Otsing leidis 48 vastet
- 19. 09. 2014. 22:24
- Foorum: Ebaausad või probleemsed kauplejad
- Teema: Janek Tombak.com tellimuste tarne aeg
- Vastuseid: 90
- Vaatamisi: 64165
Re: Janek Tombak.com tellimuste tarne aeg
Saab küll selle Jensiga asju ajada. Võite ju garantiikirjadega ka vehkida, saate kindlust juurde. Kindlasti tahaks see tehas rahasid saada selle eest, mis juba valmis toodetud, kuid mis ootavad ja tolmu koguvad.
2 suuremat tiimi on selle Jensiga hakkama saanud ja tema nendega, seega kel huvi ...
- 18. 09. 2014. 20:44
- Foorum: Ebaausad või probleemsed kauplejad
- Teema: Janek Tombak.com tellimuste tarne aeg
- Vastuseid: 90
- Vaatamisi: 64165
Re: Janek Tombak.com tellimuste tarne aeg
Tere
Ka meie tegime oma firma rattaklubile aprillis tellimuse ning lugu sarnane teistele.
Tahtsin küsida, et kas keegi on otse tehase kaudu oma tellimuse korda saanud? Ajakirjanduses lubas firma, et teeb 50% eest riided ikkagi ära. Kas kellegil on kogemusi?
Võtsime ka ise tehasega ühendust kuid ...
Ka meie tegime oma firma rattaklubile aprillis tellimuse ning lugu sarnane teistele.
Tahtsin küsida, et kas keegi on otse tehase kaudu oma tellimuse korda saanud? Ajakirjanduses lubas firma, et teeb 50% eest riided ikkagi ära. Kas kellegil on kogemusi?
Võtsime ka ise tehasega ühendust kuid ...
- 20. 08. 2013. 09:03
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Look 986 MTB
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 3094
Re: Look 986 MTB
Mida sa täpsemalt selle küsimuse all silmas pead?
- 28. 07. 2013. 10:07
- Foorum: Kummid
- Teema: Kas keegi on täitnud kumme ka lämmastiku või heeliumiga?
- Vastuseid: 18
- Vaatamisi: 11286
Re: Kas keegi on täitnud kumme ka lämmastiku või heeliumiga?
Mul on spetsvaha (Pedros)!!! Peaks mustust kaa see vedelik paremini eemale hoidma. Peale rattavõistlust on ratas ikka porine,
paremal juhul täiega tolmune. Midagi teen valesti ikka vist.
paremal juhul täiega tolmune. Midagi teen valesti ikka vist.
- 08. 07. 2013. 19:13
- Foorum: Samsung Estonian Cup 2013 rattamaratonide sari
- Teema: Fuji Rakke SEC IV etapp 7 juuli
- Vastuseid: 117
- Vaatamisi: 59382
Re: Fuji Rakke SEC IV etapp 7 juuli
Mulle ka kõik meeldis väga. Korraldus oli väga sujuv, ei ühtegi tõrget alates parkimisest kuni lahkumiseni.
Kindlasti olid positiivsed muudatused kõik raja osas. Alguses venitas rivi kenasti pikaks, ei tekkinud ummikuid kusagil. Eelmistel aastatel on tekkinud. Lisaks nikerdamised metsavahel, mis ...
Kindlasti olid positiivsed muudatused kõik raja osas. Alguses venitas rivi kenasti pikaks, ei tekkinud ummikuid kusagil. Eelmistel aastatel on tekkinud. Lisaks nikerdamised metsavahel, mis ...
- 23. 05. 2013. 18:48
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellin bike-components.de/
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 1907
Tellin bike-components.de/
Tellitud
Tanel
Tanel
- 08. 05. 2013. 22:34
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellin PLANET X poest-TELLITUD
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 1777
- 24. 03. 2013. 09:42
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellimine CNC-BIKE 24.03-->TELLITUD
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 2725
Re: Tellimine CNC-BIKE 24.03
Õhtul tõmban otsad kokku! Hetkel 4 osalejat.
