M: Garmin EDGE 520 -MÜÜDUD-

Müügiks treeningu tehnilised abivahendid. Spidokast-pulsokast Computrainerini.
Foorumi reeglid
Enne postitamist palun tutvuda reeglitega: viewtopic.php?f=45&t=17629
Vasta
Kasutaja avatar
Lasse
Rattur
Postitusi: 205
Liitunud: 14. 04. 2003. 11:15

M: Garmin EDGE 520 -MÜÜDUD-

Postitus Postitas Lasse » 19. 10. 2019. 15:53

Müün Garmin EDGE 520 kompu.
On väga heas seisukorras, sees on juhitav kogu Eesti kaart (vajadusel võin midagi muud sinna panna)
Aku kestab ka sama hästi, kui uuel ja ekraanil peal algusest peale kaitseklaas - Hind: 150.-
Info kas PS või velomees(ä)hotmail.com

Kaasa saab veel:
* 2tk garmini kinnitst stemmil
* Laadimisjuhe
* Käerihm
* kasutusjuhend
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Tehniline info:
GPS rattakompuuter, mis aitab sul püsida konkurentsis.
Pakub sõidu ajal väljakutseid Strava live segmentite kujul
Kuvab jalgratta spetsiifilisi VO2 max ja taastumisaja infot, kui seda kasutad koos Vector-võimsus anduri ja pulsivööga
Ühildub sobivate ANT + ® trenažööridega ja kuvab infot otse Edge ekraanil
Jägi FTP (Functional Threshold Power), vatti/kg kohta ja jalgrattasõidu dünaamikat jne, kui kasutad Vector ™ või Vector 2 andurit
Bluetooth funktsioonid ¹: sissetulev kõne, e-posti teated ², live jälgimine, treeningute saatmine/laadimine, sotsiaalmeedia jagamine ja ilm.

Siin on sinu eelis konkurentide ees
Alustuseks võtsime populaarse aerodünaamilise Edge 500 disaini, lisasime Strava live segmendid, värvilise ekraani, Bluetooth funktsioonid ja võime andmeid täpsemalt analüüsida. Tulemus - Edge 520, GPS rattakomuupter, mis on õige suurusega ja täis funktsioone, mida iga jalgratturi hing võiks tahta.

Tõesta ennast Edge 520'ga
Edge 520 on esimene Garmin rattakompuuter, mis toetab Strava live segmente ja sisaldab 3 kuulist Strava Premium prooviversiooni.
Edge 520

Tänu Premium kontole, sünkroniseerib ja kuvab Edge 520 Strava segmentide tagasisidet automaatselt sõidu ajal. Samuti saad teateid segment stardi ja finišhi kohta ning lõpetades ka oma koha pingereas.

Treeni Edge 520'ga
Soovid saada motivatsiooni, et läbida üksildased kilomeetrid trenažööril? Edge 520 pakub võimalust ühendada ühilduva ANT + trenažööriga. Oletame, et soovid treenida keskmise võimsusega 240 vatti. Lihtsalt sea enda eesmärk Edge 520-l, alusta trenni ja trenažöör kohandab automaatselt, et hoida sind eesmärgil, samas näitab 520 kõiki sinu andmeid. Sammuti võid ka võistelda teiste sõitjate trennidega, lihtsalt seadiste Edge ning trenažöör seadistab automaatselt raskustasemed vastavalt tõusudele ja langustele.
Ühenda Vector andur ja Edge 520 pakub täiendavaid võimalusi nagu FTP ja vatti/kg kohta jälgimist ning jalgrattasõidu dünaamikat. Sisseehitatud FTP test aitab sul luua oma algtaseme kas trenažööril või väljas jalgrattal. Lisades pulsivöö, kuvab 520 VO2 max hinnangu ja pärast sõitu annab taastumisaja.

Optimaalne ekraan
Edge 520 puhul pole me teinud kompromisse ekraani osas - 2,3 tolli ja suure eraldusvõimega värviline ekraan. Me maksimeerisime ekraani nii, et kõik vajalukud andmed oleksid loetavad. Samuti on ekraan loetav pea igasugustes valgustingimuses.

ANT+ andurid
Edge 520 on ühilduv paljude erinevate ANT + andurite ja lisadega; Varia ™ bike radar ja tuled, kiiruse andurid, kantentsi andurid, pulsivööd, Edge ja VIRB® puldid ja ühilduvad kaalud. Samuti toetab 520 ka Shimano DI2 elektroonilist käiguvahetuse süsteemi, et kuvada käiku ekraanil. Edge 520 ühildub paljude ANT + võimsus anduritega, sealhulgas Garmin Vector seeria omadega.

Maastikul ja väljaspool tavalisi teid
Kompaktne ja vastupidav disain ning kuni 15 tunnine aku muudavad Edge 520 ka ideaalseks kaaslaseks maastikul. GPS ja GLONASS tugi tagab kindla satelliitühenduse, kuhu iganes sa ka ei satu.

Nutitelefonide tugi
Ühenda oma Edge 520 nutitelefoni ja Garmin Connect ™ Mobile rakendusega ja saad kasutada järgmisi lisafunktsioone, sealhulgas live jälgimist, sissetuleva kõne ja teksti teateid, treeningu sotsiaalmeedias jagamist, ilma, juhtmevaba andmete laadimist ning treeningute ja võistluste üles- ja allalaadimist. Niipea kui sõit on lõpetatud, saadetakse andmed automaatselt Garmin Connecti läbi Bluetoothi ®. See võimaldab sul püsida ühenduses ja koheselt jagada üksikasjalikult oma sõite sõprade, perekonna, treeneri ja muude kontaktidega. LiveTrack võimaldab sinu sõpradel ja perel või treeneril jälgida sinu sõitu ja trenni reaalajas. Kutsu järgijaid kasutades e-posti või sotsiaalmeedia abi, et nad saaksid vaadata sinu hetke sõiduandmed Garmin Connect lehel. Kui nad saavad sinu kutse, saavad nad klõpsata lingil ning jälgida ja vaadata sinu sõidu statistikat ja asukohta kaardil.
Aitan teostada müüki ebay's

Vasta

Mine “Müük: Treeningu tehnilised abivahendid”