Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine

Siia kõik teated ja info varastatud ratastest
Vasta
KuubikuErks
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 11. 10. 2020. 20:23

Varastatud Trek Farley 9.6 2022 Punane- tumesinine-türkiissinine

Postitus Postitas KuubikuErks » 14. 05. 2024. 11:22

Tere head inimesed ja tere ka Sulle, kellest juttu tuleb. Ajatult on loetud lolliks kombeks võõrale varale ja varale, mis sulle ei kuulu, oma näpud taha ajada. Jutt käib reedest, 10.05.2024. Ja ajavahe paneme alates 17:40 -... Lasname Coop, Kärberi Selver, igaksjuhuks ka Grossi kauplus Kivila 26 !!!. Paremal pool, kahtede lükanduste vahel, seisis trikolooris värvitud Trek Farley 2022. Esikahvlil täpselt samas kohas mõlemal pool on punases taustas ja musta trükivärviga kirjutatud "A" Nagu Anarhia. Ratas on minu poolt teadlikult ostetud ja tollel hetkel Eestis Ainukene. Tänaseks on neid võibolla mõni veel juurde tekkinud, aga kohe kindlasti ei ole sina ei selle ratta üks ostja ega ka sa pole seda ära teeninud. Kuidas teisisõnu sa ei tea ega oska arvatagi seda vaeva ja verd, mis kulus mul selle ratta saamiseks. Sina oled pehme ja lähed alatu, roti ja rottimise teed. Asjad tuleb endale välja teenida või sul parem ärgu olgugi neid vaja. Seda enam loodan ma ka asjalikje tähelepanekuid nii ratta asukoha kui ka sellega sõitva isiku suhtes. Küllap sa tundud ka sellega sõites natuke " nihkes" ja seda märgatakse.
Nüüd aga olulisest veel. Ma ei poolda otsejoones politseisse jooksmist, küll aga oma ränga eksimuse tunnistamist. Sulle on ta tõenäoliselt lihtsalt kaherattaline vähe turskema rehviga, aga mind seob temaga pikk, käänuline ja huvitav lugu. Lugu, mille eest ma niisama alla anda ei kavatse ja lähen lõpuni... Nii et kui sina või su sõber tõdeb, et tehtud sai natuke liiga loll" ärapanemine või pätitemp, siis praegu on veel tagumine aeg ta samailusas konditsoonis mulle tagasi orgunnida, nagusa ta sealt võtsid. Vastu näppe saad igal juhul, siib erandeid ei tehta, aga hea tuju korral võtame mõne labakäe löögi ikka ka vahele, aga kui arvad, et panedki nii hinnalise asja( ca 3500€)tuimalt tuuri ja usud ka pääsemisse, siis seal on lood juba hoopis teised. Paneme need pätinäpud nii sitasti tööle, et edasine elu tippmark saab olema kahe puidust kõrre keerutamine plastiktopsis- ei enamat. Asi polegi vaid finantsis,sest usu, sa ei jõua seda ratast isegimitte hooldada. Minu jaoks on küsimus pelgalt selles, et misrahes ratas, kui ta on poodi läinud, poes või sealt tagasiteel, olgu ta siis kinni poole palve või kahe lehmaketiga, ei anna sulle mingitki kuradima õigust sinna oma näppe toppida.
PS! Sain eile võimalikust sinust ja sinu liikumisviisist ka väikse vihje, nii et vaatame, mis saab...
Lisan mõned pildid ka, ilmestamaks, milline ratas ta on ja hõlbustamaks märkamist kustahes kohas Tallinnas peale reede õhtut. Hoiame kokku, nabime selle tegelase koos kinni ja muudame maailma taaskord ühe naha võrra paremaks💪👿


Ratta raami number WTU205XD0056S. Raami suurus 19.5 või siis L. Ostetud 2022 veebruar Rocca Rademarist.


https://www.trekbikes.com/us/en_US/bike ... 6/p/35185/
Viimati muutis KuubikuErks, 02. 06. 2024. 09:40, kokku muudetud 5 korda .
Fun ja Fatbike algavad sama tähega... nagu ka Fiiling!

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2372
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine

Postitus Postitas MK777 » 14. 05. 2024. 13:12

Tunnen kaasa. Jutt sisukas aga ridade vahelt ei suuda leida ühte väga olulist punkti: millist lukku kasutasite ja kui kaua selline uhke ratas seal igavles?
Varuosad jalgrattale - ost/müük grupp Facebookis.

Kasutaja avatar
MK777
Rattur
Postitusi: 2372
Liitunud: 24. 06. 2004. 22:56

Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine

Postitus Postitas MK777 » 14. 05. 2024. 13:14

PS. Sul jäi ka pilt lisamata.
Varuosad jalgrattale - ost/müük grupp Facebookis.

KuubikuErks
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 11. 10. 2020. 20:23

Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine

Postitus Postitas KuubikuErks » 15. 05. 2024. 11:15

Pildiga on nij, et olen elus omandanud teisemad oskused. It alal pole enesekindel, aga Treki kodulehelt ja googeldades leiab pilte piisavalt. Ja mis rattalukku puutub, siis on mul koodiga kettlukk, üsna jäme. Aga ehmatus oli nii suur, et ma ei mäleta isegi seda, kas lukk oli lahti või kinnises asendid. Aga lukk jäi ka ainsana mulle👿😪
Fun ja Fatbike algavad sama tähega... nagu ka Fiiling!

digweed
Rattur
Postitusi: 119
Liitunud: 13. 03. 2004. 10:31

Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine

Postitus Postitas digweed » 17. 05. 2024. 18:27

Pane ka raaminumber siia, et heauskne ostja googeldades siia teemasse satuks.
Jutt pikk-emotsionaalne aga kohalikud keldripandimajad käi regulaarselt läbi ja pandikast kätte saamiseks on sul vaja tõestada, et sinu ratas on. Googli pilt ja jutt foorumis ei päde.

KuubikuErks
Rattur
Postitusi: 21
Liitunud: 11. 10. 2020. 20:23

Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine

Postitus Postitas KuubikuErks » 18. 05. 2024. 19:11

Raaminumbri avalik jagamine on hea mõte🤔?
Fun ja Fatbike algavad sama tähega... nagu ka Fiiling!

pwx
Rattur
Postitusi: 76
Liitunud: 28. 06. 2020. 14:06

Re: Minema veeres Trek Farley 9.6 2023 Punane- tumesinine-türkiissinine

Postitus Postitas pwx » 19. 05. 2024. 18:47

Kuidas muidu otsinguga välja tuleb, et varastatud ratas, kui keegi peaks uurima?

Vasta

Mine “Varastatud rattad”