Kui tehnilised need laskumised seal on?
Kui nad on jäised ja kurvilised nad on?
Otsing leidis 36 vastet
- 11. 03. 2010. 19:34
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Haanja Vinter100 - hullud suuskadel, 20.03.2010
- Vastuseid: 104
- Vaatamisi: 48820
- 22. 09. 2008. 08:17
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: SEB 11. Tartu Rattamaraton 89/40km 21.09.2008
- Vastuseid: 132
- Vaatamisi: 54191
Re: SEB 11. Tartu Rattamaraton 89/40km 21.09.2008
Polar S725 tõusu meetreid 950 ja distants 89,6km
- 24. 08. 2008. 21:30
- Foorum: Rajad ja ringid
- Teema: Pikim pidev tõus eestis
- Vastuseid: 50
- Vaatamisi: 26182
Re: Pikim pidev tõus eestis
Tallinnas kohe meenub Lauluväljaku tõus.
Kui hakata Russalka juurest mööda Narva maanteed tulema siis peaks neid meetreid ikka kogunema. Mööda autoteed sõites on ta üpriski pikka ka.
Kui hakata Russalka juurest mööda Narva maanteed tulema siis peaks neid meetreid ikka kogunema. Mööda autoteed sõites on ta üpriski pikka ka.
- 22. 08. 2008. 16:17
- Foorum: Riietus ja jalanõud
- Teema: Kiivriga ja kiivrita 2008
- Vastuseid: 20
- Vaatamisi: 11652
Re: Kiivriga ja kiivrita 2008
Kiivri kasutamine tuleks muuta kohustuslikuks. Minu arvates on see jalgratturite "turvavöö".
Ise kannan ka kiivrit ning soovitan seda ka sõpradele.
Eelmine kevad veendusin kiivri vajalikkuses.
Sõitsin mööda rattateed ning sõitsin ühest inimesest mööda, sattusin liialt äärekivi lähedale ning ei olnud ...
Ise kannan ka kiivrit ning soovitan seda ka sõpradele.
Eelmine kevad veendusin kiivri vajalikkuses.
Sõitsin mööda rattateed ning sõitsin ühest inimesest mööda, sattusin liialt äärekivi lähedale ning ei olnud ...
- 30. 04. 2008. 21:23
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: Polar RS200 küsimus
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 6525
Re: Polar RS200 küsimus
Kas ja kus seda patareid vahetada saab?
Lugesin just Mefo kodulehelt, et Polari vööandurites Polar Transmitter, Polar Coded Transmitter, Polar T31, Polar T31 Coded, Polar T61 Coded ei ole vahetatavat patareid.
Lugesin just Mefo kodulehelt, et Polari vööandurites Polar Transmitter, Polar Coded Transmitter, Polar T31, Polar T31 Coded, Polar T61 Coded ei ole vahetatavat patareid.
- 17. 04. 2008. 19:03
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: vaja transat Tallinn(Pirita) - Jõelähtme [transport olemas]
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 1958
Re: vaja transat Tallinn(Pirita) - Jõelähtme - Tallinn(Pirita)
transport olemas
- 14. 04. 2008. 19:48
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: vaja transat Tallinn(Pirita) - Jõelähtme [transport olemas]
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 1958
vaja transat Tallinn(Pirita) - Jõelähtme [transport olemas]
Vaja siis transporti, et Jõelähtme maratonile minna.
Loomulikult maksan oma osa bensiini arvest.
Telefon 56 147 645
Allan
Loomulikult maksan oma osa bensiini arvest.
Telefon 56 147 645
Allan
Re: Läbisõit
275
- 21. 02. 2008. 21:40
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Jõelähtme rattamaraton 20.aprill 2008
- Vastuseid: 42
- Vaatamisi: 21836
Re: Jõelähtme rattamaraton 20.aprill 2008
see aasta olen kohal
- 20. 02. 2008. 22:50
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: Seiklussport
- Vastuseid: 1
- Vaatamisi: 1821
Seiklussport
Mehed kes on suutelised olema võistlustules 164 tundi (üle 6 ööpäeva) järjest, läbides 500km ning tehes selle aja jooksul tõusumeetreid 25 000m (3 korda merepinnalt Mount Everesti tippu tõusta).
Need numbrid on nii suured, et on enamikele siinlugejatele täiesti hoomamatud.
See on teine spordiala ...
Need numbrid on nii suured, et on enamikele siinlugejatele täiesti hoomamatud.
See on teine spordiala ...
- 14. 02. 2008. 11:52
- Foorum: Treening
- Teema: Naine rattaga
- Vastuseid: 22
- Vaatamisi: 11250
Re: Naine rattaga
Kui sa ei raatsi 300 kulutada Piibli ostmiseks, siis on võimalik seda raamatukogust laenutada.
