Tere!
140mm sadulaid on 2 tk müüa. Üks must, üks valge. Kasutatud ja veits kulumisjälgi, aga muidu sirged / toimivad.
https://www.facebook.com/share/1XuBvPKABN/
https://www.facebook.com/share/18fZHfwNDh/
Asuvad Pääskülas. Vajadusel liiguvad ka postiga.
Parimat
Urmo
56207600
Otsing leidis 14 vastet
- 18. 05. 2026. 21:04
- Foorum: Ost
- Teema: O: Sadulapost d31.6 500mm (või 550mm) 2-bolt.
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 20
O: Sadulapost d31.6 500mm (või 550mm) 2-bolt.
Ostan sadulaposti d 31.6, 500 mm, (või 550 mm), 2-bolt.
Võib olla uus või kasutatud.
Alu või carbon.
Välimus pole oluline, peaasi et sirge ja terve.
Urmo
urmo.orujoe@gmail.com
56207600
Võib olla uus või kasutatud.
Alu või carbon.
Välimus pole oluline, peaasi et sirge ja terve.
Urmo
urmo.orujoe@gmail.com
56207600
- 18. 05. 2026. 21:02
- Foorum: Ost
- Teema: O: MTB d31.8 lenks 760mm 35mm rise 9–10° backsweep.
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 16
O: MTB d31.8 lenks 760mm 35mm rise 9–10° backsweep.
Ostan MTB 31.8 mm lenksu, 760 mm, 35 mm rise, 9–10° backsweep.
Võib olla uus või kasutatud.
Alu või carbon.
Välimus pole oluline, peaasi et sirge ja terve.
Urmo
urmo.orujoe@gmail.com
56207600
Võib olla uus või kasutatud.
Alu või carbon.
Välimus pole oluline, peaasi et sirge ja terve.
Urmo
urmo.orujoe@gmail.com
56207600
- 11. 05. 2026. 17:54
- Foorum: Müük: Jalgrattad
- Teema: M: Vitus Rapide CRS FS carbon full suspension modern XC. XL suurus. Uueväärne. 2490.-
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 100
M: Vitus Rapide CRS FS carbon full suspension modern XC. XL suurus. Uueväärne. 2490.-
Müüa Vitus Rapide CRS FS carbon full suspension XC maastikuratas. XL suurus.
Olemuselt tegu modernse geomeetriaga XC maastikurattaga, tänapäevaste XC radade jaoks. Sobib sõitmiseks absoluutselt igalpool, kuid eriti särab juurikatel, kividel, veits äkilistemal laskumistel jms tehnilisel maastikul ...
Olemuselt tegu modernse geomeetriaga XC maastikurattaga, tänapäevaste XC radade jaoks. Sobib sõitmiseks absoluutselt igalpool, kuid eriti särab juurikatel, kividel, veits äkilistemal laskumistel jms tehnilisel maastikul ...
- 23. 01. 2023. 18:04
- Foorum: Hooldus
- Teema: Otsin abi Rockshox SID SL Select ja SIDLuxe Select+ amortide seadistamiseks
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 2675
Otsin abi Rockshox SID SL Select ja SIDLuxe Select+ amortide seadistamiseks
Tere
Üks tutikas Rockshox SID SL Select ja SIDLuxe Select+ amort ja mõlema remote lock (tõenäoliselt tross) vajaks ülevaatamist ja seadistamist Tallinnas. Soovitage palun, kes/kus oleks seda pädev tegema.
Üks tutikas Rockshox SID SL Select ja SIDLuxe Select+ amort ja mõlema remote lock (tõenäoliselt tross) vajaks ülevaatamist ja seadistamist Tallinnas. Soovitage palun, kes/kus oleks seda pädev tegema.
- 23. 12. 2022. 13:07
- Foorum: Hooldus
- Teema: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 2602
Re: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
Hakkasin siis lahti harutama seda linki...ja ülla ülla, lekib siis sellepärast, et keegi kuldsete kätega darwini auhinnakandidaat on õlireservuaari punni lihtsalt ilma tihendita peale keeranud...eelmise omaniku sõnul käis ratas just AVSK-s hoolduses... sellega saab teema selleks korraks lõpetatuks ...
- 23. 12. 2022. 11:21
- Foorum: Hooldus
- Teema: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 2602
Re: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
Tea kas erinevate tootjate lingid ka muidu sobivad olemasolevale torule... pmst saaks siis ainult lingi vahetamisega ka hakkama?MK777 kirjutas: 22. 12. 2022. 23:18 Ära vaeva pead ja raiska aega selle mudeliga, vaid asenda pigem Shimano MT200 piduriga. Ühe piduri täiskomplekt maksab ~28€
- 22. 12. 2022. 20:13
- Foorum: Hooldus
- Teema: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
- Vastuseid: 4
- Vaatamisi: 2602
Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
Mure selline, et heeblil olevatest kruvi august ja väiksest õhutusaugust vms lekib pidurit vajutades õli vaikselt. Ja lõpuks ikka piisavalt, et tilgad põrandal. Lekkekohad pildil tähistatud:
https://drive.google.com/file/d/1BMM0EwMNRq13YUJiE34hPQS1Pyq89msy/view?usp=share_link
Süsteemiks siis Tektro ...
https://drive.google.com/file/d/1BMM0EwMNRq13YUJiE34hPQS1Pyq89msy/view?usp=share_link
Süsteemiks siis Tektro ...
