
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 2353
Re: Lehtse Talikross 2025 4. jaanuar
Super hea rada, vinged hypekad, sai ikka tàitsa lennata, aga mitte eriti kòrgelt! Vàga nauditav sòit kòik kulges ja ka mööduda sai vàga kenasti.
Kahju, et sòidu kestvusega asi lappesse làks, krossist sai endurace ja tunni aja jàrel oleks pidanu olema viimane ring loogiliselt aga taheti siiski 7 ...
Kahju, et sòidu kestvusega asi lappesse làks, krossist sai endurace ja tunni aja jàrel oleks pidanu olema viimane ring loogiliselt aga taheti siiski 7 ...
- 13. 10. 2024. 19:38
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: 7 Järve maastikukross 13 oktoober 2024
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 3684
Re: 7 Järve maastikukross 13 oktoober 2024
Väga mõnus rada, parajalt raputav. Ilm ja korraldus super! Järgmine kord taas, igatahes!
- 11. 10. 2024. 11:10
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: 7 Järve maastikukross 13 oktoober 2024
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 3684
Re: 7 Järve maastikukross 13 oktoober 2024
See aasta siis elektrikad rajale ei ole oodatud? Või osalevad väljaspool arvestust?
Jõudu ja metsas näeme!
Jõudu ja metsas näeme!
- 12. 09. 2024. 09:58
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2024
- Teema: 12. Keila
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 3842
Re: 12. Keila
Ja väga head hüppe pealt võetud kaadrid Janne, tänud suured!
- 12. 09. 2024. 09:49
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2024
- Teema: 12. Keila
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 3842
Re: 12. Keila
väga vinge rada, hüpe hüppe järel, super maastik ning ka möödumiskohti oli igati võtta! Super, tänud!
- 11. 09. 2024. 10:10
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2024
- Teema: 12. Keila
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 3842
Re: 12. Keila
Tere,
Elektrikate EMV info on kadunud, kas see ikka toimub siis kell 16:15? Enam ei saa midagi aru!
Elektrikate EMV info on kadunud, kas see ikka toimub siis kell 16:15? Enam ei saa midagi aru!
- 12. 06. 2024. 20:47
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2024
- Teema: 5. Vaela
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 4033
Re: 5. Vaela
Tere,
Kohalikuna soovitaksin auto jätta Ikea juurde, sest raja juures kaevetööd ja seal pole eriti kusagil ruumi autodele. Ka muru sopaseks sõitmine pole hea variant. Ikea/Selveri juurest saab kenasti soojaks ajada rehvid!
Näeme rajal!
Rait
Kohalikuna soovitaksin auto jätta Ikea juurde, sest raja juures kaevetööd ja seal pole eriti kusagil ruumi autodele. Ka muru sopaseks sõitmine pole hea variant. Ikea/Selveri juurest saab kenasti soojaks ajada rehvid!
Näeme rajal!
Rait
- 14. 01. 2024. 00:01
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2023
- Teema: Gallup
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 2484
Re: Gallup
tänud, aga mis tingimused on? Kas piirajaga ikka või kuidas võistlustingimused?
- 12. 01. 2024. 09:52
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2023
- Teema: Gallup
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 2484
Re: Gallup
hooaeg 2024 - kas elektrikate starti laskmine oli korda läinu üritus eelmine hooaeg ja kuidas uuel hooajal plaanis on? Juhendist ei näinud märget, kas sel aastal kõigile etappidele lubatakse? Jõudu!
- 07. 01. 2024. 18:36
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Lehtse Talikross - 07.01.2024 NB! Muutunud kuupäev
- Vastuseid: 14
- Vaatamisi: 4635
Re: Lehtse Talikross - 07.01.2024 NB! Muutunud kuupäev
Ai kui hea oli, kylm natuke varvastel lõpuks, aga rada super, ei läinud eriti jäässe ja päike paistis 
Kena korraldus, kõik toimis!
Järgmine aasta tuleksin koos paari huvilisega ja teeks rajale labidaga mõned möödumist toetavad taskukesed
Aitähh!!
