Spordivigastustele kiire ja proffesionaalne abi

Mida süüa-juua treeningul ja võistlusel. Kuidas olla nii, et elu ei segaks sporditegemist ja vastupidi.
Vasta
Kasutaja avatar
Rivo
Rattur
Postitusi: 2781
Liitunud: 19. 05. 2003. 11:02

Spordivigastustele kiire ja proffesionaalne abi

Postitus Postitas Rivo » 27. 06. 2014. 10:10

Nädalavahetuse spordivigastusega saab pöörduda esmaspäeval erakorraliselt tipportopeedi juurde

Spordiüritustel osalejate arv kasvab. Järjest enam korraldatakse erinevaid rahvaspordiüritusi. See on kaasa toonud kukkumiste, kokkupõrgete ja vigastuste arvu kasvu harrastussportlase seas.
Spordivigastuste kasvuga seoses on EMOsse ja ortopeedide vastuvõttudele pöördumised tõusnud. Et harrastussportlased saaks kohe vastuvõtule on loodud uus teenus – esmaspäevane erakorraline ortopeedi vastuvõtt.

Tunnustatud Eesti ortopeedid panustavad kiire ja professionaalse sporditraumatoloogia teenuse kättesaadavusse. Teenuse sihtgrupp on nädalavahetusel toimunud spordiüritustel vigastada saanud inimesed, kes soovivad kiirest teada saada diagnoos, vajalikku ravi ja vajadust teha muudatusi aktiivsesse igapäevaellu.
"Regulaarsed suvistest spordivõistlustest osavõtjad on meie poole pöördunud palvega leida võimalus erakorraliseks vastuvõtuks peale nädalavahetuse spordiüritusi, et saada kiirelt ja professionaalilt teada, kas on vajalik ravi, tuleb loobuda spordist mingiks ajaks või kuidas edasi. Nii ongi uue teenuse eesmärk seni tuntud Eesti tippsportlastega töötamise kompetents suunata ka harrastusportlaste kiireks ja professionaalseks abistamiseks," sõnas haigla kliiniline juht dr Armin Heiman.
Alates esmaspäevast, 30. juunist saab pöörduda ortopeedi erakorralisele tasulisele vastuvõtule esmaspäeviti Ortopeedia Arstid erahaiglasse aadressil Paldiski mnt 68a, Tallinn. Vastu võtavad tunnustatud ortopeedid dr Mihkel Mardna, dr Tauno Kalvet, dr Madis Rahu või dr Armin Heiman. Vastuvõtud toimuvad esialgu rahvaspordisündmuste tippajal: 30.06-25.08.14. Täpsem info: http://www.ortopeediaarstid.ee/et/uudised/44

Eesti Spordimeditsiini klastri SportEST partner Ortopeedia Arstid on ambulatoorse ja kirurgilise ortopeedilise raviga tegelev haigla, mis on asutatud Eesti juhtivate ortopeedide poolt. Haigla pakub kogu komplekti ortopeedilisi teenuseid - liigeste endoproteesimine (puus, põlv, õlg), spordivigastuste ravi, põlve- ja õla artroskoopia ning käe- ja randmekirurgiat.

2014 on Eestis Liikumisaasta. Liikumisaasta eesmärk on suurendada liikumisharrastusega tegelejate osakaalu, tõsta liikumise ja sportimise alast teadlikkust ning panna inimesed rohkem märkama sporti ja liikumisharrastust.
....._0
....\<,
(-)/ (-) ProKLUBI - ProShop - Estonian Cup

Kasutaja avatar
Mati
Rattur
Postitusi: 11544
Liitunud: 31. 03. 2003. 11:26

Re: Spordivigastustele kiire ja proffesionaalne abi

Postitus Postitas Mati » 27. 06. 2014. 10:21

No kui juba, siis mõtekas ka tasu kohe siin välja tuua - selline erakorraline valmisolek on võimalik vastuvõttu hinnaga 64 EUR.

Sry, aga hädast tehakse äri. Personaalselt pole vajadusel EMO riiklik süsteem jätnud teenindamata, sh esmaspäeval.

Doktorid on muidu tublid ja head - Mardnat ja Rahu soovitan soojalt kui vaja mõne tõsisema asjaga süviti tegeleda.
velo clubbers
Tavaline jobu: "Ega maraton, kui tahab ikka maratoni nime kanda, ei peagi mingi morsipidu olema."
Üks mees: "Tapab tempo, mitte rada"
Kivipallur: "Tark teab, tugev teeb trenni!"

Indreq
Rattur
Postitusi: 419
Liitunud: 08. 09. 2012. 13:59

Re: Spordivigastustele kiire ja proffesionaalne abi

Postitus Postitas Indreq » 25. 07. 2014. 06:41

Selle asjaga on seal mingi error. Mul omal oli sel nädalal just sihuke olukord - pühapäeval karm kukkumine ja kiirelt abi vaja. Esmaspäeval siis hommikul telefon peos helistasin juba paar minutit varem - 8.58. Rõõm suur kui kohe ka ühendust sain, siis aga külm dush - kõik tervisesportlaste erakorralise vastuvõtu ajad juba täis... Uurisin et kuidas see võimalik peaks olema kui ametlikult regamine pole justkui veel alanudki, aga mingit selgitust ei tulnud. Halisesin siis seal toru otsas ja sain aja päeva lõpuks erakorralise-erakorralisse järjekorda. Koha peal nägin ka mõnda teist kes seal vastuvõtul käis ja vähemalt üks kopsakamapoolne eakas daam kellelt 64 eur kasseeriti, ei näinud küll kuskilt otsast välja nagu tavaline nädalavahetusel rahvaspordiuritusel käija. Siit ka järeldus - need kohad broneeritakse juba varem täis neile kes tavalise 40 eurose tasulise vastuvõtu ja 1-2 nadalase jarjekorra asemel on nõus 64 eur maksma et kiiremini arstile saada. Nadalavahetusel end vigastanud saavad ligi hea veenmisjõu olemasolul. ( Dr Rahule tänud, esialgsele ehmatusele vaatamata sain temalt siiski abi :) )

Vasta

Mine “Toitumine ja eluviisid”