- 01. 06. 2015. 16:47
- Foorum: Kummid
- Teema: Pääsküla kandis vaja suvalist ratta siselohvi
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 2734
Pääsküla kandis vaja suvalist ratta siselohvi
Tere
On kellelgi mõni ratta sisekumm üle? Oleks vaja kummi ühe projekti jaoks. Võib katkine olla. Pääsküla kandis saaksin järgi ka tulla. Omniva sobib ka, kui keegi viitsib
Aitähh!
Urmo 58728225
urmo.orujoe@gmail.com
On kellelgi mõni ratta sisekumm üle? Oleks vaja kummi ühe projekti jaoks. Võib katkine olla. Pääsküla kandis saaksin järgi ka tulla. Omniva sobib ka, kui keegi viitsib
Aitähh!
Urmo 58728225
urmo.orujoe@gmail.com
- 18. 04. 2013. 12:37
- Foorum: Riietus ja jalanõud
- Teema: Korraliku pehmendusega rattapüksid XXXL Craft,Bontrager jne?
- Vastuseid: 0
- Vaatamisi: 2314
Korraliku pehmendusega rattapüksid XXXL Craft,Bontrager jne?
Tere
Küsimused kogenud püksikasutajatele.
Milline on teie arvates kõige paremat pehmendust pakkuv ja vastupidavam pampers? Konkreetne pampers või millisel püksitootjal?
Hetkel olen dilemma ees kas valida Crafti Active Pad pampsi sisaldav püks, mis peaks olema mõeldud kesktaseme sõitjale või ...
Küsimused kogenud püksikasutajatele.
Milline on teie arvates kõige paremat pehmendust pakkuv ja vastupidavam pampers? Konkreetne pampers või millisel püksitootjal?
Hetkel olen dilemma ees kas valida Crafti Active Pad pampsi sisaldav püks, mis peaks olema mõeldud kesktaseme sõitjale või ...
- 23. 05. 2012. 13:48
- Foorum: Treening
- Teema: Sadula tekitatud nahaalune pseudotsüst (kasvaja?) hargivahel
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 6731
Re: Sadula tekitatud nahaalune pseudotsüst (kasvaja?) hargiv
Tänud vastajatele.
Pärast mõningast netis tuuslamist olen niipalju siis targemaks saanud, et tegu on tõesti sellise suhteliselt harva esineva nähtusega nagu (ing. keeles, kuna eesti keeles selle kohta infi netist ei leia) "subcutaneous perineal nodule" ehk rahvakeeli "bikers nodule". Tekib siis ...
Pärast mõningast netis tuuslamist olen niipalju siis targemaks saanud, et tegu on tõesti sellise suhteliselt harva esineva nähtusega nagu (ing. keeles, kuna eesti keeles selle kohta infi netist ei leia) "subcutaneous perineal nodule" ehk rahvakeeli "bikers nodule". Tekib siis ...
- 17. 05. 2012. 14:25
- Foorum: Treening
- Teema: Sadula tekitatud nahaalune pseudotsüst (kasvaja?) hargivahel
- Vastuseid: 9
- Vaatamisi: 6731
Sadula tekitatud nahaalune pseudotsüst (kasvaja?) hargivahel
Tere
Küsiks vähe nõu ja kogenumate arvamust.
Avastasin ükspäev (õigemini juba eelmine hooaeg tegelt, hiljuti aga et on suuremaks läinud) et hargivahele naha alla on tekkinud mingi moodustis. Netis tuhnimise tulemusena leidsin siitsamast foorumist ühe teema, kus see sama asi ka ära on mainitud ...
Küsiks vähe nõu ja kogenumate arvamust.
Avastasin ükspäev (õigemini juba eelmine hooaeg tegelt, hiljuti aga et on suuremaks läinud) et hargivahele naha alla on tekkinud mingi moodustis. Netis tuhnimise tulemusena leidsin siitsamast foorumist ühe teema, kus see sama asi ka ära on mainitud ...
- 06. 06. 2008. 14:35
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: VAJAN SIGMA SPORT BC800 KINNITUST JA ANDURIT!
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 2261
Re: VAJAN SIGMA SPORT BC800 KINNITUST JA ANDURIT!
proovisin rademari ja olen ka mitmeid teisi müüjaid proovind..
kuna tegemist on vana alusega (kompuuter peale lükatav, mitte -keeratav) mida ei toodeta paar aastat juba siis tundub et poest sellist asjandust ei saa. :(
siit siis veelkord üleskutse, kui on kedagi kellel on selline asi üle siis palun ...
kuna tegemist on vana alusega (kompuuter peale lükatav, mitte -keeratav) mida ei toodeta paar aastat juba siis tundub et poest sellist asjandust ei saa. :(
siit siis veelkord üleskutse, kui on kedagi kellel on selline asi üle siis palun ...
- 27. 05. 2008. 16:08
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: VAJAN SIGMA SPORT BC800 KINNITUST JA ANDURIT!
- Vastuseid: 2
- Vaatamisi: 2261
VAJAN SIGMA SPORT BC800 KINNITUST JA ANDURIT!
TERE!
Lugu selline, et varastati ära ratas, kus mul oli küljes BC800 spidokas. Kuna ma spidoka võtsin enne küljest, siis jäi vähemalt seegi alles ;)
Nüüd on mul uus ratas ja spidokas olemas ilma aluseta (kuhu kompuuter kinnitada) ja andurita.
Tegemist on vanema mudeliga kuhu kompuuter käib peale ...
Lugu selline, et varastati ära ratas, kus mul oli küljes BC800 spidokas. Kuna ma spidoka võtsin enne küljest, siis jäi vähemalt seegi alles ;)
Nüüd on mul uus ratas ja spidokas olemas ilma aluseta (kuhu kompuuter kinnitada) ja andurita.
Tegemist on vanema mudeliga kuhu kompuuter käib peale ...