Lasnamäe - Kose harrastajatele :)

Tead head ja huvitavat rada või sõidukohta. Jaga ka teistega.
Vasta
DH_feaver_Beast
Rattur
Postitusi: 23
Liitunud: 05. 03. 2005. 11:23

Lasnamäe - Kose harrastajatele :)

Postitus Postitas DH_feaver_Beast » 10. 03. 2005. 21:40

K6ige parem oleks vast seletada nii, et alustame Katleri bussi peatusest(mitte sellest, mis linna poole viib) s6idad siis sealt katleri mäest peaaegu alla.enne, kui t2iesti alla lähed, l2heb yks tee paremale. (mäe otsast on näha seda) keerad sinna.
Sõidad natukene edasi kuni n2ed, et paremal pool avaneb vaade kahe "kalju" ehk panga vahele. keerad sinna (pead kraavi yletama jalgsi) sõidad sealt niikaua, kuni saad keerata sinust vasakule jääva "kalju" otsa. s6idad selle kalju ääre peal peaaegu lõpuni, kuid mitte päris lõppu, sest sul on nüüd vaja paremale keerata, et mööda mäe nõlva edasi sõita.
Nüüd peaksid jõudma taluni.Ära mingil juhul s6ida talust mööda, vaid keera sealt hoopis vasakule ja mine mäest alla (isiklikult l2hen terve tee ratta seljas, kuid algajad kaduge kohe ratta otsast maha!!!) Lähed m2est alla, yle allika (allika algus on puhas ja sealt saab puhast joogivett, kui kellelgi peaks joogipudel tühi olema). nüüd sõidad paraleelselt ojaga künka nõlval kuni tuleb väike tunnel, kust oja läbi läheb.keerad natukene paremale ja jätkad oja jälitamist. Ettevaatust, vasakul hakkab suur koer haukuma, kui sõidad asfalt teele edasi.. nyyd sõidad edasi ja tuleb ette suur auto tee. keerad vasakule ja kulged mööda kloostrimetsa ringrada velotreki poole. Ise soovitan sõita metsa vahel, sest siis on rohkem kände ja künkaid.
Enne, kui jõuad Velotrekile, keerab üks tee vasakule. keerad sinna. Nüüd tuleb võtta ette pikk teekond mööda asfalti. :) enne, kui asfaldi lõpus üks mägi alla keerab, lähed sina vasakule ja mäest ylesse poole :) sõidad otse edasi ja nüüd peaks sinust paremale jääma meri (ise sõidad nüüd mäe nõlval) sõidad mööda jalgpalli väljakust (jääb sinust vasakule)
lähed sinna "raketini" ja keerad ristmikult vasakule. s6idad suuuure mäe suunas. sealt keerab üks tee paremale mäest ylesse. sõidad ülesse niikaua, kuni näed, et saad keerata vasakule mäe otsa. nüüd lähed ja naudid vaadet, mis avaneb merele ja maarjamäe monumendile. kulged mööda seda mäe tippu seal kuni tuleb ette suur auto tee ja näed katleri kool. kohe varsti oled turvaliselt tagasi punktis A :)

Ilusat sõitu ja tuletan meelde, et väikestel ei ole sinna eriti asja minna, sest seal võib t6siselt haiget saada osades kohtades. (kanna kiivrit) :)
Ride hard, go pro.

Vasta

Mine “Rajad ja ringid”