Kätyga Suveks vormi Tõhusalt ja Lõbusalt // T 19:30

Vasta
Katjusha
Rattur
Postitusi: 132
Liitunud: 28. 07. 2016. 10:05

Kätyga Suveks vormi Tõhusalt ja Lõbusalt // T 19:30

Postitus Postitas Katjusha » 27. 10. 2017. 14:11

Pilt
- - - - - - - - -
KÄTY SISEHOOAJA TREENINGUD

Oled sa algaja MTB sõitja või hardcore MTB harrastaja, sügis ja talv on aeg millal panna alus järgmise aasta sõitudele.
Tahad olla järgmine aasta sadulas kui uuesti sündinud? Sa tead mida teha tuleb aga su keha ei jõua, tahad olla tehnilistes kohtades osavam, tõusudel tugevam, sirgetel kiirem? Tahad saada lahti valust seljas? Õlgades? Kaelas?
Loomulikult tahad, aga see nõuaks pidevat trenni ja trenn pukis, spinnis, jõusaalis - see kõik on tihti raske, igav ja nüri. Me teame, et saab paremini. Me teame, et talvised trennid saab muuta mitmekesiseks, huvitavaks, arendavaks ja loomulikult lõbusakas.
Kutsume sind koos Käty ja HarkuMTB sõitude lõbusa rahvaga ühistreeningule. FACEBOOKI ÜRITUS

Täiesti unikaalne viis hoida ennast läbi talve vormis ilma tüütute ja üksluiste trennide, anda tuld ligi hiilivatele kilodele, teha lõpp valutavatele lihastele ja liigestele, tugevdada neid kõige raskemini treenitavaid kuid rattasõidus nii olulisi keha keskosa lihaseid ja loomulikult kasvatada oma võhma ja vastupidavust, et suvel ei peaks enam vaatama kuidas punt eest kaob ja sina üksi tolmu köhima jääd. VIDEO TRENNI SOOJENDUSE OSAST

Alustame 31 Oktoobril kell 19:30 Sõjakooli 3, Tallinn. Vaata KUIDAS TULLA ja siin sulle ASUKOHA KAART

Treenime 1,5 kuni 2 tundi avaras ja pehmete mattidega kaetud saalis Tondil mis on tervenisti meie päralt. Teeme erinevaid põnevaid harjutusi kehale ja jalgadele, kordinatsiooni ning tasakaalu jaoks. Kindlasti anname tuld kaloritele, kasvatame võhma ja peale trenni turgutame oma väsinud lihaseid saunas. Muuseas meil on nii boss saal, et meestel ja naistel on eraldi saunad lausa.
Küsimused ja broneeringud PS või katyveski@gmail.com ja tasumine kohapeal 5€ (saali rendi katteks) Kes lapsevalves on võib lapse kaasa võtta tasuta.

Vasta

Mine “Käty ÜKE ühistreeningud”