1. leht 1-st

VAUDE BIKE XDREAM 29.09 Rakvere

Postitatud: 11. 09. 2018. 08:30
Postitas xdream
Laupäeval 29. septembril toimub Rakvere lähiümbruse maastikul sügisene rattaseiklus Vaude Bike Xdream, mille käigus kolmeliikmelised võistkonnad hakkavad neljatunnise kontrollaja jooksul otsima maastikult kontrollpunkte. Võidab enim punkte läbinud võistkond. Teekonna pikkuse ja rajal veedetud aja valib iga võistkond ise.

Bike Xdream on teistest rattavõistlustest selgelt eristuva formaadiga seiklus, kus saad ennast sõpradega üheskoos proovile panna ja hooaja põnevalt lõpetada. Juba kümme aastat on Bike Xdream Eestisse võistlema meelitanud ka väga tugevaid võistkondi meie lähiriikidest ja erandiks ei ole ka see aasta.

Rada pakub palju vaheldust ja väga erinevaid teedeklasse, rattamaratonide sõpradele on kohati tuttavaid lõike Rakvere rattamaratoni rajalt ning kirsiks tordil on maastik, kus 2013 aastal selgitati maailmameistreid rattaorienteerumise teatesõidus.

Võistluse juhendi leiab siit: http://www.xdream.ee/vaude-bike-xdream-juhend
Registreerimine on juba avatud siin: http://www.xdream.ee/vaude-bike-xdream-osale
Eelmise Bike Xdream video: https://youtu.be/WSI24O6Uj6I

Re: VAUDE BIKE XDREAM 29.09 Rakvere

Postitatud: 11. 09. 2018. 12:44
Postitas j6ukur
Ennevanasti oktoobris ei jooksnud bike-xdreami kuupäev muude rattavõistlustega kokku, aga nagu ikka - hooaeg on lühike ja tuleb valikuid teha.

Re: VAUDE BIKE XDREAM 29.09 Rakvere

Postitatud: 01. 10. 2018. 21:33
Postitas Erkz
Läksin sinna rohkem kulgema ja tänu sellele jõudsin jooksvalt natuke filmida ka. Video keskendub rohkem ühe võistkonna tegemistesse.
https://youtu.be/fCzysIpE-aY