Kena korraldus, kõik toimis!
Järgmine aasta tuleksin koos paari huvilisega ja teeks rajale labidaga mõned möödumist toetavad taskukesed
Aitähh!!
- 22. 09. 2023. 14:09
- Foorum: Lost In Woods E-Bike Cup 2023/24
- Teema: 3. etapp Kõrvemaa 24. September
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 4360
Re: 3. etapp Kõrvemaa 24. September
proovime korra ikka sõita ja siis paneme arve. Neil ratastel pole ühelgi midagi keerata! Peab ikka väntama ja päris korralikult! Proovi ise sõita Eesti esimeste meeste kiirusel metsas 
- 17. 09. 2023. 10:30
- Foorum: Lost In Woods E-Bike Cup 2023/24
- Teema: 3. etapp Kõrvemaa 24. September
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 4360
Re: 3. etapp Kõrvemaa 24. September
Tere,
Mis see Eventor on? Ei saa sisselogida FB ja mingit uut kontot omale ei soovi. Miks làbi sellise asja keeruliseks asi tehtud?
Kas tulevad mingid piirangud akudele vôi mis plaan on?
Jõudu!
Mis see Eventor on? Ei saa sisselogida FB ja mingit uut kontot omale ei soovi. Miks làbi sellise asja keeruliseks asi tehtud?
Kas tulevad mingid piirangud akudele vôi mis plaan on?
Jõudu!
- 06. 09. 2023. 18:59
- Foorum: Lost In Woods E-Bike Cup 2023/24
- Teema: 3. etapp Kõrvemaa 24. September
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 4360
Re: 3. etapp Kõrvemaa 24. September
Sellisel juhul peaks vast môned reeglid ka paigas olema? Lisaakud ja eri suurusega akud ei loo mingit konkurentsi ega vôistlusmomenti. Mis kilomeetritest on juttu?
Jõudu!
Jõudu!
- 09. 08. 2023. 15:24
- Foorum: Lost In Woods E-Bike Cup 2023/24
- Teema: Rakvere Lost In Woods E-Bike Cup II etapp
- Vastuseid: 8
- Vaatamisi: 4238
Re: Rakvere Lost In Woods E-Bike Cup II etapp
Kas mingit pildi- ja videomaterjali ka jagatakse kusagil?
tänud!
tänud!
- 06. 08. 2023. 20:18
- Foorum: Lost In Woods E-Bike Cup 2023/24
- Teema: Rakvere Lost In Woods E-Bike Cup II etapp
- Vastuseid: 8
- Vaatamisi: 4238
Re: Rakvere Lost In Woods E-Bike Cup II etapp
Vàga hea rada ja mônus sôit! Tànud sportliku päeva eest rajameistrile ja korraldajatele!
- 25. 05. 2023. 19:55
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2023
- Teema: Randvere/ 4. etapp (lubatud ka E-MTB)
- Vastuseid: 29
- Vaatamisi: 8228
Re: Randvere/ 4. etapp (lubatud ka E-MTB)
Siiani küll ausad kõik olnud ja päris nõme oleks sellise asjaga valetada ning siis parem tulemus saada! See ju ei lähe mitte! Kalle oli jah väga kiire liikuriga, mis liigub kontide raksudes aga elektri abiga!
Jõudu!
Jõudu!
- 25. 05. 2023. 07:55
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2023
- Teema: Randvere/ 4. etapp (lubatud ka E-MTB)
- Vastuseid: 29
- Vaatamisi: 8228
Re: Randvere/ 4. etapp (lubatud ka E-MTB)
super-rada, vingelt loksutav ja rappiv. E-bike jaoks väga hea ajamine! Kõik sujus ja kõik mahtusid rajale ära.
E-bike arvestuses on vaja luua erisus veel standard ratastele, mis siis aitab kuni 25 km/h ja vabaklass, millel piiraja puudub. Seega vabaklassi mehed panid sirge peal ligi 50 km/h ning ...
E-bike arvestuses on vaja luua erisus veel standard ratastele, mis siis aitab kuni 25 km/h ja vabaklass, millel piiraja puudub. Seega vabaklassi mehed panid sirge peal ligi 50 km/h ning ...
