Lõbus kuid tõhus // Personaaltreener Ilo Rihvk

Vasta
Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Lõbus kuid tõhus // Personaaltreener Ilo Rihvk

Postitus Postitas Katjusha » 05. 12. 2017. 11:03

Pilt

Fun Soojendus // Liikumise rõõm // Facebooki üritus // Kuidas tulla // Asukoht kaardil

NELJAPÄEV 07.12 kell 19:30 Sõjakooli 3 Tondi. Tallinn
- - - - - - - - -
Väike heads-up – see on kõva sõnaga treener, üldfüüsilise ettevalmistuse absoluutne tipp ning teaduspõhiste treeningute üks juurutajatest. Tema harjutustest on välja antud raamat, tema töid on avaldatud rahvusvahelistes teadusajakirjades, tema kätte on oma sportlased usaldanud FC Flora jalgpalliklubi, Tallinna FC Levadia jalgpalliklubi Eesti Jalgpalli Liit, Eesti Tennise Liit, lisaks mitmed nimekad tennisistid, võrkpallurid ja teiste korralikku üldfüüsilist ettevalmistust vajavate alade sportlased. Treener kelle harjutustepangas pole ühtegi tilulilu harjutust. Treener kes suudab sind viia elu tippvormi vajadusel ainult 5 erineva harjutusega kuid vajadusel teab harjutusi üle 500.

Ja neljapäeval kell 19:30 on ta siin….
Külalistreener ILO RIHVK
http://www.teadliktreening.com

Me ei ole sportlased ja me ei treeni selleks et võistelda - me treenime selleks, et olla endaga rahul, olla terved ja elada ilma valude ja tervisemuredeta. Ilo näitab kuidas võiks meie sugused tavalised inimesed treenida nii, et ei tekkiks tüdimust, valu, ülekoormust ja siiski saavutada endale seatud eesmärgid.
- - - - - - - -
Maksimaalne grupi suurus 30 inimest.
- - - - - - - -
Harjutused valime nii, et need sobivad nii alustajale, edasijõudnule kui ka tõelisele trennihundile. Vajadusel teeme harjutusi kahes erineva koormustasemega grupis, et kõigil oleks mõnus ja keegi ei tunneks ennast halvasti. Teeme erinevaid tasakaalu, liikuvust, vastupidavust, kiirust ja jõudu arendavaid harjutusi. Vahepeal lõdvestame väsinud lihaseid. Laeme pingeid maha lõbusate mängudega ja peale trenni turgutame oma väsinud lihaseid saunas.
- - - - - - - - - - -
Uksed nagu ikka 19:30 // Saali 19:45 // Sauna 21:15 // Kaasa 5€ saali kulu
- - - - - - - - - - -
MEELESPEA
Iga osaleja teeb kaasa omal vastutusel ja oma võimetele vastavalt. Kui mõni harjutus on liiga raske, tekitab valu või ebamugavust siis ei tohiks seda harjutust sooritada. Kõiki harjutusi saab teha kergemalt, raskemalt vastavalt võimetele ja soovile.

Küsimused ja broneeringud PS või katyveski@gmail.com ja tasumine kohapeal 5€ (saali rendi katteks) Kes lapsevalves on võib lapse kaasa võtta tasuta.

Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Re: Lõbus kuid tõhus // Personaaltreener Ilo Rihvk

Postitus Postitas Katjusha » 07. 12. 2017. 13:21

Viimased 4 kohta vabad

Vasta

Mine “Käty ÜKE ühistreeningud”