Lihtne sisetreening mis sobib eriti hästi jalgratturile // HarkuMTB soovitab

Vasta
Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Lihtne sisetreening mis sobib eriti hästi jalgratturile // HarkuMTB soovitab

Postitus Postitas Katjusha » 04. 12. 2017. 10:54

Pilt

Fun Soojendus // Liikumise rõõm // Facebooki üritus // Kuidas tulla // Asukoht kaardil

TEISIPÄEV 05.12 kell 19:30 Sõjakooli 3 Tondi. Tallinn
- - - - - - - - -
Kas oled väsinud jõusaalis kannatamisest ja masinatel minutite lugemisest? Või pole kiire elutempo tõttu jõusaali üldse jõudnud. Märjaga on õues ka kuidagi totter trenni teha. Kas tunned ennast mõnikord juba nagu vanainimene? Siit valutab, sealt on kange, krt tahaks normaalse inimese kombel liikuda ja normaalsesse vormi saada.
Lõbus ja Tõhus Treening on üks võimalus hiljemalt suveks saavutada midagi märkimisväärset. Me oleme tavalised inimesed kes tulevad kokku ja teevad korra või kaks nädalas väga lihtsaid, huvitavaid ja samas väga effektiivseid harjutusi, et saada lahti valudest, saada lahti mõnest lisakilost, parem kehaline liikuvus, tasakaal, vastupidavus, ühesõnaga saada tagasi see vorm millega me ise rahul oleme. Me ei ole sportlased ja me ei treeni selleks et võistelda - me treenime selleks, et olla endaga rahul, olla terved ja elada ilma valude ja tervisemuredeta.
- - - - - - - -
Harjutused valime nii, et need sobivad nii alustajale, edasijõudnule kui ka tõelisele trennihundile. Vajadusel teeme harjutusi kahes erineva koormustasemega grupis, et kõigil oleks mõnus ja keegi ei tunneks ennast halvasti. Teeme erinevaid tasakaalu, liikuvust, vastupidavust, kiirust ja jõudu arendavaid harjutusi. Vahepeal lõdvestame väsinud lihaseid. Laeme pingeid maha lõbusate mängudega ja peale trenni turgutame oma väsinud lihaseid saunas.
- - - - - - - - - - -
Uksed nagu ikka 19:30 // Saali 19:45 // Sauna 21:15 // Kaasa 5€ saali kulu
- - - - - - - - - - -
MEELESPEA
Iga osaleja teeb kaasa omal vastutusel ja oma võimetele vastavalt. Kui mõni harjutus on liiga raske, tekitab valu või ebamugavust siis ei tohiks seda harjutust sooritada. Kõiki harjutusi saab teha kergemalt, raskemalt vastavalt võimetele ja soovile.

Küsimused ja broneeringud PS või katyveski@gmail.com ja tasumine kohapeal 5€ (saali rendi katteks) Kes lapsevalves on võib lapse kaasa võtta tasuta.

Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Re: Lihtne sisetreening mis sobib eriti hästi jalgratturile // HarkuMTB soovitab

Postitus Postitas Katjusha » 04. 12. 2017. 13:43

Kellele Teisipäevad ei sobi siis nüüd saab trenni ka Neljapäeviti kell 19:30 samas kohas

Vasta

Mine “Käty ÜKE ühistreeningud”