- 05. 05. 2023. 18:56
- Foorum: Husqvarna Olümpiakrossi Karikasari 2023
- Teema: Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari | Keila XCO
- Vastuseid: 12
- Vaatamisi: 5660
Re: Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari | Keila XCO
Tänud,
See võiks olla standard kõigil radadel, et saaks hiljem ka kimada!
See võiks olla standard kõigil radadel, et saaks hiljem ka kimada!
- 13. 04. 2023. 07:55
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2023
- Teema: Männiku / 1.etapp
- Vastuseid: 19
- Vaatamisi: 11232
Re: Männiku / 1.etapp
kas rada jääb nähtavaks ja märgistatuks mingiks ajaks veel? Mingite nooltega või lintidega? Kilesid ei tohi jätta vast?
Tundub täitsa põnev piltide peal! Peab proovima minema.
Tundub täitsa põnev piltide peal! Peab proovima minema.
- 12. 04. 2023. 13:19
- Foorum: Husqvarna Olümpiakrossi Karikasari 2023
- Teema: Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari | Keila XCO
- Vastuseid: 12
- Vaatamisi: 5660
Re: Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari | Keila XCO
Super äge rada, head hüpped ja singlilisa on väga nauditav. Eriti hea oli elektrikaga! Kui kord elektrikad starti lastakse, saab ka võistlema tulla. Hüpata saab sellega palju rohkemates kohtades, kiirus suurem ja võimlema peab metsas ka enam.
Rajameistritele suured tänud ja aplaus!
Rajameistritele suured tänud ja aplaus!
- 07. 03. 2023. 11:32
- Foorum: Rajad ja ringid
- Teema: Raudalu rajad
- Vastuseid: 64
- Vaatamisi: 28159
Re: Raudalu rajad
Tere,
Sai fätiga viimase kolmapäevani presidendile valminud osal esimesed rajad sisse sõidetud, seal hea paks lumi. Suuri mägesid ei võtnud, kuna üles ei saa üldse mäest ja põlv nats hell peale meniski oppi.
Lennake peale! Jõudu
Sai fätiga viimase kolmapäevani presidendile valminud osal esimesed rajad sisse sõidetud, seal hea paks lumi. Suuri mägesid ei võtnud, kuna üles ei saa üldse mäest ja põlv nats hell peale meniski oppi.
Lennake peale! Jõudu
- 14. 02. 2023. 21:13
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2023
- Teema: 2023 kalender
- Vastuseid: 17
- Vaatamisi: 8760
Re: 2023 kalender
tere,
jube napisõnalised tõelised eesti mehed meil siin. Kuhu oleme jõudnud jne...
Ega siis muutused saagi olema kerged, aga kui neid ei proovita, siis ka kunagi ei saa neid toimuma. Kas käikudega ratastega oli sama pull :)
Aga teemasse - erinevatel üritustel sõitnud e-bike ja probleeme pole olnud ...
jube napisõnalised tõelised eesti mehed meil siin. Kuhu oleme jõudnud jne...
Ega siis muutused saagi olema kerged, aga kui neid ei proovita, siis ka kunagi ei saa neid toimuma. Kas käikudega ratastega oli sama pull :)
Aga teemasse - erinevatel üritustel sõitnud e-bike ja probleeme pole olnud ...
- 16. 01. 2023. 16:15
- Foorum: Rajad ja ringid
- Teema: Raudalu rajad
- Vastuseid: 64
- Vaatamisi: 28159
Re: Raudalu rajad
Ei ole keegi sõitnud, olin taas üksi seal mõned päevad tagasi 
- 16. 01. 2023. 16:13
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2023
- Teema: 2023 kalender
- Vastuseid: 17
- Vaatamisi: 8760
Re: 2023 kalender
Tere,
Soovitan varakult korraldajatele, et palun tehke E ratastega etappidele rohkem möödumise kohti. A ja B rada või kanarada või särtsurada :). Kõik abiks, muidu singlitel läheb kitsaks. Üldiselt igal etapil võiks selliseid kasvõi rehaga puhastatud teiselt poolt puid mineku kohti olla kiirematele ...
