Otsing leidis 6 vastet

Postitas AADU
11. 04. 2004. 09:28
Foorum: Üldfoorum
Teema: Matkavarustus
Vastuseid: 8
Vaatamisi: 5084

Sai siis kah eelmise aasta suvel ratta ja seljakotiga mööda Hiiumaad ja Saaremaad matkatud. Spets rattakotte ei olnud, kuna need, mida poes nägin, olid suht kallid (Rademaris yle 1000 eegu) või siis liiga väiksed ja nirud...Aga siis tuli hea idee - võtsin kunagi Hinnapommist ostetud alla 300 eeguse ...
Postitas AADU
04. 04. 2004. 16:17
Foorum: Üldfoorum
Teema: Matka huvilistele
Vastuseid: 8
Vaatamisi: 4683

Karu matkaklubi pakub kodulehel sellist rattamatka:

05. juuli - 19. Juuli 2004 Nordkapi rattamatk.

Rattaretk Põhja-Soomes ja Norras loojumatu päikese maal, polaarpäevas. Sõidame rattaga Kolarist Euroopa peaaegu põhjapoolseimasse punkti mandril ja istume selle 304 m kaldal. Edasi on vaid meri ...
Postitas AADU
04. 04. 2004. 10:30
Foorum: Jalgrattad
Teema: Mis ratas kellelgi on?
Vastuseid: 328
Vaatamisi: 149235

Trek 820
Pärit aastast 1999. Läbisõit 20 000 km. Acera/Alivio vahetajad ja Alivio lylitid, Cro-Moly raam, ilma amordita. Igati hea ratas.
Postitas AADU
04. 04. 2004. 10:30
Foorum: Jalgrattad
Teema: Mis ratas kellelgi on?
Vastuseid: 1532
Vaatamisi: 910319

Trek 820
Pärit aastast 1999. Läbisõit 20 000 km. Acera/Alivio vahetajad ja Alivio lylitid, Cro-Moly raam, ilma amordita. Igati hea ratas.
Postitas AADU
04. 04. 2004. 10:02
Foorum: Test foorum
Teema: proovime...
Vastuseid: 30
Vaatamisi: 14845

AADU kirjutas:kas nyyd on nii, kui peab? :?: :idea:

Tundub, et sobib :)
Postitas AADU
04. 04. 2004. 09:59
Foorum: Test foorum
Teema: proovime...
Vastuseid: 30
Vaatamisi: 14845

kas nyyd on nii, kui peab? :?: :idea:

Mine täiendatud otsinguisse