Riietus

Mida pähe-selga-jalga panna.
Vasta
Dront2
Rattur
Postitusi: 74
Liitunud: 03. 08. 2017. 14:16

Riietus

Postitus Postitas Dront2 » 30. 09. 2017. 20:58

Tervist. Ilmad jahenevad ja on vast paras aeg hakata mõtlema talvisema varustuse peale. Sõidan aastaringi , kaks talve olen läbi ajanud tavariietusega(villased sokid, tavaline tutimüts(ilma tutita) ja kindad. Tööle ja õllejärele saab tavariidega sõita küll , isegi pakasega , aga pikematel sõitudel hakkavad sõrmed-varbad valutama(ka suusatades). Spetsiaalriietusega kogemus mul puudub. Et kui saaks head nõu sokkide ja kinnaste osas , võibolla isegi mütsi osas, milliste kinnaste ja sokkidega kannatab tund-paar -18kraadiga tervisesporti harrastada?

mtm
Rattur
Postitusi: 155
Liitunud: 08. 09. 2009. 08:19

Re: Riietus

Postitus Postitas mtm » 01. 10. 2017. 08:38

Sellise külmaga paksust sokist ei piisa vaid soovitaks osta talvekingad. Kasutan Northwave Celsius Arctic 2-sid millel kirjas kuni -25 kuid minu varvastel alla -3C juba jahedavõitu aga külmatundlikkus individuaalne ja mul varbad kõige tundlikkumad. Soome rattafoorumis ( http://www.fillarifoorumi.fi/forum/show ... ksi/page95 ) kiidavad paljud Lake ja Wölvhammeri talvesaapaid, Lake'isid olen näinud müüdavat ProShop.ee lehel. Talvekingad peaks valima sellised, et paksem sokk ka sisse mahub ja, et varbad saaksid liikuda. Suure külmaga sõites kasutan mäesuusakindaid millel villased sisekindad ja soojad tuulekindlad väliskindad. Peas on balaclava ja sellel fliismüts otsas.

Kasutaja avatar
miilits
Rattur
Postitusi: 542
Liitunud: 01. 08. 2010. 16:46

Re: Riietus

Postitus Postitas miilits » 01. 10. 2017. 09:29

mtm kirjutas:Sellise külmaga paksust sokist ei piisa vaid soovitaks osta talvekingad. Kasutan Northwave Celsius Arctic 2-sid millel kirjas kuni -25 kuid minu varvastel alla -3C juba jahedavõitu aga külmatundlikkus individuaalne ja mul varbad kõige tundlikkumad. Soome rattafoorumis ( http://www.fillarifoorumi.fi/forum/show ... ksi/page95 ) kiidavad paljud Lake ja Wölvhammeri talvesaapaid, Lake'isid olen näinud müüdavat ProShop.ee lehel. Talvekingad peaks valima sellised, et paksem sokk ka sisse mahub ja, et varbad saaksid liikuda. Suure külmaga sõites kasutan mäesuusakindaid millel villased sisekindad ja soojad tuulekindlad väliskindad. Peas on balaclava ja sellel fliismüts otsas.
Mul samad arctic celsius 2 mudel. Olin ka pikalt bâdas külmade varvastega. Nende kingade minul paranes asi ja eelmisel talvel sôitsin lausa ôhuoe sokk jalas ja koguaeg soe. Eks see individuaalne, aga king on väga hea.
"It never gets any easier, you just go faster"

Kasutaja avatar
riho
hobisportlane
Postitusi: 3861
Liitunud: 11. 09. 2003. 17:26

Re: Riietus

Postitus Postitas riho » 01. 10. 2017. 16:03

Dront2 kirjutas:Tervist. Ilmad jahenevad ja on vast paras aeg hakata mõtlema talvisema varustuse peale. Sõidan aastaringi , kaks talve olen läbi ajanud tavariietusega(villased sokid, tavaline tutimüts(ilma tutita) ja kindad. Tööle ja õllejärele saab tavariidega sõita küll , isegi pakasega , aga pikematel sõitudel hakkavad sõrmed-varbad valutama(ka suusatades). Spetsiaalriietusega kogemus mul puudub. Et kui saaks head nõu sokkide ja kinnaste osas , võibolla isegi mütsi osas, milliste kinnaste ja sokkidega kannatab tund-paar -18kraadiga tervisesporti harrastada?
Veidi lugemist talvise riietuse kohta.

Ja veel veidi.

Vasta

Mine “Riietus ja jalanõud”