Decathlon tuleb Eestisse

Rattapoed Eestis ja planeedil Maa. Kust osta, kuidas osta. Ja mida neist üldse arvata.
Kasutaja avatar
KaupoR
Rattur
Postitusi: 5907
Liitunud: 10. 03. 2005. 14:11

Decathlon tuleb Eestisse

PostitusPostitas KaupoR » 24. 08. 2017. 14:12

BNS kirjutab:

BNS 24.august 2017 kirjutas:Prantsuse spordikaupadehiid Decathlon siseneb Baltikumi turule

VILNIUS, 24. august, BNS – Prantsuse sporditoodetehiid Decathlon siseneb Balti turule luues internetipoe, millele võivad järgnevad ka füüsilised kaplused.

Ettevõte hakkab plaanide kohaselt baseeruma Vilniuses. Seejuures ei välistata tulevikus ka laohoone rajamist Leetu või mõnda teisse Balti riiki, ega ka mitte kohalike tootmispartnerite otsimist.

"Otsime võimalusi Decathloni laiendada Leetu, Lätti ja Eestisse. Kõigepealt hakkame tegutsema veebis ja sõltuvalt tagasisidest kaalume füüsilise poe avamist," ütles Decathlon Leedu tegevjuht Nicolas Fogola.

"Pärast tagasiside saamist otsustame millisesse linna me peakontori viime, aga praegu tundub Vilnius hea valik," märkis Fogola. Tema sõnul ei ole ettevõttel kindlalt määratletud tähtaega Leetu ja Balti regiooni laienemise osas.

"Praegune plaan on keskkonda kompida, arutleda Leedu äriolude üle, avada veebileht ja teha tooted tarbijale kättesaadavaks. Leedu on huvitav riik, millel on positiivne hoiak spordi suhtes. See on ühtlasi Baltimaade suurim turg ja lähim Euroopa riikidele, kus me tegutseme," ütles Fogola.

Tegevjuhi sõnul ei ole ettevõttel ka kindlaid käibeeesmärke ning konkurentsi suhtutakse positiivselt.

"Kõigil on ettevõtluses oma koht, sõltub kes su sihtgrupp on. Mida rohkem inimesi sporti teevad, seda rohkem äri me teeme. Jah, siin tegutsevad juba Sportland ja brändid nagu Nike, Adidas ja Sportsdirect. Minu kõhutunne on aga, et mida rohkem inimesi sporti tegema hakkavad, seda suuremaks kook kerkib ja me ei pea sama tükki jagama," rääkis Fogola.

Decathloni veebilehelt ostetud kaupasid tarnitakse praegu Ühendkuningriigist, kuid Fogola sõnul võib tulevikus olla võimalik Baltikumi kesklaona kasutada Leedut.

Seejuures ei välistanud Fogola ka tootmise alustamist Leedus. "Praegu see võimalus laual ei ole, aga kui teenus, kvaliteet ja tootja on head, siis küll. Näiteks teeme koostööd Eesti ettevõttega, mis toodab aerusid. Ükski võimalus pole välistatud," ütles Fogola.

Decathlonil on ligi 1200 poodi 28 riigis üle maailma.
If everything's under control, you're going too slow!

Kasutaja avatar
Nominative
Rattur
Postitusi: 176
Liitunud: 11. 06. 2010. 14:01

Re: Decathlon tuleb Eestisse

PostitusPostitas Nominative » 24. 08. 2017. 21:33

Põnev-põnev. Decathlon.ee aadress on neil juba ammu ootel. Eesti jaoks internetist tellimisel ilmselt suurt vahet transpordimaksumuse osas ei hakka olema, kui tellida UK-st või Leedust. Küll aga saab olema põnev, kui tuleb reaalne pood linna. Aga tore siiski, et plaanid siiapoole on ning eks näha ole, mis välja tuleb.
Kirjutan vahel ka siia - viljarsaare.com

Kasutaja avatar
tarmo
Testisõitja
Postitusi: 2860
Liitunud: 06. 02. 2003. 16:48

Re: Decathlon tuleb Eestisse

PostitusPostitas tarmo » 30. 08. 2017. 09:28

See on väga hea uudis. Eriti hea oleks kui nad oma füüsilise poe ka siia teeks. Erinevalt Sports Directi oma brändidest (Karrimore näiteks) on Decathloni oma brändid oluliselt kvaliteetsemad (näiteks Qeuchua matkavarustus jm) ja väga hea hinnaga. Kõige valusam võibki olla Matkaspordil ja ega Sportland ning Rademar ka end mugavalt ei tunne.

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 11046
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Decathlon tuleb Eestisse

PostitusPostitas Mati » 30. 08. 2017. 12:57

Te jõuate selle teema enne ära unustada kui see lõpuks siia jõuab ...
velo clubbers
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"


Mine “Rattapoed”

Kes hetkel foorumit kasutavad

Foorumit vaatavad: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline