Otsing leidis 14 vastet

Postitas wordamouf
18. 05. 2026. 21:16
Foorum: Ost
Teema: O: Sadula
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 221

Re: O: Sadula

Tere!

140mm sadulaid on 2 tk müüa. Üks must, üks valge. Kasutatud ja veits kulumisjälgi, aga muidu sirged / toimivad.

https://www.facebook.com/share/1XuBvPKABN/
https://www.facebook.com/share/18fZHfwNDh/

Asuvad Pääskülas. Vajadusel liiguvad ka postiga.

Parimat
Urmo
56207600
Postitas wordamouf
18. 05. 2026. 21:04
Foorum: Ost
Teema: O: Sadulapost d31.6 500mm (või 550mm) 2-bolt.
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 20

O: Sadulapost d31.6 500mm (või 550mm) 2-bolt.

Ostan sadulaposti d 31.6, 500 mm, (või 550 mm), 2-bolt.
Võib olla uus või kasutatud.
Alu või carbon.
Välimus pole oluline, peaasi et sirge ja terve.

Urmo
urmo.orujoe@gmail.com
56207600
Postitas wordamouf
18. 05. 2026. 21:02
Foorum: Ost
Teema: O: MTB d31.8 lenks 760mm 35mm rise 9–10° backsweep.
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 16

O: MTB d31.8 lenks 760mm 35mm rise 9–10° backsweep.

Ostan MTB 31.8 mm lenksu, 760 mm, 35 mm rise, 9–10° backsweep.
Võib olla uus või kasutatud.
Alu või carbon.
Välimus pole oluline, peaasi et sirge ja terve.

Urmo
urmo.orujoe@gmail.com
56207600
Postitas wordamouf
11. 05. 2026. 17:54
Foorum: Müük: Jalgrattad
Teema: M: Vitus Rapide CRS FS carbon full suspension modern XC. XL suurus. Uueväärne. 2490.-
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 100

M: Vitus Rapide CRS FS carbon full suspension modern XC. XL suurus. Uueväärne. 2490.-

Müüa Vitus Rapide CRS FS carbon full suspension XC maastikuratas. XL suurus.

Olemuselt tegu modernse geomeetriaga XC maastikurattaga, tänapäevaste XC radade jaoks. Sobib sõitmiseks absoluutselt igalpool, kuid eriti särab juurikatel, kividel, veits äkilistemal laskumistel jms tehnilisel maastikul ...
Postitas wordamouf
23. 01. 2023. 18:04
Foorum: Hooldus
Teema: Otsin abi Rockshox SID SL Select ja SIDLuxe Select+ amortide seadistamiseks
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 2675

Otsin abi Rockshox SID SL Select ja SIDLuxe Select+ amortide seadistamiseks

Tere
Üks tutikas Rockshox SID SL Select ja SIDLuxe Select+ amort ja mõlema remote lock (tõenäoliselt tross) vajaks ülevaatamist ja seadistamist Tallinnas. Soovitage palun, kes/kus oleks seda pädev tegema.
Postitas wordamouf
23. 12. 2022. 13:07
Foorum: Hooldus
Teema: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 2602

Re: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!

Hakkasin siis lahti harutama seda linki...ja ülla ülla, lekib siis sellepärast, et keegi kuldsete kätega darwini auhinnakandidaat on õlireservuaari punni lihtsalt ilma tihendita peale keeranud...eelmise omaniku sõnul käis ratas just AVSK-s hoolduses... sellega saab teema selleks korraks lõpetatuks ...
Postitas wordamouf
23. 12. 2022. 11:21
Foorum: Hooldus
Teema: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 2602

Re: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!

MK777 kirjutas: 22. 12. 2022. 23:18 Ära vaeva pead ja raiska aega selle mudeliga, vaid asenda pigem Shimano MT200 piduriga. Ühe piduri täiskomplekt maksab ~28€
Tea kas erinevate tootjate lingid ka muidu sobivad olemasolevale torule... pmst saaks siis ainult lingi vahetamisega ka hakkama?
Postitas wordamouf
22. 12. 2022. 20:13
Foorum: Hooldus
Teema: Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!
Vastuseid: 4
Vaatamisi: 2602

Tektro m275 pidur lekib õli, HELP!

