Uus vihmakaitse jope+püks - Dirtlej

Mida pähe-selga-jalga panna.
Foorumi reeglid
Kõik siia postitatud müügikuulutused kustutatakse. Müügikuulutuste jaoks on eraldi foorumi alajaotus.
Vasta
Kasutaja avatar
HWXPRSS Grisha
Rattur
Postitusi: 385
Liitunud: 17. 11. 2009. 09:51

Uus vihmakaitse jope+püks - Dirtlej

Postitus Postitas HWXPRSS Grisha » 21. 11. 2017. 13:59

Kuldsed sõnad - ei ole kehva ilma, on viletsad riided!

Uus ja huvitav toode Hawaii Express-is http://www.hawaii.ee/et/dirtsuit-classi ... ord=dirtle ja light versioon http://www.hawaii.ee/et/dirtsuit-light-117870

Rohkem infot toote kohta: http://dirtlej.com/clothing

Saab sellel nädalal testitud ja jagan arvamust.
Grisha

Kasutaja avatar
HWXPRSS Grisha
Rattur
Postitusi: 385
Liitunud: 17. 11. 2009. 09:51

Re: Uus vihmakaitse jope+püks - Dirtlej

Postitus Postitas HWXPRSS Grisha » 24. 11. 2017. 21:45

Eile oli hea võimalus testida Dirtlej vihmakombinesooni, hommikul sõitsin tööle väikese miinus kraadiga, õhtul aga fäti ühistrennis tõusis temp. +6C.
Iga vihmakindla toote puhul on põhiargument hingavuse ja vettpidavuse proportsioon. Roheline silmapaistev kombe eristub kerge võrksisevoodriga ja rohkete ventilatsiooni lukkudega, kokku 7 (reied*2, küljed*2, kaenlaalused*2 ja selg). Vastavalt keha higistamisele sai palju mängitud lukkudega ja see ka töötas! Kapuuts on kokkurullitav ja fikseeritav, plussiks on kahe positsiooniga reguleerimine ja vapustav suurus – mahub kiivri peale.Viis veekindlat taskut on boonuseks, hea võimalus võrdselt hajutada kaasaskantavaid asju. Natukene alla põlve disain annab hea vabaduse väntamiseks, mis on ka kõige tähtsam rattasõidus.
Meeldiv oli kogeda kombet rattasõidu asendis, ei kiskunud ja ei tekkinud ebaugavat tunnet. Sellele aitas kaasa vöökohast fikseerimise võimalus.
Eeltoodud jutus on vaidväärtused- kuid miinused? Number üks on kaal 900g, kahjuks tagataskusse ei pane. Suur rõhk on pandud disainile ja toote reklaamile, sellega saadi hästi hakkama aga saaks mõne lisa pealt kaalust alla. Pole probleemi, soeta Ligt versiion ja kõik on tagatud!
Tulles koju kastsin ennast veevoolikuga üle ja kuivatasin rätikuga üle, edasi läks riidepuu peale ja porist ei jäänud midagi alles.
Grisha

Kasutaja avatar
HWXPRSS Grisha
Rattur
Postitusi: 385
Liitunud: 17. 11. 2009. 09:51

Re: Uus vihmakaitse jope+püks - Dirtlej

Postitus Postitas HWXPRSS Grisha » 20. 12. 2017. 09:56

Pakkuda http://www.hawaii.ee/et/dirtsuit-classi ... ord=dirtle paar nädalad kasutuses olnud XL suurus ja sobib pikkusele 174-181. Omal jäi natukene õlgadest kitsaks. Teen parima pakkumise!
Grisha

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”