- 19. 03. 2013. 08:22
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellimine CNC-BIKE 24.03-->TELLITUD
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 2725
Tellimine CNC-BIKE 24.03-->TELLITUD
Teen tellimuse sakslaste juurest:
http://www.cnc-bike.de/
Tellimuse annan sisse nädalavahetusel.
Ise sõidan ära esmaspäeval, 25ndal ja tagasi kahe nädala pärast, seega, kel kiirem
soov midagi kätte saada, sel see ei õnnestu. Mitte siis tellimust esitada!
Kel huvi ja tahtmist siiski miskit ...
http://www.cnc-bike.de/
Tellimuse annan sisse nädalavahetusel.
Ise sõidan ära esmaspäeval, 25ndal ja tagasi kahe nädala pärast, seega, kel kiirem
soov midagi kätte saada, sel see ei õnnestu. Mitte siis tellimust esitada!
Kel huvi ja tahtmist siiski miskit ...
- 21. 01. 2013. 10:45
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellin bike-discount.de 22.01.2013-->TELLITUD-->KOHAL
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 1809
Tellin bike-discount.de 22.01.2013-->TELLITUD-->KOHAL
Teen väikese tellimuse sakslaste juurest:
http://www.bike-discount.de/
Tellimuse panen teele homme lõuna paiku, kel ka huvi sealt miskit endale soetada, siis anda
teada:
postitades oma tahtmised e-mailile! Palun siia foorumi kasti mulle sooviavaldusi mitte saata!
E-mailil tahan esialgu näha ...
http://www.bike-discount.de/
Tellimuse panen teele homme lõuna paiku, kel ka huvi sealt miskit endale soetada, siis anda
teada:
postitades oma tahtmised e-mailile! Palun siia foorumi kasti mulle sooviavaldusi mitte saata!
E-mailil tahan esialgu näha ...
- 11. 01. 2013. 10:24
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellimine CNC-BIKE 13.01.2013-->TELLITUD-->KOHAL
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 3707
Re: Tellimine CNC-BIKE 13.01.2013
Hetkeseisuga 6 inimese sooviavaldused koos, kui paar kodanikku veel lisanduks, oleks juba päris bueno!
Saatekulu on 38,50 to Estonia.
Paar päeva lisasin mõtlemisaega, kel vaja.
Saatekulu on 38,50 to Estonia.
Paar päeva lisasin mõtlemisaega, kel vaja.
- 09. 01. 2013. 19:42
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellimine CNC-BIKE 13.01.2013-->TELLITUD-->KOHAL
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 3707
Tellimine CNC-BIKE 13.01.2013-->TELLITUD-->KOHAL
Teen tellimuse sakslaste juurest:
http://www.cnc-bike.de/
Tellimuse annan sisse nädalavahetusel, ma arvan, 13.01.
Kel huvi ja tahtmist miskit ka endale soetada, kribage:
Postikulu lajatavad sealt korraliku tavaliselt, kamba peale hakkab saatekulu normaalsemana tunduma.
tanel.veski@hotmail ...
http://www.cnc-bike.de/
Tellimuse annan sisse nädalavahetusel, ma arvan, 13.01.
Kel huvi ja tahtmist miskit ka endale soetada, kribage:
Postikulu lajatavad sealt korraliku tavaliselt, kamba peale hakkab saatekulu normaalsemana tunduma.
tanel.veski@hotmail ...
- 11. 10. 2012. 10:11
- Foorum: Jupid
- Teema: Bottom Bracket- Press-Fit BB (BB92)
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 3658
Re: Bottom Bracket- Press-Fit BB (BB92)
Tänud aitamast, ühest rattaposest polnud kasu, kahjuks.
kui ma siis nyyd aru sain on selline variant et kui tahan 2x10 speed Crankseti pean valima GXP PF (press fit?)
konkreetselt mind huitava (sram/truvatim) vända komplektil sellised valikud (•Available in the following bottom bracket ...
kui ma siis nyyd aru sain on selline variant et kui tahan 2x10 speed Crankseti pean valima GXP PF (press fit?)
konkreetselt mind huitava (sram/truvatim) vända komplektil sellised valikud (•Available in the following bottom bracket ...
