Otsing leidis 3 vastet

Postitas tanel515
23. 05. 2004. 11:34
Foorum: Jupid
Teema: Sram vs. Shimano
Vastuseid: 49
Vaatamisi: 20850

ma olen sõitnud altusega 4 aastat ja olen läbinud 3200km pole probleeme olnud
Postitas tanel515
23. 05. 2004. 11:34
Foorum: Jupid
Teema: Sram vs. Shimano
Vastuseid: 61
Vaatamisi: 31108

ma olen sõitnud altusega 4 aastat ja olen läbinud 3200km pole probleeme olnud
Postitas tanel515
21. 05. 2004. 18:27
Foorum: Jalgrattad
Teema: ei oska ratast valida.Palun aidke.
Vastuseid: 3
Vaatamisi: 2862

ei oska ratast valida.Palun aidke.

mul olex vaja osta ratast.välja olen valinud GT avalanche 3,0 TREK 4100 ja MARIN pioneer trail. ei oska valida. sooviks teada miuke on vastupidavam.

Mine täiendatud otsinguisse