Mure selline, et heeblil olevatest kruvi august ja väiksest õhutusaugust vms lekib pidurit vajutades õli vaikselt. Ja lõpuks ikka piisavalt, et tilgad põrandal. Lekkekohad pildil tähistatud:
https://drive.google.com/file/d/1BMM0EwMNRq13YUJiE34hPQS1Pyq89msy/view?usp=share_link
Süsteemiks siis Tektro ...
Postitas wordamouf
01. 06. 2015. 16:47
Foorum: Kummid
Teema: Pääsküla kandis vaja suvalist ratta siselohvi
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 2734

Pääsküla kandis vaja suvalist ratta siselohvi

Tere

On kellelgi mõni ratta sisekumm üle? Oleks vaja kummi ühe projekti jaoks. Võib katkine olla. Pääsküla kandis saaksin järgi ka tulla. Omniva sobib ka, kui keegi viitsib :D

Aitähh!

Urmo 58728225
urmo.orujoe@gmail.com
Postitas wordamouf
18. 04. 2013. 12:37
Foorum: Riietus ja jalanõud
Teema: Korraliku pehmendusega rattapüksid XXXL Craft,Bontrager jne?
Vastuseid: 0
Vaatamisi: 2314

Korraliku pehmendusega rattapüksid XXXL Craft,Bontrager jne?

Tere

Küsimused kogenud püksikasutajatele.

Milline on teie arvates kõige paremat pehmendust pakkuv ja vastupidavam pampers? Konkreetne pampers või millisel püksitootjal?
Hetkel olen dilemma ees kas valida Crafti Active Pad pampsi sisaldav püks, mis peaks olema mõeldud kesktaseme sõitjale või ...
Postitas wordamouf
23. 05. 2012. 13:48
Foorum: Treening
Teema: Sadula tekitatud nahaalune pseudotsüst (kasvaja?) hargivahel
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 6731

Re: Sadula tekitatud nahaalune pseudotsüst (kasvaja?) hargiv

Tänud vastajatele.
Pärast mõningast netis tuuslamist olen niipalju siis targemaks saanud, et tegu on tõesti sellise suhteliselt harva esineva nähtusega nagu (ing. keeles, kuna eesti keeles selle kohta infi netist ei leia) "subcutaneous perineal nodule" ehk rahvakeeli "bikers nodule". Tekib siis ...
Postitas wordamouf
17. 05. 2012. 14:25
Foorum: Treening
Teema: Sadula tekitatud nahaalune pseudotsüst (kasvaja?) hargivahel
Vastuseid: 9
Vaatamisi: 6731

Sadula tekitatud nahaalune pseudotsüst (kasvaja?) hargivahel

Tere

Küsiks vähe nõu ja kogenumate arvamust.
Avastasin ükspäev (õigemini juba eelmine hooaeg tegelt, hiljuti aga et on suuremaks läinud) et hargivahele naha alla on tekkinud mingi moodustis. Netis tuhnimise tulemusena leidsin siitsamast foorumist ühe teema, kus see sama asi ka ära on mainitud ...
Postitas wordamouf
06. 06. 2008. 14:35
Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
Teema: VAJAN SIGMA SPORT BC800 KINNITUST JA ANDURIT!
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 2261

Re: VAJAN SIGMA SPORT BC800 KINNITUST JA ANDURIT!

proovisin rademari ja olen ka mitmeid teisi müüjaid proovind..
kuna tegemist on vana alusega (kompuuter peale lükatav, mitte -keeratav) mida ei toodeta paar aastat juba siis tundub et poest sellist asjandust ei saa. :(

siit siis veelkord üleskutse, kui on kedagi kellel on selline asi üle siis palun ...
Postitas wordamouf
27. 05. 2008. 16:08
Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
Teema: VAJAN SIGMA SPORT BC800 KINNITUST JA ANDURIT!
Vastuseid: 2
Vaatamisi: 2261

VAJAN SIGMA SPORT BC800 KINNITUST JA ANDURIT!

TERE!

Lugu selline, et varastati ära ratas, kus mul oli küljes BC800 spidokas. Kuna ma spidoka võtsin enne küljest, siis jäi vähemalt seegi alles ;)
Nüüd on mul uus ratas ja spidokas olemas ilma aluseta (kuhu kompuuter kinnitada) ja andurita.
Tegemist on vanema mudeliga kuhu kompuuter käib peale ...

Mine täiendatud otsinguisse