O: foorumi reeglid

Kui soovid midagi osta
Vasta
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11489
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

O: foorumi reeglid

Postitus Postitas erikr » 28. 02. 2004. 08:32

0. Avaldada on lubatud vaid otseselt jalgratastega ja jalgrattaspordiga seonduvaid kuulutusi. teised kuulutused kustutatakse.
1. Kui sa ei ole ostja... ära postita siia foorumisse sõnumit!
2. Kui teed uue teema...
Esimeseks asjaks märgi, et soovid osta O:.
Teiseks märgi asi, mida soovid. Pealkiri peaks olema võimalikult ülevaatlik ja informatiivne. Sisus võiks olla võimaluse korral link tootele.
Kolmandaks, paluks uut teemat tehes kirjutada ostetava subjekti kohta niipalju andmeid kui võimalik. Et vältida mõttetuid postitusi a'la kui lai see kumm peaks olema või mis on sadulatoru läbimõõt või raamisuurus.
3. Keelatud on teha postitusi, milles link osta.ee, okidoki.ee , soov.ee, kuldnebors.ee vms ostu-müügi- ja oksjonikeskkondade kuulutustele. Müüdava(te) eseme(te) kohta peab olema toodud kogu info siin foorumis tehtavas postituses. Lubatud pole misiganes vihjed teisele keskkonnale, kus sama eseme müük toimub.
4. Palun mitte kommenteerida teiste hinnasoove. Hinna määrab turg. Müüja / ostja saavad sellest varem või hiljem ise aru.
5. Kui käid harva RattaFoorumis, lisa kuulutusele oma e-maili aadress või telefoninumber, et sind oleks võimalik kätte saada.
6. Palun mitte teha postitusi sisuga "vaata priva". Isikliku sõnumi või e-maili saabumisest saab igaüks ise aru. Ka võib juhtuda, et ei taheta Teie pakkumisele vastata, sest see polnud suurem asi.
7. Kui te tsiteerite mingit sõnumit siis kustutage mõttetu või asjasse mittepuutuv tekst ära.
8. Kui subjekt on ostetud, muutke pealkiri vastavalt ära!
9. Kui ostetud kauba või tehingu suhtes on pretensioone, palun lahendada need ostja ja müüja vahel. Kui kokkuleppe saavutamine osutub võimatuks, võib teha postituse foorumisse hoiatamaks mitteusaldusväärse müüja / ostja suhtes.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Ost”