Hetkel peaks teda saada olema kaheksas Tallinna raamatukogus (kui ma ESTER'it õieti kasutada oskan).
Hetkel peaks teda saada olema kaheksas Tallinna raamatukogus (kui ma ESTER'it õieti kasutada oskan).
- 29. 12. 2007. 18:39
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Mis ratas kellelgi on?
- Vastuseid: 1532
- Vaatamisi: 910296
Re: Mis ratas kellelgi on?
eino...
eks sellele on hea kes paremast ei tea
eks sellele on hea kes paremast ei tea
- 27. 12. 2007. 19:42
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: Milline muusika mängija?
- Vastuseid: 14
- Vaatamisi: 11746
Re: Milline muusika mängija?
mina soovitaks telefoni mälukaardiga
- 06. 11. 2007. 17:39
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: Ettepanek rattavarguste tõkestamiseks
- Vastuseid: 32
- Vaatamisi: 14544
- 01. 11. 2007. 18:20
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: Polar 725 ja IR
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 4565
- 01. 11. 2007. 18:01
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: Polar 725 ja IR
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 4565
- 01. 11. 2007. 15:50
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: Polar 725 ja IR
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 4565
- 01. 11. 2007. 14:29
- Foorum: Treeningu tehnilised abivahendid
- Teema: Polar 725 ja IR
- Vastuseid: 7
- Vaatamisi: 4565
- 19. 09. 2007. 07:22
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: 10. Tartu Rattamaraton
- Vastuseid: 65
- Vaatamisi: 31290
- 13. 09. 2007. 19:59
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: appi! vaja leida sobiv mnt ratas
- Vastuseid: 13
- Vaatamisi: 7820
- 20. 06. 2007. 19:35
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Jõelahtme valla MTB kolmapäevakud
- Vastuseid: 88
- Vaatamisi: 42260
- 05. 05. 2007. 18:28
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: Clipless pedaalidega esimest korda sõitma.
- Vastuseid: 148
- Vaatamisi: 72083
- 23. 04. 2007. 21:13
- Foorum: Jupid
- Teema: 6 polt rootor alla 100 grammi.
- Vastuseid: 54
- Vaatamisi: 22091
- 14. 04. 2007. 21:16
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Jõelähtme rattamaraton 22.04.2007
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 18906
- 14. 04. 2007. 08:06
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Jõelähtme rattamaraton 22.04.2007
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 18906
- 13. 04. 2007. 18:20
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Jõelähtme rattamaraton 22.04.2007
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 18906
- 13. 04. 2007. 16:01
- Foorum: Rattapoed
- Teema: rattad internetist
- Vastuseid: 20
- Vaatamisi: 11484
- 11. 04. 2007. 20:38
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Jõelähtme rattamaraton 22.04.2007
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 18906
- 11. 04. 2007. 19:07
- Foorum: Eesti võistlused
- Teema: Jõelähtme rattamaraton 22.04.2007
- Vastuseid: 31
- Vaatamisi: 18906
- 12. 08. 2006. 18:50
- Foorum: Üldfoorum
- Teema: Liiklusseaduse uue redaktsiooni projekt
- Vastuseid: 41
- Vaatamisi: 24196
- 05. 05. 2006. 18:25
- Foorum: Hooldus
- Teema: amort "kolksub"
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 6536
- 01. 05. 2006. 21:27
- Foorum: Hooldus
- Teema: amort "kolksub"
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 6536
- 01. 05. 2006. 17:48
- Foorum: Hooldus
- Teema: amort "kolksub"
- Vastuseid: 11
- Vaatamisi: 6536
amort "kolksub"
Mul on RST amort sõitnud ca 700km ning kui näiteks mingist madalast äärekivist alla sõita siis teeb mingi kolksu. Amort põhja ei käi ning loksu tal ka sees ei ole. Olen vahest liugpindasid puhastanud ja õlitanud ka. Milles võib asi olla?
- 01. 05. 2006. 13:57
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Palun aidake:)
- Vastuseid: 15
- Vaatamisi: 7653
- 09. 02. 2006. 19:18
- Foorum: Jalgrattad
- Teema: Mis ratas kellelgi on?
- Vastuseid: 1532
- Vaatamisi: 910296
mul on selline ratas http://www.veloplus.ee/index.php?show=t ... ,9&id=1143
- 10. 01. 2006. 16:50
- Foorum: Rajad ja ringid
- Teema: rattaga talvises linnas
- Vastuseid: 36
- Vaatamisi: 21975