1. leht 1-st

Kesklinnast välja

Postitatud: 22. 04. 2019. 10:44
Postitas Anthony
Tere!

Kas kellelgi on mingit head suunda võid teed pakkuda kuhu ja kuidas Liivalaia(Tallinn) kandist mõnele heale ringile sõitma saaks? Natuke halb ühendus on kergliiklusteedega siin? Kõige parem vist Järvevanale ja sealt Jüri poole ajama panna? Jään tagasisidet ootama!

Re: Kesklinnast välja

Postitatud: 22. 04. 2019. 11:07
Postitas tripp
Mis mõttes halb?
Pane suvalist tänavat pidi suva suunas ajama ja oledki väljas.
Veerennist üles Järvevanale, või Suur-Ameerikat ja Endlat pidi Paldiski maanteele, või Pärnu maanteed pidi Nõmme / Männiku / Viljandi suunale, väi Nõmme teed pidi Mustamäele ja sealt kuhu iganes, või Gonsiori ja Kadrioru kaudu Piritale ja Viimsisse / Randverre / Maardusse / kuhutahes.

Tallinn on (sportliku) rattasõidu mõttes nii tilluke, et igalt poolt saab igale poole.

Re: Kesklinnast välja

Postitatud: 22. 04. 2019. 11:26
Postitas KaupoR
Järvevanast saad nii Peetrisse kui ka Viljandi maanteele (või keerad Järve keskuse juurest Nõmme poole ja sealt lähed sujuvalt üle kergliiklusteele). Endla otsast saad hipodroomi juurest juba sõiduteelt ära kergliiklusteele ja sealt Tabasalu suunas kütta.

Re: Kesklinnast välja

Postitatud: 22. 04. 2019. 15:06
Postitas Prommar
Kui suurtel tänavatel ei taha seigelda, siis jah Veerenni kaudu Järvevanale. Võib ka läbi Laulupeo kvartali ja Kadrioru Pirita ja Iru poole nikerdada.
Näiteks minu tavaline trajektoor Irust lääne-Tallinnasse pääsemiseks https://kaart.delfi.ee//?bookmark=88ffa ... aab91646ab
Varem sõitsin ka Vabaõhukooli ja Pirita tee kaudu, aga Vabaõhukooli asemel on hetkel liivaauk + Reidi tee jama.

Re: Kesklinnast välja

Postitatud: 26. 04. 2019. 21:47
Postitas Freddys
Proovisin Prommari soovitatud marsruuti. Kuna Pirita kant suhteliselt tundmatu, siis sai palju uusi teid avastatud. Väga ok oli.