Käty Lõbus ja Tõhus Sisetreening // Liikumine teeb sind targaks

Vasta
Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Käty Lõbus ja Tõhus Sisetreening // Liikumine teeb sind targaks

Postitus Postitas Katjusha » 23. 01. 2019. 20:31

Pilt

Ürituse info facebookis

Tuleb välja, et üks parimaid viise kuidas oma aju vormis hoida on mitte tuupida luuletusi pähe vaid lihtsalt rohkem liikuda !!!
Meie aju vajab hapniku - mida sügavamalt me hingame mida kiiremini me hingame mida rohkem on meie veres hapniku ning mida kiiremini seda vereringega ajuni jõuab, seda teravam on meie mõistus, seda rohkem "ärkvel" on meie meeled ja seda lihtsam on meil tegeleda igapäevaste probleemidega. Seega neljapäeval kõik liikuma !!!
- - - - - - - - -
Lõbus ja Tõhus Treening on Tallinna lõbusaim üldkehaline treening tavalisele inimesele. Me oleme tavalised inimesed kes tulevad kokku ja teevad lihtsaid, huvitavaid aga samas efektiivseid harjutusi, et saada lahti valudest, saada lahti mõnest lisakilost. Me ei ole sportlased ja me ei treeni selleks et võistelda - me treenime selleks, et olla endaga rahul, olla terved ja elada ilma valude ja tervisemuredeta.
- - - - - - - -
Uksed kell 19:15 ja matile saame 19.30 Treenime avaras ja pehmete mattidega kaetud saalis Tondil.
Harjutused valime nii, et need sobivad nii alustajale, edasijõudnule kui ka tõelisele trennihundile. Teeme erinevaid tasakaalu, liikuvust, vastupidavust, kiirust ja jõudu arendavaid harjutusi. Vahepeal lõdvestame väsinud lihaseid. Laeme pingeid maha lõbusate mängudega ja peale trenni turgutame oma väsinud lihaseid saunas.
- - - - - - -
Vastavalt teie soovile tasume saali eest kord kuus 25€ inimene. Lapsed endiselt tasuta kaasa. Kes tahab saab arve ülekande jaoks või ettevõttele esitamiseks.
Miks? - Nii saad motiveerida ennast kohale tulema, sest makstud on nagunii ja teiseks nii saame hoida kõige madalamat hinda.
POLE KINDEL ? - Anna endast märku ja saad tulla proovima tasuta
- - - - - - - - -
RIIETUS: sportlik
JALATSID: vajalikud ainult riietusruumist matisaalini tulekuks
- - - - - - -
Kuidas tulla:
https://www.facebook.com/harkuMTB/video ... 977228775/
- - - - - - -
Video trennist:
https://www.facebook.com/harkuMTB/video ... 543523585/

Vasta

Mine “Käty ÜKE ühistreeningud”