5. Tartu Rogain, 30. märtsil, 4h või 2h kevadist seiklust rattaga!

Infot ja muljeid võistluste kohta
Foorumi reeglid
Võistluste osaluste müügifoorum asub: viewforum.php?f=152
Vasta
Nodoric
Rattur
Postitusi: 3
Liitunud: 29. 08. 2016. 20:32

5. Tartu Rogain, 30. märtsil, 4h või 2h kevadist seiklust rattaga!

Postitus Postitas Nodoric » 12. 03. 2019. 09:50

Heia rattasõbrad!

30. märtsil toimub järjekorras juba 5. Seiklushundi Tartu Rogain.
Ideaalne võimalus teha laupäevane pikem rattasõit sõbra või sõpradega(2-5 liiget võib olla meeskonnas). Orienteerumine on linnamaastiku tõttu jõukohane kõigile ning korraldaja vaev on viia osalejad uutesse põnevatesse punktidesse ning radadele! Rattaklassis on valikus 4h ja 2h kontrollajad.
Seekord on kaardile joonistatud terve Tartu linn :!:

Mis on rogain :?:
Rgain on võistkondlik valikorienteerumine, mille eesmärgiks on kontrollaja jooksul koguda võimalikult suur punktisumma maastikule paigutatud kontrollpunktide läbimisel.
Kontrollpunktide väärtus on erinev, sõltudes punkti asukohast ja ligipääsemise keerukusest. Punktide läbimise järjekord on vaba ehk iga võistkond paneb ise paika oma marsruudi. Rogainis ei ole kohustuslik läbida kindel arv kontrollpunkte, iga võistkond läbib täpselt niipalju kilomeetreid ja punkte, kui meelepärane ja jõukohane.

Võistluskeskus asub A.Le Coq spordihoone juures. Enne starti on huvilistele pakkuda kiirõpe/infotund rogaini kohta. Aitame kõikide küsimustega orienteerumise ja planeerimise kohta :!:

Soodsa osalustasu eest pakume väga kvaliteetset kaarti koos huvitavate punktikohtadega, kvaliteetseid pilte osalejatest, igale lõpetajale lõpujook, head suppi, pesemisvõimalust, loosiauhinnad kõikide osalejate vahel ja võitjatele auhinnad muidugi.

Lisainfo: http://www.seiklushunt.ee/rogain
Registreerimine: http://register.sk100.ee/Register?eventId=2087

Seiklushunt
Pilt

Vasta

Mine “Eesti võistlused”