- 17. 09. 2012. 17:58
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: 29" ratastega MTB
- Vastuseid: 549
- Vaatamisi: 270303
Re: 29" ratastega MTB
Sellest, mis esiotsas toimus ei tea ma midagi, aga 1500 kanti sõitjade seas neid palju ei olnud.
Kuna ma 26" rattaga sõitsin viimati 2005.a. ja sellele järgnes 7 aastat rattasõidu pausi, siis võrrelda ma 26" ja 29" ei oska, aga ise 29" rattaga maratoni sõites tundus küll, et tõusudel on sellel ...
Kuna ma 26" rattaga sõitsin viimati 2005.a. ja sellele järgnes 7 aastat rattasõidu pausi, siis võrrelda ma 26" ja 29" ei oska, aga ise 29" rattaga maratoni sõites tundus küll, et tõusudel on sellel ...
- 20. 08. 2012. 22:05
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Kambja rattamaraton 2012 ja seenioride EMV
- Vastuseid: 8
- Vaatamisi: 5483
Re: Kambja rattamaraton 2012 ja seenioride EMV
Aplaus ja saluut ka Kaupsile, kes Kambjas rajameister olnd! Kaupsile küll üks saun kirjas, et sauna ei saand, aga rajameistrile kiitus ikka.
Loodame, et Kaupsil ka tulevikus uusi mustikaid tulemas! (Ma ise loodan muidugi, et mitte, mulle sellest piisas rohkem kui küll) :wink:
Joonel, kui vihma ...
Loodame, et Kaupsil ka tulevikus uusi mustikaid tulemas! (Ma ise loodan muidugi, et mitte, mulle sellest piisas rohkem kui küll) :wink:
Joonel, kui vihma ...
- 18. 06. 2012. 10:28
- Foorum: Võistlused mujal
- Teema: SEB maratons 2012
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 4898
Re: SEB maratons 2012
Igaljuhul tasub alati minna, kui miskit kuskil toimub :)
SEB kohta paar sõna sulle, et lühikesele dist. lastakse kõiki soovijaid ning kui tahtmine pikal dist. ennast proovile panna,
siis pead hankima endale litsentsi.
Muidu, Lätis, mõned rajad üllatavad täiega!
SEB sarjas pole iialgi pikal ...
SEB kohta paar sõna sulle, et lühikesele dist. lastakse kõiki soovijaid ning kui tahtmine pikal dist. ennast proovile panna,
siis pead hankima endale litsentsi.
Muidu, Lätis, mõned rajad üllatavad täiega!
SEB sarjas pole iialgi pikal ...
- 14. 06. 2012. 20:39
- Foorum: Võistlused mujal
- Teema: SEB maratons 2012
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 4898
Re: SEB maratons 2012
Igaljuhul tasub alati minna, kui miskit kuskil toimub
SEB kohta paar sõna sulle, et lühikesele dist. lastakse kõiki soovijaid ning kui tahtmine pikal dist. ennast proovile panna,
siis pead hankima endale litsentsi.
Muidu, Lätis, mõned rajad üllatavad täiega!
SEB kohta paar sõna sulle, et lühikesele dist. lastakse kõiki soovijaid ning kui tahtmine pikal dist. ennast proovile panna,
siis pead hankima endale litsentsi.
Muidu, Lätis, mõned rajad üllatavad täiega!
- 13. 06. 2012. 14:55
- Foorum: Hooldus
- Teema: tapetud keskjooksu kättesaamine
- Vastuseid: 20
- Vaatamisi: 9103
Re: tapetud keskjooksu kättesaamine
Mõnes korralikumas autotöökojas kasutuses kindlasti korralik õhusurve trell, sellega ka võimalik miskit veel ära teha, kui mõni hammas ikka alles on keskjooksu padrunil!