Soovitan varakult korraldajatele, et palun tehke E ratastega etappidele rohkem möödumise kohti. A ja B rada või kanarada või särtsurada :). Kõik abiks, muidu singlitel läheb kitsaks. Üldiselt igal etapil võiks selliseid kasvõi rehaga puhastatud teiselt poolt puid mineku kohti olla kiirematele ...
- 25. 09. 2022. 09:48
- Foorum: Haanja100
- Teema: 19. Haanja100 MTB 24.09.2022
- Vastuseid: 30
- Vaatamisi: 14222
Re: 19. Haanja100 MTB 24.09.2022
Aijaaa siis sattusin küll heal ajal vaatama. Tundus eriti kummaline olukord aga see seletab nii mõndagi jah! Täitsa loogiline lahendus! Igatahes palju õnne Tarmole, on ikka mehel jalg ja vastupidavus!
- 24. 09. 2022. 19:39
- Foorum: Haanja100
- Teema: 19. Haanja100 MTB 24.09.2022
- Vastuseid: 30
- Vaatamisi: 14222
Re: 19. Haanja100 MTB 24.09.2022
Kas Tarmo Neemela tegelikult ka võitis ja GPS näitas jama? Enne seda 100 miili ekstra osa Neemela märk sõitis kusagil kruusateel ja siis hooga vastassuunda, kus sai soost tagasi ekselnud Malsroosiga kokku. Siis läksid koos edasi. Kas need GPS asjad ei tööta? Teistel näitas küll kenasti mööda rada ...
- 22. 08. 2022. 12:09
- Foorum: Bosch Eesti Maastikurattasari 2022
- Teema: Kose 7 Järve Rattamaraton
- Vastuseid: 18
- Vaatamisi: 7479
Re: Kose 7 Järve Rattamaraton
EC ei ole jah ammu sõitnud ja seda just seetõttu, et sai ikka valitud maastikurataste sõit ja rajad, ehk MTBEST. EC tulime koos tiimiga ära, sest korraldaja suhtumine oli ikka päris omaette klass!
Eelmine lemmik oli Rakke ja see oli sel aastal puhas sirgendus. Ainult algus/lõpp ja Emumägi samad ...
Eelmine lemmik oli Rakke ja see oli sel aastal puhas sirgendus. Ainult algus/lõpp ja Emumägi samad ...
- 20. 08. 2022. 21:32
- Foorum: Bosch Eesti Maastikurattasari 2022
- Teema: Kose 7 Järve Rattamaraton
- Vastuseid: 18
- Vaatamisi: 7479
Re: Kose 7 Järve Rattamaraton
Super mõnus rada ja vaieldamatult minu meelest parim maastiku rada sel hooajal üldse. On jäädud kindlaks MTBEST juurtele ja maastikusõit oli viimase peal.
Konstruktiivset tagasiside kah - kui on palju singleid, siis on vaja möödumise kohti. Seega aeg ajal mõni A ja B liin või kasvõi ainult A ja A ...
Konstruktiivset tagasiside kah - kui on palju singleid, siis on vaja möödumise kohti. Seega aeg ajal mõni A ja B liin või kasvõi ainult A ja A ...
- 24. 07. 2022. 10:31
- Foorum: Rajad ja ringid
- Teema: Saku MTB rajad
- Vastuseid: 32
- Vaatamisi: 17281
Re: Saku MTB rajad
Tänapäeval vaatan ma metsas endiselt rada, mitte ekraani! Nii modernseks minnes ei saa rada nautida ja ka kiirus kannatab! Aga kui ei soovi, et jälge sees hoitakse, siis järelikult ei saa!
