Eestlased osalesid raskel mägirattavõistlusel

Kõikvõimalikud teadaanded
Vasta
Kasutaja avatar
erikr
Admin
Postitusi: 11555
Liitunud: 17. 01. 2003. 22:23

Eestlased osalesid raskel mägirattavõistlusel

Postitus Postitas erikr » 26. 07. 2005. 07:05

Eestlased osalesid raskel mägirattavõistlusel
25.07.2005

Kaheksa päeva, kolm riiki, 724 kilomeetrit ja tõusude summa 22 293 meetrit iseloomustavad ilmekalt Euroopa raiskeimat mägirattavõistlust.

Lisaks meetritele tuli võistlejatel rinda pista ka kuumuse, vihma ja lumega ? kõigega, mida on pakkuda Euroopa kõrgeimal mäestikul.

2005. aastal kaheksandat korda toimunud võistluse 1044 osaleja hulgas oli seekord ka 8 Eesti mägiratturit, kes kõik edukalt finishisse jõudsid. Võisteldi paarides võistkondadena ning neljas klassis (mehed, naised, veteranid ja segavõistkonnad).

Eestlastest edukaimaks osutus Velo.Clubbers.ee võistkond koosseisus Ermo Rae ja Rommi Kruuse, kes meeskondade arvestuses hõivasid 260 lõpetaja hulgas 39. koha. Teiste Eesti meeskondade kohad olid vastavalt 62. (Tarmo Tarlap, Lasse Nõlvik), 102. (Leho Rips, Kaimo Kaseväli) ja 123. (Meeme Männiste, Villem Loigom).

Transalp Challenge võistluse populaarsust näitab ka prominentne osalejaskond. Eestlastest napilt paremaks osutus võistkond, mille üheks liikmeks oli murdmaasuusatamise olümpiamedalist Peter Schlickenrieder. Rattamaailma tuntuimatest sportlastest osalesid mitmete tiitlitega pärjatud mägirattakrossi legendid Bart Brentjens ning Alison Sydor. Viimasele kuuluvad finishis öeldud sõnad, mis annavad parima hinnangu Transalp Challenge võistluse tasemele: ?Peale Transalp Challenge võistlust näib mulle iga teine mägirattasõit lastekarussellina?.
mis väljakutse? kiirabil ja politseil on väljakutse, minul on töö...
velo.clubbers.ee velo clubbers

Vasta

Mine “Teated”