- 11. 06. 2012. 20:51
- Foorum: Samsung Estonian Cup 2012 rattamaratonide sari
- Teema: SEC 3. etapp Rõuge rattamaraton
- Vastuseid: 122
- Vaatamisi: 63287
Re: SEC 3. etapp Rõuge rattamaraton
Erkz kirjutas:Poleks tüdrukud jalgu jäänud, oleks olnud võimalik auhinnalisele kohale jõudaA7X kirjutas:Kas mitte siin pildid pole see ropu suuga rattur tüdrukuid sõimamas?
http://www.sportfoto.ee/et/p/129066.
Kes teistele roppe sõnu annab, see ise neid kannab. pasaPeeter kurask. fuifuifui
- 25. 04. 2012. 22:56
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: 29" ratastega MTB
- Vastuseid: 549
- Vaatamisi: 270303
Re: 29" ratastega MTB
Kaalupedede saavutussport, siiski muljetavaldav ja vinge:
http://twentynineinches.com/2012/03/21/ ... -flash-29/
Saab kindlasti veel "odavamalt" kokku monteerida!
http://twentynineinches.com/2012/03/21/ ... -flash-29/
Saab kindlasti veel "odavamalt" kokku monteerida!
- 06. 03. 2012. 22:21
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: 29" ratastega MTB
- Vastuseid: 549
- Vaatamisi: 270303
Re: 29" ratastega MTB
Kuigi mitte ükski rattatootja ei soovi avaldada infot kas nad on teinud ka mõne testi 26 vs 29, ujub aeg-ajalt välja siiski tegijaid, kes asja ette on võtnud. Austraalia suurim MTB ajakiri Australian Mountain Bike Magazine tegi nädalase testi, kus kasutati 2 samat mudelit (Giant Anthem) 26 ja 29 ...
- 28. 10. 2011. 08:58
- Foorum: Hooldus
- Teema: Tagavelje ladumine
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 6354
Re: Tagavelje ladumine
Ühelt poolt lased kodaraid järele, teiselt poolt pingutad sama võrra peale. Kui pöida täiesti sirgeks ei õnnestu saada, siis millimeetrine nihe ei tähenda mitte kui midagi, juhul kui su kiirused ei hakka seal olema a la 70 km/h juures. Tähtis on, et kodarad oleks suhteliselt võrdselt ühtlase pinge ...
- 22. 10. 2011. 21:32
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: scott speedster 20 vs fuji roubaix 1.0
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 3217
Re: scott speedster 20 vs fuji roubaix 1.0
Kes rattalaadal käisid, ja kel silma jäi, siis 16- 22.okt olid FUJI velod, kaasaarvatud kõik muud FIXUSe esindatavad rattabrändid -50% alega. Kes võimalust kasutasid, siis saavad tõdeda, et praeguste alede juures ei olnud ei speedster ega fuji rattad samal hinnatasemel, selgelt fuji kasuks rääkis ...
- 14. 10. 2011. 20:55
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: 29" ratastega MTB
- Vastuseid: 549
- Vaatamisi: 270303
Re: 29" ratastega MTB
Olgu selleks misiganes valdkond, igalpool püütakse luua innovaatilist toodet, või teenust. Innovaatilisus toote või teenuse suhtes tähendagu see uut väljanägemist, kasutamismugavust, funktsionaalsust, jne.
Tootjad on 29ereid tuuninud tänaseks selleni, et see on väga konkurentsivõimeline ratas 26 ...
Tootjad on 29ereid tuuninud tänaseks selleni, et see on väga konkurentsivõimeline ratas 26 ...
- 03. 10. 2011. 19:05
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 5641
Re: treeningpukk TACX Satori - head ja vead?
Selle hinna eest on see pukk väga okei. Mürataseme poolest väga okei.