- 24. 07. 2022. 10:30
- Foorum: Bosch Eesti Maastikurattasari 2022
- Teema: Škoda Laagri 22. Rakke Rattamaraton
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 5341
Re: Škoda Laagri 22. Rakke Rattamaraton
Loomulikult õige ja ka 2 eur tundub rohkem kui õiglane hind selle eest! S
- 19. 07. 2022. 11:33
- Foorum: Husqvarna Olümpiakrossi Karikasari 2022
- Teema: Keila XCO - Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari 24.04.2022
- Vastuseid: 16
- Vaatamisi: 6766
Re: Keila XCO - Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari 24.04.2022
Tere,
Vaevaga leidsin raja vist üles enamuse. Kinki kasvanud ja märgistust pole - kas see on taotluslik, et keegi ei saaks xco rada proovida. See linnale kõige lähemal ja täitsa mõnus rada. Maaomanike muresid ka olla ei tohiks. Aga kasvab kinni ja huvi siis puudub peale võistlusi?
Vaevaga leidsin raja vist üles enamuse. Kinki kasvanud ja märgistust pole - kas see on taotluslik, et keegi ei saaks xco rada proovida. See linnale kõige lähemal ja täitsa mõnus rada. Maaomanike muresid ka olla ei tohiks. Aga kasvab kinni ja huvi siis puudub peale võistlusi?
- 19. 07. 2022. 11:31
- Foorum: Rajad ja ringid
- Teema: Saku MTB rajad
- Vastuseid: 32
- Vaatamisi: 17281
Re: Saku MTB rajad
Tere,
Kas Saku 100 ja kolmapäevaku raja märgistus on kõik ära võetud? Kas värvilaikudega saaks ehk tähistada, siis saaks ikka radu käija sõitmas!?
Kas Saku 100 ja kolmapäevaku raja märgistus on kõik ära võetud? Kas värvilaikudega saaks ehk tähistada, siis saaks ikka radu käija sõitmas!?
- 15. 05. 2022. 20:27
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Saku 100 2022
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 5320
Re: Saku 100 2022
Tere,
kas rada ei ole kuidagi tähistatud peale sõitu? Maas mõned nooled kulunud ja nats näha. Kas saaks ka puu peale väikse pleki lasta, et siis teab kuhu poole pöörata. Või on see aasta taotluslik selline olukord? Eelmine aasta olid kenasti Saku 100 sildid puu küljes veel päris kaua. Tänud!
kas rada ei ole kuidagi tähistatud peale sõitu? Maas mõned nooled kulunud ja nats näha. Kas saaks ka puu peale väikse pleki lasta, et siis teab kuhu poole pöörata. Või on see aasta taotluslik selline olukord? Eelmine aasta olid kenasti Saku 100 sildid puu küljes veel päris kaua. Tänud!
- 30. 04. 2022. 15:29
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2022
- Teema: 2. etapp - Raudalu
- Vastuseid: 28
- Vaatamisi: 9453
Re: 2. etapp - Raudalu
Valdade ja riigi asi peaks olema nõuda sellistelt arendustelt ka meie radadele asendust. Siiani pole kusagil isegi korralikku mtb parki, keskust, kus oleks rajad, hüpekad jne. Kõik ongi tehtud tublide kohalike poolt. Vallad ja riik hoolitsevad lõhkumise ja lammutamise eest. Natuke sama suhtumine ...
- 27. 04. 2022. 22:08
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2022
- Teema: 2. etapp - Raudalu
- Vastuseid: 28
- Vaatamisi: 9453
Re: 2. etapp - Raudalu
Super vinge rada ja uued elemendid väga ägedad. Kõik draakonid ja lohed ning muud loomad olid kenasti korras ja väga hästi läbitavad! Tänud tegijatele!
- 13. 04. 2022. 07:03
- Foorum: Škoda maastikuratta kolmapäevakud 2022
- Teema: 1. etapp, Saustinõmme
- Vastuseid: 8
- Vaatamisi: 5115
Re: 1. etapp, Saustinõmme
Kas nendele sildadele oleks hea mõte võrk peale panna. Selle jää ja lume alt tuleb välja sile vineer, mis on veel palju libeda kui jää ise. Seda sai siin kogetud mõned nädalad tagasi! Võrk päästaks igal pool iga ilmaga, sest osa sildasid ka kalde all.