- 08. 04. 2011. 22:14
- Foorum: Jupid
- Teema: BB30 keskjooks & adapter
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 3260
Re: BB30 keskjooks & adapter
Eelmine aasta enda ratta raami seadistasin ümber standard käpale. Kasutatakse vaheadapterit:
http://www.universalcycles.com/shopping ... tegory=268
Nende vidinate ainuke tootja ei ole SRAM. Veidi googeldamist ja selliseid asju peaks lademetes olema.
Edu,
tanel
http://www.universalcycles.com/shopping ... tegory=268
Nende vidinate ainuke tootja ei ole SRAM. Veidi googeldamist ja selliseid asju peaks lademetes olema.
Edu,
tanel
- 03. 11. 2010. 22:55
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellimine CNC-BIKE 11.01.2013
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 3370
- 20. 07. 2010. 10:48
- Foorum: Hooldus
- Teema: SRAM tagumine kasiguvahetaja laks puruks.
- Vastuseid: 8
- Vaatamisi: 4119
Re: SRAM tagumine kasiguvahetaja laks puruks.
Seda vidinat kokku ei keevita. GT ratastel on sellised raamikõrvad, seega küsi Extreme Spordi kauplusest sellist
vidinat. Järgi teha seda pole kuigi arukas, sest iga millimeeter täpsuse kõikumises tähendab käiguvahetaja ebatäpset
tööd.
vidinat. Järgi teha seda pole kuigi arukas, sest iga millimeeter täpsuse kõikumises tähendab käiguvahetaja ebatäpset
tööd.
- 07. 07. 2010. 10:07
- Foorum: Jupid
- Teema: Shimano--> Campa ?
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 2700
Re: Shimano--> Campa ?
Pead siis kassetisüdamiku ära vahetama. Või ümber viskama uue rummu peale.
Keerulist midagi pole, hea otsimise peale leiad ka südamikke.
Keerulist midagi pole, hea otsimise peale leiad ka südamikke.
- 20. 06. 2010. 22:18
- Foorum: Treening
- Teema: krambid ja veel muresid
- Vastuseid: 5
- Vaatamisi: 3421
Re: krambid ja veel muresid
Massööri juures on soovitav vahel käija.
- 31. 05. 2010. 23:51
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Tartu Rattaralli 2010
- Vastuseid: 53
- Vaatamisi: 24452
Re: Tartu Rattaralli 2010
Ise istusin 3.33 pundi eesotsas,käisin korra tagapool söömas palu kandis. See oli parajalt terav kogemus tervise suhtes. Tegin väga lühikes söögipausi seetõttu, parem ees tööd teha kui taga tervise pärast higistada. Nagu ka selgus, siis taga pandigi kobar ära. Sõber oli kukkujatega ühes pundis ...
- 29. 05. 2010. 09:43
- Foorum: Jupid
- Teema: Mavic Crossride reguleerimine.
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 4186
Re: Mavic Crossride reguleerimine.
Kui sul on need uued jooksud, siis on see suht normaalne. Tehasest tulles on laagrid suht paksult
määred täis tuubitud. Asi peaks paranema, kui sa nendega veidi ikka sõidad!
määred täis tuubitud. Asi peaks paranema, kui sa nendega veidi ikka sõidad!
- 10. 05. 2010. 22:05
- Foorum: Hooldus
- Teema: Kummi pumpamine (mingi eriline ventiil)
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 5778
Re: Kummi pumpamine (mingi eriline ventiil)
Sportventiilid on sul. Ventiilile vastusega pumbad on igas korralikus rattapoes müügil.
- 29. 04. 2010. 23:08
- Foorum: Rattapoed
- Teema: Tellimine CNC-BIKE 11.01.2013
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 3370
Tellimine CNC-BIKE 11.01.2013
Teen tellimuse sakslaste juurest:
http://www.cnc-bike.de/
Tellimuse annan sisse reedel, ma arvan, 11.01.
Kel huvi ja tahtmist miskit ka endale soetada, kribage:
Postikulu lajatavad korraliku, arvestama peaks 25 euriga, kamba peale hakkab saatekulu normaalsemana tunduma.
tanel.veski@hotmail ...
http://www.cnc-bike.de/
Tellimuse annan sisse reedel, ma arvan, 11.01.
Kel huvi ja tahtmist miskit ka endale soetada, kribage:
Postikulu lajatavad korraliku, arvestama peaks 25 euriga, kamba peale hakkab saatekulu normaalsemana tunduma.
tanel.veski@hotmail ...
- 13. 04. 2010. 20:57
- Foorum: Jupid
- Teema: truvativ gxp
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 2472
Re: truvativ gxp
fixussport peaks selliseid vidinaid müüma
- 17. 02. 2010. 21:08
- Foorum: Jupid
- Teema: Jooksude ladumine.
- Vastuseid: 21
- Vaatamisi: 10289
Re: Jooksude ladumine.
Laon sul jooku kokku, kui tahad.
Hind 150.-
Niipalju ütlen lisaks, et hooajal laon kokku ~4-5 jooku.
Ei lao tubelessi!
Kui tahad, tee privasse märge maha!
Hind 150.-
Niipalju ütlen lisaks, et hooajal laon kokku ~4-5 jooku.
Ei lao tubelessi!
Kui tahad, tee privasse märge maha!
- 27. 11. 2009. 23:44
- Foorum: Toitumine ja eluviisid
- Teema: ..
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 9005
Re: Põlvevalud
Kasutage korralikke talviseid tehnilisi riideid! Põlved on nõrk koht, jahe tuul lõhub põlvi, see on fakt. Proovige windstopperiga
tehnilisi riideid või kasutage soojenduspesu, abi on sellest palju.Võite viriseda, et palav on niiviisi, kuid valik on igaühe teha.
tehnilisi riideid või kasutage soojenduspesu, abi on sellest palju.Võite viriseda, et palav on niiviisi, kuid valik on igaühe teha.
- 06. 11. 2009. 15:23
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: pühabased üritused näevad naiste jaoks sellistena (naljanurk
- Vastuseid: 1641
- Vaatamisi: 925924
Re: pühabased üritused näevad naiste jaoks sellistena (naljanurk
väikseid killukesi kaugemalt naabrilt:
http://www.youtube.com/watch?v=P4eFcSiNf_w
http://www.youtube.com/watch?v=P4eFcSiNf_w
- 19. 10. 2009. 19:54
- Foorum: Jupid
- Teema: Paluks nõu!?!
- Vastuseid: 18
- Vaatamisi: 8491
Re: Paluks nõu!?!
Müüakse lukke sellele amordile küll. Lenksulukk maksab 1000 kandis ja lukustussüsteem amordi püksi sisse a´la 300-400 eeku.
Hea amort võiks olla rattal all koos lenksulukuga küll!
Hea amort võiks olla rattal all koos lenksulukuga küll!
- 19. 10. 2009. 16:17
- Foorum: Jupid
- Teema: Paluks nõu!?!
- Vastuseid: 18
- Vaatamisi: 8491
Re: Paluks nõu!?!
Ise sõidan RS Reba vedrukahvliga. Ajab asja suurepäraselt ära, kaal on ainuke miinus. Kui sa siin mõlgutad mõtteid peale panna selliseid juppe, mis üles loetlesid, siis oleksid justkui nagu sõidumees. Sõidumehed kasutavad ju kõvakahvleid!
- 29. 09. 2009. 22:56
- Foorum: Treening
- Teema: Pulss võistluse ajal
- Vastuseid: 64
- Vaatamisi: 42656
Re: Pulss võistluse ajal
Pärnu EEC sõidul tuli keskmine 182 ja maks 197. Soe ilm soosis. Mootor läks kärssama küll. Õhtul oli küspsis kotis.
Re: Jäik hark
RS Reba SL on kehakaalu järgi täitsa timmitav. Amordil peaks olema üks kleep- MOTION CONTROL-
Kui tahad jäiga kahvli sõitu kogeda, löö amort max rõhku täis ja keera lukku, peaksid teada saama. enamvähem.
Kui tahad jäiga kahvli sõitu kogeda, löö amort max rõhku täis ja keera lukku, peaksid teada saama. enamvähem.
- 14. 09. 2009. 12:35
- Foorum: Rattapoed
- Teema: rataste hinnad poodides
- Vastuseid: 21
- Vaatamisi: 10907
Re: rataste hinnad poodides
Ei peaks siin meelde tuletama, et elatakse jätkuvalt masu ajas. Enne masu aega oli inimestel rohkem raha käes (nt.teenistus oli parem kui täna) ja oldi valmis kulutama ka rohkem kui täna. See tähendas, et inimesed ostsid neile vajalikke/huvipakkuvaid asju ja protsendi pärast teemat väga ei tehtud ...
- 14. 09. 2009. 00:00
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Jõulumäe RM
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 8692
Re: Jõulumäe RM
Pärnakatel õnnestub see Jõulumäe etapp korraldada ikka nii, et päike ja puha, ikkagi suvepealinn. Sama oli ka eelmine aasta.
Läksin kah teadmisega, et kiiremaid etappe maastiku poolest see Jõulumägi, aga läks nii, et keskmine pulss pole mul ühelgi selle aasta võsitlusel nii kõrget punkti saavutanud ...
Läksin kah teadmisega, et kiiremaid etappe maastiku poolest see Jõulumägi, aga läks nii, et keskmine pulss pole mul ühelgi selle aasta võsitlusel nii kõrget punkti saavutanud ...
- 11. 07. 2009. 21:28
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Mida arvate GT ratastest?
- Vastuseid: 33
- Vaatamisi: 14759
Re: Mida arvate GT ratastest?
Amort on lukustatav ja nö.hooldusvaba. Olen sellise amordiga ratast maastikul lõhkumas käinud küll ja küll, on pidanud vastu mu proovidele. Ja muuseas, ülevalpool keegi ütles, et kampaania läbi, sai jah läbi, aga hakkas uuesti kohe ka peale.
- 09. 07. 2009. 23:44
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Mida arvate GT ratastest?
- Vastuseid: 33
- Vaatamisi: 14759
Re: Mida arvate GT ratastest?
Vaadates hetkel käivat kampaaniat GT ratastele, siis selle raha eest saad juba paremate vidinatega GT.
Ise kärutan ka GT vokiga. Ratas on ratas, kui sa võistlemiseks ratast ei vali, siis sobivad kõik rattad
niisama sõitmiseks, vali see, mis sulle endale sümpatiseerib ja rahakotile mõeldes võimalik on!
Ise kärutan ka GT vokiga. Ratas on ratas, kui sa võistlemiseks ratast ei vali, siis sobivad kõik rattad
niisama sõitmiseks, vali see, mis sulle endale sümpatiseerib ja rahakotile mõeldes võimalik on!
- 17. 06. 2009. 23:04
- Foorum: Hooldus
- Teema: Esivahetaja vastu kõriseb kett
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 2987
Re: Esivahetaja vastu kõriseb kett
Probleem võib seisneda asjaoludes:
* välimine piiraja on liialt peale keeratud
* käiakari tross on veninud (kui tegemist uue rattaga)
* käikar ise kehvasti seadistatud raami külge (viltuse asendiga)/ nihkunud ära mingitel asjaoludel (sõit mudas nt.)
Abi saad ikka nende juurest, kes asju remondivad ...
* välimine piiraja on liialt peale keeratud
* käiakari tross on veninud (kui tegemist uue rattaga)
* käikar ise kehvasti seadistatud raami külge (viltuse asendiga)/ nihkunud ära mingitel asjaoludel (sõit mudas nt.)
Abi saad ikka nende juurest, kes asju remondivad ...
- 11. 05. 2009. 22:10
- Foorum: Riietus ja jalanõud
- Teema: Prillid
- Vastuseid: 3
- Vaatamisi: 3792
Re: Prillid
Oakley M frame! Kui rahhi ei taha niipalju sellisele vidinale kulutada, siis pole juba väga vahet, võta sobivad spordiprillid!